Billie Eilish - Hit Me Hard And Soft (CD)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

52,15 zł

+ 16,89 zł za wysyłkę

śr. 8 lipca
Nasze najlepszeoferty
Pop i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish Hit Me Hard And Soft Tracklist Black M Koszulka
Billie Eilish Hit Me Hard And Soft Tracklist Black M Koszulka
129,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Robyn - Sexistential (Digipak) (CD)
Robyn - Sexistential (Digipak) (CD)
68,30 zł
-4%
64,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Diana Krall - The Very Best Of (CD)
Diana Krall - The Very Best Of (CD)
52,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Hity
Hity
140,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Justin Timberlake - Everything I Thought It Was (2 LP)
Justin Timberlake - Everything I Thought It Was (2 LP)
158,99 zł
-29,99 zł
129,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Foreigner (Remastered 2024)
Foreigner (Remastered 2024)
93,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Immolation - Acts Of God (Limited Edition) (2 LP)
Immolation - Acts Of God (Limited Edition) (2 LP)
158,99 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Disturbed - Asylum (CD)
Disturbed - Asylum (CD)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Beyoncé - B'Day (Deluxe Edition) (CD)
Beyoncé - B'Day (Deluxe Edition) (CD)
74,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla George Harrison - Extra Texture (CD)
George Harrison - Extra Texture (CD)
95,90 zł
-2,01 zł
93,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Storm Corrosion (Digipak)
Storm Corrosion (Digipak)
72,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Avicii - True (CD)
Avicii - True (CD)
78,89 zł
-5%
74,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Noragami: Stray God 19
Noragami: Stray God 19
92,92 zł
Sprzedawca: Myboeken
Zdjęcie produktu dla Dr. John - The Best Of (LP)
Dr. John - The Best Of (LP)
119,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla No Fun Mondays - Billie Joe Armstrong CD
No Fun Mondays - Billie Joe Armstrong CD
93,93 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Czwartek – Činna CD
Czwartek – Činna CD
52,19 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Chet Baker - Sings (CD)
Chet Baker - Sings (CD)
67,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla CD: Justin Timberlake-Futuresex/Lovesounds
CD: Justin Timberlake-Futuresex/Lovesounds
61,61 zł
Sprzedawca: Silver
Zdjęcie produktu dla The Neighbourhood - Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing (3 LP)
The Neighbourhood - Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing (3 LP)
238,99 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Ólafur Arnalds - A Dawning (CD)
Ólafur Arnalds - A Dawning (CD)
127,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Po dwóch bardzo udanych albumach, Billie Eilish prezentuje swój trzeci studyjny krążek. Nosi on tytuł HIT ME HARD AND SOFT i ikona popu prezentuje na nim zróżnicowaną, ale spójną kolekcję przełamujących trendy piosenek. HIT ME HARD AND SOFT został napisany przez Billie Eilish wraz z jej bratem i wieloletnim współpracownikiem FINNEASEM, który zajął się również produkcją albumu. Z szacunku dla środowiska, album zostanie wydany fizycznie i w limitowanych edycjach w opakowaniach wykonanych w 100% z materiałów nadających się do recyklingu. 1. Skinny 2. Lunch 3. Chihiro 4. Birds of a Feather 5. Wildflower 6. The Greatest 7. L'amour de Ma Vie 8. The Diner 9. Bittersuite 10. Blue



Billie Eilish: Hit Me Hard And Soft

Nowy importowany produkt!
Opis poniżej - również na życzenie.



Od ponad pół dekady Billie Eilish jest uważana za najbardziej wpływową i wyjątkową artystkę naszych czasów, głos swojego pokolenia - 17.05.24 wyda swój trzeci album studyjny "HIT ME HARD AND SOFT". Podobnie jak dwa słynne poprzednie albumy, napisane i nagrane wspólnie z jej bratem FINNEASEM, nowe dzieło jest już jednym z absolutnych hitów roku. Uznany debiutancki album "WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO" trafił prosto na pierwsze miejsce w 18 krajach w 2019 roku, a także osiągnął platynowy status między innymi w Niemczech. Obecnie 9-krotna zdobywczyni GRAMMY i dwukrotna zdobywczyni Oscara, ostatnio wydany album "Happier Than Ever" (2021) dotarł nawet do 1. miejsca w 20 krajach - oprawiony 16-krotną platyną i kolejnymi złotymi nagrodami. Zdobyła swojego pierwszego Oscara za piosenkę przewodnią Bonda "No Time To Die" i drugiego Oscara za wkład Barbie "What I Was Made For". Trzeci album "HIT ME HARD AND SOFT" jest zdecydowanie najbardziej odważnym albumem w jej karierze. Tytuł albumu mówi właściwie wszystko: jest to niezwykle emocjonalne dzieło, które dotyka, uderza mocno i delikatnie, w którym Billie wielokrotnie przesuwa nowe granice gatunkowe pod względem treści i brzmienia. Przede wszystkim tym razem ponownie zaufała swojemu instynktowi - i po raz kolejny podkreśla, dlaczego jest uważana za najbardziej ekscytującą autorkę piosenek naszych czasów.
Artysta
Billie Eilish
Liczba tytułów
0
Nośnik mediów
CD
Waga
70 g
Numer producenta
13210570397
EAN
602465223675
0602465223675

Artysta
Billie Eilish
Liczba tytułów
0
Nośnik mediów
CD
Waga
70 g
Numer producenta
13210570397
EAN
602465223675
0602465223675
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish - When We All Fall Asleep, Where Do We Go? (CD)
Billie Eilish - When We All Fall Asleep, Where Do We Go? (CD)
92,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Nie uśmiechaj się do mnie, CD
Nie uśmiechaj się do mnie, CD
59,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Universal Music Billie Eilish - Happier Than, Pop rock, CD, Billie Eilish, Nośnik fizyczny, Dorośli, 1 dysków
Universal Music Billie Eilish - Happier Than, Pop rock, CD, Billie Eilish, Nośnik fizyczny, Dorośli, 1 dysków
52,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kiedy wszyscy zasypiamy, dokąd idziemy?
Kiedy wszyscy zasypiamy, dokąd idziemy?
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
78,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Plakat Billie Eilish Sparks 61x91.5cm
Plakat Billie Eilish Sparks 61x91.5cm
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: French_Connection_Posters
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish Eilish woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Billie Eilish Eilish woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 976,70 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
297,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish: When We All Fall Asleep, Where Do We Go? (1LP,  Yellow, plyta winylowa
Billie Eilish: When We All Fall Asleep, Where Do We Go? (1LP, Yellow, plyta winylowa
140,16 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish Eilish NO.2 woda perfumowana unisex 50 ml
Billie Eilish Eilish NO.2 woda perfumowana unisex 50 ml
4 275,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
213,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish - Happier Than Ever (2 LP)
Billie Eilish - Happier Than Ever (2 LP)
216,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish: Hit Me Hard And Soft (edycja limitowana) (żółty marmurkowy winyl)
Billie Eilish: Hit Me Hard And Soft (edycja limitowana) (żółty marmurkowy winyl)
225,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz Accu i mop Regulus Aqua PowerVac
Odkurzacz Accu i mop Regulus Aqua PowerVac
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 212
1 685,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vacati
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish - Hit Me Hard And Soft (Isolated Vocals) (Bone Coloured) (LP)
Billie Eilish - Hit Me Hard And Soft (Isolated Vocals) (Bone Coloured) (LP)
228,99 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish Eilish No 2 EDP 100 ml UNISEX
Billie Eilish Eilish No 2 EDP 100 ml UNISEX
2 567,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
256,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 108
3 384,99 zł
-2 288,69 zł
1 096,30 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Zdjęcie produktu dla ProfiCare PC-HAS 3132, Suzarko-lokówka, Ciepły, Czarny, Złoto różowe, Srebrny, 1000 W, Prąd przemienny, 220-240 V
ProfiCare PC-HAS 3132, Suzarko-lokówka, Ciepły, Czarny, Złoto różowe, Srebrny, 1000 W, Prąd przemienny, 220-240 V
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
171,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Pościel Billie Eilish 140x200, 70x90 cm
Pościel Billie Eilish 140x200, 70x90 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
144,98 zł
Sprzedawca: PADU
Zdjęcie produktu dla Poszewka na kołdrę Intirilife - GREY - pościel do sypialni i pokoju dziecięcego i młodzieżowego
Poszewka na kołdrę Intirilife - GREY - pościel do sypialni i pokoju dziecięcego i młodzieżowego
127,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cadorabo
Zdjęcie produktu dla Nokia 2660 Flip 4G DS, Telefon z klapką, Dual SIM, 7,11 cm (2.8"), 0,3 MP, 1450 mAh, Sosna
Nokia 2660 Flip 4G DS, Telefon z klapką, Dual SIM, 7,11 cm (2.8"), 0,3 MP, 1450 mAh, Sosna
758,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart
Zdjęcie produktu dla Zestaw garnków stalowych z pokrywkami patelnią - 12 el.
Zestaw garnków stalowych z pokrywkami patelnią - 12 el.
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 464
99,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 514
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FunLife
Zdjęcie produktu dla Plakat Billie Eilish When We All Fall Asleep Where Do We Go 61x91.5cm
Plakat Billie Eilish When We All Fall Asleep Where Do We Go 61x91.5cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,86 zł
Sprzedawca: CloseUp
Zdjęcie produktu dla BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Zdjęcie produktu dla Odtwarzacz płyt Lenco LS-10, napęd paskowy, kolor: czarny
Odtwarzacz płyt Lenco LS-10, napęd paskowy, kolor: czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
351,00 zł
Sprzedawca: AVAStore
Zdjęcie produktu dla Nokia 2720 Flip TA-1170 Dual SIM, czarny, 2G, aparat fotograficzny, klawiatura, telefon z klapką i zewnętrznym wyświetlaczem, NOWY
Nokia 2720 Flip TA-1170 Dual SIM, czarny, 2G, aparat fotograficzny, klawiatura, telefon z klapką i zewnętrznym wyświetlaczem, NOWY
2,8Średnia ocena: 2,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
573,05 zł
Sprzedawca: Elektrolocke
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
793,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1305
79,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish – Hit Me Hard And Soft
Billie Eilish – Hit Me Hard And Soft
189,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Billie Eilish Eilish No 2 EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml UNISEX
Billie Eilish Eilish No 2 EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml UNISEX
2 169,09 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
679,00 zł
-440,40 zł
238,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Eilish - żel pod prysznic - Pojemność: 150 ml
Eilish - żel pod prysznic - Pojemność: 150 ml
626,13 zł/1l
93,92 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Aiibot, 60000 Pa/600 W/55 min/1,8 l – bezprzewodowy odkurzacz z wyświetlaczem, szczotką zapobiegającą plątaniu się włosów, ultracich, do sierści zwierząt/dywanów/twardych podłóg/samochodu
Odkurzacz akumulatorowy Aiibot, 60000 Pa/600 W/55 min/1,8 l – bezprzewodowy odkurzacz z wyświetlaczem, szczotką zapobiegającą plątaniu się włosów, ultracich, do sierści zwierząt/dywanów/twardych podłóg/samochodu
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 637
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Cicho Rozwinięta Taśma Pakowa Też Jest Forte
Cicho Rozwinięta Taśma Pakowa Też Jest Forte
77,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Łabędź ze stopu cynku&#8209
Łabędź ze stopu cynku&#8209
103,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24