4,8



Na podstawie 4 opinii
Benzyna Ekstrakcyjna Bezwonna B-Max 5L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
65,99 zł
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Dub i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wąż ciśnieniowy, dla 41310373,89 zł
Sprzedawca: Teshop

Benzyna Ekstrakcyjna W Aerozolu B-Max Spray 500Ml
20,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Środek do usuwania plam Neflek, 500 ml
18,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Severochema – techniczny środek do czyszczenia benzyny
9,58 zł
Sprzedawca: Surtep

Hyundai i10 benzyna ('08-'13) 58 do 63
184,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L

worek zbiorczy 110x110x110cm
65,20 zł
Sprzedawca: VISO

Wiadro budowlane Pojemność: 20 l
25,45 zł
Sprzedawca: VISO

Paul Kalkbrenner: Esencja
209,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kraft & Dele KD10679 pistolet do piaskowania 600ml
56,53 zł
Sprzedawca: ProTechShop

Penetrace Mapei Primer G Pro 5L
188,22 zł
Sprzedawca: Eoshop

Severochema – nafta
111,41 zł
Sprzedawca: Surtep

Palnik wapienny, Paul-7
56,99 zł
Sprzedawca: WaxGang

Procraft K350S
419,14 zł
Sprzedawca: Teshop

NAC očkoploché 6-32 25dílů
334,93 zł
Sprzedawca: Teshop

Dysza, 3 szt. dla 412113 i 412114
14,28 zł
Sprzedawca: Eoshop

Procraft PL2300 (PL1500)
315,96 zł
Sprzedawca: Teshop

Procraft BDS380
818,14 zł
Sprzedawca: Teshop

Primalex PLUS
91,89 zł
Sprzedawca: Surtep

JMSN - It Is. (2 LP)
218,99 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Pistolet na wodę MIX
24,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Benzyna ekstrakcyjna bezwonna B-MAX 5LGSG24
- Kod producenta: 1001107
Benzyna ekstrakcyjna bezwonna B-MAX 5LGSG24Nazwa producenta: Benzyna ekstrakcyjna B-MAX 5L
Wysokiej jakości, czysty środek chemiczny produkowany w Polsce z zachowaniem wysokich reżimów produkcyjnych.
Rozpuszczalnik - rozcieńczalnik stosowany w przemyśle farb i lakierów, metalowym, gumowym do produkcji klejów w pralniach chemicznych i garbarniach oraz w warsztatach samochodowych do mycia i odtłuszczania. Doskonale rozpuszcza i zmywa smary i oleje techniczne. Płyn do mycia mocno zabrudzonych części silnikowych oraz narzędzi. Produkt idealny do wywabiania plam, odtłuszczania powierzchni przed malowaniem, usuwania zabrudzeń z karoserii, powierzchni metalowych, szklanych oraz plastikowych.
SKŁAD – Benzyna lekka obrabiana wodorem (ropa naftowa)
W zestawie:
- 5 litrów benzyny ekstrakcyjnej B-MAX
- Kod producenta: 1001107
- Numer producenta
- GSHB_hp_1001107
- EAN
- 5902578450056
- Numer producenta
- GSHB_hp_1001107
- EAN
- 5902578450056
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Benzyna czyszcząca 5 l Środek czyszczący Odtłuszczacz Rozpuszczalnik Warsztatowy Nie pozostawia śladów GiDeli
18,98 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

benzyna techniczna 700ml
22,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Benzyna Ekstrakcyjna W Aerozolu B-Max Spray 500Ml
20,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

E-COLL biały spirytus 500ml butelka
596,13 zł
Sprzedawca: doenges1903

3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Benzyna czyszcząca 10 l – środek czyszczący, odtłuszczacz, rozpuszczalnik warsztatowy, nie pozostawiający śladów, GiDeli
17,26 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

AREBOS 2x Rampy składane | Maks. 400 kg, składane, rampy/szyny załadunkowe
270,00 zł
-40,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
230,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

20 * 4,0 cala LCD Składany rower elektryczny E-Rower górski Rower elektryczny 13Ah 100km SHIMANO 7 25km/h E-Rower składany z koszykiem, rower elektryczny składany dla mężczyzn kobiet
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Benzyna czyszcząca 20 l – środek czyszczący, odtłuszczacz, rozpuszczalnik warsztatowy, nie pozostawiający śladów, GiDeli
14,02 zł/1l
280,46 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Posh

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
175,03 zł
Sprzedawca: Sotel

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Piekarnik kuchenny Piec na drewno Prity 1P34 - 10 kw EEK A
2 500,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do GSprzedawca: VKGLOBAL

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
38,57 zł/1m
57,86 zł
Sprzedawca: BRaUN_Elektro

Stacja zasilająca Powerbank SWAREY S200 DC (60000mAh) z panelem słonecznym 100W, akumulator LiFePO4 do wielu urządzeń 192Wh, generator słoneczny 140W
880,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

AREBOS automatyczny garnek do wekowania 1800 W, garnek do wekowania 28 l, bezstopniowa regulacja 30-110°C
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

WECK Weck automatyczny dzbanek do przetworów emaliowany z zegarem 121410
1 009,95 zł
-361,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
648,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Izopropanol 5L, czysty technicznie, 99,9%. Środek czyszczący i odtłuszczający do zastosowań przemysłowych, GiDeli
16,00 zł/1l
93,17 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Fiqops poręcz prysznicowa ze stali nierdzewnej, antypoślizgowa poręcz fluorescencyjna w kształcie litery L, poręcz ścienna do 200 kg do wanny, sypialni, schodów 60 * 40 cm, biała
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

WISFOR legowisko ortopedyczne dla psa poduszka dla psa puszysta i stabilna wymiarowo - pokrowiec zdejmowany i nadający się do prania, lekki dla stawów, XXL:120x90x30cm
311,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

WORX Vision AI S250, Kosiarka robot, 250 m², 18 cm, 3 cm, 6 cm, Ostrza obrotowe
2 427,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kurnik 3x8x2m Kurnik dla małych zwierząt Wybieg dla małych zwierząt Woliera Wybieg dla wolnych zwierząt Klatka dla kurcząt Kurnik ocynkowany
1 660,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa!
Jestem w pełni zadowolony!
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Dobra jakość
Oceniono dnia 10 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Robi to, co powinien i nie śmierdzi zbytnio
Bardzo dobra jakość.
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niestety nie 5 gwiazdek
1. benzyna dotarła nieuszkodzona. Niestety pełna etykieta jest tylko w języku polskim, co jest wystarczające dla benzyny, ale poprawny język byłby miły. 2. kanister jest oryginalnie zamknięty, ale jeśli wskaźnik litrów na kanistrze jest naprawdę poprawny, to w środku jest tylko 4,5 litra zamiast 5 litrów. Nie mogę podać dokładnej liczby bez pomiaru, ale myślę, że można to poprawić. Poza tym wszystko było w porządku, ale fakt, że przez kilka dni nie można było śledzić przesyłki, należy przypisać firmie kurierskiej, a nie sprzedawcy.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fotel WHISPER rattanowy czarny
930,60 zł
Sprzedawca: MIRAT

Lampa wisząca MODERN RATTAN 50 kremowa
884,89 zł
Sprzedawca: MIRAT

Lampa wisząca MODERN 70 szara/srebrne lustro
599,75 zł
Sprzedawca: MIRAT

Lampa wisząca MODERN 60 szara/srebrne lustro
545,54 zł
Sprzedawca: MIRAT

Hoker niski H-118 szary
607,49 zł
-26,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
580,89 zł
Sprzedawca: MIRAT

PINKO t-shirt damski bawełniany Basico czarny
270,00 zł
Sprzedawca: LKJ_Fashion_World

Kredens szafka boczna komoda z drzwiczkami szafka do przechowywania z wysokiej jakości płyta MDF / wiórowa
440,99 zł
Sprzedawca: Mopvanzstore

Lampa stołowa ENTURO II beżowa
454,81 zł
Sprzedawca: MIRAT

Nowoczesny mebel wysoka jakość wykonania elegancki i funkcjonalny kolor czarny z Holzwerkstoff (MDF/Spanplatte), stabiler Metallrahmen
416,99 zł
Sprzedawca: Mopvanzstore

Smartwatch Garett Kids Vibe AI 4G różowy
460,00 zł
Sprzedawca: Saxo

Smartwatch Garett Kids Vibe AI 4G czarny
459,00 zł
Sprzedawca: Saxo

Lampa wisząca MODERN 50 szara/srebrne lustro
397,08 zł
Sprzedawca: MIRAT

Hoker H-116 kremowy
455,34 zł
-10,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
444,90 zł
Sprzedawca: MIRAT

Drewniany domek zabaw dla dzieci z zabawkami sensorycznymi i miejscem do przechowywania dla dzieci od 3. roku życia. Różowy
532,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Patelnia MASTERPAN 28 CM STAL NIERDZEWNA
212,38 zł
Sprzedawca: EDANTI

Patelnia Stalowa MASTERPAN 22cm-
160,14 zł
Sprzedawca: EDANTI

Patelnia Stalowa MASTERPAN z Powłoką „Plaster Miodu” 26cm-
177,00 zł
Sprzedawca: EDANTI

Elegancki zestaw filiżanek ze spodkami - 6 sztuk
141,62 zł
Sprzedawca: EDANTI

Składane łóżko kempingowe ze zdejmowanym materacem 194 x 66 x 29 cm szare
465,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Emaliowany Czajnik Tradycyjny 3,3L z Gwizdkiem na Indukcję
113,92 zł
Sprzedawca: EDANTI