4,7



Na podstawie 11 opinii
Pattex tabletki uzupełniające AERO 360 stopni "Neutral", 2 x 450 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
71,25 zł
158,33 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Granulaty do osuszaczy powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Granulat osuszający 20x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiedni dla alergików107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu21,43 zł/1kg
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
AquaFloow 8x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
Osuszacz powietrza Floordirekt, opakowanie 12 sztuk, worek 400g granulatu do osuszania pomieszczeń bez użycia prądu, przeciw wilgoci i pleśni, 40m²157,47 zł/1kg
62,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
50,78 zł/1kg
142,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

WENKO zestaw 3 zestawów uzupełniających do osuszaczy pomieszczeń, blok granulatu do 1,4 litra wilgoci | blok uzupełniający idealny do samochodu, strychu, garażu, piwnicy, pralni, pokoju, przyczepy kempingowej do 80 m³
33,66 zł/1kg
100,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Pattex wkłady do osuszacza Aero 360 4x450g
148,56 zł
Sprzedawca: Sotel

WENKO Moisture Killer Osuszacz powietrza w pomieszczeniu 5kg Granulat do osuszania łazienek w piwnicy
36,06 zł/1kg
217,34 zł
Sprzedawca: somnia24

UHU 52185 Osuszacz powietrza UHU, do pomieszczeń do 80 cbm, 1000 g
126,34 zł/1kg
126,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Wessper Feuchtigkeitskiller – osuszacz powietrza z wkładem uzupełniającym HumiFill 250 g (biały)
53,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Wkład Do Pochłaniacza Wilgoci Lafita 450G, Lawenda
46,73 zł/1kg
21,03 zł
Sprzedawca: VISO

Rubson AERO 360°, Pochłaniacz (wkład), Pochłaniacz wilgoci, Niebieski, Biały, 6 szt., 111 mm, 316 mm
93,76 zł/1kg
253,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

9x Wessper moisture killer lavender worek uzupełniający osuszacz - granulki w 250g - zapobiega pleśni, grzybom, nieprzyjemnym zapachom, plamom pleśni - osuszacz pomieszczeń
84,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Opakowanie uzupełniające osuszacza Absodry duo Family 2x 600g granulatu w torbie z włókniny
188,77 zł/1kg
226,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Worek uzupełniający osuszacza Sillar 20 sztuk, granulat w worku polarowym 250g worek uzupełniający, osuszacz pokojowy, opakowania uzupełniające |
110,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Wkład Do Pochłaniacza Wilgoci Lafita 450G,Cytrynowy
46,73 zł/1kg
21,03 zł
Sprzedawca: VISO

Wessper HumiFill, zapas do odświeżacza powietrza o zapachu lawendy, 250g – 19 sztuk, do osuszaczy powietrza
267,85 zł/1l
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Worek rodzinny Everbrand Absodry Duo, do 50 m3, zielony
211,00 zł/1kg
126,60 zł
Sprzedawca: VISO

2x osuszacz powietrza Wessper + 2x 500 g granulatu HUMIFILL – osuszacz pomieszczeń przeciw wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom
62,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pochłaniacz wilgoci Ceresit Aero 360 4x450g Lavendeltral Refill
109,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pattex AERO 360° granulat do osuszacza powietrza w tabletkach 2 szt
Urządzenie Aero 360° to wydajny system osuszania. System Pattex Stop Moisture Aero 360° optymalizuje cyrkulację powietrza o 360°. System opiera się na prostej zasadzie fizycznej - im większy kontakt zakładki z powietrzem, tym większa zdolność absorpcji. Unikalny tunel powietrzny 360° pozwala na całkowitą cyrkulację powietrza wokół i przez zawieszoną zakładkę, maksymalizując kontakt z powietrzem.
Niezwykle skuteczna zakładka Aero 360° jest wykonana z ultraaktywnych kryształów zapewniających optymalną wydajność pochłaniania. Unikalny kształt fali i centralny otwór zapewniają większą powierzchnię, a tym samym większy kontakt z powietrzem, maksymalizując wydajność pochłaniania. Osuszacz powietrza Pattex Aero 360° to skuteczne rozwiązanie do regulacji wilgotności w domu. Urządzenie pochłania nadmiar wilgoci z powietrza i zapewnia doskonały klimat w domu. Ten system osuszania działa z wkładem 360° AERO, który wystarcza na około 3 miesiące w 50 m³*. Skuteczny system pochłania nadmiar wilgoci i przekształca ją w roztwór soli. Jest on zbierany w pojemniku urządzenia. Podczas procesu wchłaniania, tabletka powoli, ale stale zmniejsza swój rozmiar, aż do całkowitego rozpuszczenia.
40589 Düsseldorf
Uwaga!
Ostrzeżenie o niebezpieczeństwie:H319Powoduje poważne podrażnienie oczu.
Zwrot wskazujący środki ostrożności:
P102Chronić przed dziećmi.
P101W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.
P280Stosować ochronę oczu/twarzy.
P305+P351+P338W PRZYPADKU KONTAKTU Z OCZAMI:Ostrożnie płukać przez kilka minutspłukać wodą. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie.
P337+P313 Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarzazasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Tabletki uzupełniające granulat używać bezpiecznie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
Pattex AERO 360°, wkład neutralny, 2 × 450 g
- Niezawodnie chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią, takimi jak pleśń, plamy pleśni, kondensacja, odklejanie tapetNatychmiastowy
- efekt: wchłonięty płyn jest widoczny już po 12 godzinachZ
- neutralizatorem zapachów. Opatentowana technologia antyzapachowa neutralizuje nieprzyjemne zapachy zamiast je maskować
- Jedna tabletka wystarcza na około 3 miesiące w pomieszczeniu o kubaturze do 50 m³ (w zależności od wilgotności i temperatury pomieszczenia).
| Pattex AERO 360° zapewnia długotrwałą kontrolę wilgoci i skuteczną neutralizację nieprzyjemnych zapachów Innowacyjna technologia 2 w 1 sprawia, że wkłady AERO 360° pochłaniają nadmiar wilgoci i neutralizują nieprzyjemne zapachy. Wkłady zapewniają długotrwałe pochłanianie wilgoci przez okres do 3 miesięcy w pomieszczeniu o powierzchni do 20 m²*. Ich opatentowany kształt fali, w tym ultrachłonne aktywne kryształy, zmniejszają wilgotność, a opatentowany środek redukujący nieprzyjemne zapachy zmniejsza nieprzyjemne zapachy - zapewniając dobry klimat w pomieszczeniu.
*W zależności od poziomu wilgotności, temperatury pomieszczenia i urządzenia AERO. Typ producenta: PLAN2 |
- niezawodnie chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią, takimi jak pleśń, plamy pleśni, kondensacja, łuszczenie się tapet - idealny do pomieszczeń mieszkalnych, takich jak kuchnie, salony, łazienki, sypialnie i pomieszczenia o słabej cyrkulacji powietrza (piwnice, garaże, strychy, pokoje hobbystyczne, pralnie itp.)
) - natychmiastowy efekt -
nie zużywa energii elektrycznej, nie uwalnia zanieczyszczeń do powietrza w pomieszczeniu - zintegrowane zabezpieczenie przed wyciekiem - otwór do nalewania - wieczko zabezpieczające - okienko poziomu napełnienia - 450 g urządzenie do pomieszczeń o kubaturze do 50 m³ - 1 tab działa do 3 miesięcy - 1 tab = 450 g
Dalsze cechy techniczne:
- Typ: PLAN2 - Pojemnik: Opak
- Wkład do osuszacza powietrza Pattex Aero 360 stopni
- Niezawodnie chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią, takimi jak pleśń, plamy z pleśni, kondensacja i odklejanie się tapet.
- Natychmiastowy efekt: wchłonięta ciecz jest widoczna już po 12 godzinach.
- Z neutralizatorem zapachów: opatentowana technologia antyzapachowa neutralizuje nieprzyjemne zapachy zamiast je maskować.
- Oznakowanie zagrożenia: GHS07 Drażniący
- Hasło ostrzegawcze: Ostrzeżenie
- technologia 2 w 1: redukuje wilgoć i nieprzyjemne zapachy specjalny kształt fali i centralny otwór zapewniają większą powierzchnię, a tym samym zmaksymalizowany obszar absorpcji natychmiastowy efekt: wchłonięta ciecz jest widoczna już po 12 godzinach naukowo potwierdzona redukcja zapachu do 70%
- jedna tabletka wystarcza na około 3 miesiące w pomieszczeniu do 50 m³
Numer części: DVE4057278000825
Wkład uzupełniający do Aero 360°
- Wkład uzupełniający Aero 360° skutecznie redukuje wilgotność - Redukuje nieprzyjemne zapachy - Kształt fali z centralnym otworem
Pattex Osuszacz powietrza w tabletkach do Aero 360, 2x450g: Tabletki osuszające do Pattex Aero 360, zapewniające skuteczną redukcję wilgoci w powietrzu.
Pattex 9H PLAN2. Typ produktu: Wkład osuszacza, Kolor produktu: Wielokolorowy. Waga: 450 g. Rodzaj opakowania: Pudełko. Ilość w opakowaniu: 2 sztuki
Pattex AERO 360° Neutral Tabs opakowanie uzupełniające 2x450g
Pattex osuszacz powietrza AERO 360, 2x450g Jednostka: 1 sztuka
Pattex AERO 360° Zakładki uzupełniające do urządzenia AERO 360° Jak działa Pattex AERO 360°? 1. System AERO 360° pochłania nadmiar wilgoci w oparciu o unikalną cyrkulację powietrza 360° i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. 2. AERO 360° Tab przekształca nadmiar wilgoci w roztwór soli. 3. Roztwór soli zbiera się w pojemniku zbiorczym. Osuszacz powietrza AERO 360° działa bez prądu, bezzapachowo i bez uwalniania szkodliwych substancji do powietrza w pomieszczeniu. Co robi Pattex AERO 360°? Osuszacz powietrza Pattex AERO 360° reguluje wilgotność w domu i zapewnia idealny poziom wilgotności dla dobrego samopoczucia. Korzystanie z osuszacza powietrza zmniejsza wilgotność i związane z nią nieprzyjemne zapachy.
Pattex AERO360 PowerTAB wkład do osuszaczy powietrza od 450 g powiększona powierzchnia dla maksymalnej wydajności niezawodnie chroni przed szkodami wyrządzonymi przez wilgoć, takimi jak Plamy z pleśni kondensacja wody usuwanie tapet neutralizator zapachów opatentowana technologia antyzapachowa neutralizuje nieprzyjemne zapachy zamiast je maskować natychmiastowy efekt wchłonięta ciecz jest widoczna już po 12 godzinach długotrwałe działanie jedna tabletka działa do 3 miesięcy (w zależności od wilgotności i temperatury otoczenia) w pomieszczeniach do 50 m³ Zawartość: 2 x 450 g PowerTAB Tabletki PowerTAB pasują do wszystkich ch na rynku osuszaczy powietrza od 450 g.
do osuszacza Pattex AERO 360 Zawartość 2 tabletki
- Zawartość
- 1 l
- Wymiary
- 115mm x115mm x110mm
- Producent
- Waga
- 0.45 kg
- EAN
- 4057278000825
- Numer producenta
- 9H PLAN2
- Zawartość
- 1 l
- Wymiary
- 115mm x115mm x110mm
- Producent
- Waga
- 0.45 kg
- EAN
- 4057278000825
- Numer producenta
- 9H PLAN2
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Pattex PA360 Osuszacz powietrza Pattex AERO 360 stopni, do pomieszczeń o kubaturze do 50 metrów sześciennych
76,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pochłaniacz wilgoci, osuszacz powietrza z dwoma workami w zestawie
22,04 zł
Sprzedawca: VISO

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu
21,43 zł/1kg
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
50,78 zł/1kg
142,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Ceresit Aero 360° tabletki uzupełniające, 4 sztuki, 656536277
72,76 zł
Sprzedawca: Di-Life

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Pattex AHAWM Wkłady do osuszacza Aero 360 2x450g Meadow
184,87 zł/1kg
83,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Osuszacz powietrza 550 ml – granulat osuszający, do pomieszczeń o powierzchni do 50 m², przeciwdziała wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom, cichy, nie wymaga zasilania, trwały
10,77 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Nedis BAMO110AUWT, Biały
183,32 zł
Sprzedawca: Di-Life

Uchwyt maski "Comfort" czarny
16,96 zł
Sprzedawca: elasto

Waga do pomiaru tkanki tłuszczowej z aplikacją LCD Cyfrowa waga osobista Inteligentna waga do pomiaru tkanki tłuszczowej Bluetooth dla systemów iOS i Android Cyfrowa skala analizy ciała Skala BMI Black Retoo
17,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Mikrofon Bluetooth Karaoke Mikrofon ręczny dla dzieci Przenośny mikrofon bezprzewodowy Mikrofon ręczny Karaoke Mikrofon stereo Dźwięk pojemnościowy Złoty Retoo
13,89 zł
Sprzedawca: Retoo

HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,98 zł/1l
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz do kłaczków 3 stalowe ostrza Różne tkaniny Przenośna golarka do kłaczków Kompaktowa golarka do kłaczków Elektryczna golarka do kłaczków 230V Retoo
63,99 zł
-81%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Worek uzupełniający osuszacza Sillar 20 sztuk, granulat w worku polarowym 250g worek uzupełniający, osuszacz pokojowy, opakowania uzupełniające |
110,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,60 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

vidaXL Zlewozmywak granitowy jednokomorowy czarny
687,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

EMSA 515615, Czarny, Stal nierdzewna, 6 h, 12 h, Chiny, 80 mm, 80 mm
205,58 zł
-53,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,62 zł
Sprzedawca: TR8

Papier do pieczenia Arendo do frytownic na gorące powietrze, prostokątny, 4,5 - 10 l, 22 x 14 x 4,5 cm, nieprzywierający, niebielony, do Ninja Airfryer AF300EU i AF400EU, 100 sztuk
2,73 zł/1m
59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Stolik boczny VASAGLE, na kółkach, w kształcie litery C, mobilny stolik kawowy, vintage brązowy
113,06 zł
Sprzedawca: Houseland

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Granulat osuszający 20x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiedni dla alergików
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

HP 301 zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych: czarny/trójkolorowy, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 3 ml, 3 ml
199,94 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wodoodporny ochraniacz na materac 140 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

ProfiCook 8910155, Próżniowa maszyna uszczelniająca, Translusent, 2 szt., 6 m, 28 cm, 28 cm
73,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Strex Worki Próżniowe na Kołdry i Ubrania - 14 Sztuk / 4 Rozmiary - Worki Podróżne / Worki do Pakowania Próżniowego - z Pompką Ręczną
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SBD-Trading-BV
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
9%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Osuszacz powietrza
Miałem go już kilka razy. Działa dobrze
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ok
Jak na mały pokój jest ok.
Oceniono dnia 29 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jozef
Dobry
Oceniono dnia 14 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Osuszacz powietrza Pattex Aero 360
Dostarczony zgodnie z zamówieniem
Oceniono dnia 30 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Granulat osuszający 20x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiedni dla alergików



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
107,14 zł
Sprzedawca: CSVK

AREBOS Osuszacz powietrza 30 l/24 h, 530 W, do 27–37 m², zbiornik 4,2 l, suszenie prania, 3 tryby, timer, sterowanie dotykowe, blokada dziecięca, wąż
800,00 zł
Sprzedawca: AREBOS
190,48 zł/1l

Wkład do osuszacza powietrza, 10 sztuk, 230 g każdy, zapobiega powstawaniu pleśni w szafach, piwnicach i łazienkach
208,72 zł
Sprzedawca: oCreon
417,44 zł/1l

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43
107,14 zł
Sprzedawca: CSVK
21,43 zł/1kg

Uniwersalny wkład uzupełniający AquaFloow do pochłaniacza wilgoci 500g - 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
145,43 zł
Sprzedawca: CSVK

Berdsen BD-532 Odvlhčovač vzduchu kompresorový 20 l/24 h, Wi‑Fi, bílý
797,36 zł
Sprzedawca: QIKtech
177,19 zł/1l

Uniwersalny wkład uzupełniający AquaFloow do pochłaniacza wilgoci 500g - 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
107,14 zł
Sprzedawca: CSVK

Orion | Zestaw uzupełniający do pochłaniaczy wilgoci - Bezzapachowy - 1 kg - 6 sztuk - Do 50 m²
129,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Osuszacz sprężonego powietrza Berdsen BD-534 – pochłaniacz wilgoci, biały
675,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
338,00 zł/1l

Osuszacz powietrza Wessper + 500 g granulatu HUMIFILL – osuszacz pomieszczeń przeciw wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
52,02 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: CSVK

AquaFloow 8x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
87,99 zł
Sprzedawca: CSVK

Orion | Zestaw uzupełniający do pochłaniaczy wilgoci - Bezzapachowy - 1 kg - 4 sztuki - Do 50 m²
86,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Osuszacz powietrza Floordirekt, opakowanie 12 sztuk, worek 400g granulatu do osuszania pomieszczeń bez użycia prądu, przeciw wilgoci i pleśni, 40m²



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
62,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
157,47 zł/1kg

Odsuszacz samochodowy, woreczki, 400g, żel krzemionkowy, wielokrotnego użytku, do usuwania wilgoci
234,85 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
23 485,00 zł/1kg

Orion | Pochłaniacz wilgoci w opakowaniu uzupełniającym - cytrynowy - 450 g - 6 sztuk - do 20 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Berdsen BD-529 Odvlhčovač vzduchu 750 ml/den, 64 W, bílý
319,56 zł
Sprzedawca: QIKtech
221,92 zł/1kg

AquaFloow Silica Gel 500 g biały – granulat pochłaniający wilgoć z wskaźnikiem wilgotności, wielokrotnego użytku



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
53,21 zł
Sprzedawca: CSVK

Absorbery wilgoci o zapachu lawendy, zestaw 6 sztuk, opakowania po 10,5 uncji, idealne do szaf, łazienek, samochodów, piwnic
326,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
196,65 zł/1kg

Absorbery wilgoci, zestaw 10 sztuk, bez zapachu, worki do zawieszania w szafach, usuwają nieprzyjemne zapachy
309,78 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 978,00 zł/1kg

Zestaw 12 pochłaniaczy wilgoci, bez dodatku zapachów, do łazienki, samochodu, piwnicy, pojemność 10,5 uncji. Możliwość uzupełniania
431,92 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
130,10 zł/1kg