Kolor:

Czerwony

DROPS Paris, 100% Baumwolle 37 weinrot

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
26,90 zł

23,89 zł-11%

477,80 zł / 1kg

+ 27,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla DROPS BIG MERINO 06 morglemmegei
DROPS BIG MERINO 06 morglemmegei
638,00 zł/1kg
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 100 light wash
DROPS Paris, 100% Baumwolle 100 light wash
458,00 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 50 selbeigrün
DROPS Baby Merino 50 selbeigrün
697,80 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
34,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Alpaca Bouclé 5110 hellgrau
DROPS Alpaca Bouclé 5110 hellgrau
678,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,89 zł
-2%
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla YarnArt Dolce 758 schlumpfblau
YarnArt Dolce 758 schlumpfblau
2 617,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
261,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Your Bawełna 00022 Sunflower Przędza dziewiarska
Schachenmayr Your Bawełna 00022 Sunflower Przędza dziewiarska
4 194,00 zł/1kg
209,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 115 Przędza dziewiarska
Alize Softy 115 Przędza dziewiarska
4 986,00 zł/1kg
249,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka YarnArt  Bouquet 719
Włóczka YarnArt Bouquet 719
0,09 zł/1m
45,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Catania 00248 Linen Przędza dziewiarska
Schachenmayr Catania 00248 Linen Przędza dziewiarska
586,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
30,89 zł
-3%
29,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Dolce 753 Przędza dziewiarska
Yarn Art Dolce 753 Przędza dziewiarska
2,20 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
263,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Burcum Batik 1602 Przędza dziewiarska
Alize Burcum Batik 1602 Przędza dziewiarska
2 475,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
247,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 55 Przędza dziewiarska
Alize Softy 55 Przędza dziewiarska
4 922,00 zł/1kg
246,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DROPS Lima 0619 beige
DROPS Lima 0619 beige
617,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Safran Uni Colour 66 Mustard Przędza dziewiarska
Drops Safran Uni Colour 66 Mustard Przędza dziewiarska
1,59 zł/1m
255,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Jeans ( 60 )
Włóczka Jeans ( 60 )
1,62 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
259,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Dolce 792 Przędza dziewiarska
Yarn Art Dolce 792 Przędza dziewiarska
2 589,50 zł/1kg
258,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 40 Przędza dziewiarska
Alize Softy 40 Przędza dziewiarska
4 907,00 zł/1kg
245,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Muskat 93 / migdałowy
Włóczka Drops Muskat 93 / migdałowy
183,80 zł/1kg
9,99 zł
-8%
9,19 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 54 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 54 Przędza dziewiarska
1,56 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
250,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Catania Originals von Schachenmayr, Baumwolle 164 jeans
Catania Originals von Schachenmayr, Baumwolle 164 jeans
664,71 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Skład: 100% bawełna
Grupa przędzy: C (16 - 19 oczek) / 10-warstwowa / aran / czesankowa
Waga / długość nawoju: 50 g = około 75 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 5 mm (bliżej 3,5 mm dla amigurumis)

Włóczka DROPS Paris jest wykonana z wielu cienkich nitek 100% bawełny czesanej - oddychającego włókna o zdolności do wchłaniania wilgoci. Odzież bawełniana jest chłodna, a jednocześnie ciepła.

DROPS Paris to miękka i wytrzymała włóczka w pięknej palecie kolorów. Szybka i łatwa w dzierganiu, jest idealną włóczką na początek i doskonała do dekoracji domu, takich jak uchwyty do garnków, ściereczki, ręczniki i kocyki dziecięce.

Ponieważ przędza bawełniana nie drapie ani nie podrażnia skóry, jest szczególnie odpowiednia dla osób o wrażliwej skórze.

Wyprodukowano w UE

Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 951032), Standard 100, Klasa 1. Oznacza to, że przędza została przetestowana i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i jest nieszkodliwa dla zdrowia. Klasa 1 jest najwyższym poziomem i oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dziecięce (wiek 0-3 lat).

Miara ściegu: 10 x 10 cm = 17 oczek x 22 rzędy
Prać w pralce w 60°C / suszyć na płasko

Długość
75 m
Kolor
Czerwony
Rodzaj materiału
Bawełna
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
7071723001202
Numer producenta
104337

Długość
75 m
Kolor
Czerwony
Rodzaj materiału
Bawełna
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
7071723001202
Numer producenta
104337
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Drops Paris, 103 dark wash
Drops Paris, 103 dark wash
477,80 zł/1kg
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 41 senf
DROPS Paris, 100% Baumwolle 41 senf
477,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 100 light wash
DROPS Paris, 100% Baumwolle 100 light wash
458,00 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 19 hellgelb
DROPS Paris, 100% Baumwolle 19 hellgelb
497,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 101  hellblau
DROPS Paris, 100% Baumwolle 101 hellblau
458,00 zł/1kg
25,89 zł
-11%
22,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 21 mintgrün
DROPS Paris, 100% Baumwolle 21 mintgrün
497,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 06 cerise
DROPS Paris, 100% Baumwolle 06 cerise
497,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Włóczka YarnArt Mink 348 / szaroniebieski
Włóczka YarnArt Mink 348 / szaroniebieski
0,13 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,99 zł
-3%
9,69 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 34 erika
DROPS Baby Merino 34 erika
638,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 35 vanille
DROPS Paris, 100% Baumwolle 35 vanille
5 014,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
250,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 35 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 35 Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
261,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 13 marine
DROPS Baby Merino 13 marine
678,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 05 flieder
DROPS Paris, 100% Baumwolle 05 flieder
477,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Piuma 4405 Przędza dziewiarska
Yarn Art Piuma 4405 Przędza dziewiarska
5 138,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
256,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
5 077,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Przędza dziewiarska
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska
488,04 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 48 petrol
DROPS Paris, 100% Baumwolle 48 petrol
477,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
5 056,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
252,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
1 512,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa Cool Wool Big 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 120 m kolor 1016 - shell
Lana Grossa Cool Wool Big 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 120 m kolor 1016 - shell
1 512,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Paris, 02 jasny turkus
Drops Paris, 02 jasny turkus
5 103,00 zł/1kg
255,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka YarnArt Mink 339 / wino
Włóczka YarnArt Mink 339 / wino
0,13 zł/1m
9,99 zł
-3%
9,69 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 102 spray blue
DROPS Paris, 100% Baumwolle 102 spray blue
477,80 zł/1kg
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 26 beige
DROPS Paris, 100% Baumwolle 26 beige
497,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 26 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Działało dobrze
Kolor Różowy
Oceniono dnia 30 sierpnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Kolor Niebieski
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg