Opis produktu Air Wick Freshmatic Max PURE - Świeże pranieOdpowiedni do Air Wick Freshmatic Max, przyjemnie świeży zapach świeżo wypranego prania jest rozpylany w trzech różnych odstępach czasu, które można ustawić. Siłę zapachu można ustawić za pomocą regulatora intensywności. Pierwsza wiązka zapachu pojawia się po 15 sekundach.1. interwał czasowy: co 9 minut2. Interwał czasowy: co 18 minut3. Interwał czasowy: co 36 minutNeutralizacja najczęstszych źródeł zapachówZawsze przeczytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciemSkładnikiZawiera cytral, linalol, limonen, octan linalilu.Informacje dotyczące bezpieczeństwaNiebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: może pęknąć po podgrzaniu. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie ...
Air Wick Freshmatic Max spray do pomieszczeń PURE - Wkład do Air Wick Freshmatic Max - Zapach: Świeże pranie - Wkład 6 x 250 ml
Air Wick Premium Fragrance Spray PURE Fresh Laundry 250ml 6-pak
116,29 zł/1l
174,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zestaw startowy Air Wick Freshmatic Świeżość Jedwabiu i Lilii, 250 ml
131,44 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-3%
32,86 zł
Sprzedawca: Katomix
Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
3 234,00 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
64,68 zł
Sprzedawca: MANADA
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
228 380,96 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
119,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Air Wick, Lawenda Odświeżacz powietrza w aerozolu, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
224,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
AIRWICK 3234218 AIRWICK wkład zapachowy do pomieszczeń Freshmatic Max floral 250,0 ml, 1 szt.
105,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,65 zł
Sprzedawca: somnia24
Air Wick 6x Paradise Beach, wkład zapachowy do dyfuzora, 250 ml – zapach utrzymujący się do 70 dni
78,66 zł/1kg
117,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu Air Wick Freshmatic Max PURE - Świeże pranieOdpowiedni do Air Wick Freshmatic Max, przyjemnie świeży zapach świeżo wypranego prania jest rozpylany w trzech różnych odstępach czasu, które można ustawić. Siłę zapachu można ustawić za pomocą regulatora intensywności. Pierwsza wiązka zapachu pojawia się po 15 sekundach.1. interwał czasowy: co 9 minut2. Interwał czasowy: co 18 minut3. Interwał czasowy: co 36 minutNeutralizacja najczęstszych źródeł zapachówZawsze przeczytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciemSkładnikiZawiera cytral, linalol, limonen, octan linalilu.Informacje dotyczące bezpieczeństwaNiebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: może pęknąć po podgrzaniu. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po użyciu. W przypadku kontaktu z oczami: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50°C.O Air WickOd 1943 roku Air Wick opracowuje zapachy do pomieszczeń, które zawsze pozostawiają w domu świeży i zachęcający zapach. Twój własny dom jest jednym z najważniejszych miejsc odosobnienia - Air Wick pomaga Ci czuć się tam szczególnie komfortowo i zapewnia szeroką gamę zapachów.
Pojemnik na lunch dla dzieci Paw Patrol Skye Pojemnik na lunch z 3 przegrodami Pojemnik na przekąski bez BPA
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
35,23 zł
Sprzedawca: Designo_Magia
Zestaw mini kaktusów 10 roślin 10–15 cm – kaktusy pokojowe w doniczkach – łatwe w pielęgnacji i dekoracyjne
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
59,01 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Atmosphera 141132, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
416,97 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Tablica sucha dwustronna, mobilna, z ramą aluminiową, 120x90 cm, magnetyczna, z regulacją wysokości i możliwością obrotu o 360°, z kółkami i akcesoriami
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
871,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
41,29 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
219,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
21,91 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Air Wick 6x Freshmatic, wkład zapachowy 250 ml – drzewo sandałowe i zmysłowa wanilia
78,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(118)Liczba wystawionych ocen: 118
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(672)Liczba wystawionych ocen: 672
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(121)Liczba wystawionych ocen: 121
1 183,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2121)Liczba wystawionych ocen: 2121
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(724)Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
228 380,96 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
119,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Pajoma zestaw zapachów do pokoju Vanilla & Berries Vanilla & Berries z dodatkiem drewna 100ml
695,10 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
107,51 zł
Sprzedawca: somnia24
Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
3 234,00 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
64,68 zł
Sprzedawca: MANADA
Air Wick Freshmatic Max Zestaw startowy zapachów w sprayu Summer Pleasure 250 ml
190,00 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Febreze, Golden Orchidee, Wkład do odświeżacza, 20ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 810,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
56,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L
LEGO DUPLO Number Train Education Set, Zestaw do budowania, 1,5 lat(a), 23 szt., 530 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
407,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 694,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
20,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Ravensburger 4005556275908, Edukacyjny, Niemiecki, Inne formaty
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
259,99 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI
Duży słoik wosku zapachowego Yankee Candle Mango Peach Salsa 1114681E
124,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
83,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
Recenzje klientów
Średnia ocena: 5,0
5,0Na podstawie 3 opinii
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%
Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%
Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%
Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%
Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg
5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg
Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
233,08 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 553,87 zł/1l
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,53 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 686,28 zł/1l
Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
287,91 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 599,50 zł/1l
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg
Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 337,28 zł/1l
Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg
Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
1 832,78 zł/1l
Kadzidełko Lotus Uchwyt na kadzidełka Biały dym Ceramiczny palnik na kadzidełka Refluks Dyfuzory do aromaterapii
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1