4,7



Na podstawie 9 opinii
Remmers Krem do konserwacji drewna 2717 Sosna/Modrzew 5 litrów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
323,00 zł
64,60 zł / 1l
+ 17,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Woski do drewna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw barwników do wosku w płynie – 16 kolorów, barwniki na bazie oleju, przeznaczone do wosku sojowego, wosku pszczelego, parafiny i wosku żelowego153,08 zł/1kg
244,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
12 kolorów, płynny barwnik do wosku, 10 ml, do wosku żelowego, wosku parafinowego i wosku pszczelego11 260,50 zł/1kg
225,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Sidolux, KH7, Środek odtłuszczający, 750 ml89,57 zł/1l
67,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Pronto, Płyn do drewna z olejkiem migdałowym, 750 ml22,65 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Remmers Wosk Twardy Olejny bezbarwny 750 ml
128,75 zł/1l
96,56 zł
Sprzedawca: Surtep

Podkład do zszarzałego drewna maskujący 0,5l
101,80 zł/1l
50,90 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kit do parkietu, szpachla do parkietu, wypełniacz do parkietu 1 litr
258,89 zł/1l
258,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pasta woskowa PENTART, 20 ml, grafit metaliczny
824,88 zł/1kg
65,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

GLOREX 6 8600 200, 200 g, Biały, Wosk pszczeli
427,40 zł/1kg
85,48 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Lakierobejca ochronna do drewna dąb winchester 2,5l
207,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Wosk wykończeniowy PENTART, 125 ml, brązowy
711,92 zł/1l
88,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Pronto, Plyn do mycia drewnianych podlog, 1000 ml
16,99 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Cif, Mleczko do czyszczenia Lemon, 300 ml
28,10 zł/1kg
10,99 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Teak, Pianka do mebli, 300 ml
216,63 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Tytan, Emulsja wysokopolyskowa do podlog, 450 ml
39,42 zł/1l
17,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sidolux M, Spray do mebli przeciw kurzowi, aloes, 350 ml
47,86 zł/1l
16,75 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Tytan, Żel do usuwania przypaleń, 500g
23,29 zł/1kg
12,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Marsiglia, Meglio spray, zapas, 5l
14,85 zł/1l
87,72 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,24 zł
Sprzedawca: Lumarko

Moebius 8201 Klasyczne Tłuszcz z MoS2 - 15 ml Moebius
6 487,50 zł/1l
129,75 zł
Sprzedawca: GUGITA

Sidolux Profi Preparat do pleśni i grzybów 750 ml
25,51 zł/1l
19,13 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zaprojektowany do zewnętrznych powłok drewnianych - ogrodzeń, fasad, pergoli
- Ogromną zaletą tego lakieru do drewna jest to, że jest to impregnat, podkład i obróbka końcowa w jednym.
- Używaj lazury do malowania ogrodzeń, drewnianych okładzin zewnętrznych, wiat samochodowych, domków ogrodowych lub drewnianych pergoli.
Krem glazurujący HK to impregnat, podkład i wykończenie w jednym
- Impregnacja drewna - ochrona przed grzybami, pleśnią, sinizną i owadami. Podczas obróbki drewna na zewnątrz zdecydowanie nie należy zapominać o tej ochronie.
- Gruntowanie - jest to podstawowa obróbka powierzchni drewnianej, niezależnie od tego, czy jest ona kolorowa czy bezbarwna.
- Powłoka wykończeniowa - trwale chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi i podkreśla fakturę drewna.
Lazura - chroni drewno przed wilgocią i sinizną
- Dzięki nowoczesnej kombinacji składników aktywnych, lazura chroni przed sinizną drewna, pleśnią i glonami
- W połączeniu z ochroną strukturalną drewna zmniejsza ryzyko gnicia
- Odpycha wodę i reguluje wilgotność, chroni przed promieniowaniem UV
- Jasne odcienie, takie jak bezbarwny i biały, nie mogą być narażone na działanie promieni UV
- Glazura nadaje się do prac nad głową - nie kapie
Po pomalowaniu powierzchnia jest jedwabiście matowa.
- Jest to cienkowarstwowa glazura, która nie łuszczy się, jest oddychająca, a jednocześnie działa w głębi
- Warianty kolorystyczne można ze sobą łączyć
- Po pomalowaniu farba jest jedwabiście matowa
- Nie stosować HK Varnish do pokrywania poziomych powierzchni tarasów, podłóg itp.
- Do tarasów stosować REMMERS Terrace Oil ECO - rozpuszczalny w wodzie, a do desek podłogowych REMMERS Hard Wax Oil.
Jaka jest różnica między glazurą, farbą kryjącą i lakierem?
- Cienkowarstwowa lazura jest powłoką półprzezroczystą, co oznacza, że pod farbą widoczna jest struktura drewna. Wchłania się ona w drewno i nie tworzy na jego powierzchni filmu. Oczywiście zależy to od grubości i liczby warstw. Z reguły ciemniejsze odcienie są trwalsze niż jaśniejsze, ponieważ zapewniają lepszą ochronę przed promieniowaniem UV. Im ciemniejsza farba, tym więcej pigmentu i wyższa ochrona przed promieniowaniem UV.
- Glazura grubowarstwowa - ma więcej pigmentu, większe krycie, ale nadal widać słoje drewna. Istnieje również duże ryzyko, że farba może popękać i zacząć się łuszczyć. Podczas renowacji powierzchnię należy przeszlifować. Nie zalecana do niestabilnych elementów drewnianych (płoty, fasady, pergole).
- Farba kryjąca - tworzy jednolity kolor po malowaniu, pokrywa strukturę drewna. Stanowi bardzo dobrą ochronę przed promieniowaniem UV.
- Lakierobejca jest powłoką grubowarstwową, tworzy na powierzchni film, który należy zeszlifować podczas renowacji.
- Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym centrum doradczym.
- Nazwa tego produktu została zmieniona przez producenta w 2021 roku. Jego pierwotna nazwa brzmiała REMMERS Holzschutz-creme - cienkowarstwowy krem do lazurowania drewna na zewnątrz.
Każdy majsterkowicz i rzemieślnik może pracować z glazurą
- Wilgotność drewna powinna wynosić maksymalnie 18%.
- Usuń oryginalną farbę, korę, kurz i brud.
- Jeśli lekko przeszlifujesz powierzchnię, farba łatwiej się wchłonie.
- Usunąć odpryski i plamy żywicy i oczyścić je rozcieńczalnikiem Remmers Verdünnung V101.
1.dzięki kremowej konsystencji nie ma potrzeby mieszania 2. Strugane lub bardzo gęste drewno ma mniejszą siłę ssania i wymagana jest druga warstwa. Ponownie, czas schnięcia powinien wynosić ok. 12 godzin. 6.
Wydajność lakieru
- Na jedną warstwę pędzlem należy użyć ok. 200 - 250 ml na 1 m2.
- Dokładna ilość jest określana przez warstwę testową.
- Lepiej mieć wystarczającą ilość lakieru niż nie mieć wystarczającej ilości - możesz zwrócić nieotwartą i nieuszkodzoną puszkę w ciągu 1 miesiąca od zakupu u nas lakieru. Po przedstawieniu dowodu zakupu zwrócimy Ci kwotę produktu.
Pożyczymy Ci próbkę koloru, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji
- Próbkę wypożyczymy za kaucją, wyślemy ją pocztą do następnego dnia wraz z kopertą zwrotną. Po otrzymaniu próbki natychmiast zwrócimy Ci depozyt.
- Więcej informacji na temat naszej usługi można znaleźć na stronie Wypożyczanie i oddawanie próbek.
Dostarczamy krem glazurujący HK w innych opakowaniach
- Oferujemy tę glazurę w opakowaniach 0,75 l, 2,5 l i 5 l.
Jak dbać o pozostałą glazurę?
- Przechowywać puszkę szczelnie zamkniętą w oryginalnym opakowaniu.
- Zaleca się przeniesienie niewielkiej ilości niewykorzystanego produktu do mniejszego pojemnika, aby zapobiec żelowaniu.
- Lub, jeśli masz resztki farby, ostrożnie zamknij puszkę i odwróć ją do góry dnem, aby zapobiec przedostawaniu się powietrza. W ten sposób można ją bez obaw przechować na następny rok.
- Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Po użyciu zalecamy natychmiastowe umycie narzędzi
- Narzędzia używane podczas pracy należy natychmiast po zakończeniu umyć rozcieńczalnikiem Remmers Verdünung V101.
- W przypadku małych przesyłek (farby, elementy złączne, narzędzia, uszczelniacze, pianki, kleje) korzystamy z usług firmy transportowej, która dostarczy przesyłkę do domu lub na plac budowy. Informacje na temat wysyłki lub odbioru można znaleźć na stronie .
- Produkty, których nie mamy w magazynie, dostarczymy w ciągu.
Starannie pakujemy wysyłane towary
- Blaszane pojemniki na farbę są delikatne i łatwo ulegają wgnieceniom, dlatego starannie pakujemy towary. Mniejsze puszki w karton lub większe w folię bąbelkową.
- Jesteśmy jednym z największych sprzedawców farb, lakierów, olejów i akcesoriów REMMERS.
- Sami używamy tych produktów podczas instalacji, więc sprawdziliśmy, że działają.
- Maksymalnie zaopatrzony magazyn próbek w Pradze Uhříněves.
- Dla tych, którzy nie są zarejestrowani jako firma lub rzemieślnik, mamy korzyści w postaci prezentów w zależności od kwoty subskrypcji.
- Jesteśmy dostępni na naszej linii obsługi klienta codziennie i w weekendy - telefon komórkowy i czat.
dla zarejestrowanych budowniczych i handlowców mamy następujące korzyści:
- Bezpłatne szkolenia i inne regularne szkolenia od producentów farb.
- Wyposażymy Cię w próbki większości marek farb, olejów, lakierów i wosków, które oferujemy.
- Zniżka na każdy produkt lakierniczy.
Dokumentacja techniczna
- Przed użyciem zapoznaj się z informacjami o produkcie, znajdziesz je w kartach technicznych.
zalety
- Jest to impregnacja, podkład i obróbka końcowa w jednym.
- Chroni przed pleśnią, glonami i promieniami UV.
Wady
- Nie nadaje się do pokrywania powierzchni podłogowych.
Remmers Wood Preservative Cream do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz budynków
Glazura pigmentowana, dekoracyjna lazura do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
Obszar zastosowania:
- Drewno zewnętrzne
- Drewno bez kontaktu z podłożem zgodnie z DIN EN 335-1, GK 2 i 3
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, konstrukcje drewniane, wiaty, boazerie drewniane
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane, altany ogrodowe
- Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa
Właściwości:
- Wymagana tylko jedna warstwa
- 3w1: Impregnacja, podkład i lazura
- Chroni drewno przed wilgocią i zapobiega powstawaniu sinizny
- Zmniejsza ryzyko gnicia w połączeniu z konstruktywną ochroną drewna
- Ochrona przed pleśnią i glonami
- Głęboko wnika
- Oddychająca
- Wspaniałe kolory
- Jedwabisty mat
- Obróbka końcowa bez szlifowania
- Nie kapie, praca nad głową
Numer koloru:
- 2715 jasny dąb
- 2716 sosna
- 2717 sosna/modrzew
- 2718 orzech
- 2719 teak
- 2720 mahoń
- 2721 biały
- 2722 srebrnoszary
- 2723 palisander
Karta charakterystyki | ||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki.pdf | |||||||||||||||||||||
| Zmieniona przez dostawcę w dniu | 20.10.2008 | |||||||||||||||||||||
Bezpieczeństwo pracy i przechowywanie | ||||||||||||||||||||||
| wskazujące rodzaj zagrożenia | R20/22 Działa szkodliwie przez drogi oddechowe i po połknięciu. R21 Działa szkodliwie w kontakcie ze skórą. R22 Działa szkodliwie po połknięciu. R40 Podejrzewa się, że powoduje raka. R41 Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu. R43 Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. R50 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne. R50/53 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. R51/53 Działa toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. R65 Działa szkodliwie po połknięciu; może powodować uszkodzenie płuc. R66 Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. R67 Pary mogą wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. | |||||||||||||||||||||
| H | H302 Działa szkodliwie po połknięciu. H304 Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. H312 Działa szkodliwie w kontakcie ze skórą. H317 Może powodować reakcję alergiczną skóry. H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu. H332 Działa szkodliwie w następstwie wdychania. H336 Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. H351 Podejrzewa się, że powoduje raka. Podać drogę narażenia, jeśli ostatecznie udowodniono, że żadne inne drogi narażenia nie powodują tego zagrożenia. | |||||||||||||||||||||
| Klasa zagrożenia dla wody | 2 - niebezpieczny dla wody | |||||||||||||||||||||
Zagrożenia | ||||||||||||||||||||||
| Symbole zagrożeń UE | Xn Działa szkodliwie na zdrowieN Niebezpieczny dla środowiskaXi Drażniący | |||||||||||||||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS07 Niebezpieczny dla zdrowiaGHS08 SzkodliwyGHS05 Żrący, drażniący | |||||||||||||||||||||
Składniki | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Glazura pigmentowana, dekoracyjna lazura ochronna do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz Obszary zastosowania: - Drewno zewnętrzne - Drewno bez kontaktu z podłożem - Drewniane elementy niestabilne wymiarowo: np. płoty, drewniane ramy, wiaty, drewniane panele - Drewniane elementy o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. składane okiennice, profilowane deski, altany ogrodowe - Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa - Nie nadaje się do powlekania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.)właściwości: - Cienkowarstwowa lazura w jaskrawych kolorach - Wymagana tylko jedna warstwa - 3 w 1: impregnacja, podkład i lazura - Efekt impregnacji: nasycenie drewna wilgocią - Otwarta dyfuzyjnie warstwa ochronna: wilgoć może się wydostać - Hydrofobowość: mokre powierzchnie szybko wysychają - Ochrona przed wpływem warunków atmosferycznych (konstrukcyjna ochrona drewna i ochrona przed wilgocią produktu) zmniejsza ryzyko powstawania sinizny i zgnilizny - Powłoka chroniąca przed sinizną, pleśnią i glonami - Postać kremowa: nie wymaga mieszania i może być nakładana na powierzchnię bez kapania - Działa niezależnie - Nie łuszczy się - Obróbka końcowa bez szlifowania
Szczegóły produktu
| Obszar zastosowania | Na zewnątrz |
|---|---|
| Nadaje się do powierzchni | Drewno |
| Właściwości | Oddychający, Odporny na blokowanie, Ochrona przed niebieskimi plamami, Ochrona przed grzybami, Ochrona przed pleśnią, Bezrozpryskowy i niekapiący, Bezrozpryskowy i niekapiący |
| Typ artykułu | Glazura |
| Kolor bazowy | Kolor drewna |
| Odcień koloru | Modrzew, Sosna |
| Nakładanie przez | Walcowanie, malowanie |
| Baza | Na bazie rozpuszczalnika |
| Zalecana liczba warstw | 1 |
| Wielkość pojemnika | 5.0 l |
| Zalecany podkład | Nie |
| Idealnie nadaje się do | Podbitki dachowe, altany ogrodowe, ściany szczytowe, ekrany zapewniające prywatność, boazerie, ogrodzenia |
| Pokrycie (w przybliżeniu) jedną warstwą | 5.2 m²/l |
| Czas schnięcia ok. | 12.0 h |
| Możliwość barwienia w centrum mieszania kolorów HORNBACH | Nie |
| Poziom połysku | Jedwabiście matowy |
| Rodzaj powłoki | Przeszklenie |
| Niebieski Anioł | Nie |
| Kolor drewna | Modrzew, Sosna |
| Regulacja wilgotności | Tak |
| Odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV | Tak |
Glazura pigmentowana, dekoracyjna lazura do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz. Obszary zastosowania:
- Drewno zewnętrzne
- Drewno bez kontaktu z podłożem
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, drewniane konstrukcje szkieletowe, wiaty, panele drewniane
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane, altany ogrodowe
- Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa
- Nie nadaje się do malowania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.)
- Cienkowarstwowa powłoka w intensywnych kolorach
- Konieczna tylko jedna warstwa
- 3w1: Impregnacja, podkład i lazura
- Efekt impregnacji: nasycenie drewna przed wilgocią
- Otwarta dyfuzyjnie warstwa ochronna: wilgoć może wydostać się na zewnątrz
- Hydrofobowość: mokre powierzchnie szybko wysychają
- Ochrona przed warunkami atmosferycznymi (konstruktywna ochrona drewna i ochrona produktu przed wilgocią) zmniejsza ryzyko powstawania sinizny i gnicia
- Powłoka chroni przed pleśnią i glonami
- Postać kremu: nie wymaga mieszania i może być nakładany na powierzchnię bez kapania
- Działa niezależnie
- Nie łuszczy się
- Obróbka końcowa bez szlifowania
Bez bałaganu, bez rozlewania!
Kremowa forma tej powłoki do glazurowania umożliwia szybką i niekapiącą aplikację, nawet podczas pracy nad głową.
Dzięki efektowi 3 w 1, Remmers Wood Protection Cream oferuje wszystko z jednej puszki: podkład, międzywarstwę i warstwę nawierzchniową
Uwaga
Bezbarwny krem ochronny do drewna może być stosowany wyłącznie do obróbki wstępnej pod powłoki lazurujące i kryjące
Obszar zastosowania
-Drewno zewnętrzne
-Drewno bez kontaktu z podłożem zgodnie z DIN EN 335-1, GK 2 i 3
-
Elementy drewniane nietrwałe wymiarowo: np. płoty, szkielety drewniane, wiaty, okładziny drewniane -Elementy drewniane trwałe wymiarowo w ograniczonym zakresie: np. okiennice składane, deski profilowane, altany ogrodowe - Powłoka podkładowa , pośrednia i nawierzchniowa (z wyjątkiem bezbarwnego Wood Protection Cream)
-Nie nadaje się do malowania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.)
W łaściwości-Wymagana tylkojedna warstwa - 3 w 1 :
Impregnat, podkład i lazura -Chronidrewno przed wilgocią i jest skutecznym środkiem zapobiegawczym przeciwko grzybom sinizny Zmniejsza ryzyko gnicia w połączeniu z konstrukcyjną ochroną drewna -Filmowa ochronaprzed pleśnią i glonami -Głęboko penetruje -Oddychający -Błyskotliwekolory -Nabłyszczaniebez szlifowania -Praca bezpyłowa, nad głową -Lazura cienkowarstwowa -Kremowa forma:
nie wymaga mieszania -Odcieniekolorów można ze sobą mieszać
Krem ochronny do drewna Ilustracja podobne Glazura pigmentowana, dekoracyjna lazura do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz Obszary zastosowania Drewno zewnętrzne Drewno bez kontaktu z podłożem zgodnie z normą EN 335-1, GK 2 i 3 Niestałe elementy drewniane: np. ogrodzenia, szkielety drewniane, wiaty, panele drewniane Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. klapy, deski profilowane Farba podkładowa, pośrednia i nawierzchniowa Nie nadaje się do malowania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.). Charakterystyka Konieczna tylko jedna warstwa Cienkowarstwowa glazura 3w1: Impregnacja, podkład i lazura Chroni drewno przed wilgocią i skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni. Redukuje pleśń w połączeniu z ...
- Zawartość
- 5 l
- Model
- RC-260
- Producent
- Remmers
- Waga
- 4.7 kg
- EAN
- 4004707095792
- Numer producenta
- 0000271705
- Zawartość
- 5 l
- Model
- RC-260
- Producent
- Remmers
- Waga
- 4.7 kg
- EAN
- 4004707095792
- Numer producenta
- 0000271705
Brak hasła ostrzegawczego
P301: W przypadku połknięcia: natychmiast zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P273: Unikać uwolnienia do środowiska.
P501: Zawartość/pojemnik usuwać wyłącznie po całkowitym opróżnieniu zgodnie z przepisami krajowymi.
P262: Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież.
P270: Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P301 + P310: W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/.../.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
H302: Działa szkodliwie po połknięciu.EUH 066: Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.
EUH 208: Zawiera substancje uczulające. Może powodować reakcje alergiczne.
EUH211: Uwaga! W przypadku rozpylania mogą się tworzyć niebezpieczne respirabilne kropelki. Nie wdychać rozpylonej cieczy lub mgły.
Pasuje również do tego

Remmers Krem do konserwacji drewna 2720 Mahoń 2,5 litra
0,10 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Wood Preservative Cream 2715 Light Oak 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz budynków
110,52 zł/1l
276,30 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Wood Protection Cream 2718 Walnut 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
95,96 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

18AH 28 cali E-Bike Aluminium Wodoodporny 7 biegów LCD E Bike dla mężczyzn i kobiet, Rower elektryczny Rowery miejskie E-Bikes & E-Hollandräder
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Remmers Wood Preservative Cream 2714 bezbarwny 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz pomieszczeń
0,07 zł/1l
236,84 zł
-64,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
172,44 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Krem do konserwacji drewna 2716 Sosna 2,5 litra
95,96 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Wood Protection Cream 2714 bezbarwny 0,75 l do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz pomieszczeń
98,00 zł/1l
84,47 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,50 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Wood Protection Cream 2717 Pine/Larch 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
0,10 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur hemlock 2,5 l
0,07 zł/1l
181,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro Teak
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Krem do konserwacji drewna 2717 sosna/modrzew 0,75 litra
134,95 zł/1l
101,21 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur bezbarwny 5 l
67,14 zł/1l
335,68 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur mahoń 5 litrów
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Bejca Ochronna UV bezbarwna 5 l
0,08 zł/1l
400,31 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur sosna 5 litrów
64,39 zł/1l
321,96 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect silbergrau 2,5 l
0,06 zł/1l
170,46 zł
-20,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,58 zł
Sprzedawca: Artisan

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Wiadro Remmers HK-Lasur 5 L białe
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Lazura długotrwała UV uniwersalna do drewna na zewnątrz 2,5 L wiadro Bezbarwna UV+
79,96 zł/1l
199,90 zł
Sprzedawca: Artisan

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Remmers Wood Protection Cream 2723 Rosewood 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
0,10 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur grey protect szary antracyt 5 l
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect silbergrau 5 l
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Bejca do salonu Wiadro 2,5 L Biały
75,96 zł/1l
189,90 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Wood Protection Cream 2723 Rosewood 0,75 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
129,12 zł/1l
96,84 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur dąb rustykalny 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Remmers HK-Lasur grey protect szary antracyt 2,5 l
84,82 zł/1l
212,04 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect platingrau 5 l
69,09 zł/1l
345,44 zł
Sprzedawca: Surtep
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
11%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry wybór
Zawartość 5 l
Krem do ochrony drewna jest dość gęsty i sprawia dobre wrażenie po nałożeniu. Oczywiście jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, jak długo będzie działać. Kolor wymaga przyzwyczajenia (trochę żółtawy).
Oceniono dnia 8 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 8 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 8 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 25 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 9 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 14 sierpnia 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw barwników do wosku w płynie – 16 kolorów, barwniki na bazie oleju, przeznaczone do wosku sojowego, wosku pszczelego, parafiny i wosku żelowego
244,93 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
153,08 zł/1kg

Płynne barwniki do świec, 21 kolorów, przeznaczone do wosku, wosku żelowego, parafiny, wosku pszczelego, po 10 ml każdego koloru
302,81 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 281,00 zł/1kg

12 kolorów, płynny barwnik do wosku, 10 ml, do wosku żelowego, wosku parafinowego i wosku pszczelego
225,21 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
11 260,50 zł/1kg

Sidolux, KH7, Środek odtłuszczający, 750 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,18 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
89,57 zł/1l

Pronto, Płyn do drewna z olejkiem migdałowym, 750 ml
16,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
22,65 zł/1l