4,0



Na podstawie 4 opinii
Activlab Creatine Tabs – Monohydrat Kreatyny 4000 mg, Tabletki, Granat, 300 tabletek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 11 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 11 października
Rabat udzielony przez Activlab_Official_Store
Rabat udzielony przez Activlab_Official_Store
79,90 zł
Cena bez zniżki: 79,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,91 zł-10%
199,75 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Kreatyna w proszku i kapsułkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012927,30 zł/1l
185,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)419,92 zł/1l
209,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny222,36 zł/1l
104,73 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsułek613,34 zł/1kg
87,34 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
448,23 zł/1l
98,61 zł
Sprzedawca: FIT1EU

ProFuel Creatine Monohydrate Pulver 500g
235,56 zł/1l
117,78 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Olimp Nutrition Creatine 1250, Tabletka, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
69 340,00 zł/1kg
34,67 zł
Sprzedawca: AuroraFood

Activlab Crea Shot 2.0 – Przedtreningówka z 2 Formami Kreatyny Bez Kofeiny, Cytryna, 500 g
61,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Creatine Monohydrate – Monohydrat Kreatyny 4,5 g w Porcji, Cola, 500 g
129,49 zł/1l
78,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Creavita Przedtreningówka z Monohydratem Kreatyny Tauryny i Witaminy B - Mohito
0,22 zł/1l
64,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Kreatyna HCl, 240 cps
149,34 zł
-5,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
143,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Activlab Creatine Monohydrate Classic Series – Monohydrat Kreatyny z Tauryną, Naturalny, 300 g
69,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Kreatyna w proszku (317 g)
410 236,83 zł/1kg
155,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Creatine Powder Super Czarna porzeczka, 500g
131,65 zł/1l
78,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Weider Pure Creatine Creapure- 600g
0,34 zł/1l
202,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

Scitec Creatine Monohydrate 300g
306 853,65 zł/1kg
125,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Ostrovit monohydrat kreatyny BI9097
255,00 zł/1l
51,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Więcej o produkcie

Creatine Tabs monohydrat kreatyny w tabletkach 300 tabletek Activlab
✓ Zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich intensywnych ćwiczeń
✓ Wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego
✓ Dla osób chcących zwiększyć masę mięśniową
Opis i dane produktu
Activlab Creatine Tabs – Monohydrat Kreatyny 4000 mg, Tabletki, Granat, 300 tabletek
Creatine Tabs to tabletki o smaku granatowym z monohydratem kreatyny. Opakowanie: 300 tabletek.
Zalecana porcja 4 tabletek dostarcza 4000 mg monohydratu kreatyny. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną przy następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeniach; efekt uzyskuje się przy 3 g kreatyny dziennie.
Stosuj 4 tabletki dziennie, najlepiej przed treningiem.
Najważniejsze zalety Creatine Tabs
- Kreatyna wspiera wydolność w krótkich intensywnych ćwiczeniach.
- Porcja zawiera 4 g monohydratu kreatyny.
- Tabletki nie wymagają odmierzania proszku.
- Smak granatowy urozmaica suplementację.
- Postać i przygotowanie: Stosuj 4 tabletki dziennie, najlepiej przed treningiem.
Składniki aktywne
| Składnik | w porcji |
|---|---|
| Monohydrat kreatyny | 4000 mg |
Wartości zgodne z tabelą na karcie produktu Activlab dla wskazanego wariantu.
Składniki
Składniki: monohydrat kreatyny, sorbitole, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromat, kwas cytrynowy, sukraloza
Informacje o alergenach
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.
Zalecane spożycie
Stosuj 4 tabletki dziennie, najlepiej przed treningiem.
Ostrzeżenia
Suplement diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Nie stosować jako zamiennika zróżnicowanej diety. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci. Produkt dla dorosłych; zawiera substancję słodzącą. Nadmierne spożycie może działać przeczyszczająco.
Informacje o produkcie
Rodzaj produktu: Monohydrat Kreatyny 4000 mg, Tabletki
Wariant: 300 tabletek
Marka: Activlab
- Kolor
- Czerwony
- Producent
- Model
- 2026
- Waga
- 400 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Granat
- Lista składników
- monohydrat kreatyny, substancja wypełniająca: sorbitole, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza.
- Informacja o wartościach odżywczych
- dzienna porcja (4 tabletki) Monohydrat kreatyny 4000 mg
- Zalecany sposób podawania
- najlepiej przed treningiem
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- Creatine Tabs
- Zakres dostawy
- 300
- EAN
- 5907368860305
- Numer producenta
- ACTIV/692
- Kolor
- Czerwony
- Producent
- Model
- 2026
- Waga
- 400 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Granat
- Lista składników
- monohydrat kreatyny, substancja wypełniająca: sorbitole, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza.
- Informacja o wartościach odżywczych
- dzienna porcja (4 tabletki) Monohydrat kreatyny 4000 mg
- Zalecany sposób podawania
- najlepiej przed treningiem
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- Creatine Tabs
- Zakres dostawy
- 300
- EAN
- 5907368860305
- Numer producenta
- ACTIV/692
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsułka, L-Arginina, 360 szt, L-arginina HCl 750 mg 4500 mg jej L-Arginina Base 622,5 mg 3735 mg, Rano i wieczorem 2 kapsułki popijając wystarczającą ilością wody, najlepiej przed posiłkami. 30 minut ..., Przechowywać produkt nieotwarty, chłodny, suchy i niedostępny dla dzieci.
342,03 zł/1l
108,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Activlab Creatine Capsules, 300 kapsułek
840,33 zł/1kg
126,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Kapsułki Vitamaze Maca 4:1 w wysokiej dawce + L-arginina, 240 kapsułek
480,78 zł/1l
99,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Biotech USA Tribooster 60 tabletek
436 450,01 zł/1kg
87,29 zł
Sprzedawca: VISO

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vitamaze Witamina B-Complex w wysokiej dawce, tabletki wegańskie, 180 tabletek
2 485,83 zł/1l
89,49 zł
Sprzedawca: apohealth

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
3 227,60 zł/1l
161,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Activlab Creatine Tabs – Monohydrat Kreatyny 4000 mg, Tabletki, Granat, 120 tabletek
38,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Cellucor C4- 390 g Icy Blue Raspberry
258,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

natural elements Bisglicynian magnezu – Chelatowany magnez – 180 kapsułek – 300 mg magnezu dziennie
1 475,19 zł/1kg
230,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Cytrynian magnezu 360 mg kapsułki wegańskie 180 kapsułek
604,31 zł/1l
96,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
448,23 zł/1l
98,61 zł
Sprzedawca: FIT1EU

1x MEGABOL Gainer 737 Whey | Protein Big Pack | Cookies | 3kg w opakowaniu (łącznie 6kg) | Mass Gainer Protein Powder Amino Acids Body Building (1 opakowanie)
50,75 zł/1l
152,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

BCAA 6400 (375 tabletek)
298 687,51 zł/1kg
143,37 zł
Sprzedawca: VISO

Shaker do białka - czarny - Design Best Body Nutrition
50,96 zł
Sprzedawca: TR8

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Physionics Zestaw obciążeń 2 x 10 kg, 31 mm
4,47 zł/1kg
134,00 zł
-40,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,80 zł
Sprzedawca: Kokiska

BCAA - TS-Technology - 500g : Cherry I Aminokwasy I 2:1:1 (Leucyna : Izoleucyna : Walina) I szybkie wchłanianie
144,82 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kevin Levrone GOLD Creatine 300g, 60 porcji
316,47 zł/1l
94,94 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Mutant Mass Gainer, Cookies And Cream 2270g 17864
978,45 zł/1l
195,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
170,99 zł
-5,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Smak Granat
Uważam, że te kurki kreatynowe są bardzo dobre, efekt jest wyjątkowo dobry, dlatego kupuję produkt ponownie i ponownie.
Oceniono dnia 6 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Smak Granat
Przesyłka dotarła kompletna i nieuszkodzona.
Oceniono dnia 10 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Smak Granat
Dostawa była szybka. Nie mogę ocenić efektu. Ale na razie nie będę go używał, bo nie podoba mi się zapach z puszki.
Oceniono dnia 2 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Smak Granat
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ostrovit jabłczan kreatyny 5903933915012
185,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
927,30 zł/1l

Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 500 g
174,72 zł
Sprzedawca: PolleoSport
349,44 zł/1kg

CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
209,96 zł
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l

CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
506,90 zł
-296,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
209,96 zł
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l

Hero.lab Monohydrat kreatyny w proszku
188,04 zł
Sprzedawca: FIT1EU
188,04 zł/1l

Universal Animal Creatine Powder 500G Jar



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,82 zł
Sprzedawca: FIT1EU
674,10 zł/1l

Kevin Levrone | Anaboliczna kreatyna | Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
157,65 zł
Sprzedawca: FIT1EU
262,75 zł/1l

zoe Booty Creatine, 250 g - Lemoniada
122,29 zł
Sprzedawca: PolleoSport
489,16 zł/1l

Olimp Kre-Alkalyn 1500 1250 Mg Mega Caps 120 Kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
204,03 zł
Sprzedawca: FITADIUM
1,20 zł/1l

Olimp Nutrition Creatine Monohydrate Powder Creapure, Napój sportowy, Koncentrat, Puder, 1 szt., Stosuj 3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½ do 2 ½ miarki) dziennie po treningu lub o podobnej porze..., 500 g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
178,78 zł
Sprzedawca: FITADIUM
0,36 zł/1l

Monohydrat kreatyny Creapure® (500 g)
209,96 zł
Sprzedawca: FITADIUM
419,92 zł/1l

CREATINE HARDCORE (1,5 kg)
509,90 zł
-299,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
209,96 zł
Sprzedawca: FITADIUM
139,97 zł/1l

Genius Nutrition | Monohydrat kreatyny
104,73 zł
Sprzedawca: FIT1EU
222,36 zł/1l

MyProtein Creatine Monohydrate 500 g bez smaku / Monohydrat kreatyny / 100% czysty monohydrat kreatyny
113,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
226,18 zł/1l

Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsułek
87,34 zł
Sprzedawca: PolleoSport
613,34 zł/1kg

Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
98,61 zł
Sprzedawca: FIT1EU
448,23 zł/1l

Lazar Angelov Nutrition | LA Monohydrat kreatyny w proszku bez smaku
93,06 zł
Sprzedawca: FIT1EU
310,20 zł/1l

OstroVit | Creatine HCL 2400 / chlorowodorek kreatyny
70,36 zł
Sprzedawca: FIT1EU
469,07 zł/1l

Kreatyna HCl 120 kapsuek
74,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
620,25 zł/1l

Suplementy SZWAJCARSKIE | Monohydrat kreatyny / ekstra mikronizowany
75,95 zł
Sprzedawca: FIT1EU
303,80 zł/1l