5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC EDP 75ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,24 zł
909,87 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Molinard - Rose EDP 75ml2 846,00 zł/1l
213,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ramon Monegal Faïsa EDP 100 ml UNISEX7 805,50 zł/1l
780,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Marc-Antoine Barrois B683 EDP 30 ml M16 130,00 zł/1l
483,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 100 ml, Spray8 867,60 zł/1l
886,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC EDP 125ml
543,60 zł/1l
75,45 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 75ml
892,40 zł/1l
66,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Vibe Woda perfumowana, 75ml
1 138,80 zł/1l
85,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Woda perfumowana, 125ml
1 426,48 zł/1l
178,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Elizabeth Arden Mediterranean 100ml edp
855,50 zł/1l
85,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
494,00 zł/1l
67,25 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
902,80 zł/1l
90,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden - NYC Pulse EDT 75ml
1 439,20 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Provocative, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
1 287,10 zł/1l
128,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lanvin Rumeur Woda perfumowana, 100ml
1 072,00 zł/1l
107,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana The One, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
6 142,80 zł/1l
307,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
2 282,27 zł/1l
171,17 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Love EDP 75ml
1 393,33 zł/1l
104,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC EDP 75ml Elizabeth Arden 085805156596
5th Avenue NYC to woda perfumowana od marki Elizabeth Arden. Orientalno - kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2013 roku. Zapach emanujący ekscytującą energią Nowego Jorku, zachowując jednocześnie klasyczną kobiecość i luksus.
Nuta głowy: brzoskwinia, jabłko, bergamotka
Nuta serca: piwonia, czarna porzeczka, jaśmin, kwiat śliwy
Nuta bazy: wanilia, fasolka tonka, piżmo, drzewo sandałowe, bursztyn
Bergamotka, brzoskwinia, jabłko, czarna porzeczka, jaśmin, kwiat śliwy, piwonia, bursztyn, piżmo, drzewo sandałowe, bób tonka, wanilia
Woda perfumowana 5th Avenue NYC marki Elizabeth Arden została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 75 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana 5th Avenue NYC marki Elizabeth Arden została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
Kwiatowo-orientalne doznanie zapachowe: musujące aromaty cytrusów, wibrujące owocowe aromaty i kwitnący nocą jaśmin tworzą żywy rytm na Piątej Alei w Elizabeth Arden w Nowym Jorku. Kreacja pozostawia zmysłowy posmak ciepłego drewna, złocistego bursztynu, zmysłowej wanilii i bobu tonka - wszystko subtelnie otulone aksamitnym piżmem.
E.Arden 5Th Avenue NYC Edp Spray
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Eau De Perfume Spray 75ml
- Waga
- 0.24 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyMężczyźniUnisex
- EAN
- 008580515659685805156596085805156596
- Numer producenta
- EAA0122785
- Waga
- 0.24 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyMężczyźniUnisex
- EAN
- 008580515659685805156596085805156596
- Numer producenta
- EAA0122785
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC EDP 125ml
543,60 zł/1l
75,45 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aigner Starlight Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 364,80 zł/1l
136,48 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Elizabeth Arden Ardenbeauty, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamot,Green note, Lotus (flower), Bursztyn, Piżmo, Drzewo sandałowe
692,50 zł/1l
69,25 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Elizabeth Arden Mediterranean 100ml edp
855,50 zł/1l
85,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Art of Arabia III EDP 100ml
1 386,90 zł/1l
138,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Vanity Femme Essence EDP 100 ml W
942,60 zł/1l
94,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avon Today Tomorrow Always Tomorrow Woda perfumowana, 50 ml
1 511,80 zł/1l
75,59 zł
Sprzedawca: EMINI

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia, Woda toaletowa, 75ml
3 385,73 zł/1l
261,78 zł
-7,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
253,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Trussardi Donna, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany, Spray
3 347,67 zł/1l
100,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Elizabeth Taylor Violet Eyes woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 225,30 zł/1l
122,53 zł
Sprzedawca: somnia24

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Premiere Luxe Woda perfumowana 50 ml
1 460,00 zł/1l
83,51 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Far Away Beyond woda perfumowana spray 50ml
1 880,00 zł/1l
98,00 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 366,50 zł/1l
136,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
494,00 zł/1l
67,25 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Pretty EDP 100ml
961,80 zł/1l
96,18 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 30 ml
116,63 zł/100ml
37,11 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Butelka na gorącą wodę Blumtal Premium z pokrowcem ze sztucznego futra - butelka na gorącą wodę z przytulnym, miękkim pokrowcem z futra do łagodzenia bólu, szczelna butelka na łóżko wykonana z naturalnej gumy dla dzieci i dorosłych, szara
42,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 042,00 zł/1l
104,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml
981,12 zł/1l
122,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Provocative Woman woda perfumowana dla kobiet 30 ml
2 416,67 zł/1l
72,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 75ml
892,40 zł/1l
66,93 zł
Sprzedawca: Tersorte
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolony
Kupiony jako prezent dla mojej dziewczyny, jest bardzo zadowolona.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(92)Liczba wystawionych ocen: 92
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 934,70 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 061,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 612,80 zł/1l