4,6



Na podstawie 13 opinii
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Żółty
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
188,95 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Myjki parowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Więcej informacji o reklamie
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty249,97 zł/1l
449,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m345,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Więcej informacji o reklamie
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy346,75 zł
-11,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
357,78 zł/1l
161,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido

Ręczny odkurzacz parowy Odkurzacz parowy Miotła parowa Urządzenie czyszczące 900-1050W
157,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
404,43 zł/1l
149,00 zł
-7,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kärcher SC 1 EasyFix, Przenośna myjka parowa, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m, 200 ml
2 176,70 zł/1l
435,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz parowy Kärcher SC 1 Multi & Up Textile Edition, 1300W, 200ml
3 821,45 zł/1l
764,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Kärcher 1.516-416.0, Przenośna myjka parowa, 0,2 l, Biały, Przyciski, 5 m, 1300 W
2 629,95 zł/1l
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
166,42 zł/1l
78,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,89 zł
Sprzedawca: Retoo

COSTWAY Ręczny odkurzacz parowy z 9 akcesoriami 3 bar/350ml/1050W/3-5min czas nagrzewania Ręczny odkurzacz parowy Żółty
127,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Kärcher 1.513-436.0, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Przyciski, 4 m, 1900 W
1 710,11 zł/1l
1 710,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

COSTWAY Odkurzacz parowy 1600 W, 3 bar, czas nagrzewania 10 s, do 180 ℃, zbiornik: 1 l (z możliwością napełniania wodą), ręczny z 10 akcesoriami i paskiem Żółty
254,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Ręczny odkurzacz parowy Di4 Steamclean o mocy 1500 W, wielofunkcyjny, skuteczny w gospodarstwie domowym
416,24 zł
-23,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
393,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ręczna Myjka Parowa 1000W, Czas Nagrzewania 3Min, Zbiornik 300Ml
349,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Rex
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Atrybuty:
Wydajny ręczny odkurzacz parowy
Myjka parowa o mocy 1400 W nagrzewa się do wysokiej temperatury (125 ℃) w ciągu 1 minuty. Gorąca para o ciśnieniu 2 barów zapewnia dokładne czyszczenie w celu usunięcia tłuszczu i brudu. Przy wadze netto 2,5 kg, myjka parowa jest łatwa do trzymania.
Wszechstronne czyszczenie powierzchni
Ta ręczna myjka parowa może być używana do czyszczenia różnych powierzchni i materiałów, takich jak blaty robocze, zlewozmywaki kuchenne, ruszty grillowe, toalety, okna, samochody, podłogi lub tkaniny. Dzięki dołączonym wężom przedłużającym i szczotce do podłóg, przenośny ręczny odkurzacz parowy można przekształcić w urządzenie do czyszczenia podłóg.
Zaprojektowany, aby zaoszczędzić czas i wysiłek
Wyposażony w 5-metrowy kabel zasilający, odległość nie jest już przeszkodą i można dotrzeć do każdego zakątka pomieszczenia. Uwaga: Podczas użytkowania należy zawsze pozostawiać urządzenie podłączone do zasilania. Ten odkurzacz parowy ma zbiornik na wodę o pojemności 400 ml, a użytkownicy mogą uzupełniać wodę bezpośrednio podczas pracy, aby pracować nieprzerwanie.
Czyszczenie bez użycia środków chemicznych i funkcje bezpieczeństwa
Ten ręczny odkurzacz parowy wytwarza parę w 100% wolną od chemikaliów, bez szkodliwych oparów i pozostałości. Jest również wyposażony w blokadę przed dziećmi, aby zapobiec wypadkom i odciążyć ręce. Uwaga: Blokada przed dziećmi może być używana do generowania pary bez konieczności ciągłego naciskania przełącznika pary.
14-częściowy zestaw akcesoriów
Ten zestaw do czyszczenia parą zawiera 14 ch akcesoriów, w tym 1 x miękki wąż, 3 x rury przedłużające, 1 x szczotka podłogowa, 1 x złącze szczotki podłogowej, 1 x duża nasadka dyszy, 1 x szczotka do szkła, 3 x szczotki nylonowe, 1 x szczotka ze stali nierdzewnej, 1 x miarka, 1 x lejek, 1 x ściereczka, 1 x pokrowiec na ściereczkę i 2 x pierścienie uszczelniające.
Opis:
Utrzymuj zdrowe środowisko życia dla swojej rodziny! Ten ręczny odkurzacz parowy jest dostarczany z 14 mi akcesoriami, które sprawiają, że nadaje się do czyszczenia różnych powierzchni i materiałów. Blokada przed dziećmi nie tylko zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, ale także oszczędza wysiłek. Dla wygody zbiornik na wodę można napełniać bezpośrednio podczas użytkowania. Gorąca para pod ciśnieniem pomaga w skutecznym czyszczeniu.
Cechy:
Czyści dokładnie gorącą parą pod ciśnieniem, która jest bezpieczna
Przenośny i łatwy w użyciu z ergonomicznym uchwytem i przełącznikiem
Wyposażony w przezroczysty zbiornik na wodę o pojemności 400 ml
Pokrywa zbiornika na wodę, wskaźnik ciepła i blokada bezpieczeństwa dla bezpieczeństwa
Bardzo długi przewód zasilający ułatwia dotarcie do narożników pomieszczenia
Umożliwia uzupełnianie wody bezpośrednio podczas użytkowania
Wyposażony w rurki przedłużające umożliwiające dotarcie do każdego rogu pomieszczenia
14-częściowy zestaw akcesoriów do czyszczenia różnych powierzchni i materiałów
Dane techniczne:
Kolor: żółty, czarny
Materiał: PP
Wymiary produktu: 33 x 13 x 24,5 cm (dł. x szer. x wys.)
Moc: 1400W
Napięcie: 220-240V 50Hz
Pojemność zbiornika: 400 ml
Ciśnienie pary: 2 bary
Temperatura pary: 125℃
Długość kabla zasilającego: 5 metrów
Waga netto: 2,5 kg
Zakres dostawy:
1 x myjka parowa
1 x miękki wąż 55 cm
3 x rury przedłużające 39,5 cm
1 x szczotka podłogowa
1 x złącze szczotki podłogowej
1 x duża dysza
1 x szczotka do szkła
3 x szczotki nylonowe
1 x szczotka ze stali nierdzewnej
1 x miarka 400 ml
1 x lejek
1 x ściereczka
1 x osłona z tkaniny
2 x pierścienie uszczelniające
- Wymiary
- Wymiary produktu: 33 x 13 x 24,5 cm (dł. x szer. x wys.), długość kabla zasilającego: 5 m
- Model
- Dampfreiniger
- Kolor
- Żółty
- Producent
- Maksymalne ciśnienie robocze
- 0.002 kbar
- Zakres dostawy
- 1 x odkurzacz parowy, 14 x akcesoria
- Moc
- 1400 W
- Maksymalna temperatura
- 125 °C
- Waga
- 2.5 kg
- EAN
- 003361620086133616200861
- Wymiary
- Wymiary produktu: 33 x 13 x 24,5 cm (dł. x szer. x wys.), długość kabla zasilającego: 5 m
- Model
- Dampfreiniger
- Kolor
- Żółty
- Producent
- Maksymalne ciśnienie robocze
- 0.002 kbar
- Zakres dostawy
- 1 x odkurzacz parowy, 14 x akcesoria
- Moc
- 1400 W
- Maksymalna temperatura
- 125 °C
- Waga
- 2.5 kg
- EAN
- 003361620086133616200861
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
404,43 zł/1l
149,00 zł
-7,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
191,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Bieżnia CITYSPORTS WP9 (z zestawem narzędzi, ze smarem), składana bieżnia do 12 km/h z matą do chodzenia i biegania APP
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
357,78 zł/1l
161,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido

Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
187,41 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

relaxdays Sanduhren-Set 5 St. (10024319_0)
140,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Komoda z szufladami, czarny mat, 120 x 39 x 78 cm, 2 drzwi, 3 szuflady
829,99 zł
Sprzedawca: 3xEliving

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
530,39 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Kärcher SC 2 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m
537,53 zł/1l
537,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Łóżko tapicerowane Flieks 90x200 cm z USB, łóżko młodzieżowe z pojedynczym łóżkiem z listwowym stelażem i schowkiem, łóżko do przechowywania z LED, pościel, szare
1 275,96 zł
-28,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 247,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - beżowy, PAROS 02
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
3 252,20 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sofa w kształcie L MODENA STUDIO narożnik tkanina Poso beżowy prawy
2 939,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z hydraulicznym schowkiem, podwójne łóżko z aksamitną tkaniną i ramą z listew, zagłówek z obszernym wzorem, beżowy
1 319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Kärcher 1.516-416.0, Przenośna myjka parowa, 0,2 l, Biały, Przyciski, 5 m, 1300 W
2 629,95 zł/1l
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

sinnlein® pluszowy koc grzewczy 180 x 130 cm szary testowany przez SÜD GS | elektryczny koc grzewczy z automatycznym wyłączaniem | przytulny koc | funkcja timera | 9 ustawień temperatury | możliwość prania w temperaturze do 40°C | cyfrowy wyświetlacz
191,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 23% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
23%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszechstronny i praktyczny odkurzacz parowy
Kolor Zielony
Odkurzacz parowy jest bardzo łatwy w obsłudze, a długi kabel zapewnia dużą swobodę podczas sprzątania. Używałam go już do mycia okien, usuwania plam z sofy, a także do odświeżania i dezynfekcji parowej ubrań oraz kołder. Urządzenie można bez problemu schować w małej szafce i zajmuje niewiele miejsca. Podsumowując, ten odkurzacz parowy zdecydowanie warto kupić.
Oceniono dnia 14 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Kolor Żółty
Super urządzenie szybko się nagrzewa bez konieczności długiego czekania Najlepszy rezultat przy pracy nad płytkami łazienkowymi. Jak na razie jestem bardzo zadowolony i mogę tylko polecić
Oceniono dnia 9 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odkurzacz parowy
Kolor Żółty
Bardzo zadowolony ze stosunku ceny do jakości. Wszystko było bardzo ładnie zapakowane.
Oceniono dnia 3 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Brak zdjęcia
Kolor Szary
Widzący. Dobry produkt
Oceniono dnia 16 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Polecam mega
Kolor Żółty
Jestem mega zadowolona na święta mieszkanie lśni. Polecam
Oceniono dnia 6 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odkurzacz parowy
Kolor Niebieski
Robi to, co powinien. Bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Kolor Żółty
Odkurzacz parowy może już nadążyć za markowymi produktami
Oceniono dnia 7 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W porządku
Kolor Żółty
Robi to, co musi.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
1 917,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 278,66 zł/1l

COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
409,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
-16,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
318,25 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
2 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
449,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
249,97 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
439,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
429,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
346,75 zł
-11,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,46 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
216,64 zł/1l

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(378)Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l

giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
469,39 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
361,99 zł
Sprzedawca: Lubluelu-DE
723,98 zł/1l

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Sprzedawca: Olvy

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,95 zł
-15,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,18 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Sprzedawca: Olvy