Najważniejsze informacje w skrócie

  • Ciesz się 3 trybami pracy: przyssawka, uchwyt magnetyczny i stojak biurkowy w jednym!
  • Zapewnia pełną kompatybilność z MagSafe oraz innymi telefonami dzięki dołączonemu pierścieniowi.
  • 18 mini przyssawek gwarantuje stabilne mocowanie na gładkich powierzchniach.
  • Łatwo ustawisz telefon pod dowolnym kątem dzięki obrotowi 360°.
  • Jego składana i ultralekka konstrukcja sprawia, że zawsze masz go przy sobie.
  • Mocny magnes (>14N) gwarantuje szybki i pewny montaż telefonu.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Uchwyt Magnetyczny MagSafe Przyssawka do Telefonu Smartfona Ulanzi MA39

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

164,16 zł

+ 28,26 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 10 – wt. 13 października
Nasze najlepszeoferty
Konewki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Uchwyt Mocowanie Magnetyczne Magnes MagSafe na ISO + 1/4'' - Telefon iPhone / KF31.196
Uchwyt Mocowanie Magnetyczne Magnes MagSafe na ISO + 1/4'' - Telefon iPhone / KF31.196
79,98 zł
Sprzedawca: SystemBank
Zdjęcie produktu dla Statyw stojak uchwyt na telefon MagSafe magnetyczny magnes Ulanzi / PS01
Statyw stojak uchwyt na telefon MagSafe magnetyczny magnes Ulanzi / PS01
138,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
Zdjęcie produktu dla Uchwyt magnetyczny Adapter Mocowanie na magnes Stojak do DJI Osmo Pocket 4 / OP4-ZJ152-D
Uchwyt magnetyczny Adapter Mocowanie na magnes Stojak do DJI Osmo Pocket 4 / OP4-ZJ152-D
59,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
Zdjęcie produktu dla Mocowanie Uchwyt na Płot Ogrodzenie Siatkę do Kamery Telefonu ULANZI CM010
Mocowanie Uchwyt na Płot Ogrodzenie Siatkę do Kamery Telefonu ULANZI CM010
141,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Uchwyt Mocowanie na Szybę Motor Motocykl do GoPro SJCAM XIAOMI DJI INSTA360 / ZJ846-D
Uchwyt Mocowanie na Szybę Motor Motocykl do GoPro SJCAM XIAOMI DJI INSTA360 / ZJ846-D
104,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Shaker z brokatem
Shaker z brokatem
24,76 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Uchwyt na ręcznik Bemeta EASY czarny 163104040
Uchwyt na ręcznik Bemeta EASY czarny 163104040
144,34 zł
-8,03 zł
136,31 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Latarka z podstawką, 3 soczewki
Latarka z podstawką, 3 soczewki
227,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_
Zdjęcie produktu dla KWIATONIKA „FLOW” 12 l
KWIATONIKA „FLOW” 12 l
116,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO
Zdjęcie produktu dla Chwyty rowerowe 125 mm do kierownicy
Chwyty rowerowe 125 mm do kierownicy
15,89 zł
-2%
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Klips Uchwyt Mocowanie do Telefon Smartfon na Filtry Obiektywy 58mm 58 K&F / KF15.0025
Klips Uchwyt Mocowanie do Telefon Smartfon na Filtry Obiektywy 58mm 58 K&F / KF15.0025
49,90 zł
Sprzedawca: SystemBank
Zdjęcie produktu dla Uchwyt do monitora DESQ dwuramienny, przegubowy
Uchwyt do monitora DESQ dwuramienny, przegubowy
286,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Torba Florence GREG63075
Torba Florence GREG63075
109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla Konewka Adriatycka 14x15cm
Konewka Adriatycka 14x15cm
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Torba materiałowa Crustaceans
Torba materiałowa Crustaceans
40,89 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Uchwyt Samochodowy Samochód na Telefon do Lusterka /  VM-01
Uchwyt Samochodowy Samochód na Telefon do Lusterka / VM-01
49,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
Zdjęcie produktu dla Kosmetyki do makijażu
Kosmetyki do makijażu
27,71 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Zdjęcie produktu dla Na dwie ręce Ćwiczenia grafomotoryczne
Na dwie ręce Ćwiczenia grafomotoryczne
22,84 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Zdjęcie produktu dla DOCHTMANN Plastikowy organizer, 4 szt.
DOCHTMANN Plastikowy organizer, 4 szt.
27,95 zł
-18%
22,72 zł
Sprzedawca: MercatoTrade
Zdjęcie produktu dla Statyw kijek selfie stick MagSafe Magnes 165cm 2w1 pilot na telefon Ulanzi SK27 / SKU: S016
Statyw kijek selfie stick MagSafe Magnes 165cm 2w1 pilot na telefon Ulanzi SK27 / SKU: S016
129,99 zł
Sprzedawca: SystemBank

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

? Uchwyt magnetyczny - przyssawka do telefonu

? MagSafe | ? 18 przyssawek | ? Obrót 360° | ? Składany

️ 3 tryby pracy w jednym urządzeniu → przyssawka, magnetyczny uchwyt, stojak biurkowy

️ MagSafe + magnetyczny pierścień w zestawie – działa z telefonami / obudowami wspierającymi system MagSafe oraz wszystkimi innymi telefonami po zastosowaniu pierścienia magnetycznego z zestawu

️ 18 mini przyssawek → stabilnie przymocujesz telefon do szyby, lustra, płytek, innej płaskiej i gładkiej powierzchni

️ Mocny magnes >14N → szybki montaż telefonu i pewne trzymanie bez przesuwania

️ Regulacja 360° → ustawisz telefon pionowo, poziomo lub pod dowolnym kątem

️ Składana, ultralekka konstrukcja → zmieści się w kieszeni lub małej torbie

️ Karabińczyk MagLock → przypniesz uchwyt do plecaka lub paska i masz go zawsze pod ręką

▫️Marka: ULANZI

▫️Model: MA39 / SKU: S002 / U11

▫️Kolor: Czarny

? Jeden uchwyt – trzy tryby pracy

Ulanzi MA39 zastępuje kilka akcesoriów jednocześnie.

? Tryb przyssawki

? Tryb stojaka biurkowego

Po rozłożeniu uchwyt działa jak kompaktowa podstawka do wideorozmów, nagrań i oglądania filmów.

? Karabińczyk MagLock

Wbudowany karabińczyk MagLock pozwala szybko przypiąć uchwyt do plecaka, paska, torby lub szlufki spodni. Dzięki temu nie musisz chować go do kieszeni ani szukać w torbie.

? 18 przyssawek

Panel z silikonowymi przyssawkami zapewnia stabilny montaż na gładkich powierzchniach. Uchwyt utrzymuje telefon do 300 g nawet przez 5 godzin.

Przyssawki są wielokrotnego użytku — wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, aby odzyskały pełną przyczepność.

? Magnetyczny montaż w 1 sekundę

Dzięki silnemu magnesowi 14N uchwyt pozwala błyskawicznie zamocować i zdjąć telefon jedną ręką.

?Kompatybilność i łatwy montaż z MagSafe

Niektóre dostępne na polskim rynku telefony posiadają wbudowane w obudowę magnesy - obudowy typu MagSafe. W przypadku tych modeli nie ma konieczności naklejania pierścienia magnetycznego (dostępnego w zestawie z uchwytem).

Są to m.in. następujące modele telefonów:

  • iPhone 12
  • iPhone 12 mini
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 Pro Max
  • iPhone 13
  • iPhone 13 mini
  • iPhone 13 Pro
  • iPhone 13 Pro Max
  • iPhone 14
  • iPhone 14 Plus
  • iPhone 14 Pro
  • iPhone 14 Pro Max
  • iPhone 15
  • iPhone 15 Plus
  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max
  • iPhone 16
  • iPhone 16 Plus
  • iPhone 16 Pro
  • iPhone 16 Pro Max
  • iPhone Air (2025)
  • iPhone 17 Pro

W przypadku pozostałych telefonów które nie mają obudowy typu MagSafe można zastosować pierścień magnetyczny z zestawu. Pierścień jest bardzo cienki i lekki, jego zastosowanie nie wpływa na telefon w żaden sposób, jest w pełni neutralny.

Zamocowanie telefonu jest bardzo proste — wystarczy zbliżyć urządzenie (z naklejonym pierścieniem) do uchwytu, a silne magnesy zapewnią pewne i stabilne trzymanie telefonu podczas użytkowania.

? Kadrowanie pod dowolnym kątem

Przegub z pełnym obrotem 360° pozwala ustawić telefon dokładnie tak, jak potrzebujesz:

  • pionowo lub poziomo,
  • z góry (top-down),
  • z boku,
  • w stylu produktowym,
  • do wideorozmów i live’ów.

? Lekki i składany

Uchwyt waży tylko 75 g i po złożeniu ma rozmiar małego powerbanku.

️ Specyfikacja techniczna:

  • Typ: uchwyt magnetyczny z przyssawkami
  • Materiał wykonania: tworzywo, stal nierdzewna, silikon, magnes
  • Liczba przyssawek: 18
  • Siła magnesu: >14N
  • Regulacja: obrót 360°
  • Maksymalny udźwig: przyssawka: 300 g / magnes: 350 g
  • Wymiary: 85 × 59 × 16 mm
  • Waga: 75 g

️ Zawartość zestawu:

  • uchwyt magnetyczny Ulanzi MA39
  • magnetyczny pierścień do telefonu
  • przezroczysta naklejka ochronna
Waga
0.095 kg
Kolor
Czarny
EAN
6974774334323
Producent
Ulanzi

Waga
0.095 kg
Kolor
Czarny
EAN
6974774334323
Producent
Ulanzi
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla TS Collection - Konewka, projekt Lammie - 14x38x26
TS Collection - Konewka, projekt Lammie - 14x38x26
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
245,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Potonline
Zdjęcie produktu dla GELI Heizölkanne 10l anthrazit 19418 4000150011877
GELI Heizölkanne 10l anthrazit 19418 4000150011877
11,04 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
110,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla Konewka 10 l fioletowa z głowicą prysznicową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
Konewka 10 l fioletowa z głowicą prysznicową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
3,25 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
32,50 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Konewka z rozpylaczem ANGARDEN, 12 litrów, metal, Zn
Konewka z rozpylaczem ANGARDEN, 12 litrów, metal, Zn
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
107,21 zł
Sprzedawca: Toolandia
Zdjęcie produktu dla Konewka ze stali nierdzewnej 1 L Polerowana konewka Konewka do kwiatów Podlewanie roślin Kwiaty
Konewka ze stali nierdzewnej 1 L Polerowana konewka Konewka do kwiatów Podlewanie roślin Kwiaty
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
76,50 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH
Zdjęcie produktu dla Relaxdays – konewka do roślin domowych, 1 l, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, konewka do podlewania roślin domowych, długa szyjka, kolor szary
Relaxdays – konewka do roślin domowych, 1 l, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, konewka do podlewania roślin domowych, długa szyjka, kolor szary
66,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Esschert Design prysznic kulowy S pastelowa zieleń 0,24 litra - PVC i stal nierdzewna
Esschert Design prysznic kulowy S pastelowa zieleń 0,24 litra - PVC i stal nierdzewna
369,33 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
88,64 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla BALVI MEOW czarna konewka w kształcie kota 2 litry
BALVI MEOW czarna konewka w kształcie kota 2 litry
36,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,53 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Konewka 10 litrów srebrna metalowa ocynkowana konewka do podlewania
Konewka 10 litrów srebrna metalowa ocynkowana konewka do podlewania
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
94,07 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Zdjęcie produktu dla Przystawka do nalewania Kovotvar, do konewki, Zn
Przystawka do nalewania Kovotvar, do konewki, Zn
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
31,06 zł
Sprzedawca: Toolandia
Zdjęcie produktu dla Kielich Spring 14L
Kielich Spring 14L
1,43 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
19,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom
Zdjęcie produktu dla Konewka wiosenna hr. zielona pojemność 4,5 l
Konewka wiosenna hr. zielona pojemność 4,5 l
4,91 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
22,09 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Odkrywam królestwo Boże. Religia. Przewodnik metodyczny na 1 lekcję religii tygodniowo. Klasa 2 szkoły podstawowej
Odkrywam królestwo Boże. Religia. Przewodnik metodyczny na 1 lekcję religii tygodniowo. Klasa 2 szkoły podstawowej
30,35 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Konewka ze stali nierdzewnej 1500ml, metalowa konewka, konewka do podlewania kwiatów doniczkowych również z długą wylewką zraszacz wewnętrzny na zewnątrz
Konewka ze stali nierdzewnej 1500ml, metalowa konewka, konewka do podlewania kwiatów doniczkowych również z długą wylewką zraszacz wewnętrzny na zewnątrz
264,80 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
132,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Drewniany krzyż 12cm
Drewniany krzyż 12cm
26,90 zł
Sprzedawca: CABshop
Zdjęcie produktu dla elho aquarius, 3,5 l, Polietylen, Biały
elho aquarius, 3,5 l, Polietylen, Biały
17,81 zł/1l
62,34 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Fiskars Ebert - Konewka 10 litrów zielona zielona
Fiskars Ebert - Konewka 10 litrów zielona zielona
14,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
141,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla PLASTIA s.r.o. Czajniczek Pilea 1,8 l, beżowy
PLASTIA s.r.o. Czajniczek Pilea 1,8 l, beżowy
96,82 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
174,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Konewka Metalowa Czarna 1 L Elegancka Długi Dziubek Nalewak Do Podlewania
Konewka Metalowa Czarna 1 L Elegancka Długi Dziubek Nalewak Do Podlewania
24,99 zł
-12%
21,99 zł
Sprzedawca: JGS
Zdjęcie produktu dla Iksp10-G642 Konewka Ogrodowa Do Podlewania Zraszania 10L Sitko
Iksp10-G642 Konewka Ogrodowa Do Podlewania Zraszania 10L Sitko
3,59 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
35,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Basen naziemny CF FRAME 305 x 107 cm niebieski BAZ0057
Basen naziemny CF FRAME 305 x 107 cm niebieski BAZ0057
883,86 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Antracyt
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Antracyt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
30,92 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Plastikowa konewka SPRING z różowo-fioletowym wzorem 10,5l
Plastikowa konewka SPRING z różowo-fioletowym wzorem 10,5l
2,83 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
29,71 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla LABE - Bateria bidetowa z odpływem, stary mosiądz (brąz) L445.0SM, RAV Slezák
LABE - Bateria bidetowa z odpływem, stary mosiądz (brąz) L445.0SM, RAV Slezák
924,33 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Worek na buty Cool Szkoła personalizowany
Worek na buty Cool Szkoła personalizowany
23,46 zł
-13%
20,39 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Zdjęcie produktu dla Konewka 1300 ml ze stali nierdzewnej z długim dziobkiem, do doniczek domowych, butelka do podlewania, narzędzie ogrodnicze do roślin mięsistych i bonsai, kolor czerwony, 1,3 l, stal nierdzewna
Konewka 1300 ml ze stali nierdzewnej z długim dziobkiem, do doniczek domowych, butelka do podlewania, narzędzie ogrodnicze do roślin mięsistych i bonsai, kolor czerwony, 1,3 l, stal nierdzewna
123,22 zł/1l
160,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Konewka słoń 2L 29x11x20cm różowa/zielona
Konewka słoń 2L 29x11x20cm różowa/zielona
47,46 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
94,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
133,10 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
11,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
128,78 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
12,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra
Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
375,98 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
105,43 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
98,98 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
12,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
93,32 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
6,22 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
86,40 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
19,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
84,24 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
7,02 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin
Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,91 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona
Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
131,11 zł
Sprzedawca: Benza-nl
Zdjęcie produktu dla Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów
Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,85 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla GELI Gießkanne 5l blau
GELI Gießkanne 5l blau
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,37 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
37,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
109,25 zł
Sprzedawca: Benza-nl
13,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kabel Przewód Do Starlink V2/Gen2 23M Cat6 Edup Ethernet Satelitarny
Kabel Przewód Do Starlink V2/Gen2 23M Cat6 Edup Ethernet Satelitarny
249,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U
Zdjęcie produktu dla Lampka nocna lampa LED stojak na biżuterię organizer ekspozytor wieszak
Lampka nocna lampa LED stojak na biżuterię organizer ekspozytor wieszak
229,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U
Zdjęcie produktu dla Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
239,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U
Zdjęcie produktu dla Ładowarka bezprzewodowa Qi + Podświetlane lusterko kosmetyczne do makijażu
Ładowarka bezprzewodowa Qi + Podświetlane lusterko kosmetyczne do makijażu
189,89 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
48,78 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
27,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 10 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 10 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
50,12 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
5,01 zł/1l