Kärcher SC 1 EasyFix, Przenośna myjka parowa, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m, 200 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

435,37 zł

2 176,85 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

Dostawa jutro
Złóż zamówienie w ciągu
1h 37m 35s

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Myjki parowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 381
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
1 817,33 zł/1l
2 725,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
230,56 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
415,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
678,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kärcher SC 2 Deluxe, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 2,2 m
Kärcher SC 2 Deluxe, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 2,2 m
569,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
569,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Kärcher SC 1, Cylindryczna myjka parowa, Czarny, Biały, 4 m, 200 ml, 1200 W, 220-240 V
Kärcher SC 1, Cylindryczna myjka parowa, Czarny, Biały, 4 m, 200 ml, 1200 W, 220-240 V
1 495,00 zł/1l
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
309,00 zł
-10,00 zł
299,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Kärcher SC 2 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m
Kärcher SC 2 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m
537,53 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
537,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 227
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Kärcher SC 1 Multi & Up Textile Edition, 1300W, 200ml
Odkurzacz parowy Kärcher SC 1 Multi & Up Textile Edition, 1300W, 200ml
3 821,45 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
764,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution
Zdjęcie produktu dla Kärcher 1.516-416.0, Przenośna myjka parowa, 0,2 l, Biały, Przyciski, 5 m, 1300 W
Kärcher 1.516-416.0, Przenośna myjka parowa, 0,2 l, Biały, Przyciski, 5 m, 1300 W
2 624,95 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
524,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Kärcher SC 4 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 0,8 l, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
Kärcher SC 4 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 0,8 l, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
1 169,11 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
935,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mountfield
Zdjęcie produktu dla Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
357,78 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
161,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Kärcher SC 3 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m
Kärcher SC 3 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m
648,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
648,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Kärcher SC 3 Deluxe, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
Kärcher SC 3 Deluxe, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
842,66 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
842,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
166,42 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 137
78,89 zł
-5%
74,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla 350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
404,43 zł/1l
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
149,00 zł
-7,45 zł
141,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
530,53 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
366,66 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Opis produktu

Szybkie i dokładne czyszczenie

Kompaktowy mop parowy Kärcher 2 w 1 SC 1 EasyFix (z zestawem do czyszczenia podłóg) może być uniwersalnie w całym gospodarstwie domowym i czyści całkowicie bez użycia środków chemicznych.

Dokładne czyszczenie za pomocą odkurzacza parowego Kärcher eliminuje do 99,999% wirusów* i 99,99% wszystkich powszechnych bakterii domowych** na standardowych twardych powierzchniach domowych.

Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenie jest przeznaczone do szybkiego, dokładnego czyszczenia między użyciami. Można go następnie schować bezpośrednio w miejscu użytkowania bez zajmowania dużej ilości miejsca.

Niezależnie od tego, czy chodzi o krany, płytki, płyty grzewcze, maski wyciągowe, czy też najmniejsze pęknięcia i wnęki - silna para i szeroka gama akcesoriów zapewniają idealną czystość.

Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix sprawia, że praktyczny ręczny odkurzacz parowy jest gotowy do czyszczenia podłóg w mgnieniu oka. Uporczywe zabrudzenia i tłuste osady są usuwane w mgnieniu oka.

Silny strumień pary o ciśnieniu 3,0 bar

Łatwe usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń - nawet w trudno ch miejscach.

Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix z elastycznym przegubem na dyszy podłogowej i wygodnym mocowaniem ściereczki na rzep

Optymalne rezultaty czyszczenia szerokiej gamy twardych podłóg w domu dzięki wydajnej technologii lameli Bezdotykowa wymiana ściereczki bez kontaktu z brudem i wygodne mocowanie ściereczki podłogowej dzięki systemowi rzepów. Ergonomiczne, skuteczne czyszczenie z pełnym kontaktem z podłogą na dowolnej wysokości dzięki elastycznemu przegubowi dyszy.

Mały, poręczny i łatwy do schowania

Urządzenie można schować bezpośrednio w miejscu użytkowania, aby zaoszczędzić miejsce, dzięki czemu jest zawsze pod ręką.

  • 1200 W mocy dla skutecznego czyszczenia
  • Ciśnienie pary do 3 barów dla wydajnego czyszczenia
  • zbiornik na wodę o pojemności 0,2 litra, idealny do szybkich prac
  • Krótki czas nagrzewania: gotowość do pracy w zaledwie 3 minuty
  • wąż o długości 4 metrów zapewnia dobry zasięg
  • Dysza punktowa do precyzyjnego czyszczenia
  • Ciągłe napełnianie nie ma zastosowania
  • Dysza podłogowa EasyFix i inne akcesoria w zestawie
  • Kompaktowy i łatwy do przechowywania
  • Odpowiedni do twardych podłóg i dywanów (z prowadnicą do dywanów)

Szybkie czyszczenie w międzyczasie

SC 1 EasyFix bez wysiłku usuwa plamy i uporczywe zabrudzenia pod ciśnieniem pary 3 barów - do higienicznego czyszczenia bez chemicznych środków czyszczących.

Odkurzacz parowy Kärcher ma zbiornik o pojemności 200 ml i podgrzewa wodę w zaledwie 3 minuty. Jedno napełnienie zbiornika wystarcza do wyczyszczenia do 20 m² powierzchni.

Dzięki zestawowi do czyszczenia podłóg EasyFix twarde podłogi są ponownie czyste w mgnieniu oka. Różne dysze i inne akcesoria pomagają w czyszczeniu kranów, okien, luster i ceramiki.

SC 1 EasyFix waży zaledwie 1,6 kg bez akcesoriów i wyróżnia się wygodną obsługą. Po zakończeniu czyszczenia słuchawkę i akcesoria można kompaktowo schować.

Kärcher SC 1 EasyFix to idealny odkurzacz parowy do szybkiego czyszczenia w podróży. Usuwa plamy i zabrudzenia pod ciśnieniem pary 3 barów, bez użycia chemicznych środków czyszczących. Przy maksymalnym ustawieniu pary eliminuje nawet 99,999% wirusów* i bakterii**.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów może być do czyszczenia kranów, okien, luster, płytek i ceramiki. Twarde podłogi można wygodnie czyścić za pomocą zestawu do czyszczenia podłóg EasyFix.

* Podczas czyszczenia punktowego za pomocą odkurzacza parowego Kärcher, tj. parowania przez 30 sekund przy maksymalnym poziomie pary w bezpośrednim kontakcie z czyszczoną powierzchnią, 99,999% wirusów otoczkowych, takich jak wirusy grypy (z wyjątkiem wirusa zapalenia wątroby typu B) można usunąć ze standardowych domowych, gładkich twardych powierzchni (zarazek testowy: zmodyfikowany wirus krowianki Ankara).

** Podczas czyszczenia z prędkością 30 cm/s przy maksymalnym poziomie pary i w bezpośrednim kontakcie z czyszczoną powierzchnią, 99,99% wszystkich powszechnie występujących bakterii domowych na zwykłych domowych, gładkich twardych powierzchniach zostaje zabitych (zarazek testowy: Enterococcus hirae).

Dane techniczne
  • Certyfikat testu* Eliminuje do 99,999% wirusów* i 99,99% bakterii**
  • Pokrycie powierzchni na napełnienie zbiornika (m²) ok. 20
  • Moc cieplna (W) 1200
  • Maks. Ciśnienie pary (bar) maks. 3
  • Długość kabla (m) 4
  • Czas ogrzewania (min) 3
  • Pojemność bojlera (litry) 0,2
  • Rodzaj prądu (Ph/V/Hz) 1 / 220 - 240 / 50 - 60
  • Waga bez akcesoriów (kg) 1,6
  • Waga wraz z opakowaniem (kg) 3.3
  • Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm) 321 x 127 x 186
  • Wyposażenie:
    • Blokada zabezpieczająca przed dziećmi
    • Zawór bezpieczeństwa
  • Zakres dostawy
    • Uniwersalna ściereczka do podłogi EasyFix: 1 szt
    • Osłona dyszy ręcznej: 1 szt
    • Dysza punktowa
    • Dysza ręczna
    • Dysza zasilająca
    • Mała okrągła szczotka (czarna): 1 szt
    • Dysza podłogowa: EasyFix
    • Rura przedłużająca (2 x 0,5 m)
    • Kubek pomiarowy: 200 ml
Zakres dostawy
  • Odkurzacz parowy KÄRCHER SC 1 EasyFix
  • Instrukcja obsługi

x

EasyFix to system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep). Umożliwia jego zdejmowanie i zakładanie bez potrzeby schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem. Parownica SC 1 pomimo swoich niewielkich rozmiarów doskonale radzi sobie z utrzymaniem hignienicznej czystości. Urządzenie wyposażono w bezpieczny zawór ciśnieniowy zapobiegający otwarciu bojlera, gdy panuje w nim wysokie ciśnienie. Dysza power będąca jednym z elementów wyposażenia standardowego zwiększa skuteczność odspajania brudu. Ułatwia także strumieniowi pary dotrzeć do czyszczonych kątów, szczelin i narożników.

Mocna para pod ciśnieniem 3 bar
Skuteczne usuwanie zabrudzeń nawet w trudno ch miejscach.

Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix z nowym systemem mocowania pada za pomocą rzepa.
Optymalne rezultaty czyszczenia na wszystkich rodzajach podłóg twardych dzięki wydajnej technologii lameli.
Zmiana pada z mikrofibry bez kontaktu z brudem. Łatwe mocowanie pada na dyszy dzięki rzepowi.
Ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią i łatwe operowanie dzięki ruchomemu przegubowi.

Poręczna w obsłudze i łatwa w przechowywaniu
Dzięki kompaktowym wymiarom parownica może być przechowywana zawsze "pod ręką".



Model:
Przenośna myjka parowa
Kolor produktu:
Czarny, Biały
Minimalna długość tuby:
50 cm
Maksymalna długość tuby:
100 cm
Długość przewodu:
4 m
Pojemność bojlera:
200 ml
Moc:
1200 W
Napięcie wejściowe AC:
220-240 V
Częstotliwość wejściowa AC:
50/60 Hz
Para pod ciśnieniem:
3 bar
Zawór bezpieczeństwa:
Nie
Czas rozgrzewania:
180 s
Zabezpieczenie przed dziećmi:
Tak
Waga produktu:
1,6 kg
Szerokość produktu:
127 mm
Głębokość produktu:
321 mm
Wysokość produktu:
186 mm
Waga wraz z opakowaniem:
3,3 kg
Dołączony pędzelek:
Tak
Typ szczotki w zestawie:
Okrągła szczotka czyszcząca
Typ dołączonej dyszy:
Dysza ręczna
Rury przedłużające:
Tak
Końcówka wskazująca:
Tak


Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się czystym domem bez wysiłku! teraz i przekonaj się sam!



Konstrukcja



  • Maksymalna długość rury: 100 cm
  • Minimalna długość rurki: 50 cm
  • Kolor produktu: biały, czarny
  • Pojemność bojlera: 200 ml
  • Długość kabla: 4 m
  • Typ:Przenośny odkurzacz parowy

Zasilanie



  • Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
  • Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
  • Zasilanie: 1200 W

Waga i wymiary



  • Waga: 1,6 kg
  • Waga opakowania:3,3 kg
  • Wysokość:186 mm
  • Głębokość:321 mm
  • Szerokość:127 mm

Zasilanie



  • Zawór bezpieczeństwa: Nie
  • Ciśnienie pary: 3 bar
  • Czas nagrzewania: 180 s

Zawartość opakowania



  • Rodzaj dołączonej szczotki: Okrągła szczotka czyszcząca
  • Typ dołączonej dyszy: Dysza ręczna
  • Rury przedłużające:Tak
  • Szczotka w zestawie:Tak
  • Dysza pozycjonująca:Tak

Ergonomia



  • Blokada przed dziećmi:Tak



Ręczny odkurzacz parowy, 1200 W, ciśnienie pary 3 bar, zbiornik na wodę 0,2 l
Z zestawem do czyszczenia podłóg EasyFix



Jeśli lubisz dbać o każdy szczegół swojego domu i śledzić najnowsze trendy w produktach, które ułatwią Ci życie, kupuj Mop parowy Kärcher 1200 W w najlepszej cenie.

  • Typ: Odkurzacz parowy Vaporeta
  • Kolor:
    • Biały
    • Czarny/Biały
  • Właściwości: Blokada przed dziećmi
  • Moc: 1200 W
  • Pojemność: 200 ml
  • Przybliżona waga: 1,6 kg
  • Zawiera: Szczotka
  • Napięcie: 220-240 V
Od 89,49 / 100ml

Informacje dotyczące ogólnych przepisów bezpieczeństwa produktów:
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Str. 28-40, Winnenden, Niemcy, 71364
71364 - Winnenden
+4971959030
[email protected]



KARCHER, Kärcher, SC 1, EasyFix, przenośny odkurzacz parowy, 1200 W, czarny, biały
Zawartość
0.2 l
Model
SC 1 EasyFix
Kolor
Czarny
Biały
Producent
Maksymalne ciśnienie robocze
0.003 kbar
Moc
1200 W
Waga
1.6 kg
EAN
4054278975733
Numer producenta
1.516-401.0

Zawartość
0.2 l
Model
SC 1 EasyFix
Kolor
Czarny
Biały
Producent
Maksymalne ciśnienie robocze
0.003 kbar
Moc
1200 W
Waga
1.6 kg
EAN
4054278975733
Numer producenta
1.516-401.0
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kärcher 2.863-259.0, Ścierki, Biały, SC 1 EasyFix SC 1 EasyFix Premium SC 2 EasyFix SC 2 EasyFix Premium SC 3 EasyFix SC 3 EasyFix..., 112 mm, 345 mm, 18 mm
Kärcher 2.863-259.0, Ścierki, Biały, SC 1 EasyFix SC 1 EasyFix Premium SC 2 EasyFix SC 2 EasyFix Premium SC 3 EasyFix SC 3 EasyFix..., 112 mm, 345 mm, 18 mm
27 297,08 zł/1m²
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
134,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
4 137,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2875
119,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Elegancki Zestaw Czarnych Sztućców 24 Elementy Dla 6 Osób Stal Nierdzewna
Elegancki Zestaw Czarnych Sztućców 24 Elementy Dla 6 Osób Stal Nierdzewna
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
119,00 zł
-14,10 zł
104,90 zł
Sprzedawca: Happymall
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 335
739,99 zł
-94,99 zł
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder
Zdjęcie produktu dla Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 251
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 438,67 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
73,16 zł
Sprzedawca: Glampact
Zdjęcie produktu dla Genius Nicer Dicer Smart Julietti | 16 części | Krajalnica do warzyw | Krajalnica spiralna | Krajalnica Julienne | Krojenie / krojenie w kostkę
Genius Nicer Dicer Smart Julietti | 16 części | Krajalnica do warzyw | Krajalnica spiralna | Krajalnica Julienne | Krojenie / krojenie w kostkę
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
405,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Myjka do okien Karcher WV 2 Plus N 1.633-642.0
Myjka do okien Karcher WV 2 Plus N 1.633-642.0
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
231,29 zł
-17,29 zł
214,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Kärcher RM 503, 500 ml, Butelka ze sprayem, Wielobarwny, Szkło, 64 mm, 70 mm
Kärcher RM 503, 500 ml, Butelka ze sprayem, Wielobarwny, Szkło, 64 mm, 70 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
41,81 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 2 SPOT CARE
Kärcher SE 2 SPOT CARE
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
553,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
596,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 381
319,00 zł
Sprzedawca: homerci
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec na grilla Wodoodporny pokrowiec na grilla Weber Q1000 Q2000 czarny
Pokrowiec na grilla Wodoodporny pokrowiec na grilla Weber Q1000 Q2000 czarny
185,73 zł/1m²
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla AREBOS prysznic solarny 20 L prysznic ogrodowy prysznic basenowy prysznic zewnętrzny prysznic kempingowy
AREBOS prysznic solarny 20 L prysznic ogrodowy prysznic basenowy prysznic zewnętrzny prysznic kempingowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 567
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Bestseller
Zdjęcie produktu dla nabbi Stojak na parasol MPOR 10 l - antracyt
nabbi Stojak na parasol MPOR 10 l - antracyt
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
31,33 zł
Sprzedawca: DIKEL
Zdjęcie produktu dla Ściereczki do mopowania VibraRise, kompatybilne z robotami  Roborock S7, S7 Plus, S7 Max Ultra, S7 MaxV i S7 MaxV Ultra (2 sztuki)
Ściereczki do mopowania VibraRise, kompatybilne z robotami Roborock S7, S7 Plus, S7 Max Ultra, S7 MaxV i S7 MaxV Ultra (2 sztuki)
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 181
45,00 zł
Sprzedawca: MULTICLEANERS
Zdjęcie produktu dla Leżak ogrodowy Merxx "Honopu" - drewno akacjowe, z szarą poduszką
Leżak ogrodowy Merxx "Honopu" - drewno akacjowe, z szarą poduszką
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 111
520,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Zestaw 3 w 1 wspomagający powrót do formy po porodzie – pas brzuszny na czas ciąży i macierzyństwa – pas modelujący sylwetkę dla kobiet – pas modelujący, rozmiar M
Zestaw 3 w 1 wspomagający powrót do formy po porodzie – pas brzuszny na czas ciąży i macierzyństwa – pas modelujący sylwetkę dla kobiet – pas modelujący, rozmiar M
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
76,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Suszarka z pompą ciepła Hoover NDE H9A2TSBEXS-S 9 kg Aplikacja hOn Auto Care AquaVision
Suszarka z pompą ciepła Hoover NDE H9A2TSBEXS-S 9 kg Aplikacja hOn Auto Care AquaVision
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
2 869,05 zł
-495,41 zł
2 373,64 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
230,56 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
415,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Gra karciana UNO na wyświetlaczu
Gra karciana UNO na wyświetlaczu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
53,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Zdjęcie produktu dla Reisenthel carrybag XS, Czarny, Brązowy, Aluminium, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Koszyk na zakupy, 5 l, 335 mm, 195 mm
Reisenthel carrybag XS, Czarny, Brązowy, Aluminium, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Koszyk na zakupy, 5 l, 335 mm, 195 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
187,65 zł
Sprzedawca: Ranzenmaxx
Zdjęcie produktu dla Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka, Obraz wygenerowany przez AI
Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 216
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop
Zdjęcie produktu dla Zestaw kredek LEGAMI - MIŚ TEDDY
Zestaw kredek LEGAMI - MIŚ TEDDY
67,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Scheppach Odkurzacz 20L 1600W  5In1 Sprayvac20
Scheppach Odkurzacz 20L 1600W 5In1 Sprayvac20
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
417,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Homla ABELE zestaw sztućców czarny 16 szt.
Homla ABELE zestaw sztućców czarny 16 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
69,00 zł
20% zniżki
Sprzedawca: HelloHomla
Zdjęcie produktu dla Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Recenzje klientów

Na podstawie 28 opinii
Oceniono dnia 1 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko dobrze...
Oceniono dnia 22 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka dostawa; miła obsługa klienta
Oceniono dnia 2 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Genialny odkurzacz parowy
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super urządzenie
Oceniono dnia 26 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry
Oceniono dnia 12 listopada 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Gaźnik
Oceniono dnia 7 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Odkurzacz parowy
Oceniono dnia 9 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niewygodna obsługa
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały
COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 zł
409,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
491,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
272,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
479,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz PIORĄCY Parowy 1650W 15KPA PARA 100°C 4 Tryby Samoczyszczenie Kalorik SVC2100
Odkurzacz PIORĄCY Parowy 1650W 15KPA PARA 100°C 4 Tryby Samoczyszczenie Kalorik SVC2100
599,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KDX-GROUP
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 381
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
365,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
415,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
230,56 zł/1l
Zdjęcie produktu dla giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
469,39 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
Zdjęcie produktu dla Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0
Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
1 917,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
1 278,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli
Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
253,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
257,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
361,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE
723,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
242,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Żółty
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Żółty
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH