Najważniejsze informacje w skrócie

  • To woda perfumowana stworzona specjalnie dla Ciebie, podkreślająca Twoją kobiecość.
  • Ciesz się dużą pojemnością 100 ml, która wystarczy na długo.
  • Odkryj drzewno-kwiatową kompozycję z nutami świeżej morskiej bryzy i orchidei z Madagaskaru.
  • Poczuj zapach inspirowany Morzem Śródziemnym, pełen zmysłowych kwiatów i kremowych nut drzewnych.
  • Jego wyjątkowy, osobisty zapach sprawi, że poczujesz się olśniewająco.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Elizabeth Arden Mediterranean 100ml edp

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

89,25 zł

892,50 zł / 1l

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Estee Lauder - Azuree EDP 50ml
Estee Lauder - Azuree EDP 50ml
9 537,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
476,89 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 364,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 160
136,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 184,63 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
146,37 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml
Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml
982,08 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
122,76 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
493,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Red Door Revealed Woda perfumowana, 100ml
Elizabeth Arden Red Door Revealed Woda perfumowana, 100ml
1 321,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
132,17 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Blue Grass Woda perfumowana, 100ml
Elizabeth Arden Blue Grass Woda perfumowana, 100ml
852,80 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
85,28 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Woda perfumowana, 125ml
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Woda perfumowana, 125ml
1 426,48 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
178,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
902,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
90,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Provocative, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
Elizabeth Arden Provocative, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
961,60 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
96,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC EDP 75ml
ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC EDP 75ml
906,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2421
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 75ml
ELIZABETH ARDEN 5th Avenue NYC Uptown EDP 75ml
892,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
66,93 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Tiffany & Co. Intense, Unisex, 30 ml, Butelka do ponownego użytku, Irys, Bursztyn, Benzoina, Spray
Tiffany & Co. Intense, Unisex, 30 ml, Butelka do ponownego użytku, Irys, Bursztyn, Benzoina, Spray
6 930,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
207,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Untold, Woda perfumowana, 100ml
Elizabeth Arden Untold, Woda perfumowana, 100ml
1 385,10 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,51 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
2 574,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
154,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla GIVENCHY Irresistible Givenchy EDP 50ml
GIVENCHY Irresistible Givenchy EDP 50ml
9 066,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
453,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

jpg Elizabeth Arden Mediterranean 100ml edp Elizabeth Arden 085805063665

Elizabeth Arden Mediterranean to drzewno-kwiatowa kompozycja pełna świeżości morskiej bryzy oraz orchidei z Madagaskaru.









Nuty głowy: romienny blask: sorbet z brzoskwini, mandarynka z Sycylii, damasceńska śliwka
Nuty serca: niezapomniane kwiaty: wisteria, magnolia, orchidea z Madagaskaru
Nuty bazy: nieprzemijające wrażenie: drzewo sandałowe, piżmo, bursztyn



Mediterranean to woda perfumowana od marki Elizabeth Arden. Drzewno-kwiatowo-piżmowa kompozycja zapachowa wydana w 2007 roku. Zmysłowy zapach, w którym kwiaty w połączeniu z kremowym drewnem odzwierciedlają szum wody. 



Nuty zapachowe:

Nuta głowy: śliwka, sycylijska mandarynka, brzoskwinia
Nuta serca: wisteria, magnolia, orchidea
Nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, bursztyn



Mediterranean to olśniewające kwiatowo-drzewne perfumy dla kobiet od popularnej marki Elizabeth Arden. Zmysłowe kwiaty w połączeniu z miękkim drewnem i świeżymi owocami przywołują szepczące fale i bogate tekstury Morza Śródziemnego. Zapach został wprowadzony na rynek w 2007 roku.



MEDITERRANEAN woda perfumowana atomizer 100 mlMediterranean jest inspirowany miłością do życia na Capri i Sardynii. Zapach Mediterranean Merge Połączenie zmysłowych, świeżych kwiatów i kremowych nut drzewnych



Pozwól, aby w Parfum Elizabeth Arden 152405 EDP 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!



  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Śródziemnomorski
  • Płeć: Dama
  • Pojemność: 100 ml
  • Rodzaj zapachu: EDP
Od 36,01 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]



Elizabeth Arden Mediterranean.


Woda perfumowana dla kobiet.


100 ml



Woda perfumowana Mediterranean marki Elizabeth Arden została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.

Woda perfumowana Mediterranean marki Elizabeth Arden została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Perfumy Elizabeth Arden to nowoczesny wyraz promiennej jasności. Bogate tekstury Morza Śródziemnego i jego spokojnych wód znajdują odzwierciedlenie w kremowych, drzewnych i kwiatowych nutach zmysłowości. Mieszanka nektarowego sorbetu brzoskwiniowego i soczystej mandarynki z Sycylii, pobłogosławionej słońcem. Śliwka damasceńska nadaje śródziemnomorskiej nucie nowy, fascynujący blask. Zapach rozwija się kobiecymi i musującymi nutami promiennej glicynii, gwiezdnej magnolii i orchidei madagaskarskiej w pięknym bukiecie. Po tych nutach następuje harmonia drzewa sandałowego i płynnego piżma.

Elizabeth Arden Mediterranean woda perfumowana spray 100ml
Model
Mediterranean
Waga
0.485 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Perfumy > Zapachy
Grupy docelowe
Kobiety
Unisex
EAN
0085805063665
85805063665
085805063665
Numer producenta
JTI-110722188

Model
Mediterranean
Waga
0.485 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Perfumy > Zapachy
Grupy docelowe
Kobiety
Unisex
EAN
0085805063665
85805063665
085805063665
Numer producenta
JTI-110722188
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 184,63 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
146,37 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder Sensuous, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Drewniany, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Ylang-ylang, Czarny pieprz, Miodowy, Drzewo sandałowe
Estée Lauder Sensuous, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Drewniany, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Ylang-ylang, Czarny pieprz, Miodowy, Drzewo sandałowe
2 321,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
116,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin
2 074,67 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 58
155,60 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Taylor Violet Eyes woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Elizabeth Taylor Violet Eyes woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 233,70 zł/1l
123,37 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 109
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
654,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
65,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
2 574,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
154,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Kylie Minogue - Darling EDP 75ml
Kylie Minogue - Darling EDP 75ml
718,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
53,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Red Door, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Miodowy, Mech dębowy, Drzewo sandałowe
Elizabeth Arden Red Door, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Miodowy, Mech dębowy, Drzewo sandałowe
1 376,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
137,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Red Door Revealed Woda perfumowana, 100ml
Elizabeth Arden Red Door Revealed Woda perfumowana, 100ml
1 321,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
132,17 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1500
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla La Rive In Love Woda perfumowana, 90ml
La Rive In Love Woda perfumowana, 90ml
818,44 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
73,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Paris Hilton Can Can 100ml, Kobiety, 100 ml
Paris Hilton Can Can 100ml, Kobiety, 100 ml
1 638,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
163,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Paris Hilton Gold Rush Woda perfumowana, 100ml
Paris Hilton Gold Rush Woda perfumowana, 100ml
1 096,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
109,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden - Pretty EDP 100ml
Elizabeth Arden - Pretty EDP 100ml
962,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
96,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla LANVIN Les Fleurs de Lanvin Blue Orchid EDT 50ml
LANVIN Les Fleurs de Lanvin Blue Orchid EDT 50ml
2 161,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
108,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Devota & Lomba Escarchado Paradise EDT 100 ml W
Devota & Lomba Escarchado Paradise EDT 100 ml W
687,00 zł/1l
68,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 364,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 160
136,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
493,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 322,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
132,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Paris Hilton For Her, Kobiety, 100 ml
Paris Hilton For Her, Kobiety, 100 ml
775,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
77,57 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden - Sunflowers Sunlight Kiss EDT 100ml
Elizabeth Arden - Sunflowers Sunlight Kiss EDT 100ml
531,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 179
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 251,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 175
125,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 626
135,90 zł
-8,62 zł
127,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 029,80 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
102,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze Woda toaletowa, 100 ml
505,30 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
50,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
697,10 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Recenzje klientów

Na podstawie 21 opinii
Oceniono dnia 28 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Armani Emporio She EDP 100ml
Armani Emporio She EDP 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 297
200,44 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 004,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml
Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
238,63 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 386,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 484,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders