4,8



Na podstawie 19 opinii
Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,59 zł
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coccolino Ultra Care płyn do prania 1480 ml19,79 zł/1l
46,83 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034022, Płynny, 2000 ml, Wanilia, Niebieski, Magnolia, Ambre
7,28 zł/1l
14,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034145, Płynny, 2140 ml, Cytrus, Wielobarwny, Ambre, Piżmo, Butelka
5,42 zł/1l
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Marsiglia płyn do prania 1,5 l
9,31 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania Chante Clair Orchidea 1,14 l
12,11 zł/1l
13,81 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Pure Freshness, Płynny, 900 ml, Butelka
26,33 zł/1l
23,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Felce Azzurra, Płyn do szyb, 750 ml
20,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Felce Azzurra Mon Amour płyn do prania 1,5 l
16,58 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do tkanin Chante Clair Vaniglia Argan 1,14L
12,77 zł/1l
14,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
13,58 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Niezrównany klasyczny zapach z Włoch dla Twojej prania:Koncentrat do płukania tkanin Felce Azzurra Classico łączy tradycyjne włoskie perfumerie z wysoką skutecznością pielęgnacji tkanin. Unikalna formuła nadaje Twoim ubraniom niezrównaną miękkość i zapach, który utrzymuje się nawet 10 razy dłużej niż w przypadku zwykłych płynów do płukania.
Doświadczenie zapachowe: Dziedzictwo rodziny Paglieri
Wyjątkowa kompozycja zapachowa, stworzona z ponad 100 składników z całego świata, której sekretna receptura jest przekazywana z pokolenia na pokolenie w rodzinie Paglieri:
- Nuta głowy: Pierwsze wyczuwalne nuty świeżej pomarańczy, róży i igieł sosny.
- Nuta serca: Aromatyczny charakter lawendy, petitgrain i paczuli.
- Nuta bazy: Ciepłe i trwałe nuty piżma i trawy cytrynowej.
Twoje korzyści w skrócie
- Trwały zapach: Zapewnia intensywne i świeże doznania zapachowe przez wiele dni.
- Jedwabista miękkość tkanin: Chroni włókna i zapewnia przyjemne uczucie na skórze.
- Testowany dermatologicznie: Delikatna pielęgnacja dla wszystkich Twoich ubrań.
- Wydajny koncentrat: 900 ml wystarcza na nawet 45 prań.
Szczegóły produktu i wskazówki
| Pojemność: | 900 ml (koncentrat na 45 prań) |
| Rodzaj zapachu: | Classico (oryginalny zapach Felce Azzurra) |
| Skład: | <5% substancji powierzchniowo czynnych katjonowych, perfumy (limonene, kumaryna, linalol, butylfenyl metylopropional) |
| Producent: | PAGLIERI S.p.A., S.S. Per Genova KM 98, 15122 Alessandria, Włochy |
Ważne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. Nie połykać ani nie pić. Unikać kontaktu z oczami. Osoby z alergiami skórnymi powinny unikać długotrwałego kontaktu ze skórą.
Płyn zmiękczający tkaniny Ammorbidente Classico, 900 ml - Felce Azzurra
Odkryj wyjątkową jakość zmiękczania tkanin dzięki produktowi Ammorbidente Classico 900 ml firmy Felce Azzurra, który łączy w sobie tradycję i innowacyjne rozwiązania. Ten płyn zmiękczający sprawia, że Twoje ubrania stają się niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku, delikatnie perfumowane i dłużej zachowują świeżość. Produkt włoski, przeznaczony na rynek włoski.
Ten płyn zmiękczający jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla tkanin. Dzięki swojej unikalnej formule, Ammorbidente Classico nie powoduje podrażnień skóry i jest odpowiedni również dla delikatnych tkanin. Wzbogacony o naturalne składniki i starannie wyselekcjonowane olejki eteryczne, zapewnia długotrwałą świeżość. Płyn jest odpowiedni do wszystkich rodzajów pralek oraz do prania ręcznego, co czyni go niezwykle wszechstronnym produktem dla każdego gospodarstwa domowego.
Używanie płynu Ammorbidente Classico ma wiele zalet, w tym:
- Miękkość i gładkość tkanin - ubrania są przyjemne w dotyku i łatwiej się prasują
- Delikatny, długotrwały zapach - ubrania przez długi czas pachną świeżością
- Ochrona włókien - przedłuża żywotność ubrań i zapobiega przedwczesnemu zużyciu
- Łatwość użycia - odpowiedni do wszystkich rodzajów pralek i do prania ręcznego
Wybierz Felce Azzurra Ammorbidente Classico 900 ml i zapewnij swoim ubraniom wyjątkową pielęgnację. Odkryj, jak ten wyjątkowy płyn zmiękczający ułatwia codzienne pranie i sprawia, że Twoje ubrania nie tylko są czyste, ale również wspaniale pachną i są niezwykle miękkie.
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Wymiary
- 900 ml
- Producent
- Waga
- 900 g
- EAN
- 8001280034107
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Wymiary
- 900 ml
- Producent
- Waga
- 900 g
- EAN
- 8001280034107
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P220: Trzymać z dala od odzieży i innych materiałów zapalnych.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H315: Działa drażniąco na skórę.Pasuje również do tego

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
9,79 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
125,60 zł/1l
31,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
634,67 zł/1kg
190,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra 8001280032004, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Cyjan, Różowy, Sosna, 250 ml, 250 g, Spray w puszce
58,36 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Perfumy do prania Felce Azzurra Classica 220 ml
135,86 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Spray do prasowania 750 ml
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra - Odświeżacz Powietrza W Żelu 140G - Original/Classico - Długotrwały, Intensywny Zapach
56,27 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dezodorant spray Classico 150ml - Felce Azzurra
99,13 zł/1l
14,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Świeca zapachowa Candela Bicchiere Vaniglia&Zenzero - Felce Azzurra
20,95 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280034121, Płynny, 2140 ml, Cytryna, Wielobarwny, Jaśmin, Ambre
5,98 zł/1l
22,82 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
29,46 zł/1l
29,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Felce Azzurra 8001280034022, Płynny, 2000 ml, Wanilia, Niebieski, Magnolia, Ambre
7,28 zł/1l
14,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034015, Płynny, 2000 ml, Lawenda, Niebieski, Ambre, Butelka
6,88 zł/1l
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Original, Płynny, 2000 ml, Kwiatowy, Butelka
13,20 zł/1l
26,39 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
1 094,50 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra, Odtłuszczacz, 750 ml
13,13 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra, Odświeżacz w żelu White Musk, 140g
42,20 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do higieny intymnej Sapone Intimo Ultra Protezione 250ml - Felce Azzurra
155,36 zł/1l
38,84 zł
Sprzedawca: TR8

Felce Azzurra 8001280034145, Płynny, 2140 ml, Cytrus, Wielobarwny, Ambre, Piżmo, Butelka
5,42 zł/1l
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
11%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach prania
Od zawsze jestem wielką fanką włoskich detergentów i płynów do płukania.
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
prawdziwa rozkosz
pachnie wspaniale, pranie jest super miękkie
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach, którego nie każdy ma
Szybka dostawa. Przyjemny zapach.
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
... ten płyn do płukania jest po prostu idealny i pachnie tak bardzo dobrze
...jestem bardzo zadowolona
Oceniono dnia 30 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Ma bardzo przyjemny zapach
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czysty zapach
Pachnie tak dobrze i czysto
Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach a
Jestem zbyt zadowolony super zapach
Oceniono dnia 22 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa
Pachnie świetnie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania ciemnych ubrań Dual Power 2 l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,45 zł/1l

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych Delikatny Dla Skóry Moomin Color 900Ml
49,39 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,78 zł/1kg

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Żel Do Prania Uniwersalny 1800 Ml Dla Dzieci Moomin Nordic Swan
73,16 zł
Sprzedawca: EDANTI
146,32 zł/1kg

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l