5,0



Na podstawie 27 opinii
Granulki osuszające 40x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiednie dla alergików
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
149,25 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
2h 19m 51s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Granulaty do osuszaczy powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wkład do osuszacza powietrza, 10 sztuk, 230 g każdy, zapobiega powstawaniu pleśni w szafach, piwnicach i łazienkach417,44 zł/1l
208,72 zł
Sprzedawca: oCreon

Więcej informacji o reklamie
20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu21,43 zł/1kg
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
AquaFloow 8x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
Osuszacz powietrza Floordirekt, opakowanie 12 sztuk, worek 400g granulatu do osuszania pomieszczeń bez użycia prądu, przeciw wilgoci i pleśni, 40m²157,47 zł/1kg
62,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Worek uzupełniający osuszacza Sillar 20 sztuk, granulat w worku polarowym 250g worek uzupełniający, osuszacz pokojowy, opakowania uzupełniające |
110,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
50,78 zł/1kg
142,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Osuszacz powietrza Wessper + 10x 500 g granulatu HUMIFILL – osuszacz pomieszczeń przeciw wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom
95,66 zł
-2,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pochłaniacz Wilgoci Lafita 2X450G
78,64 zł/1l
35,39 zł
Sprzedawca: VISO

Wessper Feuchtigkeitskiller – osuszacz powietrza z wkładem uzupełniającym HumiFill 250 g (biały)
53,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Orion | Pochłaniacz wilgoci w opakowaniu uzupełniającym - cytrynowy - 450 g - 6 sztuk - do 20 m²
64,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Pochłaniacz wilgoci Ceresit Aero 360 4x450g Lavendeltral Refill
109,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Wessper HumiFill, zapas do odświeżacza powietrza o zapachu lawendy, 250g – 19 sztuk, do osuszaczy powietrza
267,85 zł/1l
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

4x Wessper AquaDryer On-Off Pochłaniacz wilgoci 250g - roczny zapas - do osuszania samochodu
49,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

2X osuszacz Wessper Humifill + 2x wkład z trawy cytrynowej 250G
248,81 zł/1kg
64,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Osuszacz powietrza AquaFloow Box + 2 opakowania granulatu – osuszacz do pomieszczeń o powierzchni do 22 m²
53,55 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pochłaniacz Wilgoci Lafita 2X250G
126,76 zł/1l
31,69 zł
Sprzedawca: VISO

UHU 52185 Osuszacz powietrza UHU, do pomieszczeń do 80 cbm, 1000 g
126,34 zł/1kg
126,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Orion | Zestaw uzupełniający do pochłaniaczy wilgoci - Bezzapachowy - 1 kg - 4 sztuki - Do 50 m²
86,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Orion | Wkłady do pochłaniacza wilgoci 6 szt. - Granulat 450 g - Bezzapachowy - do 20 m²
20,92 zł/1kg
58,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Ceresit Pochłaniacz wilgoci 300g Lavender Zestaw 2 wkładów uzupełniających
150,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
40x AQUAFLOOW UNIWERSALNY WKŁAD 250g DO POJEMNIKÓW WILGOTNOŚCIOWYCH
- Producent: AquaFloow
- Czas działania: do 3 miesięcy
- Opakowanie: folia
- Typ pochłaniacza: Wkład do pochłaniacza
Uniwersalny wkład do wszystkich pochłaniaczy wilgoci. Skutecznie reguluje i kontroluje wilgotność w pomieszczeniach do 20m2 przez okres do 3 miesięcy.
Wkład AquaFloow zapobiega
- powstawaniu pleśni i grzybów
- nieprzyjemnym zapachom stęchlizny
- Korozji plam
- Kondensacji
Nadmierna wilgoć może być szczególnie dokuczliwa w zamkniętych pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień. Sprzyja ona powstawaniu szkodliwych grzybów i pleśni.
Szczególnie zagrożone są zacienione lub pozbawione światła dziennego pomieszczenia. Pochłaniacz wilgoci przywraca optymalną wilgotność w pomieszczeniu w ciągu zaledwie kilku dni, poprawiając w ten sposób samopoczucie i komfort.
Pochłaniacz wilgoci AquaFloow nadaje się do wielu miejsc, w których występuje wilgoć:
- w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak pokoje, salony czy sypialnie;
- w toaletach i łazienkach
- w piwnicach i garażach
- w biurze;
- w przyczepie kempingowej, przyczepie stacjonarnej lub domku letniskowym;
- oraz w wielu innych miejscach narażonych na wilgoć.
Jak działa wkład pochłaniający wilgoć?
Granulki wewnątrz wkładu mają zdolność pochłaniania wilgoci. Wchłonięta woda zamienia wkład w grudkę. Po około tygodniu (w zależności od wilgotności w pomieszczeniu) ciecz skrapla się na dnie pojemnika pochłaniacza i tam pozostaje. Wystarczy opróżnić pojemnik i wymienić wkład na nowy po jego zużyciu.
ZASTOSOWANIE:
- Zdejmij górną pokrywę pochłaniacza wilgoci.
- Otwórz opakowanie foliowe zawierające wkład.
- Umieść wkład w pochłaniaczu.
- Założyć górną część pochłaniacza.
- Umieścić pochłaniacz w wybranym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
- Dokładnie umyć ręce.
- Zawartość
- 0.25 l
- Model
- UNIVERSAL CONTRIBUTOR
- Producent
- Aquafloow
- Waga
- 10 kg
- EAN
- 4996459357993
- Numer producenta
- 40X_AF54
- Zawartość
- 0.25 l
- Model
- UNIVERSAL CONTRIBUTOR
- Producent
- Aquafloow
- Waga
- 10 kg
- EAN
- 4996459357993
- Numer producenta
- 40X_AF54
Pasuje również do tego

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu
21,43 zł/1kg
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Granulat osuszający 20x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiedni dla alergików
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

20 x ochraniacze narożników ochraniacze krawędzi dla dzieci samoprzylepne przezroczyste przezroczyste gumowe ochraniacze narożników mebli dla dzieci dla dzieci Retoo
9,89 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Pochłaniacz wilgoci, osuszacz powietrza z dwoma workami w zestawie
22,04 zł
Sprzedawca: VISO

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Worek uzupełniający osuszacza Sillar 20 sztuk, granulat w worku polarowym 250g worek uzupełniający, osuszacz pokojowy, opakowania uzupełniające |
110,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
50,78 zł/1kg
142,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Granulki osuszające 5x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiednie dla alergików
42,57 zł/1kg
53,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Granulki osuszające 10x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiednie dla alergików
91,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Wkład filtrujący AquaFloow 20x – zamiennik dla filtrów BRITA MAXTRA+, kompatybilny z dzbankami filtrującymi BRITA MAXTRA PRO All-in-1
185,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Osuszacz powietrza 550 ml – granulat osuszający, do pomieszczeń o powierzchni do 50 m², przeciwdziała wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom, cichy, nie wymaga zasilania, trwały
10,77 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Uniwersalny wkład uzupełniający AquaFloow do pochłaniacza wilgoci 500g - 20 sztuk
145,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Wkłady filtrujące Waterdrop, zamienniki Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1(24)
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Wkład Aquafloow 280g do silnego pochłaniacza wilgoci - 6 sztuk
68,52 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Landes- und Volkskunde des Fürstentums Reuß jüngere Linie 1870
261,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L

zestaw 6 elastycznych pokrowców na krzesła do jadalni elastyczny pokrowiec na krzesło zmywalny elastyczny pokrowiec na krzesła do jadalni pokrowiec na wesele biuro bankiety imprezy dekoracja, szary
148,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

AquaFloow 15x – wkład filtrujący do BRITA Maxtra+
145,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
230,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
1 114,30 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zestaw 10 filtrów do wody AquaMax STANDARD, przeznaczonych do dzbanków filtrujących
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Wkład filtrujący AquaFloow 10x – zamiennik dla filtrów BRITA MAXTRA+, kompatybilny z dzbankami filtrującymi BRITA MAXTRA PRO All-in-1
110,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Pattex tabletki uzupełniające AERO 360 stopni "Neutral", 2 x 450 g
158,33 zł/1kg
71,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw 12 sztuk filtrów do wody AquaMax STANDARD firmy Wessper do dzbanków filtrujących
134,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pattex PA360 Osuszacz powietrza Pattex AERO 360 stopni, do pomieszczeń o kubaturze do 50 metrów sześciennych
76,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo skuteczny. Używam go od bardzo dawna
Waga 10 kg
Umieszczony w wannach w moim studiu w piwnicy. Topi się i zamienia w wodę Co więcej, zapach wilgoci jest znacznie zredukowany i znika po otwarciu okien.
Oceniono dnia 13 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Osuszacz
Waga 5 kg
Towar został dostarczony i bardzo dobrze zapakowany. Ponieważ w mieszkaniu jest obecnie bardzo wilgotno, umieszczę torby w szafach.
Oceniono dnia 26 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Worki osuszające
Waga 10 kg
Bardzo dobra jakość i bardzo skuteczna ochrona przed wilgocią w domu.
Oceniono dnia 19 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
OK
Waga 10 kg
OK
Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pochłaniacz wilgoci
Waga 5,6 kg
Zadowolony
Oceniono dnia 21 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję
Waga 5 kg
Super.
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 10 kg
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 5 kg
Polecane dla Ciebie