TNT Creatine Monohydrate Creapure® (500g) - czysta kreatyna do treningu siłowego i dla sportowców wyczynowych - Wyprodukowano w Niemczech

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

546,99 zł

1 093,98 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 9 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Kreatyna w proszku i kapsułkach i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Hero.lab Monohydrat kreatyny w proszku
Hero.lab Monohydrat kreatyny w proszku
187,71 zł/1l
187,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
925,65 zł/1l
185,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
419,92 zł/1l
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
221,97 zł/1l
104,55 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
447,45 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
98,44 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Olimp Nutrition Creatine 1250, Tabletka, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
Olimp Nutrition Creatine 1250, Tabletka, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
69 340,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
34,67 zł
Sprzedawca: AuroraFood
Zdjęcie produktu dla ProFuel Creatine Monohydrate Pulver 500g
ProFuel Creatine Monohydrate Pulver 500g
235,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
117,78 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Kapsułki kreatyny Weider 100 kapsułek 9973
Kapsułki kreatyny Weider 100 kapsułek 9973
3,63 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Kreatyna w proszku (317 g)
Kreatyna w proszku (317 g)
410 236,83 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
155,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Powerstar PROFI KREATIN CAPS – wysokie stężenie | 500 kapsułek monohydratu kreatyny | 100% czystego Creapure i D-rybozy | Siła i wytrzymałość podczas treningu
Powerstar PROFI KREATIN CAPS – wysokie stężenie | 500 kapsułek monohydratu kreatyny | 100% czystego Creapure i D-rybozy | Siła i wytrzymałość podczas treningu
1 197,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Activlab Creatine Tabs – Monohydrat Kreatyny 4000 mg, Tabletki, Granat, 300 tabletek
Activlab Creatine Tabs – Monohydrat Kreatyny 4000 mg, Tabletki, Granat, 300 tabletek
199,75 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
79,90 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Monohydrat kreatyny w proszku - kreatyna 500g - wegański czysty monohydrat kreatyny + B12
Monohydrat kreatyny w proszku - kreatyna 500g - wegański czysty monohydrat kreatyny + B12
861,98 zł/1kg
430,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Activlab Creatine Powder Super – Monohydrat Kreatyny 5000 mg w Porcji, Cytryna, 500 g
Activlab Creatine Powder Super – Monohydrat Kreatyny 5000 mg w Porcji, Cytryna, 500 g
157,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
78,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Reflex Nutrition Creapure Creatine 500 g / Monohydrat kreatyny / Najczystszy opatentowany monohydrat kreatyny Creapure
Reflex Nutrition Creapure Creatine 500 g / Monohydrat kreatyny / Najczystszy opatentowany monohydrat kreatyny Creapure
526,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
263,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Creatine Monohydrate Powder (550G)
Creatine Monohydrate Powder (550G)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
98,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla Cellucor Cor-performance Creatine 306g 16609
Cellucor Cor-performance Creatine 306g 16609
697,00 zł/1l
139,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Reflex Nutrition Creapure® Creatine 90 kapsułek / Monohydrat kreatyny / Najczystszy opatentowany monohydrat kreatyny Creapure® w kapsułkach
Reflex Nutrition Creapure® Creatine 90 kapsułek / Monohydrat kreatyny / Najczystszy opatentowany monohydrat kreatyny Creapure® w kapsułkach
829,89 zł/1l
74,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Activlab Creatine Monohydrate Classic Series – Monohydrat Kreatyny z Tauryną, Naturalny, 300 g
Activlab Creatine Monohydrate Classic Series – Monohydrat Kreatyny z Tauryną, Naturalny, 300 g
69,90 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla DYMATIZE Monohydrat kreatyny w proszku Aminokwas niearomatyzowany 300 g
DYMATIZE Monohydrat kreatyny w proszku Aminokwas niearomatyzowany 300 g
565,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
169,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

  • Kreatyna zwiększa wydajność fizyczną podczas treningu siłowego w ramach krótkotrwałej intensywnej aktywności fizycznej(1)

  • Codzienne przyjmowanie kreatyny może zwiększyć wpływ treningu siłowego na siłę mięśni osób powyżej 55 roku życia(2)

  • Idealny dla wszystkich rodzajów sportów i treningów oraz jako suplement diety dla wegan.

  • Wyprodukowano w Niemczech – wyprodukowane i rozlane w Niemczech

  • W 100% wegański

  • Wysokiej jakości surowiec – zawiera czysty Creapure® – bez dodatków

  • Wysoka jakość TNT: regularne badania mikrobiologiczne i higieniczne (analizy laboratoryjne) przeprowadzane przez zewnętrzne laboratorium w celu zapewnienia stałej wysokiej jakości.

    Kreatyna odgrywa kluczową rolę jako nośnik i bufor energii w każdej komórce. W organizmie dorosłego człowieka znajduje się około 80-130 g kreatyny. Około 1-2% tej ilości jest codziennie rozkładane, wydalane i dlatego powinno być uzupełniane. Część może być syntetyzowana w różnych narządach, podczas gdy kolejna część musi być dostarczana wraz z pożywieniem. Kreatyna w odpowiednich ilościach występuje tylko w mięsie i rybach, ale nie w warzywach ani produktach mlecznych.

    Creapure® – niemiecki surowiec najwyższej jakości
    TNT Creatine Monohydrate Creapure® Pulver to wysokiej jakości, w pełni przetworzony monohydrat kreatyny. Surowiec jest opatentowany i produkowany przez firmę AlzChem. Proces Creapure® zapewnia najwyższą czystość i jakość na rynku. Oznacza to, że jest wolny od zanieczyszczeń i substancji szkodliwych dla organizmu.

    Proszek TNT Creatine Monohydrate Creapure® jest łatwy i elastyczny w dawkowaniu. Zalecamy spożywanie 5 g dziennie.

    Creapure® to nazwa handlowa monohydratu kreatyny, który okazał się jedną z najwyższej jakości form kreatyny. Jest on produkowany w procesie zwanym mikronizacją, który zwiększa jego powierzchnię, dzięki czemu jest łatwiej przyswajalny. Creapure® jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych marek monohydratu kreatyny ch obecnie na rynku.

    Monohydrat kreatyny jest jedną z najczystszych i najlepiej zbadanych form kreatyny. Jest produkowany pod nazwą handlową Creapure® i jest prawie całkowicie wolny od zanieczyszczeń. Dlatego Creapure® jest idealny dla sportowców, którzy cenią sobie wysokiej jakości i czyste suplementy diety. Aby jednak zachować pewność, regularnie zlecamy dodatkowe badania monohydratu kreatyny TNT zewnętrznemu laboratorium.

    Monohydrat kreatyny jest popularnym suplementem dla sportowców uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowe. Jest produkowany z pochodnej aminokwasu glicyny i może wspomagać organizm w produkcji ATP (adenozynotrifosforanu). ATP jest głównym źródłem energii dla skurczów mięśni. Przyjmowanie monohydratu kreatyny może zwiększyć produkcję ATP w organizmie, pomagając w ten sposób podczas krótkich, intensywnych wysiłków.

    Proszek czy kapsułki?
    Kreatyna w proszku lub w kapsułkach, taka jak kapsułki TNT Creatine Monohydrate, nie różni się pod względem wchłaniania i działania. Jednak dla wielu sportowców przyjmowanie kapsułek jest bardziej elastyczne. Surowiec Creapure® jest najlepszym m na rynku pod względem rozpuszczalności.

    (1) Kreatyna zwiększa wydajność fizyczną podczas treningu siłowego w ramach krótkotrwałej intensywnej aktywności fizycznej: pozytywny efekt pojawia się przy dziennym spożyciu 3 g.
    (2) Codzienne spożywanie kreatyny może zwiększyć wpływ treningu siłowego na siłę mięśni osób dorosłych powyżej 55 roku życia: informacja ta odnosi się do osób dorosłych powyżej 55 roku życia, które regularnie uprawiają sporty siłowe. Pozytywny efekt występuje przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny w połączeniu z treningiem siłowym, w którym obciążenie może być zwiększane w miarę upływu czasu i który odbywa się co najmniej trzy razy w tygodniu przez kilka tygodni z intensywnością co najmniej 65% do 75% maksymalnego obciążenia dla 1 powtórzenia*Maksymalne obciążenie dla 1 powtórzenia oznacza maksymalną wagę, jaką dana osoba może podnieść podczas wykonywania ćwiczenia.

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu
Producent
Waga
500 g
Liczba sztuk
1
Smak
Neutralny
Lista składników
100% monohydrat kreatyny Creapure®.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100g: Monohydrat kreatyny 100g. Wartości odżywcze na 5g: Monohydrat kreatyny 5g.
Alergeny
Brak alergenów
Zalecany sposób podawania
przyjmować 5 g proszku (1 łyżeczka dozująca) dziennie, popijając 300 ml płynu.
Firma spożywcza
PFS GmbH, Lauber Str. 5a, DE-93197 Zeitlarn, [email protected]
Nazwa handlowa
Suplement diety z kreatyną
EAN
4260677730228
Numer producenta
810373

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu
Producent
Waga
500 g
Liczba sztuk
1
Smak
Neutralny
Lista składników
100% monohydrat kreatyny Creapure®.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100g: Monohydrat kreatyny 100g. Wartości odżywcze na 5g: Monohydrat kreatyny 5g.
Alergeny
Brak alergenów
Zalecany sposób podawania
przyjmować 5 g proszku (1 łyżeczka dozująca) dziennie, popijając 300 ml płynu.
Firma spożywcza
PFS GmbH, Lauber Str. 5a, DE-93197 Zeitlarn, [email protected]
Nazwa handlowa
Suplement diety z kreatyną
EAN
4260677730228
Numer producenta
810373
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Weider Pure Creatine Creapure- 600g
Weider Pure Creatine Creapure- 600g
0,34 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
202,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic
Zdjęcie produktu dla Olimp Nutrition Creatine Mega Caps, Napój sportowy, Koncentrat, Kapsułka, 1 szt., 359 kcal, 1501 kJ
Olimp Nutrition Creatine Mega Caps, Napój sportowy, Koncentrat, Kapsułka, 1 szt., 359 kcal, 1501 kJ
347,30 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
194,49 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla DYMATIZE Kreatyna Monohydrat kreatyny w proszku Aminokwas niearomatyzowany 500 g
DYMATIZE Kreatyna Monohydrat kreatyny w proszku Aminokwas niearomatyzowany 500 g
438,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
219,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Creatine Monohydrate Powder (550G)
Creatine Monohydrate Powder (550G)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
98,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla Kreatyna w proszku (317 g)
Kreatyna w proszku (317 g)
410 236,83 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
155,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla MyProtein Creapure Creatine Monohydrate 500 g bez smaku / Monohydrat kreatyny / Najczystsza forma monohydratu kreatyny w proszku
MyProtein Creapure Creatine Monohydrate 500 g bez smaku / Monohydrat kreatyny / Najczystsza forma monohydratu kreatyny w proszku
449,11 zł/1l
256,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Creatine Powder Super Czarna porzeczka, 500g
Creatine Powder Super Czarna porzeczka, 500g
131,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
78,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla GymBeam - 100% monohydrat kreatyny 250 g bez smaku
GymBeam - 100% monohydrat kreatyny 250 g bez smaku
665,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
166,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
447,45 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
98,44 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Activlab Creatine Powder Super – Monohydrat Kreatyny 5000 mg w Porcji, Naturalny, 500 g
Activlab Creatine Powder Super – Monohydrat Kreatyny 5000 mg w Porcji, Naturalny, 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
78,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Scitec Creatine Monohydrate 300g
Scitec Creatine Monohydrate 300g
419,37 zł/1kg
125,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Creatine Powder Super smak pomarańczowy 500g
Creatine Powder Super smak pomarańczowy 500g
131,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
78,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Bisglicynian magnezu 90 kapsułek
Bisglicynian magnezu 90 kapsułek
1 076,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,90 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla ProFuel Creatine Monohydrate Pulver 500g
ProFuel Creatine Monohydrate Pulver 500g
235,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
117,78 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla QNT Creatine Monohydrate 300 g / Monohydrat kreatyny / Naukowo zweryfikowany 100% monohydrat kreatyny
QNT Creatine Monohydrate 300 g / Monohydrat kreatyny / Naukowo zweryfikowany 100% monohydrat kreatyny
416,67 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fitwinkel
Zdjęcie produktu dla Activlab Creatine Monohydrate – Kreatyna z Tauryną, Proszek Przedtreningowy, Truskawka-Malina, 300 g
Activlab Creatine Monohydrate – Kreatyna z Tauryną, Proszek Przedtreningowy, Truskawka-Malina, 300 g
133,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
10% zniżki
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Creatine Sport 300G Jar Raspberry
Creatine Sport 300G Jar Raspberry
195,00 zł/1l
76,01 zł
-23%
58,50 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Ostrovit Monohydrat Kreatyny - smak cytrynowy (500 g) BI9075
Ostrovit Monohydrat Kreatyny - smak cytrynowy (500 g) BI9075
310,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
62,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla Optimum Nutrition Creatine Tablets (180) bezsmakowe – kreatyna – monohydrat kreatyny
Optimum Nutrition Creatine Tablets (180) bezsmakowe – kreatyna – monohydrat kreatyny
580,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
167,29 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Kreatyna w proszku (634 g)
Kreatyna w proszku (634 g)
345 457,03 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
253,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Olimp Nutrition Creatine Monohydrate Powder Creapure, Napój sportowy, Koncentrat, Puder, 1 szt., Stosuj 3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½ do 2 ½ miarki) dziennie po treningu lub o podobnej porze..., 500 g
Olimp Nutrition Creatine Monohydrate Powder Creapure, Napój sportowy, Koncentrat, Puder, 1 szt., Stosuj 3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½ do 2 ½ miarki) dziennie po treningu lub o podobnej porze..., 500 g
0,36 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
178,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Olimp Nutrition Creatine 1250, Tabletka, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
Olimp Nutrition Creatine 1250, Tabletka, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
69 340,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
34,67 zł
Sprzedawca: AuroraFood
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Activlab Creatine Tabs – Monohydrat Kreatyny 4000 mg, Tabletki, Granat, 300 tabletek
Activlab Creatine Tabs – Monohydrat Kreatyny 4000 mg, Tabletki, Granat, 300 tabletek
199,75 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
79,90 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Creatine Pro Creapure® 500 g Neutral
Creatine Pro Creapure® 500 g Neutral
354,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
177,46 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Activlab Creatine Monohydrate Classic Series – Monohydrat Kreatyny z Tauryną, Cytryna, 300 g
Activlab Creatine Monohydrate Classic Series – Monohydrat Kreatyny z Tauryną, Cytryna, 300 g
69,90 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla MST - ArgiZinc Forte (60 kapsułek)
MST - ArgiZinc Forte (60 kapsułek)
1 001,90 zł/1kg
100,19 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Activlab Crea Shot 2.0 20 x 20 g – Przedtreningówka z Kreatyną, Beta-Alaniną i Aminokwasami, Grejpfrut
Activlab Crea Shot 2.0 20 x 20 g – Przedtreningówka z Kreatyną, Beta-Alaniną i Aminokwasami, Grejpfrut
119,50 zł/1kg
2,39 zł
10% zniżki
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Recenzje klientów

Na podstawie 12 opinii
Oceniono dnia 12 marca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Tania, szybka WYSYŁKA!
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 13 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dziękuję
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 18 kwietnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko w porządku
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 24 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Waga 0,402 kg
Oceniono dnia 7 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 3 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Waga 0,402 kg
Oceniono dnia 2 marca 2023 na
Zweryfikowany zakup
Waga 0,402 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
185,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
925,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 500 g
Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 500 g
174,90 zł
Sprzedawca: PolleoSport
349,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
506,90 zł
-296,94 zł
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hero.lab Monohydrat kreatyny w proszku
Hero.lab Monohydrat kreatyny w proszku
187,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
187,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Universal Animal Creatine Powder 500G Jar
Universal Animal Creatine Powder 500G Jar
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,58 zł
Sprzedawca: FIT1EU
672,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kevin Levrone | Anaboliczna kreatyna | Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
Kevin Levrone | Anaboliczna kreatyna | Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
157,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
262,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla zoe Booty Creatine, 250 g - Lemoniada
zoe Booty Creatine, 250 g - Lemoniada
122,41 zł
Sprzedawca: PolleoSport
489,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olimp Kre-Alkalyn 1500 1250 Mg Mega Caps 120 Kapsułek
Olimp Kre-Alkalyn 1500 1250 Mg Mega Caps 120 Kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
204,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
1,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olimp Nutrition Creatine Monohydrate Powder Creapure, Napój sportowy, Koncentrat, Puder, 1 szt., Stosuj 3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½ do 2 ½ miarki) dziennie po treningu lub o podobnej porze..., 500 g
Olimp Nutrition Creatine Monohydrate Powder Creapure, Napój sportowy, Koncentrat, Puder, 1 szt., Stosuj 3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½ do 2 ½ miarki) dziennie po treningu lub o podobnej porze..., 500 g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
178,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
0,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
419,92 zł/1l
Zdjęcie produktu dla CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
509,90 zł
-299,94 zł
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
104,55 zł
Sprzedawca: FIT1EU
221,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MyProtein Creatine Monohydrate 500 g bez smaku / Monohydrat kreatyny / 100% czysty monohydrat kreatyny
MyProtein Creatine Monohydrate 500 g bez smaku / Monohydrat kreatyny / 100% czysty monohydrat kreatyny
112,89 zł
Sprzedawca: FIT1EU
225,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsułek
Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsułek
87,43 zł
Sprzedawca: PolleoSport
613,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
98,44 zł
Sprzedawca: FIT1EU
447,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lazar Angelov Nutrition | LA Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
Lazar Angelov Nutrition | LA Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
92,89 zł
Sprzedawca: FIT1EU
309,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OstroVit | Creatine HCL 2400 / chlorowodorek kreatyny
OstroVit | Creatine HCL 2400 / chlorowodorek kreatyny
70,23 zł
Sprzedawca: FIT1EU
468,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kreatyna HCl 120 kapsuek
Kreatyna HCl 120 kapsuek
74,30 zł
Sprzedawca: FIT1EU
619,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Suplementy SZWAJCARSKIE | Monohydrat kreatyny / ekstra mikronizowany
Suplementy SZWAJCARSKIE | Monohydrat kreatyny / ekstra mikronizowany
75,83 zł
Sprzedawca: FIT1EU
303,32 zł/1l