1,0



Na podstawie 1 opinii
Sano Maxima Baby Aloe Vera Pyn do pukania tkanin 4 L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
56,76 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Audiobooki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Maxima Culpa
87,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Böse Häuser (Alpen-Krimis 12)
95,33 zł
Sprzedawca: M_plus_L

The Very Best
200,83 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Sekret bez bólu
119,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

WVG 4001504261788, 6 lat(a), Bibi & Tina
66,28 zł
Sprzedawca: M_plus_L

WVG 4001504261511, 6 lat(a), Bibi & Tina
66,28 zł
Sprzedawca: M_plus_L

W dolinie
145,85 zł
Sprzedawca: M_plus_L

WVG 4001504261429, 6 lat(a), Bibi & Tina
66,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Grete Minde
77,17 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Maigret z ministrem
94,24 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Wirus
25,46 zł
Sprzedawca: MATFEL

Cudowny
176,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Młodość jest zawsze możliwa!
71,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Der Untertan
78,17 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Sternenschweif - 2 Sprung In Die Nacht
42,49 zł
Sprzedawca: M_plus_L

WVG 4001504261627, 6 lat(a), Bibi & Tina
66,43 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Maigret amüsiert sich
94,86 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Fried,Erich-Verstandsaufnahme.61 Gedichte
52,22 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Der Zauber guter Gespräche
118,90 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Edel 1012201RDH, 370 min, 6 dysków
86,11 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płyn do płukania tkanin Sano Maxima Baby Aloe Vera to hipoalergiczny płyn przeznaczony do płukania ubranek niemowlęcych oraz odzieży osób o wrażliwej skórze. Wzbogacony ekstraktem z aloesu zmiękcza tkaniny, zachowuje ich jakość, ułatwia prasowanie i pozostawia długotrwały, delikatny zapach. Nadaje się zarówno do prania w pralce, jak i do prania ręcznego.
- Waga
- 4000 g
- EAN
- 4075700103845
- Waga
- 4000 g
- EAN
- 4075700103845
Pasuje również do tego

Koncentrat płynu do prania Wrażliwe Skóry 4L SANO Maxima
41,30 zł/1l
165,19 zł
Sprzedawca: GUGITA

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm ze stelażem listwowym, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i wezgłowiem, łóżko do przechowywania funkcjonalne łóżko podwójne velvet
1 451,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 445,82 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
158,61 zł
-3,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

nabbi Kuchnia Montella 260 - biała
2 942,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych narożnych Kuchnia WALENCJA Narożna 5,8m | szafka • regał • blat • aneks narożny | KASZMIR 580cm
3 999,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
-7 103,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply

Ręczny odkurzacz bezprzewodowy Clea 2w1 09847 sr/bu
769,81 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
5 200,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: nbmobile

Bosch Serie 4 WTH83V03, Wolnostojący, Od przodu, Kondensacja, Biały, Obrotowy, Prawy
4 050,42 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Szafa MATS
2 771,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Szafa uchylna Napoli 5D 250 Biała (czarny lub złoty uchwyt)
2 386,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mzm24

Muller Textiles 0270.02.08, Koc do nakrycia w zestawie, Poszewka na poduszkę dołączona
262,08 zł
Sprzedawca: Dekbeddengoed

Szyby Z Szufladami 4Szt I Drzwi 2Szt Rose
2 119,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Płyta szklano-ceramiczna AREBOS 59 cm | 6600 W, 4 strefy, strefa podwójna i strefa pieczenia
550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gorenje GS643C90X, Wolnostojący, Pełny rozmiar (60 cm), Srebrny, Dotyk, 3 kosz., Górny
2 753,44 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Dragtek-com

Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami i drążkiem na ubrania, wys. 180 cm - KOPENHAGA
2 046,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pralko-suszarka Opóźnione uruchomienie Inteligentna obsługa
5 471,70 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Siemens iQ500 KF96NAXEA, Wolnostojący, Drzwi francuskie, Czarny, Stal nierdzewna, 605 l, SN-T, C
7 299,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczony produkt nie odpowiada zamówionemu.
Czy to, co mi Państwo wysłali, w ogóle przypomina to, co zamówiłem? A gdzie jest mój Lavilin, za który również zapłaciłem i który zamówiłem?