5,0



Na podstawie 11 opinii
Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,65 zł
493,20 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Jicky, Kobiety, 30 ml, Lawenda, Cytryna, Wanilia33 209,00 zł/1l
996,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Izia, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Aldehydy, Bergamotka, Różowy pieprz, Dzięgiel, Różowy, Bursztyn, Piżmo, Cedr8 910,80 zł/1l
445,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Kobiety, 100 ml, Mandarynka, Jaśmin, Magnolia, Drzewo sandałowe, Spray3 211,00 zł/1l
321,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
902,80 zł/1l
90,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Ardenbeauty, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamot,Green note, Lotus (flower), Bursztyn, Piżmo, Drzewo sandałowe
678,60 zł/1l
67,86 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Red Door Revealed Woda perfumowana, 100ml
1 321,70 zł/1l
132,17 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Mediterranean 100ml edp
892,50 zł/1l
89,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
7 063,00 zł/1l
211,89 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Trussardi Donna, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Yuzu, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany
2 093,90 zł/1l
209,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Katy Perry Killer Queen 100 ml, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Jagody, Śliwkowy, Dark Plum, Wild Berries, Bergamot, Jaśmin
5 269,90 zł/1l
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Angel Schlesser Essential for Her woda perfumowana dla kobiet 30 ml
3 026,67 zł/1l
90,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Provocative, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
961,60 zł/1l
96,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Woda perfumowana, 125ml
1 426,48 zł/1l
178,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Britney Spears Circus Woda perfumowana, 100ml
1 180,40 zł/1l
118,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Blue Grass Woda perfumowana, 100ml
852,80 zł/1l
85,28 zł
Sprzedawca: Tersorte

Britney Spears - Fantasy EDP 50ml
1 264,00 zł/1l
63,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 75ml
892,40 zł/1l
66,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC EDP 75ml
906,40 zł/1l
67,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Woda perfumowana Beyonce Midnight Heat 50 ml
6 358,00 zł/1l
317,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Elizabeth Arden Splendor 125ml edp Elizabeth Arden 085805120900
Splendor to woda perfumowana od marki Elizabeth Arden. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 1998 roku. Zapach dedykowany zmysłowym kobietom.
Nuta głowy: ananas, wisteria, frezja, piwonia, hiacynt, jabłko, groszek pachnący, bergamotka
Nuta serca: magnolia, róża herbaciana, lilia, mak, orchidea, jaśmin, konwalia, róża
Nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, ciemne drzewa, piżmo, cedr, brazylijskie drzewo różane
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 125 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas
- Główne nuty zapachowe serca:
- Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy
- Typ dozownika:
- Spray
Woda perfumowana Elizabeth Arden Splendor
Jak uwodzicielski może być zapach Orientu, przekonaj się dzięki wodzie perfumowanej dla kobiet Elizabeth Arden Splendor . Tajemniczość i nuta tajemniczości, którą emanuje, natychmiast przyciągają uwagę i nie pozostawiają otoczenia zimnym.
- Orientalny, kwiatowy
Nuty zapachowe
- Nuty głowy: Frezja i lilia
- Nuty serca: Magnolia, piżmo i wino musujące
- Nuty bazy: Ambra, róża i drzewo sandałowe
Splendor marki Elizabeth Arden to świeży, musujący, kwiatowy zapach idealny do noszenia na co dzień. Kobieta, która założy ten zapach, staje się nie do przeoczenia i nie można się jej oprzeć.
Perfumy damskie
Splendor
Elizabeth Arden EDP 125 mlPozwólzaskoczyć się w m
perfumom damskimSplendor Elizabeth Arden EDP i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa perfum: Splendor
Splendor marki Elizabeth Arden to kwiatowo - bursztynowe perfumy dla kobiet. Splendor został wydany w 1998 roku. Twórcą nosa tego zapachu jest James Krivda. Nutami głowy są hiacynt, wisteria, frezja, piwonia, groszek pachnący, jabłko, bergamotka i ananas; nutami serca są konwalia, konwalia, jaśmin, magnolia, róża herbaciana, róża, orchidea i czerwony mak; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr, ciemne drewno, brazylijskie drzewo różane i ambra.
Daj się zaskoczyć w m perfumom damskim Splendor Elizabeth Arden EDP i podkreśl swoją kobiecość, używając tych ekskluzywnych perfum damskich o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty marki Elizabeth Arden!
- Płeć: Dama
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa zapachu: Splendor
- Typ zapachu: EDP
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]
Elizabeth Arden, Splendor, Eau De Parfum, For Women, 125 ml
Woda perfumowana Splendor marki Elizabeth Arden została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 125 ml wybranego zapachu.
Nuty głowy: hiacynt, piwonia, bergamotka, groszek pachnący, frezja, glicynia, jabłko, ananas: Nuty środkowe: Orchidea, Mak, Róża, Konwalia, Lilia, Jaśmin, Herbaciana Róża, Magnolia: Nuty bazy: Cedr, piżmo, ciemne nuty drzewne, brazylijskie drzewo różane, bursztyn, drzewo sandałowe
E.Arden Splendor Edp Spray
Elizabeth Arden, Splendor, woda perfumowana dla kobiet, 125 ml
E.Arden Splendor Edp Spray 1209400 - A0122837 STANY ZJEDNOCZONE karton @ 24 butelki x 125 ml
- Model
- Splendor
- Waga
- 0.12 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, Orientalny
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Składniki: jaśmin, róża, frezja, piżmo, paczula, drzewo sandałowe, wanilia, orchidea, bergamotka, czarna porzeczka, jałowiec, gruszka, biała róża, mandarynka, goździk, piwonia, fiołek, kardamon, irys, ambra.
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 008580512090085805120900085805120900
- Numer producenta
- 8319
- Model
- Splendor
- Waga
- 0.12 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, Orientalny
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Składniki: jaśmin, róża, frezja, piżmo, paczula, drzewo sandałowe, wanilia, orchidea, bergamotka, czarna porzeczka, jałowiec, gruszka, biała róża, mandarynka, goździk, piwonia, fiołek, kardamon, irys, ambra.
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 008580512090085805120900085805120900
- Numer producenta
- 8319
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Mexx Woman Woda toaletowa, 20 ml
2 800,00 zł/1l
56,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
948,90 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Versace Eros Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
7 063,00 zł/1l
211,89 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden Red Door, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Miodowy, Mech dębowy, Drzewo sandałowe
1 376,80 zł/1l
137,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

OZAVO, urządzenie wielofunkcyjne 3-w-1: grill do kanapek, opiekacz do gofrów i grill kontaktowy z wymiennymi płytami, powłoka nieprzywierająca, 750W
310,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Elizabeth Arden Ardenbeauty, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamot,Green note, Lotus (flower), Bursztyn, Piżmo, Drzewo sandałowe
678,60 zł/1l
67,86 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,50 zł/1l
102,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Salvatore Ferragamo Pour Femme Woda perfumowana, 100 ml
1 229,50 zł/1l
122,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

ESCADA Especially, Kobiety, 75 ml, Butelka do ponownego użytku, Gruszka, Różowy, Piżmo
1 710,00 zł/1l
128,25 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 251,00 zł/1l
125,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Tag Her Woda perfumowana, 100 ml
931,00 zł/1l
93,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
135,90 zł
-8,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Britney Spears - Fantasy EDP 50ml
1 264,00 zł/1l
63,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
1 047,90 zł/1l
104,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Clinique Happy Heart, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
1 979,40 zł/1l
98,97 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Amouage Honour dla kobiet EDP 100 ml W
23 685,30 zł/1l
2 368,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 029,80 zł/1l
102,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Monocline 05 Edp 100ml
849,50 zł/1l
84,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezproblemowy proces
Zawartość 0,1 l
Już wcześniej znałem ten przedmiot i kupowałem go kilka razy..... co wyraźnie przemawia na korzyść produktu ☺️ To był mój pierwszy zakup za pośrednictwem kaufland.de i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo zadowolony. Wszystko poszło naprawdę dobrze i polecam każdemu! Dziękuję
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój ulubiony zapach.
Zawartość 0,1 l
Najlepszy zapach Elisabeth Arden Green Tea.
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To zawsze miłe
Zawartość 0,125 l
Stosuję to od lat.
Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 6 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na najwyższym poziomie
Zawartość 0,125 l
Jak zawsze łatwa obsługa i szybka dostawa. Z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 20 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,125 l
Piękny zapach przypominający las
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 004,40 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 386,30 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 484,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders