4,8



Na podstawie 67 opinii
Model:
GlattCreative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gładka | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
72,98 zł
35,43 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Farby do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G53,87 zł/1kg
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Środek rozjaśniający Pebeo Setacolor, 45 ml1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creative Deco Pasta Strukturalna Drobnoziarnista 2kg | Ceglana Drobna Masa do Projektów Plastycznych Malowania Akrylami | Łatwa do Użycia za Pomocą Szpachelki Szpatułki | do Efektów 3D Struktur Faktur
48,99 zł/1kg
97,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Creative Deco Pasta Strukturalna Drobnoziarnista 2kg | Szara Drobna Masa do Projektów Plastycznych Malowania Akrylami | Łatwa do Użycia za Pomocą Szpachelki Szpatułki | do Efektów 3D Struktur Faktur
48,99 zł/1kg
97,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Farby plakatowe 20 ml w 10 intensywnych kolorach
900,00 zł/1l
18,00 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Pebeo Setasilk, 45 ml, 25 Silbergrau
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biała
2 240,00 zł/1l
100,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Utwardzacz do tekstyliów PENTART, 500 ml
175,98 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Pisak perłowy 3D Koh-I-Noor do zdobień biały 30 ml
1 061,00 zł/1l
31,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Biała farba do tekstyliów Creall
383,98 zł/1l
191,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Srebrna farba Creall
136,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Farba plakatowa czerwona 500ml
47,52 zł/1l
23,76 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Jovi - Farba plakatowa Jovi, butelka 250 ml, biała
83,16 zł/1l
20,79 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Mehrzwecklack Baskischrot RAL 3004 Matt Ripolin 2 l
143,24 zł/1kg
472,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Discountic

Podkład wybielający Pebeo Setasilk, 45 ml
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Simplicol das Oryginalny płynny utrwalacz koloru dla doskonałych kolorów
126,78 zł/1l
11,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intensywny barwnik tekstylny w płynie Simplicol w kolorze błękitu królewskiego
198,07 zł/1l
29,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PENTART Batik Brightener Medium, 250 ml
375,96 zł/1l
93,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

KREUL farba do jedwabiu JAVANA, pudełko z farbą do jedwabiu
195,74 zł/1kg
206,54 zł
-40,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,38 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zielony Tlenek - Płynny Pigment Emalii
1 592,00 zł/1l
55,72 zł
Sprzedawca: Social-Discount
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ZASTOSOWANIE - Pasta strukturalna idealnie nadaje się do projektów artystycznych, umożliwiając tworzenie ciekawych struktur, które wzbogacą Twoje prace. Doskonale sprawdzi się zarówno w projektach abstrakcyjnych, jak i bardziej klasycznych. Aby urozmaicić wygląd pracy, po wyschnięciu pasty można nałożyć farbę akrylową.
WYSOKA JAKOŚĆ - Pasta strukturalna Creative Deco wykonana jest z komponentów najwyższej jakości, co sprawia, że jest łatwa i przyjemna w użyciu.
UNIWERSALNOŚĆ - Produkt ma szerokie zastosowanie i może być wykorzystywany do tworzenia struktur artystycznych na różnych powierzchniach, takich jak płótno, MDF, sklejka, metal, drewno czy beton.
ŁATWA W UŻYCIU - Pasta jest gotowa do użycia – wystarczy ją wymieszać i nałożyć odpowiednim narzędziem, na przykład szpachelką czy szpatułką. Produkt dobrze się rozprowadza. W przypadku pracy na większych powierzchniach, pasta może szybko wysychać, więc można ją delikatnie zwilżyć wodą, aby utrzymać jej plastyczność.
WYPRODUKOWANA W UE - Wszystkie nasze produkty pochodzą z Unii Europejskiej, gdzie obowiązują najbardziej rygorystyczne standardy jakości na świecie.
- Zawartość
- 2000 ml
- Wymiary
- 20,3 x 12,1 x 11,3 cm
- Długość
- 17.4 cm
- Model
- Glatt
- Kolor
- Biały
- Producent
- Creative Deco
- Zakres dostawy
- pasta strukturalna, 2kg
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 2.06 kg
- EAN
- 5060530139392
- Numer producenta
- X001T2OEWB
- Zawartość
- 2000 ml
- Wymiary
- 20,3 x 12,1 x 11,3 cm
- Długość
- 17.4 cm
- Model
- Glatt
- Kolor
- Biały
- Producent
- Creative Deco
- Zakres dostawy
- pasta strukturalna, 2kg
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 2.06 kg
- EAN
- 5060530139392
- Numer producenta
- X001T2OEWB
Pasuje również do tego

WESTCOTT E-40200 00 Zestaw szpachelek do malowania narzędzi modelarskich WESTCOTT, 5 szt
70,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gruboziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
36,40 zł/1kg
74,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Stylex 28750, 500 ml, Biały, Matowy, Butelka
221,96 zł/1l
110,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Stylex 28662, Obraz, Płótno rozciągniete, Biały, Bawełna, 600 mm, 400 mm
89,33 zł/1kg
89,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Drobnoziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
35,43 zł/1kg
72,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Farby akrylowe Artina 1000 ml tubka biel tytanowa Crylic Wysoka pigmentacja
269,95 zł/1l
269,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Folia metal leaf złoto 14x14 cm 5 ark - Pentart
21,00 zł
Sprzedawca: Loveart

Tritart Zestaw pdzli 25 sztuk - Zestaw pdzli syntetycznych - Pdzle akrylowe Akwarela - Zestaw pdzli do farb akrylowych - Zestaw pdzli akrylowych Malarstwo olejne
63,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Creative Deco Lakier Akrylowy Błyszczący | 500ml | Wykończenie Powierzchni na Bazie Wody | Permanentny Bezbarwny | Zastosowanie Wewnątrz i na Zewnątrz
123,60 zł/1kg
67,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Żywica epoksydowa Żywica epoxy do odlewania uniwersalna | 1 KG | Odlewanie do 5 cm | Pourpoxy | Krystalicznie czysta | Zawiera bloker UV
128,04 zł/1kg
128,04 zł
Sprzedawca: Pourpoxy

Creative Deco Pasta Strukturalna Drobnoziarnista 500g | Biała Drobna Masa do Projektów Plastycznych Malowania Akrylami | Łatwa do Użycia za Pomocą Szpachelki Szpatułki | do Efektów 3D Struktur Faktur
96,33 zł/1kg
52,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Drewniana półka na rośliny, stojak na kwiaty wielopoziomowy 7 półek, schody kwiatowe schody roślinne półka na kwiaty do dekoracji balkonu restauracji kawiarni, 40x20x122cm
149,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

HobbyFun Keraflott masa odlewnicza biały proszek odlewniczy na bazie gipsu 5000g
22,72 zł/1kg
113,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pelikan 700405, Zestaw pędzli, Mieszany, Włosy kucykyka
26,45 zł
Sprzedawca: MATFEL

Namiot plażowy 145x100x70cm - turkusowo - szary
64,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Podobrazie malarskie 70x100 cm Phoenix Premium Płótno Malarskie Blejtram
236,58 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts

Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Marabu12100000209 Zestaw farb akrylowych Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
202,49 zł/1l
131,62 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 12010075073, 500 ml, Czarny, Satyna, Tubka, Wodoodporny
133,94 zł/1l
66,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Rama klinowa Deknudt w kształcie prostokąta, 20 x 20 cm, w kolorze naturalnym
61,29 zł
Sprzedawca: Fotoalben-Discount

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Belle Vous 4 szt. puste ptno z blejtramem - 15x15 cm, 20x25 cm, 30x40 cm, 35x50 cm - ptno z blejtramem dla artystw - materiay eksploatacyjne
59,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Samochód elektryczny dla dzieci Mercedes Gtr, z pilotem 2.4G, reflektorami LED, MP3, klaksonem i muzyką, czarny
566,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

2x folia ochronna do Samsung Galaxy A13 5G przezroczysta folia ochronna wyświetlacza dipos
45,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dipos

Creative Deco Lakier Akrylowy Matowy | 500 ml | Wykończenie Powierzchni na Bazie Wody | Permanentny Bezbarwny | Zastosowanie Wewnątrz i na Zewnątrz
123,60 zł/1kg
67,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Intenso Speed Line, 128 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Pokrywka, 8 g, Czarny
86,30 zł
Sprzedawca: Warehouse

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Waga 2,06 kgModel Glatt
Doskonała pasta strukturalna. Bardzo dobrze się nakłada, nie kruszy się i jest trwała. Moje zdjęcie ma już rok, a wszystko nadal wygląda idealnie.
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znakomita pasta strukturalna. Potrzebuję jej do obrazów akrylowych
Waga 2,06 kgModel Glatt
Pasta szybko się nakłada i łatwo ją pokryć farbą. Jestem zachwycona. Chętnie kupię ponownie
Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
pasta
Waga 2,06 kgModel Glatt
Świetna alternatywa dla małych opakowań. Idealna jakość produktu.
Oceniono dnia 2 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super pasta
Waga 2,06 kgModel Glatt
Pasta bardzo łatwa w obróbce, dobrze wysycha, bez pęknięć itp. Kupiłem ją już dwa razy i mogę ją polecić
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonałe wykończenie
Waga 2,06 kgModel Glatt
Idealny do modelowania
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jest doskonały!!!!
Waga 2,06 kgModel Feinkörnig
Będę używał do techniki łączonego obrazu.
Oceniono dnia 4 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena
Waga 2,06 kgModel Glatt
Dobra cena i łatwa współpraca.
Oceniono dnia 13 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dokładnie tak, jak opisano
Waga 2,06 kgModel Grob
Super cena! Dostarczone szybko
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
212,05 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Nordatech

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 823,53 zł/1kg

Simplicol 1708, Niebieski, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 000,00 zł/1kg

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,87 zł/1kg

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
33,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,00 zł/1l

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,07 zł/1l

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,87 zł/1l

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
93,87 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml Gold 130
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml White 102
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Barwnik do jasnych i ciemnych tkanin Phoenix 59 ml Neon Pink 157
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do tkanin Jasnych i Ciemnych Niebieska Aureuo 59ml Kolor Niebieski Blue Farby
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do tkanin Jasnych i Ciemnych Fioletowa Aureuo 59ml Kolor Fioletowy Purple Farby
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Barwnik do tkanin Motylek (Wrzosowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg