5,0



Na podstawie 18 opinii
Chante Clair Płyn do prania Bicarbonato 2070 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,43 zł-11%
11,80 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań9,08 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Chante Clair Muschio Bianco płyn do prania 2,07 l13,76 zł/1l
28,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Chanteclair 801519453073014,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Płyn do prania Marsiglia 2,25 l
10,86 zł/1l
24,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło do prania Chante Clair Muschio Bianco 1,5L
9,51 zł/1l
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
16,50 zł
Sprzedawca: Prostor

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Colorati Ravviva e Protegge 2,07l - Chante Clair
11,89 zł/1l
25,29 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Detersivo Muschio Bianco 1,76l - Omino Bianco
17,04 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Płyn do prania Głębokie Czyszczenie, 1575 ml
24,95 zł/1l
39,30 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra 8001280034022, Płynny, 2000 ml, Wanilia, Niebieski, Magnolia, Ambre
7,28 zł/1l
14,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Płyn do prania Soda Oczyszczona, 1575 ml
23,12 zł/1kg
39,30 zł
Sprzedawca: Katomix

Płyn do prania Lavatrice Igienizzante 2,07l - Chante Clair
14,70 zł/1l
30,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Płyn do prania Color, 1575 ml
27,55 zł/1kg
46,84 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Chante Clair Płyn do czyszczenia pralki 250 ml
19,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Dash Igienizzante 900 ml
38,77 zł/1l
46,83 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płyn do prania Bicarbonato 2070ml - Chante Clair
Chante Clair Płyn do prania Bicarbonato o pojemności 2070 ml to idealne rozwiązanie dla każdego, kto dba o czystość i świeżość swoich ubrań. Formuła wzbogacona o sodę oczyszczoną gwarantuje skuteczne usuwanie plam, odświeżenie koloru oraz zachowanie miękkości tkanin. Płyn doskonale sprawdza się zarówno w praniu ręcznym, jak i maszynowym, nie pozostawiając resztek na ubraniach. Dedykowany do wszystkich typów tkanin, w tym delikatnych, zapewnia higienę oraz przyjemny, subtelny zapach. Dzięki Chante Clair Bicarbonato Twoje ubrania będą zawsze czyste, świeże i pachnące.
ChanteClair płyn do prania z sodą oczyszczoną
(opakowanie 2070ml)
ChanteClair płyn do prania zarówno kolorowego jak i białego, dzięki zawartości wodorowęglanu płyn sprzyja dezynfekcji bielizny.
Formuła Super Enzymy gwarantuje nienaganną skuteczność już w najniższych temperaturach prania oraz usuwa najbardziej uporczywe plamy.
Produkt testowany dermatologicznie.
teraz płyn do prania polecany do stosowania z pralkami automatycznymi.
- Zawartość
- 2.07 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 2390 g
- EAN
- 8015194533311
- Zawartość
- 2.07 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 2390 g
- EAN
- 8015194533311
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Chante Clair Marsiglia płyn do prania 1,5 l
9,31 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Colorati Ravviva e Protegge 2,07l - Chante Clair
11,89 zł/1l
25,29 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Płyn do prania Marsiglia 2,25 l
10,86 zł/1l
24,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania AmmorbidenteSali marini e fior di Loto 3l - Chante Clair
6,63 zł/1l
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
16,50 zł
Sprzedawca: Prostor

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
100,50 zł/1kg
32,83 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,15 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Odtłuszczacz z wybielaczem 625 ml
17,41 zł/1l
10,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Mon Amour Blu Mare 3 l
6,52 zł/1l
21,76 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair Sgrassatore Universale, Środek czyszczący i odtłuszczający, Uniwersalne, 0,6 l, Spray, Butelka, 1 szt.
18,87 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Detersivo Muschio Bianco 1,76l - Omino Bianco
17,04 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair Sgrassatore Universale, Środek czyszczący i odtłuszczający, Uniwersalne, 0,6 l, Spray, Butelka, 1 szt.
22,48 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania Chante Clair Orchidea 1,14 l
12,11 zł/1l
13,81 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
53,34 zł/1l
33,34 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Coccolino Purple Orchid & Blueberries Płyn do płukania, 925 ml
10,79 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wybielacz Ace Candeggina Classica 5L
5,50 zł/1l
27,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Płyn do płukania Kwiat Pomarańczy 1L
11,46 zł/1l
13,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Coccolino Blu Primavera płyn do płukania 3L
26,38 zł/1l
79,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Chanteclair Sgrassatore Pavimenti, Płyn (gotowy do użycia), 0,75 l, Marmur, Płytki ceramiczne, Porcelain tile, Cytryna, Butelka, 1 szt.
12,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Odtłuszczacz Trigger Aloni 625ml
22,22 zł/1l
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194528546
26,70 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa!
Zawartość 1,5 lWaga 1,35 kg
Bardzo dobrze, inaczej bym tego nie zamówił
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży zapach
Zawartość 1,5 lWaga 1,35 kg
Świeży, przyjemny zapach. Dobra skuteczność czyszczenia. Szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Delikatna czystość o klasycznym marsylskim zapachu
Zawartość 1,5 lWaga 1,35 kg
Wysokiej jakości detergent o klasycznym marsylskim zapachu. Dokładnie czyści i pozostawia pranie świeże i miękkie nawet w niskich temperaturach.
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, cudowny zapach
Zawartość 1,5 lWaga 1,35 kg
Uwielbiam ten proszek do prania, jest bardzo wydajny i pachnie niebiańsko.
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cudowny
Zawartość 1,5 lWaga 1,35 kg
Po prostu pachnie czystością i nie potrzebuję płynu do płukania tkanin, wszystko jest czyste nawet w niskiej temperaturze.
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemne pranie
Zawartość 1,5 lWaga 1,35 kg
Do delikatnych tkanin i prania w temperaturze 60 stopni
Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezzarów
Zawartość 1,5 lWaga 1,35 kg
Doskonały proszek do prania o przyjemnym zapachu
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Zawartość 1,5 lWaga 1,35 kg
Detergent doskonale pierze, a pranie pachnie bardzo świeżo!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Chanteclair 8015194530730



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,28 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina