Woski do drewna
73 wyniki
Więcej informacji o reklamie

Wosk pszczeli do drewna 85 g, renowacja mebli, parkietów i podłóg laminowanych, ochrona przed wodą i zarysowaniami, naturalna pielęgnacja – WoodWax



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,49 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Netscroll
558,71 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Zestaw barwników do wosku w płynie – 16 kolorów, barwniki na bazie oleju, przeznaczone do wosku sojowego, wosku pszczelego, parafiny i wosku żelowego
244,93 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 – pt. 16 października
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
153,08 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

12 kolorów, płynny barwnik do wosku, 10 ml, do wosku żelowego, wosku parafinowego i wosku pszczelego
225,21 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 – pt. 16 października
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
11 260,50 zł/1kg

Remmers Krem do konserwacji drewna 2717 Sosna/Modrzew 5 litrów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
342,85 zł
+ 17,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pt. 9 października
Sprzedawca: Surtep
68,57 zł/1l

Remmers Wood Preservative Cream 2714 bezbarwny 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz pomieszczeń



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
236,84 zł
-64,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
172,44 zł
+ 26,22 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pt. 9 października
Sprzedawca: Artisan
0,07 zł/1l

GLOREX 6 8600 200, 200 g, Biały, Wosk pszczeli



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,42 zł
+ 24,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 15 – śr. 21 października
Sprzedawca: M_plus_L
427,10 zł/1kg

Wosk pszczeli do drewna 85 g, renowacja mebli, parkietów i podłóg laminowanych, ochrona przed wodą i zarysowaniami, naturalna pielęgnacja – WoodWax



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,49 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Netscroll
558,71 zł/1l
Nasze najlepszeoferty
Woski do drewna i nie tylko
Zyskaj więcej
Lakierobejca ochronno dekoracyjna teak naturalny 2,5l
208,00 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo

Remmers Wosk Twardy Olejny bezbarwny 750 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,56 zł
+ 17,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pt. 9 października
Sprzedawca: Surtep
128,75 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Płynne barwniki do świec, 21 kolorów, przeznaczone do wosku, wosku żelowego, parafiny, wosku pszczelego, po 10 ml każdego koloru
302,81 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 – pt. 16 października
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 281,00 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Sidolux, KH7, Środek odtłuszczający, 750 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,11 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 14 – pon. 19 października
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
89,48 zł/1l

Wosk do złocenia Pebeo Gedeo, 30 ml, King Gold
92,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
3 070,00 zł/1l

Moebius 8201 Klasyczne Tłuszcz z MoS2 - 15 ml Moebius
129,75 zł
+ 29,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 14 – pon. 19 października
Sprzedawca: GUGITA
6 487,50 zł/1l

Lakiery ochronne Horlogerie Rouge 400 ml Buzzufy lakier ochronny
153,13 zł
+ 29,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 14 – pon. 19 października
Sprzedawca: GUGITA
382,82 zł/1l

Zestaw do naprawy drewna i płytek 17-częściowy 11 wosków do mebli drewnianych i płytek wypełnianie mebli zadrapania plamy twardy wosk sztyfty, zestaw do naprawy drewna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,96 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: Yuet-Chi

Uniwersalna farba w sprayu 400 ml czarny połysk 9005
17,46 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo
43,65 zł/1l

Super Colour Universal Spray Paint 400 ml żółty
17,78 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo
44,45 zł/1l

Sidolux Expert do ochrony i nabłyszczania PCV, Linoleum, 750 ml
25,64 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – czw. 8 października
Sprzedawca: Megasam24PL
32,05 zł/1kg

Minos Płynna pasta do nagrobków, 270 ml
10,89 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,02 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo
37,11 zł/1l

Pronto, Plyn do mycia drewnianych podlog, 1000 ml
16,99 zł
+ 15,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 października
Sprzedawca: Dolmoshop
16,99 zł/1l

Domestos Zero Kamienia Żel do toalety różowy, 750 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,63 zł
+ 13,35 zł za wysyłkęDostawa sob. 17 – śr. 21 października
Sprzedawca: Avanti_Shop
13,29 zł/1kg

Cif, Mleczko do czyszczenia Lemon, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,62 zł
+ 13,35 zł za wysyłkęDostawa sob. 17 – śr. 21 października
Sprzedawca: Avanti_Shop
28,10 zł/1kg

Sidolux, KH7, Środek odtłuszczający, 750 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,11 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 14 – pon. 19 października
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
89,48 zł/1l

Cif, Mleczko do czyszczenia Normal, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,62 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – czw. 8 października
Sprzedawca: Megasam24PL
52,07 zł/1l

Sidolux M, Spray do mebli przeciw kurzowi, aloes, 350 ml
16,75 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – czw. 8 października
Sprzedawca: Megasam24PL
47,86 zł/1l

Tytan, Emulsja wysokopolyskowa do podlog, 450 ml
17,74 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – czw. 8 października
Sprzedawca: Megasam24PL
39,42 zł/1l

Sidolux Profi Preparat do pleśni i grzybów 750 ml
19,13 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo
25,51 zł/1l

Marsiglia, Meglio spray, zapas, 5l



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
87,72 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,24 zł
+ 20,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 – wt. 13 października
Sprzedawca: Lumarko
14,85 zł/1l

Ajax, Super effect Plyn do szyb, 500 ml
8,58 zł
+ 13,35 zł za wysyłkęDostawa sob. 17 – śr. 21 października
Sprzedawca: Avanti_Shop
17,16 zł/1l

Zestaw naprawczy do drewna Jopassy 17 elementów - 11 różnych kolorów W zestawie topnik do wosku Strug i gąbka szlifierska Odpowiedni do wszystkich rodzajów powierzchni drewnianych Zestaw naprawczy do parkietu i laminatu
98,96 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: Yuet-Chi

Pasta woskowa PENTART, 20 ml, zielona
31,96 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – śr. 14 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
399,50 zł/1kg

Lakierobejca ochronna do drewna dąb winchester 2,5l
207,00 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo

Lakierobejca ochronno dekoracyjna palisander królewski 2,5l
197,00 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo

Fox Lakier dekoracyjny bezbarwny satynowy 1l
78,00 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo
78,00 zł/1l

Fox Lakier dekoracyjny bezbarwny matowy 1l
78,00 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo
78,00 zł/1l

Orovitacare Na sen, 30 tabletek
31,42 zł
+ 11,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: MANADA
628,40 zł/1kg

Lakierobejca ochronno dekoracyjna orzech włoski 0,75l
71,00 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: DomoDomo
94,67 zł/1l

Żel postarzający - antiquing gel Pentart - umbra 150ml
39,90 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: Loveart
266,00 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Pronto, Płyn do drewna z olejkiem migdałowym, 750 ml
16,99 zł
+ 15,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 października
Sprzedawca: Dolmoshop
22,65 zł/1l
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Cena
- poniżej 30 zł
- 30 – 70 zł
- 70 – 100 zł
- 100 – 200 zł
- powyżej 200 zł
–
- Wszystkie oferty
Marka
- Remmers
- Netscroll
- Meglio
- Moebius Models
- Unbranded/Generic
- Ajax
- Atlas
- Bona
- Bostik
- Cif
- CINFA
- Domestos
- DUCK
- Glorex
- Jopassy
- KOTARBAU
- Merkloos
- Mill Clean
- MINOS
- MULTIDERMOL
- Nexcare
- NOVALAC
- oromed
- Pébéo
- Pentart
- pronto
- Sidolux
- Teak
- Tytan
- Unilever
- V33
- Vidaron
Kategoria
- Woski do drewna
- Oleje do drewna
- Bejca do drewna
- Podkładki i filc
- Środki do pielęgnacji mebli
- Bejca do drewna
- Środki do pielęgnacji podłóg drewnianych
- Środki do czyszczenia drewna
Recenzje klientów
& więcej