5,0



Na podstawie 2 opinii
Felce Azzurra 8001280034145, Płynny, 2140 ml, Cytrus, Wielobarwny, Ambre, Piżmo, Butelka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,59 zł
5,42 zł / 1l
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml42,22 zł/1l
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Chanteclair 801519453073014,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280034022, Płynny, 2000 ml, Wanilia, Niebieski, Magnolia, Ambre
7,28 zł/1l
14,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Original
23,15 zł/1l
44,38 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,93 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Marsiglia płyn do prania 1,5 l
9,31 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
13,58 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d’Oriente 8008970060743, Płynny, 760 ml, Wanilia, Butelka
19,72 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Silan Aromatherapy Relaxing Maledives Plyn do plukania, 1100 ml
21,06 zł/1kg
25,27 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Coccolino, Woda zapachowa do zelazka, 1000 ml
16,29 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Omino Bianco Additivo Disinfettante 900 ml
19,83 zł/1l
25,03 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ariel, Odplamiacz w sprayu, 750 ml
609,20 zł/1l
45,45 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,46 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Koncentrat do płukania Ammorbidente Concentrato Orchidea Nera 900ml - Felce Azzurra
Przygotuj się na zanurzenie w cudownym świecie świeżości z naszym Koncentrat do płukania Ammorbidente Concentrato Orchidea Nera! Ten koncentrat do płukania od renomowanej marki Felce Azzurra to prawdziwa rewolucja w praniu. Pozwól sobie na nieziemskie doznania zapachowe, które przyprawią Twoją garderobę o delikatny aromat orchidei, nadając ubraniom jeszcze większą nutę luksusu.
Koncentrat do płukania Ammorbidente nie tylko sprawia, że Twoje ubrania pachną jak najpiękniejszy bukiet kwiatów, ale także zapewnia im niesamowitą miękkość. Dzięki niemu każdy dotyk tkaniny będzie kojarzył się z delikatnym pieszczotą. Skoncentrowana formuła pozwala na długotrwałe użytkowanie, więc wystarczy niewielka ilość, aby cieszyć się wspaniałym efektem przy każdym praniu.
Ten produkt to nie tylko piękny zapach i miękkość. Felce Azzurra zadbała o to, by koncentrat był przyjazny dla skóry. Dzięki temu możesz go używać bez obaw, nawet jeśli masz wrażliwą skórę. Formuła została opracowana tak, aby minimalizować ryzyko podrażnień, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto dba o swoje ubrania i skórę.
Nie czekaj dłużej i sprawdź sam, jak koncentrat do płukania Ammorbidente Concentrato transformuje doświadczenie prania. Twoje ubrania zasługują na najlepszą możliwą pielęgnację, a Ty zasługujesz na odrobinę elegancji i luksusu na co dzień. Dodaj go już teraz do swojego koszyka i doświadcz magii Felce Azzurra!
- Forma produktu:
- Płynny
- Pojemność:
- 2140 ml
- Perfumowane:
- Tak
- Zapach:
- Cytrus
- Kolor produktu:
- Wielobarwny
- Liczba cykli prania:
- 112
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Ambre, Piżmo
- Typ dozownika:
- Butelka
- Ilość na paczkę:
- 2 szt.
 /
Opis:
Felce Azzurra Ammorbidente Concentrato Orchidea Nera to skoncentrowany płyn do płukania tkanin, który nadaje Twoim ubraniom niezwykłą miękkość oraz wyrafinowany, długotrwały zapach czarnej orchidei. Dzięki specjalnie opracowanej formule, Twoje ubrania będą nie tylko miękkie, ale także pachnące aromatem przez wiele dni.
- Zawartość
- 2.14 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 8001280034145
- Zawartość
- 2.14 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 8001280034145
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P220: Trzymać z dala od odzieży i innych materiałów zapalnych.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H315: Działa drażniąco na skórę.Pasuje również do tego

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034121, Płynny, 2140 ml, Cytryna, Wielobarwny, Jaśmin, Ambre
5,98 zł/1l
22,82 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034015, Płynny, 2000 ml, Lawenda, Niebieski, Ambre, Butelka
6,88 zł/1l
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
29,46 zł/1l
29,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
9,79 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Original
23,15 zł/1l
44,38 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,93 zł
Sprzedawca: Katomix

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280034022, Płynny, 2000 ml, Wanilia, Niebieski, Magnolia, Ambre
7,28 zł/1l
14,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Felce Azzurra Koncentrat do płukania Moon Flowers, 900 ml
23,33 zł/1l
21,00 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Felce Azzurra 8001280032004, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Cyjan, Różowy, Sosna, 250 ml, 250 g, Spray w puszce
58,36 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
34,77 zł/1l
18,63 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
123,52 zł/1l
30,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra, Odtłuszczacz, 750 ml
13,13 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Spray do prasowania 750 ml
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Mon Amour Blu Mare 3 l
6,52 zł/1l
21,76 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280034046, Płynny, 2000 ml, Różowy, Fioletowy, Niebieski, Różowy, Fioletowy, Ambre, Drzewo cedrowe
8,49 zł/1l
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Pure Freshness, Płynny, 2000 ml, Świeży, Butelka
13,20 zł/1l
26,39 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
100,50 zł/1kg
32,83 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,15 zł
Sprzedawca: Katomix

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
19,33 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Chanteclair 8015194530730



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,28 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina