Farby do tkanin
1 203 wyniki
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – śr. 14 października
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Nordatech

Zestaw farb do tkanin Grafix - 5 kolorów - farba do tkanin do odzieży i majsterkowania - idealna do batiku, tie-dye i kreatywnego projektowania tkanin dla dzieci
33,66 zł
+ 14,90 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Dionizos
67,32 zł/1l

Marabu 17160005031, Czerwony, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
27,37 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
547,40 zł/1l

Marabu 17150005005 Barwnik do tkanin Marabu "Textile Plus", malinowy, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
63,50 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 270,00 zł/1l

Marabu 173522098, Turkusowy, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,05 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
842,00 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Farby do tkanin i nie tylko
Zyskaj więcej
Marabu 17140039784, Złoto, Metaliczny, Farby do ubrań, Płynny, 15 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,43 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: VaVaDo
5 762,00 zł/1l

Marabu 171850524, Pomarańczowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
43,58 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: VISO
435,80 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 10 – czw. 15 października
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
212,05 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 10 – czw. 15 października
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Marabu 17190050153, Mięta, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
34,51 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
345,10 zł/1l

Marabu 17190050212, Różowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
34,51 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
345,10 zł/1l

Marabu 17190050039, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
34,51 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
345,10 zł/1l

Marabu 171950232, Czerwony, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
36,88 zł
+ 24,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 – czw. 15 października
Sprzedawca: M_plus_L
368,80 zł/1l

Marabu 1719 50 141 Fashion Spray Sky Blue 100 ml(P)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
72,05 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
720,50 zł/1l

Marabu 171950061, Limonka, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
36,88 zł
+ 24,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 – czw. 15 października
Sprzedawca: M_plus_L
368,80 zł/1l

Marabu 171950258, Niebieski, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
50,20 zł
+ 24,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 – czw. 15 października
Sprzedawca: M_plus_L
502,00 zł/1l

Marabu 171950091, Turkusowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
32,91 zł
+ 24,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 – czw. 15 października
Sprzedawca: M_plus_L
329,10 zł/1l

Marabu 17190050020, Żółty, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
71,17 zł
+ 32,67 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
711,70 zł/1l

Marabu 173522064, Limonka, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,62 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: VISO
1 144,80 zł/1kg

Marabu 18030009570, Biały, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-WHITE, Atrament na bazie wody, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 770,00 zł/1l

Marabu 18030009584, Złoto, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-GOLD, Atrament na bazie wody, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 770,00 zł/1l

Marabu 1716 05 053 Granat tekstylny 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,25 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 225,00 zł/1l

Marabu 18030009533, Różowy, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-PINK, Atrament na bazie wody, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 770,00 zł/1l

Marabu 18030009594, Niebieski, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-SAPPHIRE, Atrament na bazie wody, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 770,00 zł/1l

Marabu 18030009561, Zielony, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-KIWI, Atrament na bazie wody, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 770,00 zł/1l

Marabu 18030009519, Żółty, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-YELLOW, Atrament na bazie wody, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
2 124,00 zł/1l

Marabu Textil 073, 15 ml, Czarny, Zmywalny, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
169,57 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: VaVaDo
11 304,67 zł/1l

Marabu 18030009538, Czerwony, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-RUBY, Atrament na bazie wody, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
53,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 770,00 zł/1l

Marabu Textil 062, 50 ml, Zielony, Zmywalny, 1 szt.
27,65 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
553,00 zł/1l

Marabu Textil 021, 50 ml, Żółty, Zmywalny, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
27,65 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
553,00 zł/1l

Marabu 1716000000087, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Farby do ubrań, Płynny, 90 ml, 6 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
72,01 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 października
Sprzedawca: MATFEL
800,11 zł/1l

Marabu 18030009507, Fioletowy, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-LAVENDER, Atrament na bazie wody, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,39 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
935,60 zł/1l

Marabu Textil 070, 50 ml, Biały, Zmywalny, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
27,65 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
553,00 zł/1l

Marabu Textil 073, 50 ml, Czarny, Zmywalny, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
27,65 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
553,00 zł/1l

Marabu 17190050158, Zielony, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
34,51 zł
+ 68,10 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pon. 12 października
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
345,10 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,46 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 823,53 zł/1kg
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Kolor
- Biały
- Czarny
- Niebieski
- Czerwony
- Zielony
- Kolorowy
- Brązowy
- Różowy
- Żółty
- Szary
- Pomarańczowy
- Fioletowy
- Turkusowy
- Złoty
- Srebrny
- Przezroczysty
- Beżowy
Marka
- Marabu
- Brauns-Heitmann
- Creative Deco
- simplicol
- Viridian GmbH
- 7 Artists
- Aigostar
- Aladine
- American Crafts
- Argus/Rekol
- BEMIRO
- bianco Shabby
- Big Buy Cooking
- BIOPACK
- Brauns-Heitmann GmbH & Co. KG Chemische Betriebe
- Bruynzeel Sakura
- Cadence
- Carlos
- CARUNO
- Centropen
- chantal
- Chinka
- Clairefontaine
- Cléopâtre
- Cocosity
- Colortime
- Creativ Company
- cricut_f
- CybexaTrade
- DECOLA
- Dekolo
- DELI
- Derform
- Diam's
- Dylon
- Edding
- Essence
- Famanu
- Faujas
- Générique
- Grafix
- Guangna
- Haute Couture
- Havo
- Heitmann
- Helikon-Tex
- Hesling
- IDEAL
- If you care
- InSpiria
- JACQUARD
- Jovi
- Kosmos
- Kreul
- Lansay
- Layla
- Learning Resources
- Lena
- LIGHT- 4zł
- Make it real
- Marvy Uchida
- MEDFAR -linki
- Merkloos
- Mod Podge
- Mont Marte
- MZA Meyer-Zweiradtechnik
- NoBrand
- oCreon
- OEM
- Paese
- PAPER DESIGN
- Pébéo
- Pentart
- Pentel
- Perletti
- phoenix
- PILOT
- Primo
- Ranger Ink
- Regenerum
- Rico Design
- RIPOLIN
- Rit
- ROSA
- Sally Hansen
- Sas lightning developpement
- SCHEMAT
- SCHJERNING
- SD Toys
- SES Creative
- Sonstige Verlage
- Tintes Iberia
- Titanium
- TITANUM
- Toma
- Tulip
- UNi
- Vernici Shabby
- Viva Decor
Cena
- poniżej 30 zł
- 30 – 60 zł
- 60 – 100 zł
- 100 – 200 zł
- powyżej 200 zł
–
- Wszystkie oferty
Kategoria
- Farby do tkanin
- Farby do aerografów
- Farby akrylowe
- Pozostałe farby artystyczne
- Akwarele
- Farby do rękodzieła
- Farby akwarelowe
- Kredki świecowe
- Farby do malowania palcami
- Farby olejne
- Pastele olejne
- Farby do tkanin (batik)
- Farby do jedwabiu
- Farby fluorescencyjne
- Farby do skóry
- Biała farba kryjąca
- Pisaki
- Kredki
- Markery lakierowe
- Kredy uliczne
- Ołówki węglowe
Recenzje klientów
& więcej