5,0



Na podstawie 11 opinii
Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
65,48 zł
654,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray10 855,20 zł/1l
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Chloe, Hibiscus Abelmoschus, Eau De Parfum, For Women, 150 ml6 873,00 zł/1l
1 030,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Creed, Green Neroli, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml10 260,90 zł/1l
1 026,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml
982,08 zł/1l
122,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
902,80 zł/1l
90,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Mediterranean 100ml edp
892,50 zł/1l
89,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Red Door Revealed Woda perfumowana, 100ml
1 321,70 zł/1l
132,17 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Woda perfumowana, 125ml
1 426,48 zł/1l
178,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Elizabeth Arden Provocative, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
961,60 zł/1l
96,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Blue Grass Woda perfumowana, 100ml
852,80 zł/1l
85,28 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 430,20 zł/1l
143,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden - NYC Pulse EDT 75ml
1 439,20 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bulfresh - Woda perfumowana Lavender 50 ml
1 017,60 zł/1l
50,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Gloria Vanderbilt Jardin A New York Woda perfumowana, 100ml
568,80 zł/1l
56,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
LIERAC Protocole Anti-Pimple Concentrate – 15 ml
LIERAC Protocole Anti-Pimple Concentrate to skoncentrowana formuła przeznaczona do miejscowego leczenia niedoskonałości skóry. Dwufazowa formuła, składająca się z płynu i pudru, nakładana jest punktowo na dotknięte obszary i jest szczególnie odpowiednia dla skóry normalnej, mieszanej i tłustej.
Formuła łączy kwas salicylowy z glukonianem cynku i kalaminą. Dodatkowo, recepturę uzupełniają między innymi tlenek cynku, gliceryna i azeloylglicyna potasowa.
- Skoncentrowana formuła do miejscowego leczenia niedoskonałości skóry
- Zawiera kwas salicylowy
- Zawiera glukonian cynku
- Zawiera kalaminę
- Zawiera tlenek cynku
- Dwufazowa formuła (płyn i puder)
- 98% składników pochodzenia naturalnego
- Bez zapachu
- Dla skóry normalnej, mieszanej i tłustej
- Do stosowania wieczorem, punktowo
- Pojemność: 15 ml
Składniki (INCI):
Alcohol Denat., Aqua / Water / Eau, Zinc Oxide, Calamine, Talc, Glycerin, Propanediol, CI 77891 / Titanium Dioxide, Zinc Gluconate, Camphor, Potassium Azeloyl Diglycinate, Salicylic Acid, Menthol.
Informacje dotyczące alergii i tolerancji:
Formuła zawiera między innymi alkohol, kwas salicylowy, kamforę i mentol. Składniki te mogą powodować indywidualne reakcje skórne, szczególnie u osób z wrażliwą skórą. W przypadku znanych alergii lub nietolerancji na którykolwiek ze składników, produkt nie powinien być stosowany.
Sposób użycia:
Wieczorem, punktowo nakładać na oczyszczoną skórę w miejscach występowania niedoskonałości. Przed użyciem nie wstrząsać. Zanurzyć wacik w płynie, a następnie nałożyć produkt punktowo na skórę. Unikać kontaktu z oczami.
Ostrzeżenia:
Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie przemyć wodą. Nie nakładać na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. W przypadku utrzymujących się podrażnień, przerwać stosowanie. Ze względu na zawartość kwasu salicylowego, zaleca się stosowanie odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia.
Uwagi:
Widoczne dwie fazy produktu są integralną częścią formuły. Przed użyciem nie wstrząsać. Skład produktu może ulec zmianie przez producenta. Aktualne informacje o składzie, sposobie użycia i środkach ostrożności znajdują się na opakowaniu produktu.
Producent:
Laboratoire Native Deutschland GmbH
Kesselstraße 3
40221 Düsseldorf
Niemcy
jpg Elizabeth Arden Green Tea Lavender 100ml edt Elizabeth Arden 085805100865
Green Tea Lavender to woda toaletowa od marki Elizabeth Arden. Wspaniały i bardzo aromatyczny zapach dla kobiet, który powstał w 2010 roku.
Nuta głowy: mięta, cytryna amalfi, rumianek, mandarynka
Nuta serca: lawenda, herbata, magnolia
Nuta bazy: piżmo, ambrette (piżmo ambrowe), brzoza
Green Tea Lavender marki Elizabeth Arden to kobiecy, kwiatowo-świeży zapach, który otwierają cytrusowe nuty cytryny, mandarynki, rumianku i mięty. W sercu znajdziemy lawendę, herbatę i magnolię, a wykończenie należy do ambry i piżma. Zapach został wprowadzony na rynek w 2010 roku.
Perfumy damskie Elizabeth Arden
Green Tea Lavender (
100 ml)Daj się zaskoczyć
wm perfum
om damskim Elizabeth Arden GreenTea Lavender (100 ml) i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!
- Płeć: kobiety
- Pojemność: 100 ml
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: Green Tea Lavender
- Pojemność: 100 ml
- Design: damski
Pozwól, aby w Parfum Elizabeth Arden EDT Green Tea Lavender 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!
- Rodzaj: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa zapachu: Green Tea Lavender
- Płeć: Kobieta
- Pojemność: 100 ml
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]
Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
Woda toaletowa Green Tea Lavender marki Elizabeth Arden została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Elizabeth Arden Green Tea Lavender to wyjątkowo zmysłowy i uzależniający zapach, w którym zakochasz się Ty i Twoje otoczenie!
Elizabeth Arden Green Tea Lavender Woda toaletowa Nuty głowy lawenda, cytryna, mandarynka, mięta zielonaNuty serca rumianek, herbata oolong, magnoliaNuty bazy piżmo z miękką skórą, drzewo brzozowe, nasiona ambrette
E. Arden, Green Tea Lavender, woda toaletowa w sprayu
- Model
- Green Tea Lavender
- Waga
- 0.26 kg
- Rodzaj zapachu
- Aromatyczny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, woda, tlenek cynku, kalamina, talk, gliceryna, propanediol, CI 77891 (dwutlenek tytanu), glukonian cynku, kamfora, azeloylglicyna potasowa, kwas salicylowy, mentol.
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 008580510086585805100865085805100865
- Numer producenta
- G0010752616
- Model
- Green Tea Lavender
- Waga
- 0.26 kg
- Rodzaj zapachu
- Aromatyczny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, woda, tlenek cynku, kalamina, talk, gliceryna, propanediol, CI 77891 (dwutlenek tytanu), glukonian cynku, kamfora, azeloylglicyna potasowa, kwas salicylowy, mentol.
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 008580510086585805100865085805100865
- Numer producenta
- G0010752616
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
697,10 zł/1l
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
902,80 zł/1l
90,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 043,00 zł/1l
104,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

E. Arden, Green Tea Lotus, woda toaletowa w sprayu
655,90 zł/1l
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
697,10 zł/1l
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Rabarbar, Bergamot, Caraway, Fruity Rhubarb, Lemon, Orange Zest, Goździk, Zielona herbata, Jaśmin
1 878,33 zł/1l
56,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ESCADA Especially, Kobiety, 75 ml, Butelka do ponownego użytku, Gruszka, Różowy, Piżmo
1 710,00 zł/1l
128,25 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

E. Arden, Green Tea Lychee Lime, woda toaletowa w sprayu
646,70 zł/1l
64,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden, Green Tea - Mimosa, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
1 937,20 zł/1l
96,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 184,63 zł/1l
146,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
2 574,50 zł/1l
154,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden 085805194130, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mandarynka, Melon, Wiciokrzew, Mimoza, Benzoina
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Damska woda toaletowa Green Tea Pistachio Crunch, 100 ml
574,50 zł/1l
57,45 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Bloom woda toaletowa dla kobiet 100 ml
531,00 zł/1l
54,95 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Guess Woman Woda perfumowana, 75ml
1 011,73 zł/1l
75,88 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Annayake Omizu For Her EDP 100 ml W
2 614,90 zł/1l
268,41 zł
-6,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
261,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 364,00 zł/1l
136,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 322,50 zł/1l
132,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezproblemowy proces
Zawartość 0,1 l
Już wcześniej znałem ten przedmiot i kupowałem go kilka razy..... co wyraźnie przemawia na korzyść produktu ☺️ To był mój pierwszy zakup za pośrednictwem kaufland.de i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo zadowolony. Wszystko poszło naprawdę dobrze i polecam każdemu! Dziękuję
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój ulubiony zapach.
Zawartość 0,1 l
Najlepszy zapach Elisabeth Arden Green Tea.
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To zawsze miłe
Zawartość 0,125 l
Stosuję to od lat.
Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 6 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na najwyższym poziomie
Zawartość 0,125 l
Jak zawsze łatwa obsługa i szybka dostawa. Z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 20 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,125 l
Piękny zapach przypominający las
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 004,40 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 386,30 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 484,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders