4,9



Na podstawie 65 opinii
Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,99 zł
15,07 zł / 1l
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Marsiglia płyn do prania 1,5 l
9,31 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
13,58 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Original
23,15 zł/1l
44,38 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,93 zł
Sprzedawca: Katomix

Płyn do płukania Chante Clair Orchidea 1,14 l
12,11 zł/1l
13,81 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Płyn do prania Marsiglia 2,25 l
10,86 zł/1l
24,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Coral, Optimal Color, Płyn do prania, 20 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
47,85 zł/1kg
79,16 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,85 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Lavandera Żel do prania Marsylia, 2,5 l
18,20 zł/1l
45,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mydło do prania Chante Clair Muschio Bianco 1,5L
9,51 zł/1l
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania dywanów dla koni SkinStar bez substancji zapachowych Specjalna pielęgnacja RugWash
130,28 zł/1l
65,14 zł
Sprzedawca: WassersportEuropaGmbH
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
Potrzebujesz porządnego płynu do prania, który nie tylko skutecznie oczyści Twoje ubrania, ale także sprawi, że będą pachniały świeżością przez długi czas? Poznaj Lavatrice Liquido Marsiglia 1,26l - prawdziwy hit od Chante Clair! Ten mistrz czystości doskonale radzi sobie z każdą plamą, a jednocześnie delikatnie pielęgnuje tkaniny, chroniąc je przed uszkodzeniami.
Dzięki dużej pojemności 1,26 litra nie musisz się martwić, że zabraknie Ci płynu do prania w najmniej odpowiednim momencie. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby uzyskać doskonałe rezultaty. Dodatkowo Marsiglia 28 mis świetnie sprawdzi się zarówno w pralce automatycznej, jak i podczas ręcznego prania, dając Ci pełen komfort i efektywność.
Chante Clair to marka, na którą zawsze możesz liczyć, jeśli chodzi o produkty do sprzątania. Dlatego warto postawić na ich płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia. Odkryj tajemnicę czystości i świeżości już dziś i ciesz się perfekcyjnie czystymi ubraniami bez zbędnych starań - to jak nowe możliwości dla Twojej garderoby!
- Zawartość
- 1.26 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Liczba sztuk
- 30
- Waga
- 1400 g
- EAN
- 8015194530723
- Zawartość
- 1.26 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Liczba sztuk
- 30
- Waga
- 1400 g
- EAN
- 8015194530723
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P220: Trzymać z dala od odzieży i innych materiałów zapalnych.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
P210: Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H315: Działa drażniąco na skórę.
Materiał wybuchowy; zagrożenie pożarem, ciśnieniem powietrza lub odłamkami, materiałami wybuchowymi i rozrzutem.Pasuje również do tego

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair Sgrassatore Pavimenti, Płyn (gotowy do użycia), 0,75 l, Marmur, Płytki ceramiczne, Porcelain tile, Cytryna, Butelka, 1 szt.
12,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Marsiglia płyn do prania 1,5 l
9,31 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Płyn do płukania Kwiat Pomarańczy 1L
11,46 zł/1l
13,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
9,79 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odtłuszczacz Chante Clair Limone 5L
35,56 zł/1l
177,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra Mon Amour Blu Mare 3 l
6,52 zł/1l
21,76 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chante Clair Marsiglia odtłuszczacz 600 ml
20,48 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do płukania Chante Clair Orchidea 1,14 l
12,11 zł/1l
13,81 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
53,34 zł/1l
33,34 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Chante Clair Odtłuszczacz z wybielaczem 625 ml
17,41 zł/1l
10,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło do prania Chante Clair Muschio Bianco 1,5L
9,51 zł/1l
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
100,50 zł/1kg
32,83 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,15 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra 8001280034121, Płynny, 2140 ml, Cytryna, Wielobarwny, Jaśmin, Ambre
5,98 zł/1l
22,82 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Muschino Bianco 220 ml
140,91 zł/1l
31,00 zł
Sprzedawca: Prostor

Chanteclair 8015194530754
12,30 zł/1l
17,91 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,50 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Original
23,15 zł/1l
44,38 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,93 zł
Sprzedawca: Katomix

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
123,52 zł/1l
30,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chanteclair 8015194528546
26,70 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
świetny zapach
cała moja rodzina uwielbia ten zapach; detergentu używam głównie do normalnego prania w temperaturze 40/60 stopni.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super proszek do prania!
Mój ulubiony zapach! Cały dom pachnie świeżym praniem. Po prostu uwielbiam to
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
płyn do prania o przyjemnym zapachu
bardzo intensywnie pachnący i skuteczny płyn do prania wszelkiego rodzaju tkanin
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Ten zapach znów przenosi mnie do Włoch
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Płyn do prania Chante Clair
Cudowny zapach, pranie wyprane, po praniu pachnie bardzo ładnie i długo
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczny zapach
Moc mycia bardzo dobra, zapach po prostu urzekający, świetny stosunek ceny do jakości.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna obsługa
Uwielbiam ten zapach.
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny zapach na lato
Idealny zapach na lato
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Chanteclair 8015194530730



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,28 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina