5,0



Na podstawie 2 opinii
Marabu 18030009533, Różowy, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-PINK, Atrament na bazie wody, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,10 zł
1 770,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Farby do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Marabu 1719000000085, Zielony, Różowy, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 300 ml, 3 szt.232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Marabu 1305000000087, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Przezroczysty, Żółty, Farba olejna mieszalna z wodą, Płynny, 90 ml, 6 szt.706,44 zł/1l
63,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 0314000000002, Beżowy, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Żółty, Farby do ubrań, 10 szt.
1 793,33 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 4000798913069, Fioletowy, Farba na bazie wody, Płynny, 250 ml, 1 szt.
147,60 zł/1l
36,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Marabu 01190003551, Fioletowy, Różne kolory, Okrągły, 3 mm, Tkanina, 1 szt.
80,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Marabu 171950037, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
471,70 zł/1l
47,17 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 91336, Różowy, Farba na bazie wody, Płynny, 250 ml, 1 szt.
191,60 zł/1l
47,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Marabu 10244976 12 Marabu KiDS Stoffmalfarbe farbsortiert
2 480,83 zł/1l
89,31 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 90599, Różowy, Niebieski, Zielony, Różowy, Żółty, Farba na bazie wody, Płynny, 20 ml, 6 szt.
6 024,50 zł/1l
120,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marabu 01180003053, Niebieski, Różne kolory, DARK BLUE 053, Okrągły, 3 mm, Tkanina
53 100,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 1809000000080 Marabu Pearl Paint Pearl Pen, zestaw 4, różne kolory
1 050,00 zł/1l
105,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creall Creall Fluorescencyjny Gwasz Różowy
7 296,25 zł/1l
116,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Marabu do it, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 150 ml, 1 szt.
333,53 zł/1l
50,03 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 17160005236 Marabu textile color "Textile", jasnoróżowy, 50 ml
1 166,00 zł/1l
58,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pentel FFPC1-12 Pentel Arts FFPC1-12 Stoffmalfarbe farbsortiert 12 x 6,0 ml
7 635,00 zł/1l
45,81 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17190050225, Pomarańczowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
332,10 zł/1l
33,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17150005051, Fioletowy, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Pebeo Setasilk, 45 ml, 07 Magenta
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KREUL 4000798913038, Pomarańczowy, Farba na bazie wody, Płynny, 250 ml, 1 szt.
191,60 zł/1l
47,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Marabu 173522064, Limonka, 1 szt.
1 144,80 zł/1kg
28,62 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Unikalne efekty brokatowe, metaliczne i 3D Wyczaruj błyszczące brokatowe światy, elegancki metaliczny wygląd i aksamitne efekty reliefowe dzięki uniwersalnym kolorom efektów w linerze. Linery brokatowe, metaliczne i 3D Marabu są oparte na wodzie i łatwe w użyciu, dzięki czemu idealnie nadają się do przedszkola, szkoły, hobby i zajęć rekreacyjnych. Kolory efektowe są idealne do prawie wszystkich powierzchni, takich jak papier, drewno, metal, szkło, skóra, plastik, tekstylia (odporne na pranie do 40°C po utrwaleniu) itp. Można je również doskonale łączyć z innymi kolorami Marabu: np. Textile, Textile plus, Textile metallic, Textile glitter. Twórz indywidualne akcenty i ozdabiaj swoje ulubione elementy! Niesamowicie wszechstronna farba koloryzująca o wszechstronnych efektach. Jeśli marzysz o wyrafinowanym metalicznym wyglądzie, polecamy Marabu Metallic Liner. Jeśli pragniesz błyszczącego świata, to Marabu Glitter Liner jest idealny dla Ciebie. Dzięki linerowi Marabu 3D możesz stworzyć aksamitne efekty reliefowe. Utrwalenie metalicznego lub brokatowego linera na tekstyliach jest bardzo proste (wcześniej przetestuj powierzchnię malarską pod kątem odporności na ciepło): po wyschnięciu (około 6 godzin, w zależności od zastosowanego koloru), utrwal w rozgrzanym piekarniku przez 8 minut w temperaturze 150 ° C lub prasuj przez cienką szmatkę przez 3 minuty w temperaturze bawełny. Tekstylia można następnie prać w temperaturze do 40°C. W przypadku tekstyliów możliwe jest spienienie koloru poprzez prasowanie (od odwrotnej strony przez cienką szmatkę w temperaturze bawełny, 2-3 minuty, bez nacisku), aż stanie się matowy i reliefowy.
- Kolory długopisu:
- Różowy
- Kolor produktu:
- Różne kolory
- Kształt:
- Okrągły
- Nazwa koloru:
- GLITTER-PINK
- Rodzaj atramentu:
- Atrament na bazie wody
- Zmywalny atrament:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Farba brokatowa "Glitter-Liner"
- Farba z efektem w pojemniku z wkładką, zapewniająca czarujące efekty brokatu
- na bazie wody
- odporny na światło
- Czas schnięcia: ok. 6 godzin
- do prawie wszystkich powierzchni, takich jak papier, drewno, szkło, metal, skóra, plastik, ceramika, jasne i ciemne tkaniny
- Tekstylia można prać w temperaturze do 40°C po utrwaleniu
Przykłady zastosowań:
- Malowanie i projektowanie elementów odzieży, przedmiotów dekoracyjnych itp.
- idealne do zdobień, linii i ornamentów
- Projektowanie zaproszeń lub podziękowań
Odpowiednie dla:
- Przedszkola
- Szkoły
- Hobbystów
- Zawartość
- 30 ml
- Kolor
- Różowy
- Producent
- Marabu
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4007751198105
- Numer producenta
- 18030009533
- Zawartość
- 30 ml
- Kolor
- Różowy
- Producent
- Marabu
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4007751198105
- Numer producenta
- 18030009533
Uwaga!
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Marabu 18030009538, Czerwony, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-RUBY, Atrament na bazie wody, 1 szt.
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 18030009584, Złoto, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-GOLD, Atrament na bazie wody, 1 szt.
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 18030009586, Złoto, Czerwony, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-RED GOLD, Atrament na bazie wody, 1 szt.
2 124,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 18030009519, Żółty, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-YELLOW, Atrament na bazie wody, 1 szt.
2 124,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 18030009570, Biały, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-WHITE, Atrament na bazie wody, 1 szt.
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005236 Marabu textile color "Textile", jasnoróżowy, 50 ml
1 166,00 zł/1l
58,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 18030009561, Zielony, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-KIWI, Atrament na bazie wody, 1 szt.
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 18030009594, Niebieski, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-SAPPHIRE, Atrament na bazie wody, 1 szt.
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml
306,88 zł/1l
82,26 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,72 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 0314000000002, Beżowy, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Żółty, Farby do ubrań, 10 szt.
1 793,33 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 18030009507, Fioletowy, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-LAVENDER, Atrament na bazie wody, 1 szt.
935,60 zł/1l
23,39 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

KREUL Colour Blocker JAVANA, tubka 20 ml
1 194,50 zł/1l
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Poduszka 50 x 30 cm poduszka wewnętrzna poduszka pikowana poduszka z mikrofibry dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania (biała, 30 x 50 cm)
18,35 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Marabu 17150005023, Pomarańczowy, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 18030009592, Zielony, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-PETROL, Atrament na bazie wody, 1 szt.
935,60 zł/1l
23,39 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Brokat w kleju - Viva Decor - Azure Blue niebieski
517,86 zł/1l
15,95 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,50 zł
Sprzedawca: Loveart

Marabu 17150005090, Niebieski, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 1715 05 021 Textile plus średnio żółty 50 ml
1 256,00 zł/1l
62,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 18010009090 Marabu dot color Dot Pen, 25 ml, jasnoniebieski
1 069,67 zł/1l
32,09 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 171950220, Żółty, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
359,30 zł/1l
35,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L

BiOHY płyn do mycia podłóg dla robotów mopujących, pielęgnacja podłóg, 1l BY01022001
83,16 zł/1l
83,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BiOHY

Pudełko do przechowywania Really Useful Box 24,5 l, przezroczyste
124,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Decola Metallic Textile Colours Set for Contours 3x19ml | Wysoce napigmentowane kolory tekstylne w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym | Wyprodukowane przez Nevskaya Palitra
72,18 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Zestaw farb do tkanin Mont Marte 20 x 20 ml – odporne na pranie i prasowanie, wysoko pigmentowane farby do malowania na tkaninach, przeznaczone do koszulek, toreb, poduszek i mody DIY.
542,82 zł/1l
217,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Marabu 1719000000085, Zielony, Różowy, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 300 ml, 3 szt.
232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 0119 00 080 Farba do tkanin Glitter 3-częściowy asortyment blistrów 3 x 3 mm(S)
49,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zestaw 20 worków próżniowych na ubrania z hermetycznym zaworem i ręczną pompką - STORAGEBAG
99,26 zł
-4,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne
Kolor Złoty
Świetny pomysł na rękodzieło
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Złoty
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Nordatech

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
191,46 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 823,53 zł/1kg

Simplicol 1708, Niebieski, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 000,00 zł/1kg

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,87 zł/1kg

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
33,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,00 zł/1l

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,07 zł/1l

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,87 zł/1l

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
93,87 zł/1l

Kreul Javana Farba do tkanin Vanille 50 ml 1 szt.
14,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
277,80 zł/1l

Barwnik do tkanin Motylek (Wrzosowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Czarna farba plakatowa 250 ml (Artykuły szkolne i papiernicze, Kolory)
19,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
78,52 zł/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,07 zł/1kg

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml Gold 130
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml White 102
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l