4,3



Na podstawie 9 opinii
Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,68 zł
3 234,00 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
5h 20m 30s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Air Wick 6x Freshmatic, wkład zapachowy 250 ml – drzewo sandałowe i zmysłowa wanilia78,66 zł/1kg
117,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm1 208,70 zł/1kg
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Tesori d'Oriente Hammam Odświeżacz 250 ml119,96 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 676,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Air Wick Freshmatic Max Zestaw startowy zapachów w sprayu Summer Pleasure 250 ml
190,00 zł/1l
47,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Air Wick Freshmatic Fruit Winter Punch wkład do automatycznego odświeżacza powietrza 250ml
387,24 zł/1l
96,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dozownik zapachu Airwick Essential Mist Vanilla and Raspberry, 1 wkład, 20 ml, wanilia i malina
4 642,50 zł/1l
92,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,70 zł/1kg
21,87 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw startowy Air Wick Freshmatic Świeżość Jedwabiu i Lilii, 250 ml
165,88 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Air Wick Botanica Eucalyptus & Mediterranean Sage buteleczka olejku zapachowego, 19 ml
6 506,32 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Air Wick Active Fresh automatyczny spray zapachowy bez aerozolu 4 x 228 ml
239,20 zł/1l
218,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
219 142,86 zł/1kg
115,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Air Wick Duftöl-Flakon Nachfüller Sommervergnügen 19ml
2 526,14 zł/1l
143,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Pajoma zestaw zapachów do pokoju Vanilla & Berries Vanilla & Berries z dodatkiem drewna 100ml
695,10 zł/1l
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Air Wick 5900627074215, Prąd elektryczny, 19 ml, Liliowy, 75 dni
1 313,16 zł/1l
24,95 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Air Wick Freshmatic, Butelka ze sprayem, Płynny, Marshmallow, Malina, Różowy, Butelka
218,28 zł/1l
54,57 zł
Sprzedawca: MANADA

Air Wick, odświeżacz powietrza Vanilla &/ Ebony, 250 ml
350,20 zł/1l
87,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 694,67 zł/1l
20,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Air Wick Aromatyczna Mgiełka Szczęście/Happiness 20ml Komplet
54,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw startowy dyfuzorów olejków aromatycznych Air Wick - przytulne doznania zapachowe dla Twojego domu
Przyjemny zapach jest nieodzowną podstawą dla każdego, kto chce cieszyć się przytulnością we własnych czterech ścianach. Niezależnie od tego, czy chodzi o relaks na kanapie, czy odświeżenie się rano, kojący zapach może zwiększyć koncentrację i uspokoić umysł. W zestawie startowym Air Wick Aroma Oil Diffuser znajdziesz idealnego towarzysza dla przyjemnego zapachu w swojej osobistej oazie dobrego samopoczucia - ponieważ praktyczne pojemniki do napełniania gwarantują trwałe, spójne doznania zapachowe.
Zestaw startowy Air Wick Aroma Oil Diffuser Starter Set jest wstępem do niezmiennie przyjemnej atmosfery zapachowej w domu i można go łatwo uzupełniać szeroką gamą zapachów - dla szczególnie nieskomplikowanej przyjemności zapachowej. Zestaw startowy Air Wick Aroma Oil Diffuser zawiera już zapach lawendy w praktycznym pojemniku o pojemności 20 ml. Dyfuzor olejków aromatycznych wypełnia pomieszczenie przytulną mgiełką relaksujących olejków eterycznych i zapewnia uczucie spokoju i komfortu dzięki zapachowi kwitnącej lawendy.
Dyfuzor olejków aromatycznych Air Wick - długotrwałe doznania zapachowe w oazie dobrego samopoczucia
Zrelaksuj się we własnych czterech ścianach przy aromatycznym zapachu lawendy. Dzięki eleganckiemu wzornictwu zestaw startowy Air Wick Aroma Oil Diffuser Starter Set niepozornie wtapia się w różne pomieszczenia i zapewnia stałe, niepowtarzalne doznania zapachowe. Intensywność zapachu i przedziały czasowe korzystania z zestawu startowego Air Wick Aroma Oil Diffuser Starter Set można łatwo regulować w trzech stopniach, tworząc odpowiednią atmosferę w wybranym czasie. Air Wick Aroma Oil Diffuser Starter Set jest zasilany bateryjnie i wyjątkowo cichy podczas pracy, dzięki czemu może być bez problemu także w sypialni.
Jest to szczególnie wygodne w użyciu, ponieważ Air Wick Aroma Oil Diffuser Starter Set posiada również zintegrowany tryb czuwania. użyj suwaka, aby wybrać jeden z trzech poziomów intensywności, zanim zapach zostanie uwolniony. Po włączeniu dyfuzor Air Wick Aroma Oil Diffuser emituje intensywną lub subtelną mgiełkę zapachową przez 8 godzin - w zależności od osobistych preferencji. Następnie dyfuzor automatycznie przełącza się w tryb czuwania na 16 godzin, po czym rozpoczyna pracę od początku. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnym klimatem w pomieszczeniu każdego dnia od nowa.
Oferujemy również wiele innych wariantów zapachowych zapewniających różnorodne doznania zapachowe - od letnich i owocowych po szczególnie intensywne i świeże aromaty. Dostępne butelki zapachowe są wyjątkowo trwałe i oferują wysokiej jakości, autentyczne doznania zapachowe nawet przez 45 dni - w zależności od intensywności użytkowania. Aby cieszyć się przyjemnym klimatem w pomieszczeniu przez długi czas, zalecamy regularne napełnianie lub uzupełnianie zestawu startowego Air Wick Aroma Oil Diffuser za pomocą odpowiednich pojemników uzupełniających. W ten sposób możesz mieć pewność, że zawsze będziesz otoczony przyjemnym zapachem we własnej oazie dobrego samopoczucia.
Instrukcja obsługi: Przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi i bezpieczeństwa, a następnie przechowywać w bezpiecznym miejscu. Urządzenie jest zasilane bateryjnie i może być używane wyłącznie przez osoby dorosłe. Zestaw startowy Air Wick Aroma Oil Diffuser Starter Set o zapachu lawendy gwarantuje niezmienne doznania zapachowe przez okres do 45 dni. Produkt nie jest zabawką ani produktem spożywczym.
Zakres dostawy obejmuje:Airwick Aroma Oil Diffuser Starter Set Air Wick Aroma Oil Diffuser Starter Set przytulne doznania zapachowe dla Twojego domu długotrwałe doznania zapachowe w Twojej oazie dobrego samopoczucia trzy poziomy intensywności do wyboru do 45 dni zapachu na jeden wkład zawartość 20ml
- Model:
- Dyfuzor aromatu parujący
- Kolor produktu:
- Biały
- Zapach:
- Lawenda
- Rodzaj zasilania:
- Bateria
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
 /
Opis:
Air Wick Aroma Oil Dyfuzor Relaksująca Lawenda - Zmień swój dom w oazę dobrego samopoczucia dzięki aromatycznemu, relaksującemu zapachowi kwitnącej lawendy.
Środki ostrożności:
P101 – W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P102 – Chronić przed dziećmi.
P210 – Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
P211 – Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.
P251 – Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
P260 – Nie wdychać rozpylonej cieczy/par.
P271 – Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
P273 – Unikać uwolnienia do środowiska.
P305+P351+P338 – W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie.
P337+P313 – W razie utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P410+P412 – Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C.
P333+P313 – W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zasięgnąć porady lekarza.
P501 – Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiedniego punktu zbiórki odpadów zgodnie z przepisami.
Identyfikator produktu UFI:APU3-G0TR-900G-XMX5
Air Wick Mgiełka Aromatyczna Lawenda Komplet 20 ml Rozkoszuj się spokojnym snem Wycisz się i przygotuj swoją przestrzeń do odpoczynku. Air Wick Spokojna Noc wypełnia wnętrze kojącym aromatem lawendy, cyprysu i eukaliptusa, tworząc atmosferę sprzyjającą relaksowi i spokojnemu snu. Delikatny zapach uspokaja zmysły i pomaga wyciszyć umysł po całym dniu. Wkład Spokojna Noc przeznaczony jest do urządzeń Air Wick Aromatyczna Mgiełka. Zapach spokojnej nocy Kompozycja inspirowana aromaterapią przywraca wewnętrzną harmonię i poprawia nastrój. Subtelna aromatyczna mgiełka otula przestrzeń łagodnymi kwiatowymi i ziołowymi nutami, tworząc atmosferę letniego, cichego wieczoru. Pozwól, by kojący aromat otulił Twoje zmysły i pomógł wejść w stan głębokiego relaksu. Wkład wystarcza nawet na 45 dni* regularnego użytkowania. Na bazie olejków eterycznych Formuła oparta na naturalnych olejkach eterycznych, które zamieniają się w delikatną, unoszącą się w powietrzu mgiełkę, zapewniając długotrwały efekt odświeżenia. Produkt bez acetonu i ftalanów. *Przy najniższym poziomie intensywności.
- Zawartość
- 0.02 l
- Producent
- Waga
- 200 g
- EAN
- 4251758402929
- Numer producenta
- 3161408
- Rodzaj zapachu
- Lawenda
- Zawartość
- 0.02 l
- Producent
- Waga
- 200 g
- EAN
- 4251758402929
- Numer producenta
- 3161408
- Rodzaj zapachu
- Lawenda
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

dyfuzor aromatów 2 w 1 z efektem płomienia, zbiornik na wodę o pojemności 0,18 l, nawilżacz, nawilżacz powietrza, lampka nocna o 2 poziomach jasności, automatyczne wyłączanie
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Lampa Zapachowa Olejek Zapachowy Nawilżacz Powietrza Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
14,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
1 208,70 zł/1kg
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Dyfuzor zapachowy Arendo, nawilżacz, nebulizator o wyglądzie drewna, dyfuzor z 7 kolorowymi diodami LED, funkcja timera, 300 ml, jasnobrązowy
220,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
632,90 zł/1kg
63,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pudełko na tabletki Relaxdays na 7 dni, 2 przegródki, rano, wieczorem, tygodniowy pojemnik na tabletki do domu i w podróży, biało-niebieski
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,60 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
132,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet

Oleanderhof Gadżety Sportowe Pomysł na prezent Kobiety Mężczyźni Kaptur LED z latarką czołową (zdejmowany) (WM1582-czarny)
72,78 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop

SONGMICS Aksamitny wieszak na ubrania, zestaw 50 sztuk, wieszak, antypoślizgowy, mały drążek na krawaty, haczyk obrotowy 360°, grubość 0,6 cm, oszczędność miejsca, długość 43,5 cm
100,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Nawilżacz Dyfuzor 230V 2.6 l Aroma Nawilżacz Powietrza Ultradźwiękowy 7 Kolorów Nawilżacz Pokoju Elektryczna Lampa Zapachowa Dyfuzor Olejków Aromaterapeutycznych Biuro Retoo
54,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Dyfuzor aromatów w stylu świecy, 120 ml, nawilżacz mgiełki, ciepłe białe światło nocne, cichy dyfuzor olejków eterycznych, chłodna mgiełka, nawilżacz na biurko, do domu, biura, sypialni, samochodu
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Air Wick Freshmatic Fruit Winter Punch wkład do automatycznego odświeżacza powietrza 250ml
387,24 zł/1l
96,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Air Wick Freshmatic Max Zestaw startowy zapachów w sprayu Summer Pleasure 250 ml
190,00 zł/1l
47,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
219 142,86 zł/1kg
115,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
11%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały zapach do pomieszczeń
Zapach jest dokładnie taki, jak sobie wyobrażałem. Przyjemny
Oceniono dnia 29 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dyfuzor Air Wick
Produkt wygląda inaczej niż na stronie zamówienia Kaufland.
Oceniono dnia 30 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niska jakość i wysoka cena
Olej wycieka z akumulatora, dlatego wraz z oparami trafia do kosza na śmieci.
Oceniono dnia 17 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg

ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg

5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Sprzedawca: LittleFarm

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg

Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
232,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 551,53 zł/1l

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 683,78 zł/1l

Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
253,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 410,44 zł/1l

Pałeczki zapachowe Rituals Karma
163,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
653,52 zł/1l

Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 335,28 zł/1l

Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Orphea Salvalana, prześcieradła do szuflad i szaf, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 x 12 prześcieradeł, zapach lawendy
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
902,71 zł/1kg

Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg

Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
1 832,78 zł/1l

Bakhoor Yara
64,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 612,50 zł/1l