Modern Talking - Back For Gold (The New Versions) (CD)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

53,93 zł

+ 24,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Muzyka zachodnioeuropejska i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Modern Talking - The 1st Album (CD)
Modern Talking - The 1st Album (CD)
49,63 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla BTS - Love Yourself: Her (Random Version) (CD)
BTS - Love Yourself: Her (Random Version) (CD)
168,99 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Modern Talking - Lets Talk About Love (The 2nd Album) (Reissue) (CD)
Modern Talking - Lets Talk About Love (The 2nd Album) (Reissue) (CD)
46,89 zł
-23%
35,99 zł
Sprzedawca: WaxGang
Zdjęcie produktu dla Weinberg: Songs
Weinberg: Songs
96,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Various Artists - 90's Love Songs (CD)
Various Artists - 90's Love Songs (CD)
198,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Händemeer (2DVD+Live-CD Digipak)
Händemeer (2DVD+Live-CD Digipak)
162,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Heretoir: Solastalgia -Extinction Songs-
Heretoir: Solastalgia -Extinction Songs-
223,61 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Regina Spektor - Songs (LP)
Regina Spektor - Songs (LP)
127,85 zł
-8,85 zł
119,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Vinding's Music - Songs From The Adler Thicket
Vinding's Music - Songs From The Adler Thicket
149,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Songs Of The Buried
Songs Of The Buried
103,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Twenty One Pilots - Clancy (Digipak) (CD)
Twenty One Pilots - Clancy (Digipak) (CD)
82,48 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Wind Songs DVD 718795602827
Wind Songs DVD 718795602827
109,12 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Kenny G - Greatest Hits (CD)
Kenny G - Greatest Hits (CD)
49,31 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Advaitic Songs
Advaitic Songs
230,19 zł
-21,17 zł
209,02 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Live In Dublin (Blu-Ray Digipak)
Live In Dublin (Blu-Ray Digipak)
72,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Winterpills - Love Songs
Winterpills - Love Songs
87,18 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Songs Of Silence
Songs Of Silence
99,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Songs
Songs
101,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Live In Dublin (DVD Digipak)
Live In Dublin (DVD Digipak)
65,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lost Songs 95-98
Lost Songs 95-98
49,85 zł
-31%
34,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Nowe wersje Dzięki "Back For Gold" Dieter Bohlen prezentuje w 2017 roku nowy album z przebojami swojego legendarnego duetu Modern Talking. Jest to zupełnie nowy miks piosenek. Zawiera w sumie sześć remiksów klasyków "Brother Louie", "You're My Heart You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "You Can Win If You Want", "Atlantis Is Calling" i "Geronimo's Cadillac". Na "Back For Gold" znajduje się również inna atrakcja: zupełnie nowy "Modern Talking Pop Titan Megamix 2K17". "Back For Gold" jest zarówno na CD, jak i LP. Klasyki Modern Talking w nowej odsłonie, wyprodukowane przez samego tytana popu Dietera Bohlena. Oto "Back For Gold".

    • Brother Louie (nowa wersja 2017)
    • Jesteś moim sercem, jesteś moją duszą (nowa wersja 2017)
    • Cheri cheri lady (nowa wersja 2017)
    • Możesz wygrać, jeśli chcesz (nowa wersja 2017)
    • Atlantis is calling (nowa wersja 2017)
    • Geronimo's cadillac (nowa wersja 2017)
    • Modern Talking pop titan megamix 2k17 (pełna długa wersja)
    • Brother Louie
    • Jesteś moim sercem, jesteś moją duszą
    • Cheri cheri lady
    • Możesz wygrać, jeśli chcesz
    • Atlantyda wzywa
    • Win the race (Scooter remix)
    • Shooting star (wersja zremasterowana)
    • Juliet (remiks Leo)
    • Modern Talking Pop Titan megamix 2k17 (3-ścieżkowe promo DJ-a)
    • Modern Talking Pop Titan megamix 2k17 (krótki miks chóru)
SONY®, Playstation©, DualSense® i DualShock® są zastrzeżonymi znakami towarowymi SONY® Computer Entertainment, Europe Ltd., Inc.
Artysta
Modern Talking
Utwory
01 Brother Louie (New Version 2017)
02 You're My Heart You're My Soul (New Version 2017)
03 Cheri Cheri Lady (New Version 2017)
04 You Can Win If You Want (New Version 2017)
05 Atlantis Is Calling (New Version 2017)
06 Geronimo's Cadillac (New Version 2017)
07 Atlantis Is Calling
08 Brother Louie
09 Cheri Cheri Lady
10 Modern Talking Pop Titan Megamix 2k17 (Full Long Version)
11 One and Only Superhero
12 Outro [Modern Talking Pop Titan Megamix 2k17]
13 You Can Win If You Want
14 You're My Heart You're My Soul
15 You're my heart, you're my soul (Extended Version)
16 cheri cheri lady
17 Atlantis Is Calling (S.O.S. For Love)
18 Win The Race (Scooter Remix)
19 Shooting Star
20 Juliet (Jeo's Remix)
21 Modern Talking Pop Titan Megamix 2k17 (3-Track DJ Promo)
22 One and Only Superhero (Intro)
23 Modern Talking Pop Titan Megamix 2k17 (Chorus Short Mix)
Liczba tytułów
0
Nośnik mediów
CD
Wymiary
0x0x0cm
Waga
70 g
Numer producenta
88985434652
EAN
0889854346522
889854346522

Artysta
Modern Talking
Utwory
01 Brother Louie (New Version 2017)
02 You're My Heart You're My Soul (New Version 2017)
03 Cheri Cheri Lady (New Version 2017)
04 You Can Win If You Want (New Version 2017)
05 Atlantis Is Calling (New Version 2017)
06 Geronimo's Cadillac (New Version 2017)
07 Atlantis Is Calling
08 Brother Louie
09 Cheri Cheri Lady
10 Modern Talking Pop Titan Megamix 2k17 (Full Long Version)
11 One and Only Superhero
12 Outro [Modern Talking Pop Titan Megamix 2k17]
13 You Can Win If You Want
14 You're My Heart You're My Soul
15 You're my heart, you're my soul (Extended Version)
16 cheri cheri lady
17 Atlantis Is Calling (S.O.S. For Love)
18 Win The Race (Scooter Remix)
19 Shooting Star
20 Juliet (Jeo's Remix)
21 Modern Talking Pop Titan Megamix 2k17 (3-Track DJ Promo)
22 One and Only Superhero (Intro)
23 Modern Talking Pop Titan Megamix 2k17 (Chorus Short Mix)
Liczba tytułów
0
Nośnik mediów
CD
Wymiary
0x0x0cm
Waga
70 g
Numer producenta
88985434652
EAN
0889854346522
889854346522
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Album finałowy
Album finałowy
53,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Modern Talking - Back For Good (CD)
Modern Talking - Back For Good (CD)
52,70 zł
-34%
34,77 zł
Sprzedawca: WaxGang
Zdjęcie produktu dla Modern Talking - 50 hitów
Modern Talking - 50 hitów
75,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Modern Talking - Back For Gold (Clear Coloured) (LP)
Modern Talking - Back For Gold (Clear Coloured) (LP)
117,30 zł
-17,63 zł
99,67 zł
Sprzedawca: WaxGang
Zdjęcie produktu dla The Very Best Of
The Very Best Of
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Modern Talking - Original Album Classics (5 CD)
Modern Talking - Original Album Classics (5 CD)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: WaxGang
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4567
2 416,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Uchwyt maski "Comfort" czarny
Uchwyt maski "Comfort" czarny
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
16,96 zł
Sprzedawca: elasto
Zdjęcie produktu dla Leitz 30011099, Konwencjonalny folder na dokumenty, A4, Karton, Różne kolory, Krajobraz/Portret, 250 ark.
Leitz 30011099, Konwencjonalny folder na dokumenty, A4, Karton, Różne kolory, Krajobraz/Portret, 250 ark.
88,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DVD-225 Domowy odtwarzacz DVD Odtwarzacz płyt DVD i CD Cyfrowy odtwarzacz multimedialny Wyjście AV z pilotem
DVD-225 Domowy odtwarzacz DVD Odtwarzacz płyt DVD i CD Cyfrowy odtwarzacz multimedialny Wyjście AV z pilotem
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
266,86 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Opony Tamiya Buggy Square-Spike (2)
Opony Tamiya Buggy Square-Spike (2)
236,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla GESBERG Presso Health aparat do presoterapii i drenażu limfatycznego, M
GESBERG Presso Health aparat do presoterapii i drenażu limfatycznego, M
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 351,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Gesberg
Zdjęcie produktu dla Piórnik potrójny z wyposażeniem Spider-Man
Piórnik potrójny z wyposażeniem Spider-Man
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
135,29 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
38,57 zł/1m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
57,86 zł
Sprzedawca: BRaUN_Elektro
Zdjęcie produktu dla Zestaw garnków, patelni z czajnikiem fletowym, 12-częściowy | zestaw garnków | garnki do gotowania | garnki ze szklaną pokrywką | srebrny, stal nierdzewna | Retoo
Zestaw garnków, patelni z czajnikiem fletowym, 12-częściowy | zestaw garnków | garnki do gotowania | garnki ze szklaną pokrywką | srebrny, stal nierdzewna | Retoo
2,8Średnia ocena: 2,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
99,89 zł
-11,00 zł
88,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla ZELURXX Przenośny odtwarzacz DVD, przenośny odtwarzacz wideo, obsługuje CD/VCD, Bluetooth 5.1, do użytku domowego, do nauki dla dzieci, z pilotem, biały
ZELURXX Przenośny odtwarzacz DVD, przenośny odtwarzacz wideo, obsługuje CD/VCD, Bluetooth 5.1, do użytku domowego, do nauki dla dzieci, z pilotem, biały
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
262,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx
Zdjęcie produktu dla Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
91,54 zł
Sprzedawca: Di-Life
Zdjęcie produktu dla Kerbl Futterbaum Nature für Nagetiere Kaninchen Spielzeug für Nager, H?he 30 cm
Kerbl Futterbaum Nature für Nagetiere Kaninchen Spielzeug für Nager, H?he 30 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
425,99 zł
-332,31 zł
93,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade
Zdjęcie produktu dla 40L Plecak męski na zewnątrz Wodoodporny, Laptop Męski Plecak szkolny Duży plecak biznesowy na notebooka do pracy Podróżujący mężczyźni Chłopcy Czarny Retoo
40L Plecak męski na zewnątrz Wodoodporny, Laptop Męski Plecak szkolny Duży plecak biznesowy na notebooka do pracy Podróżujący mężczyźni Chłopcy Czarny Retoo
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
28,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla WENKO Mod. Zestaw słuchawkowy Basic Line, 2-częściowy, słuchawka prysznicowa z 5 rodzajami strumienia
WENKO Mod. Zestaw słuchawkowy Basic Line, 2-częściowy, słuchawka prysznicowa z 5 rodzajami strumienia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,19 zł
-6%
66,29 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
135,53 zł
-6,78 zł
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla WHOT! - Super Mario gra karciana karty do gry wariant Mau-Mau gra strategiczna
WHOT! - Super Mario gra karciana karty do gry wariant Mau-Mau gra strategiczna
46,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Przenośne radio cyfrowe Retekess V115 (FM/AM/SW), akumulator 1000 mAh 48H, pamięć 100 stacji, funkcja nagrywania, idealne do kuchni lub ogrodu
Przenośne radio cyfrowe Retekess V115 (FM/AM/SW), akumulator 1000 mAh 48H, pamięć 100 stacji, funkcja nagrywania, idealne do kuchni lub ogrodu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
114,99 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Retevis_Official_Shop
Zdjęcie produktu dla Odbojnik do drzwi z postacią kota odbojnik do drzwi odbojnik do książek odbojnik do okien dekoracja domu ze zwierzętami
Odbojnik do drzwi z postacią kota odbojnik do drzwi odbojnik do książek odbojnik do okien dekoracja domu ze zwierzętami
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
60,53 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Zdjęcie produktu dla Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 102
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Steinborg SB-3005W, 13 l, Biały, Wolnostojący, obrotowy, 60 min, 230 °C
Steinborg SB-3005W, 13 l, Biały, Wolnostojący, obrotowy, 60 min, 230 °C
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 850
190,01 zł
Sprzedawca: Enstore
Zdjęcie produktu dla Odbiornik DVB-T2 HDMI HD Digital USB Mediaplayer TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
Odbiornik DVB-T2 HDMI HD Digital USB Mediaplayer TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 136
291,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 235
799,00 zł
120zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome
Zdjęcie produktu dla Bomann EH 561, Kuchenka wolnostojąca, Biały, Obrotowy, Przednie, Płyta uszczelniona, 4 stref(y)
Bomann EH 561, Kuchenka wolnostojąca, Biały, Obrotowy, Przednie, Płyta uszczelniona, 4 stref(y)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 737,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Otwieracz do wiader z metalową puszką na farbę o pojemności 5 galonów Wielofunkcyjny, oszczędzający pracę klucz do beczek
Otwieracz do wiader z metalową puszką na farbę o pojemności 5 galonów Wielofunkcyjny, oszczędzający pracę klucz do beczek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
70,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24