4,9



Na podstawie 30 opinii
Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
122,88 zł
983,04 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1500)Liczba wystawionych ocen: 1500




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(44)Liczba wystawionych ocen: 44




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5Rabat 5% od 2 szt.




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Thierry Mugler - Alien Hypersense EDP náplň 100ml412,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Creed Acqua Fiorentina EDP 75 ml W12 861,60 zł/1l
964,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Samsara Woda perfumowana, 75ml5 357,33 zł/1l
401,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
654,80 zł/1l
65,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
902,80 zł/1l
90,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Mediterranean 100ml edp
892,50 zł/1l
89,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 75ml
892,40 zł/1l
66,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Red Door Revealed Woda perfumowana, 100ml
1 321,70 zł/1l
132,17 zł
Sprzedawca: Tersorte

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC EDP 75ml
906,40 zł/1l
67,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Provocative, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
961,60 zł/1l
96,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Woda perfumowana, 125ml
1 426,48 zł/1l
178,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Elizabeth Arden - NYC Pulse EDT 75ml
1 439,20 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Blue Grass Woda perfumowana, 100ml
853,60 zł/1l
85,36 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Vibe Woda perfumowana, 75ml
1 138,80 zł/1l
85,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Love EDP 75ml
1 384,53 zł/1l
103,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 431,50 zł/1l
143,15 zł
Sprzedawca: Tersorte

Laura Biagiotti Forever Woda perfumowana, 100ml
2 990,00 zł/1l
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml Elizabeth Arden 085805556938
Producent : ELIZABETH ARDEN
Rodzaj : Woda Perfumowana
Pojemność : 125ml
5th Avenue NYC Uptown marki Elizabeth Arden to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet.
Nuty zapachowe :
nuta głowy : różowy pieprz, białe wino i petitgrain;
nuta serca : cyklamen, kwiat japońskiej wiśni, magnolia i bluszcz;
nuta bazy : wanilia, fasolka tonka, drzewo sandałowe i piżmo.
5th Avenue NYC Uptown to woda perfumowana od marki Elizabeth Arden. Kwiatowo-drzewno-piżmowa kompozycja zapachowa wydana w 2017 roku. 5th Avenue NYC Uptown to zapach bardzo przyjemny, idealny do noszenia na co dzień. Dzięki temu, że jest świeży i ciepły, stanowi doskonały wybór zarówno na zakupy, jak i na spotkania z rodziną czy z przyjaciółmi. Zapach świetnie oddaje klimat nowojorskiej ulicy - jest elegancki i stylowy.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: różowy pieprz, petitgrain, białe wino
Nuta serca: cyklamen, kwiat wiśni, magnolia, bluszcz
Nuta bazy: wanilia, fasolka tonka, piżmo, drzewo sandałowe
5th Avenue NYC Uptown marki Elizabet Arden to kwiatowo-drzewny zapach, który otwierają nuty gorzkiej pomarańczy, białego wina i różowego pieprzu. Serce zawiera bluszcz, magnolię, japoński kwiat wiśni i kwiat ziemniaka, a kończy się piżmem, drzewem sandałowym, wanilią i bobem tonka. Zapach został wprowadzony na rynek w 2017 roku.
5th Avenue Uptown Nyc reprezentuje centrum Nowego Jorku z i eleganckim zapachem, który podkreśla styl życia. wprowadzony na rynek w 2017 roku, pachnie tak świeżo jak jesień. Dzięki białemu winu z różowym pieprzem i drobnymi ziarnami ma umiarkowany zapach
Pozwól, aby w Parfum 5th Avenue Uptown NYC Elizabeth Arden EDP 125 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!
- Płeć: Dama
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa zapachu: 5th Avenue Uptown NYC
- Pojemność: 125 ml
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]
Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml Standard package. For women.
Woda perfumowana 5th Avenue NYC Uptown marki Elizabeth Arden została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 125 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana 5th Avenue NYC Uptown marki Elizabeth Arden została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 125 ml.
5. AVENUE UPTOWN NYC marki Elizabeth Arden. Jest to woda perfumowana należąca do rodziny drzewno-kwiatowych zapachów dla kobiet, która została wprowadzona na rynek w 2017 roku. Flakon wykonany jest z przezroczystego szkła z wydłużoną złotą nakrętką. W górnej części piramidy znajdziemy różowy pieprz, białe wino i petit grain W nucie serca znajduje się perski fiołek, japoński kwiat wiśni, magnolia i bluszcz, a w bazie wanilia, bób tonka, drzewo sandałowe i piżmo.
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 858055569380085805556938085805556938
- Numer producenta
- 104295
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 858055569380085805556938085805556938
- Numer producenta
- 104295
Pasuje również do tego

Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC EDP 125ml
543,20 zł/1l
67,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rave - Now Women EDP 100ml
700,50 zł/1l
70,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 251,00 zł/1l
125,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
135,90 zł
-8,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden - NYC Pulse EDT 75ml
1 439,20 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
1 072,80 zł/1l
107,28 zł
Sprzedawca: Tersorte

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 364,00 zł/1l
136,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
902,80 zł/1l
90,28 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Zimaya Tiramisu Caramel woda perfumowana unisex 100 ml
919,00 zł/1l
91,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Robot planetarny o mocy 1700 W
355,90 zł
Sprzedawca: Ellano

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Emanuel Ungaro Ungaro Femme Woda perfumowana, 90 ml
961,67 zł/1l
86,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 029,80 zł/1l
102,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Elizabeth Arden Ardenbeauty, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamot,Green note, Lotus (flower), Bursztyn, Piżmo, Drzewo sandałowe
678,60 zł/1l
67,86 zł
Sprzedawca: Tersorte

Rabanne Ultraviolet 80ml, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Jeżyna, Papryczka chili, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jaśmin, Osmantus
2 614,13 zł/1l
209,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 50 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 974,00 zł/1l
148,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

E. Arden, Green Tea Lotus, woda toaletowa w sprayu
655,90 zł/1l
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 75ml
892,40 zł/1l
66,93 zł
Sprzedawca: Tersorte
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 0,125 l
Bardzo ładny zapach dla pań, Od zamówienia do szybkiej dostawy wszystko działało idealnie Dziękuję bardzo
Oceniono dnia 14 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa super szybka - produkt w super cenie
Zawartość 0,125 l
Lekki kwiatowy świeży zapach - dyskretny nie tak nachalny - był już znany
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 0,125 l
Kupuję go już po raz drugi i znów jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 18 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,1 l
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem, wszystko idealnie
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach na lato
Zawartość 0,125 l
Dobra cena i szybka dostawa
Oceniono dnia 16 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Zawartość 0,125 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 17 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy dla kobiet
Zawartość 0,125 l
Przyjemnie świeży zapach
Oceniono dnia 15 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
świetny zapach w niskiej cenie
Zawartość 0,125 l
super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 006,20 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 488,17 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
501,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 029,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders