4,9



Na podstawie 44 opinii
Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
90,28 zł
902,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Pure Poison, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kwiat pomarańczy, Piżmo10 324,40 zł/1l
516,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Jicky, Kobiety, 30 ml, Lawenda, Cytryna, Wanilia33 209,00 zł/1l
996,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera 8411061934234, Kobiety, 100 ml, Morela, Bergamotka, Bergamot & Apricot, Jaśmin, Tuberoza, Tuberose & Jasmine3 017,10 zł/1l
301,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia11 059,67 zł/1l
331,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
493,20 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 50 ml
1 786,00 zł/1l
89,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Red Door Revealed Woda perfumowana, 100ml
1 321,70 zł/1l
132,17 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 430,20 zł/1l
143,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Blue Grass Woda perfumowana, 100ml
852,80 zł/1l
85,28 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Woda perfumowana, 125ml
1 426,48 zł/1l
178,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Elizabeth Arden Mediterranean 100ml edp
892,50 zł/1l
89,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden My Fifth Avenue, Kobiety, Zima, 30 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Mandarynka, Fioletowy, Jaśmin, Kwiat lotosu
4 384,33 zł/1l
131,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Britney Spears - Fantasy EDP 50ml
1 264,00 zł/1l
63,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Provocative, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
961,60 zł/1l
96,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 75ml
892,40 zł/1l
66,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC EDP 75ml
906,40 zł/1l
67,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 364,00 zł/1l
136,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Elizabeth Arden - NYC Pulse EDT 75ml
1 439,20 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
- Nuty zapachowe główne:
- Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy
- Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
- Bergamot,Lemon,Orange
- Główne nuty zapachowe serca:
- Goździk, Jaśmin, Herbata
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- Carnation,Jasmine,Tea
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Amber,Musk,Oakmoss
- Skład:
- Alcohol Denat., Water/Aqua/Eau, Parfum/Fragrance, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Bht, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Green 3 (Ci 42053), Yellow 5 (Ci 19140).
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Perfumy damskie
- Nuty wierzchnie: Słodka koniczyna, cytryna, bergamotka
- Nuty serca: Mięta, zielona herbata
- Nuty bazowe: Piżmo, bursztyn
- Harmonijnie łączy naturalne składniki
Z bujnego, zielonego świata świeżości pochodzi damski perfum Green Tea marki Elizabeth Arden. Zapach, który naładuje ciało energią, pobudza zmysły i odświeża ducha. Pełen iskrzących nut, zapach harmonijnie łączy naturalne składniki. Naładuj swoje zmysły uczuciem odświeżenia i rewitalizacji!
Alcohol Denat., Water/Aqua/Eau, Parfum/Fragrance, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Bht, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Green 3 (Ci 42053), Yellow 5 (Ci 19140).
Elizabeth Arden Green Tea są jak powiew naturalnej, porannej świeżości dla Twojej duszy. Egzotyczna mieszanka aromatycznych pędów, ziół i cytrusów pobudza, motywując do działania. Naturalne składniki są źródłem harmonii i energii. Zapachy z linii Green Tea to perfumy idealne do codziennego stosowania. Są dość subtelne i nienachlane, dzięki czemu będą idealnymi towarzyszami podczas codziennych obowiązków.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: /bergamotka, cytryna, rabarbar, mięta, skórka pomarańczy
Nuta serca: /jaśmin, goździk (roślina), piżmo, mech dębowy, biała ambra, koper włoski
Nuta bazy: /kminek, bursztyn, zielona herbata, jaśmin, goździk (przyprawa), mech dębowy, nasiona selera
E. Arden Green Tea Scent Edp Spray
Opakowanie zawierające 24 butelki E. Arden Green Tea Scent Edp Spray o pojemności 30 ml (numer katalogowy: 7637-400 / 7225568000 / A0127776).
Orzeźwiający i pobudzający zapach z akordami zielonej herbaty, mięty i cytryny. Zielona herbata dodaje energii i pobudza ciało, stymulując zmysły i ducha. W sercu odkryjesz również kwiatowe nuty delikatnego jaśminu, kuszącego goździka i zmysłowej ambry. Green Tea jest świeży, cytrusowy i energetyczny, odpowiedni do noszenia na co dzień. Green Tea jest idealny dla wszystkich kobiet, które lubią lekkie i świeże zapachy.Zapach został stworzony w 1999 roku.
Pozwól zaskoczyć się w m perfumom damskim Green Tea Scent Elizabeth Arden EDP 100 ml i podkreśl swoją kobiecość, używając tych ekskluzywnych perfum damskich o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!
- Płeć: Dama
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa zapachu: Green Tea Scent
- Typ zapachu: EDP
- Pojemność: 100 ml
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]
Elizabeth Arden Green Tea Eau Parfumée Spray 100ml
Elizabeth Arden Green Tea.
Woda toaletowa dla kobiet.
100 ml
Woda perfumowana Green Tea marki Elizabeth Arden została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana Green Tea marki Elizabeth Arden została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray Eau ParfuméeElizabeth Arden Green Tea Scent Spray Eau Parfumée rozwija się jako orzeźwiająca kompozycja musującej świeżości i naturalnej lekkości. Zainspirowany bujnym, zielonym światem harmonii, zapach ten dodaje energii, pobudza zmysły i zapewnia równoważące doznania zapachowe. Nuty głowy łączą pikantne owoce cytrusowe, takie jak bergamotka, cytryna i skórka pomarańczy z aromatyczną świeżością rabarbaru i kminku. Nuta serca podkreśla charakterystyczną zieloną herbatę, uzupełnioną chłodną miętą, koprem włoskim, jaśminem, pikantnym goździkiem i delikatnym niuansem selera. Wrażenia zapachowe dopełnia ciepła baza z bursztynu, mchu dębowego i piżma, które nadają perfumom głębi i delikatnej elegancji.Piramida zapachowa Green Tea: - Nuty głowy: bergamotka, kminek, rabarbar, cytryna, skórka pomarańczy- Nuty serca: zielona herbata, mięta pieprzowa, koper włoski, goździk, jaśmin, przyprawa seler- Nuty bazy: bursztyn, mech dębowy, piżmoElizabeth Arden od dziesięcioleci jest synonimem ponadczasowego piękna, zadbanej skóry i stylowych zapachów. Marka łączy tradycję z innowacyjnymi koncepcjami zapachowymi i opiera się na wysokiej jakości składnikach, które zapewniają przyjemne, długotrwałe uczucie.100 ml tej wody perfumowanej oferuje dużą ilość orzeźwiającej elegancji - idealnej dla wszystkich, którzy cenią wyraźny, witalizujący charakter prawdziwej klasyki zapachowej!
Green Tea marki Elizabeth Arden to zapach cytrusów i aromatów dla kobiet, który został wprowadzony na rynek w 1999 roku. Jego twórcą jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są rabarbar, mięta, skórka pomarańczy, bergamotka i cytryna. Nuty serca to goździk, piżmo, jaśmin, dąb i biały mech bursztynowy. Tło zawiera nuty kminku, bursztynu, piżma, zielonej herbaty, jaśminu, goździków i nasion selera.
Elizabeth Arden Green Tea. Przeznaczenie dla: Kobiety, Pojemność (ml): 100 ml, Główne nuty zapachowe: bergamotka, cytryna, pomarańcza. Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
Nuty głowy: Cytryna, Bergamotka, Skórka Pomarańczy, Mięta, Rabarbar: Nuty Środka: Biały bursztyn, mech dębowy, jaśmin, koper włoski, piżmo, goździk: Nuty bazy: Jaśmin, zielona herbata, nasiona selera, mech dębowy, piżmo, goździki, bursztyn, kminek
E.Arden Green Tea Scent Edp Spray
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
E.Arden Green Tea Scent Edp Spray A0103375 / 2688400 /7225555000 HISZPANIA karton @ 1 butelka x 100 ml
- Waga
- 0.26 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol denat., woda (Aqua), zapach (Parfum), BHT, glikol butylenowy, kofeina, ekstrakt z liści Camellia Sinensis, glikol propylenowy, butyl metoksydibenzoilometan, etyloheksyl metoksycynamat, etyloheksyl salicylowy, cytral, citronellol, geraniol, hydroksycytronellal, izoeugenol, limonene, linalol, niebieski 1 (CI 42090), zielony 5 (CI 61570), żółty 5 (CI 19140). B01743
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobietyKobiety
- EAN
- 008580526884885805268848085805268848
- Numer producenta
- 2688400
- Waga
- 0.26 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol denat., woda (Aqua), zapach (Parfum), BHT, glikol butylenowy, kofeina, ekstrakt z liści Camellia Sinensis, glikol propylenowy, butyl metoksydibenzoilometan, etyloheksyl metoksycynamat, etyloheksyl salicylowy, cytral, citronellol, geraniol, hydroksycytronellal, izoeugenol, limonene, linalol, niebieski 1 (CI 42090), zielony 5 (CI 61570), żółty 5 (CI 19140). B01743
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobietyKobiety
- EAN
- 008580526884885805268848085805268848
- Numer producenta
- 2688400
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

E. Arden, mgiełka z zieloną herbatą
185,50 zł/1l
44,52 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Green Tea Żel pod prysznic, 500ml
108,20 zł/1l
54,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Balsam do ciała z zieloną herbatą 500ml
107,10 zł/1l
53,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
654,80 zł/1l
65,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
697,10 zł/1l
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Rabarbar, Bergamot, Caraway, Fruity Rhubarb, Lemon, Orange Zest, Goździk, Zielona herbata, Jaśmin
1 878,33 zł/1l
56,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Sunflower, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Melon, Brzoskwinia, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklamen, Jaśmin, Cyclamen,Jasmine
679,80 zł/1l
67,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea, Kobiety, Dezodorant, Dezodorant w kremie, Pałeczka, 40 ml, Skóra uniwersalna
714,00 zł/1l
29,78 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,56 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
697,10 zł/1l
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

nabbi Stojak na parasol MPOR 10 l - antracyt
31,33 zł
Sprzedawca: DIKEL

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
697,10 zł/1l
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biały, Prosty, Prosty
49,95 zł/1m
49,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

E. Arden, Green Tea Lotus, woda toaletowa w sprayu
655,90 zł/1l
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 043,00 zł/1l
104,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 430,20 zł/1l
143,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

ESCADA Especially, Kobiety, 75 ml, Butelka do ponownego użytku, Gruszka, Różowy, Piżmo
1 710,00 zł/1l
128,25 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Elizabeth Arden Green Tea krem do ciała dla kobiet 400 ml
149,87 zł/1l
59,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
2%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży i letni :)
Zawartość 0,1 l
To mój ulubiony zapach na lato. Pachnie bardzo lekko i świeżo. Idealny na upalne letnie dni :)
Oceniono dnia 4 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy zapach dla mnie
Zawartość 0,1 l
Ładny lekki orzeźwiający letni zapach, który naprawdę lubię i nie jest przytłaczający. Dziękuję LG
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży cytrusowy zapach
Zawartość 0,1 l
Używam tych perfum już od 7 lat i nadal jestem nimi zachwycona
Oceniono dnia 6 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach!
Zawartość 0,1 l
Uwielbiam ten lekki zapach. Nie jest przytłaczający, ale wciąż na pierwszym planie.
Oceniono dnia 16 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach na ciepłe letnie wieczory
Zawartość 0,1 l
Zapach zielonej herbaty odświeża letni wieczór i poprawia nastrój. Bardzo mi się podoba.
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Toppi
Zawartość 0,1 l
Uwielbiam ten produkt, dostawa też szybka.
Oceniono dnia 11 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko odpowiada opisowi i dotarło szybko.
Zawartość 0,1 l
Wszystko odpowiada opisowi i dotarło szybko.
Oceniono dnia 2 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wielkie dzięki
Zawartość 0,03 l
Bardzo zadowolony. Dobra jakość
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 004,40 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 386,30 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 484,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders