3,7



Na podstawie 17 opinii
10 g barwnika do batiku, barwnik do tkanin, możliwość wyboru koloru spośród 30 odcieni
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
386,99 zł
38 699,00 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Farby do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy97 470,59 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G53,87 zł/1kg
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol195,80 zł/1l
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)1 399,00 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Tusz do tkanin, kolory uzupełniające
725,80 zł/1kg
145,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Batik kolor pomarańczowy 100 ml
1 539,60 zł/1kg
153,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Zestaw 6 kolorów Setacolor do jasnych tkanin - 6 x 20 ml
10 271,50 zł/1l
205,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

PENTART Batik Brightener Medium, 80 ml
1 339,80 zł/1l
66,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Barwnik do batiku PENTART, 80 ml, magenta
816,63 zł/1l
65,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Zielony barwnik do tekstyliów Creall
281,52 zł/1l
140,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Farba do tkanin Setacolor kryjąca - Liliowy - 45 ml
468,67 zł/1l
21,09 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Creall farba do tekstyliów żółta, 250 ml
256,40 zł/1l
64,10 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Rosa Talent Zestaw kolorów do tekstyliów 12x20ml
207,59 zł/1kg
60,20 zł
Sprzedawca: Shan

Pebeo Setasilk, 45 ml, 07 Magenta
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Darwi DA0100050085C Farba do tkanin Pearlescent 50 ml 1 szt.
431,20 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: VISO

Markery do obuwia i tkanin 10 kolorów Kidea MOT10KA
121,08 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: KRAINA_MISIA_KRZYSIA_MAG

Podkład wybielający Pebeo Setasilk, 45 ml
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Farby do tkanin – zestaw podstawowych kolorów, 6 sztuk (po 42 ml)
8,27 zł
Sprzedawca: Bambule

Farba do tkanin Marabu, kolor wiśniowy 031, 500 ml
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Farby plakatowe 8 kolorów 20ml
837,50 zł/1l
16,75 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wystarczy samodzielnie zafarbować tekstylia, tkaniny i przędzę barwnikiem do tkanin w wybranym kolorze. Proszek rozpuszcza się w podgrzanej wodzie.
Barwnik do tekstyliów / batiku charakteryzuje się dobrą głębią koloru i jest łatwy w użyciu. Podążaj za letnim trendem i po prostu nadaj swoim tekstyliom nowy kolor lub zwiąż tkaniny przed farbowaniem, aby stworzyć znane batikowe wzory.
- Artykuł zawiera 10 g barwnika do tkanin / barwnika do batiku i instrukcję
- Jedna torebka wystarcza na ok. 0,5 kg tkanin
- Nadaje się do tkanin wykonanych z włókien naturalnych (bawełna, len, wiskoza, len, batyst, sztuczny jedwab)
- Uwaga: Barwnik nie powinien znajdować się w rękach dzieci, dlatego należy przechowywać go w miejscu niem dla dzieci!
- Bez poduszek i dekoracji - zdjęcia mają na celu jedynie pokazanie efektu farbowania
- Aby uzyskać równomierny kolor, zalecamy farbowanie w pralce.
- Zalecana temperatura farbowania wynosi co najmniej 60 stopni
Aby zaprezentować nasze produkty, tworzymy zdjęcia, które są jak najbardziej wierne oryginałowi. Niemniej jednak kolor może nieznacznie różnić się od wyświetlanego obrazu, ponieważ odwzorowanie kolorów na monitorach zależy od odpowiednich ustawień.
- Kolor
- Producent
- maDDma
- Waga
- 0.01 kg
- EAN
- 4056285152398
- Kolor
- Producent
- maDDma
- Waga
- 0.01 kg
- EAN
- 4056285152398
Uwaga!
Pasuje również do tego

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie brąz espresso
310,00 zł/1kg
74,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Żakard Jacquard iDye Poly 14 gr Czarny
1 457,90 zł/1l
145,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Marabu 171950073, Czarny, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
345,10 zł/1l
34,51 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gładka | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
35,43 zł/1kg
72,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Simplicol 1702, Pomarańczowy, 1 szt., India-Orange, 150 g, Pudełko, Niemcy
70,67 zł/1l
21,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)
60,90 zł/1kg
24,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol 1714, Zielony, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy
336,07 zł/1l
50,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nevskaya Palitra farba do tkanin biała | 50 ml w małym słoiczku | odporne na zmywanie farby do tkanin | jakość od Decola
25,10 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Zestaw farb do tkanin Grafix - 5 kolorów - farba do tkanin do odzieży i majsterkowania - idealna do batiku, tie-dye i kreatywnego projektowania tkanin dla dzieci
67,32 zł/1l
33,66 zł
Sprzedawca: Dionizos

Zestaw farb do tkanin Mont Marte 20 x 20 ml – odporne na pranie i prasowanie, wysoko pigmentowane farby do malowania na tkaninach, przeznaczone do koszulek, toreb, poduszek i mody DIY.
542,82 zł/1l
217,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

10 g barwnika do batiku, barwnik do tkanin, możliwość wyboru koloru spośród 30 odcieni
38 699,00 zł/1kg
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pebeo 7A farba do tekstyliów w aerozolu na bazie wody, 100 ml, czarna
782,50 zł/1l
78,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

7 Artists Textile Paint Set - 9x20 ml Farby akrylowe Cat do malowania tkanin, odzieży, toreb, butów - Genialne farby do tkanin odporne na zmywanie
952,83 zł/1l
234,73 zł
-6,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
228,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

KREUL 91953, Biały, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
614,20 zł/1l
30,71 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farba do tkanin PENTART, 50 ml, zieleń sosnowa
1 196,80 zł/1l
59,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Rosa Talent Zestaw kolorów do tekstyliów 12x20ml
207,59 zł/1kg
60,20 zł
Sprzedawca: Shan

Marabu 17160075073, Czarny, Farby do ubrań, Płynny, 500 ml, 1 szt.
205,22 zł/1l
102,61 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol
201,87 zł/1l
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy
93,87 zł/1l
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol 1706, Jeżyna, Czerwony, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy
354,40 zł/1l
53,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Marabu 0314000000002, Beżowy, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Żółty, Farby do ubrań, 10 szt.
1 792,00 zł/1l
53,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 1716000000087, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Farby do ubrań, Płynny, 90 ml, 6 szt.
800,11 zł/1l
72,01 zł
Sprzedawca: MATFEL

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara
200,07 zł/1l
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intensywny barwnik tekstylny w płynie Simplicol w kolorze błękitu królewskiego
198,07 zł/1l
29,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Marabu 17150005015, Zielony, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu Tie Dye Ink, Ciemny Niebieski, 80 ml, 1 szt., Tkanina
495,88 zł/1l
39,67 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 65% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
65%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
12%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 24% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
24%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łatwa instalacja
Jeśli robisz to, co opisano w instrukcji, działa naprawdę dobrze.
Oceniono dnia 27 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Dobry
Oceniono dnia 17 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie rozpuszcza się w wodzie
Absolutnie nie nadaje się do użytku, ponieważ pozostawia kropki podczas kąpieli! Co za wstyd, zrujnowałem już kilka przedmiotów z tego powodu.
Oceniono dnia 8 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor tkaniny
Nadal jestem zadowolony!
Oceniono dnia 11 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor inny niż na zdjęciu
Chciałam przefarbować pościel i jestem całkowicie rozczarowana. Kołdra jest teraz bardziej różowa niż cokolwiek innego i wygląda okropnie.
Oceniono dnia 11 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolory niezgodne z opisem
Niestety kolory bardzo mocno odbiegają od podanego odcienia - różowy jest np. czerwony, ciemnoniebieski raczej fioletowo-niebiesko-szary
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
212,05 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Nordatech

Simplicol das Oryginalny płynny utrwalacz koloru dla doskonałych kolorów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
11,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
128,78 zł/1l

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97 470,59 zł/1kg

Simplicol 1708, Niebieski, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 000,00 zł/1kg

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,87 zł/1kg

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
33,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,47 zł/1l

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,07 zł/1l

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,87 zł/1l

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
93,87 zł/1l

Kreul Javana Farba do tkanin Vanille 50 ml 1 szt.
14,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
277,80 zł/1l

Barwnik do tkanin Motylek (Wrzosowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
24,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,90 zł/1kg

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml Gold 130
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml White 102
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l