4,8



Na podstawie 68 opinii
EMSA 508545, Pudełko, Prostokątny, Przezroczysty, Niemcy, 225 mm, 325 mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
70,39 zł
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pojemniki do przechowywania żywności i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pojemnik na żywność Orion z pokrywką Pojemnik do przechowywania żywności Pojemnik kuchenny 2 L21,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Więcej informacji o reklamie
GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne100,75 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Więcej informacji o reklamie
Pojemnik na żywność Orion z pokrywką i uszczelką Pojemnik do przechowywania żywności Pojemnik kuchenny 1,5 l49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

EMSA 515645, Pudełko, Prostokątny, 1,2 l, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
107,66 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA 508558, Pudełko, Prostokątny, 1 l, Niebieski, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
94,90 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA N10307, Zestaw, Prostokątny, 0,8 l, Niebieski, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
113,71 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

EMSA CLIP & CLOSE 508551, Pojemnik, Inne, 0,35 l, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Polipropylen (PP)/elastomer termoplastyczny (TPE)
26,26 zł
Sprzedawca: M_plus_L

EMSA 508553, Pudełko, Okrągły, 2 l, Niebieski, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
63,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Pojemniki do przechowywania żywności Emsa Clip & Close, zestaw 3, 0,55 l każdy, niebieski
77,05 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA CLIP & CLOSE 508568, Zestaw, Prostokątny, 3,7 l, Niebieski, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, 0 - 100 °C
121,45 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA 513576, Pudełko, Prostokątny, 0,6 l, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
74,04 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA 508557, Pudełko, Prostokątny, 2,65 l, Niebieski, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
83,70 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

EMSA CLIP & CLOSE N10114, Pojemnik, Okrągły, 2,6 l, Niebieski, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
85,79 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA 508567, Pudełko, Prostokątny, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy, 195 mm
127,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Rotho 1162706161WS, Pudełko, Prostokątny, 1 l, Niebieski, Przezroczysty, -20 °C, 160 mm
53,64 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Pojemniki do przechowywania „Clip & Close 3D Perfect Clean” 32,7 x 22,7 x 11,1 cm, 5,50 litra
246,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pojemnik na żywność z pokrywką i uszczelką 400 ml
21,97 zł
Sprzedawca: OneGlobalTrade

plast team 28050801 plast team Frischhaltedose Airtight, 5,0 Liter, weiß
111,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pojemnik na żywność szklany z pokrywką, 29 x 18 cm
43,02 zł
Sprzedawca: Fernity

Emsa CLIP & CLOSE COLOR EDITION 3110600854 4009049537955
80,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Mój świat. Mój dom.
Powrót do domu i dobre samopoczucie - to właśnie oznacza marka EMSA. Czy to w domu, w ogrodzie, czy w podróży: chcemy inspirować na nowo każdego dnia - dzięki innowacyjnym produktom, modnym kolorom, doskonałemu wzornictwu i oczywiście najlepszej funkcjonalności.
Od dzbanków próżniowych i praktycznych produktów do podróży, przez sprytne gadżety kuchenne i stylowe tace, po unikalne pojemniki do przechowywania żywności i dekoracyjne donice do ogrodu - daj się zainspirować różnorodnością świata EMSA.
Zachowanie świeżości, odgrzewanie, transport - pojemniki na każdą okazję
Utrzymywanie świeżości, transport, odgrzewanie lub przechowywanie - EMSA ma odpowiednie pojemniki do każdego zastosowania. Dzięki uszczelnieniu zapewniającemu świeżość i bezpiecznemu plastikowi lub wytrzymałemu szkłu, żywność jest przechowywana dłużej - gwarantujemy, że mniej wyląduje w koszu. Transport jest również łatwy i bezpieczny dzięki odpowiednim puszkom, zaprojektowanym dla najpopularniejszych produktów "na wynos".
Pojemniki do przechowywania żywności Clip & Close 2.0
Świeża żywność naprawdę pozostaje świeża przez długi czas w pojemnikach do przechowywania żywności CLIP & CLOSE! Dzięki unikalnemu uszczelnieniu świeżości w pokrywie, pojemniki są nie tylko w 100% szczelne, ale także w 100% higieniczne, ponieważ w szczelinach nie mogą tworzyć się zarazki. Puszki CLIP & CLOSE są wolne od BPA i dlatego są całkowicie bezpieczne dla żywności dla niemowląt. Idealne do lodówki, zamrażarki, kuchenki mikrofalowej i jako zdrowy posiłek na wynos.
Wideo otwiera się w nowym oknie
Pojemniki do przechowywania żywności, które dłużej utrzymują jej świeżość
Wszyscy kochamy świeżą żywność. Aby zachować jej świeżość jak najdłużej, szczególnie ważne jest prawidłowe przechowywanie.
Sekret zdrowej i długotrwałej świeżości tkwi w unikalnej uszczelce w pokrywce pojemników do przechowywania żywności CLIP & CLOSE - bez żadnych szczelin, absolutnie higienicznej i w 100% szczelnej.
Dane techniczne
- Pojemność
- 0,55 litra, wymiary: 16,3 x 11,3 x 5,8 cm
- 0,8 litra, wymiary: 19,7 x 13,6 x 5,9 cm
- 1,0 litra, wymiary: 19,7 x 13,6 x 7,2 cm
- 1,1 litra, rozmiar: 16,3 x 11,3 x 11 cm
- 1,2 litra, rozmiar: 22,5 x 16,3 x 5,8 cm
- 1,6 litra, wymiary: 16,3 x 11,3 x 16,3 cm
- 2,3 litra, rozmiar: 22,5 x 16,3 x 9,9 cm
- 2,6 litra, rozmiar: 32,5 x 22,5 x 6 cm
- 3,7 litra, rozmiar: 26,5 x 19,5 x 11 cm
- 5,5 litra, rozmiar: 32,7 x 22,7 x 11,1 cm
- 8,2 litra, rozmiar: 32,7 x 22,7 x 16,3 cm
- 10,6 litra, rozmiar: 32,7 x 22,7 x 21,5 cm
- 100% szczelności + 100% bezpieczeństwa
- Można układać jeden na drugim, aby zaoszczędzić miejsce
- Bezpieczne w transporcie zamknięcie na klips
- Odpowiedni do żywności dla niemowląt
- Unikalna uszczelka
- Wyprodukowano w Niemczech
Zakres dostawy
- Słoik do przechowywania żywności EMSA Clip & Close 2.0
- Instrukcja obsługi
- Model:
- Pudełko
- Układ:
- Prostokątny
- Kolor produktu:
- Przezroczysty
- Test zamrażalnika:
- Tak
- Odporny na przeciekanie:
- Tak
- Miarka:
- Tak
- Kraj pochodzenia:
- Niemcy
- Liczba części:
- 2
- Szerokość produktu:
- 225 mm
- Głębokość produktu:
- 325 mm
- Wysokość produktu:
- 62 mm
- Waga produktu:
- 517 g
- Szerokość opakowania:
- 225 mm
- Głębokość opakowania:
- 325 mm
- Wysokość opakowania:
- 62 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 559 g
- Ilość na paczkę:
- 6 szt.
- Bezpieczne przechowywanie żywności:
- Tak
"Clip & Close 3D Perfect Clean"
- Zdrowa świeżość: w 100% higieniczny, szczelny i nieszkodliwy
- Nie zawiera BPA
- Z bezpiecznym w transporcie zamknięciem na klips i unikalną uszczelką, odpowiednie do żywności dla niemowląt
- Wyprodukowano w Niemczech
- Bez szczelin, bez zarazków
- Można używać w kuchence mikrofalowej
- Można myć w zmywarce
- Kolor: przezroczysty / niebieski
- Wzór: prostokątny
- Pojemność: 2,60 litra
- Dł. x szer. x wys.: 32,7 x 22,7 x 6,0 cm
- Nadaje się do zamrażarek
-
- Słoik do przechowywania żywności Emsa Clip & Close
- 508545
- 2,6 L
Zakres dostawy obejmuje:
Emsa Clip & Close słoik do przechowywania żywności 508545 Emsa Clip & Close słoik do przechowywania żywności 508545 2,6 L 32,5 x 22,5 x 6 cm można myć w zmywarce
Emsa 508545 Pudełko na świeżość Clip & Close
- Pojemność: 2,6 litra
- Elastomer termoplastyczny
- Polipropylen
- Nie zawiera BPA
- Odporny na mróz
- Można myć w zmywarce
- Bezpieczny w kuchence mikrofalowej: luźno założyć pokrywkę, maksymalnie 1,5 minuty przy 600 W
- 30 lat gwarancji
- Wodoodporność
- Zintegrowana skala ilości
- Pieczęć świeżości
- Kolor: niebieski
- Plastik
- 2,6 litra
- (dł. x szer. x wys.): 32,5x22,5x6,2 cm
- Plastik
- 2,6 litra
- (dł. x szer. x wys.): 32,5x22,5x6,2 cm
bezpieczne w transporcie zamknięcie klipsowe, unikalne uszczelnienie, odpowiednie do żywności dla niemowląt, w 100% higieniczne, w 100% szczelne, w 100% bezpieczne, spełnia normy HACCP, można układać jeden na drugim, wymiary: (szer.) 265 x (gł.) 195 x (wys.) 110 mm
Pojemniki do przechowywania żywności CLIP & CLOSE zapewniają zdrową świeżość. Świeża żywność pozostaje dłużej świeża i można się nią dłużej cieszyć! Dzięki unikalnemu uszczelnieniu świeżości w pokrywie, puszki są nie tylko w 100% szczelne, ale także w 100% higieniczne, ponieważ w szczelinach nie mogą tworzyć się zarazki. Puszki CLIP & CLOSE są całkowicie bezpieczne dla żywności dla niemowląt. Idealne do lodówki, zamrażarki i kuchenki mikrofalowej. Dobra zabawa również w podróży!
Bezpieczne w transporcie zamknięcie na klips Unikalne uszczelnienie Nadaje się do żywności dla niemowląt Możliwość układania jeden na drugim w celu zaoszczędzenia miejsca 100% szczelności + 100% bezpieczeństwa Wyprodukowano w Niemczech Główne cechy Szczegóły techniczne Typ Pudełko Prostokątny Kolor produktu Półprzezroczysty Zawartość opakowania Ilość w opakowaniu 1 szt
w 100% szczelne, wytrzymałe i absolutnie higieniczne pojemniki do przechowywania żywności z Niemiec
- Wysokość
- 6.2 cm
- Szerokość
- 22.5 cm
- Długość
- 32.7 cm
- Średnica
- 22.5 cm
- Pojemność
- 2.6 l
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Niebieski
- Kształt
- Prostokątny
- Producent
- Liczba części
- 6-częściowy
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.517 kg
- EAN
- 4009049303154
- Numer producenta
- 508545
- Wysokość
- 6.2 cm
- Szerokość
- 22.5 cm
- Długość
- 32.7 cm
- Średnica
- 22.5 cm
- Pojemność
- 2.6 l
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Niebieski
- Kształt
- Prostokątny
- Producent
- Liczba części
- 6-częściowy
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.517 kg
- EAN
- 4009049303154
- Numer producenta
- 508545
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

EMSA 508547, Pudełko, Prostokątny, Przezroczysty, Niemcy, 230 mm, 328 mm
74,18 zł
Sprzedawca: M_plus_L

EMSA 508542, Pudełko, Prostokątny, Przezroczysty, Niemcy, 167 mm, 228 mm
57,53 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA 508546, Pudełko, Prostokątny, 3,7 l, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
70,39 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA 508558, Pudełko, Prostokątny, 1 l, Niebieski, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
94,90 zł
Sprzedawca: somnia24

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

EMSA 515645, Pudełko, Prostokątny, 1,2 l, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
107,66 zł
Sprzedawca: somnia24

EMSA N10307, Zestaw, Prostokątny, 0,8 l, Niebieski, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
113,71 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

EMSA 508549, Pudełko, Prostokątny, Przezroczysty, Niemcy, 225 mm, 330 mm
134,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

EMSA 508548, Pudełko, Prostokątny, Przezroczysty, Niemcy, 228 mm, 328 mm
98,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Kela 12172, Pojemnik na ciasto, Prostokątny, Grafitowy, Szary, Plastik, 450 mm, 300 mm
47,54 zł
Sprzedawca: PERLACASA

EMSA CLIP & CLOSE 508551, Pojemnik, Inne, 0,35 l, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Polipropylen (PP)/elastomer termoplastyczny (TPE)
26,26 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Öz Nature | Suszone plastry pomarańczy 500g
179,74 zł/1kg
89,87 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Xoro HRS 2610, Satelitarny, DVB-S2, 4:3, 16:9, AVI, MPG, TS, AVC, H.264, MPEG2, MPEG4, MP3
380,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lampa sufitowa LED SKYLER 14241-16 LeuchtenDirekt
151,00 zł
Sprzedawca: KupZarovky

Odkurzacz akumulatorowy Authmic 80000Pa, 70 minut pracy bezprzewodowej, odkurzacz akumulatorowy z wyświetlaczem LED, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, 10-w-1, odkurzacz ręczny, pojemność 2L
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Clatronic NE 3595, Czarny, Szary, Cylidner, Stal nierdzewna, Bateria, AA, 40 mm
34,90 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Leżak SONGMICS, składany, 193 x 53 x 29 cm, maks. obciążenie 150 kg, z osłoną przeciwsłoneczną, zagłówkiem i regulowanym oparciem, do ogrodu, na basen, taras, ciemnoszary GCB19UV1
275,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Czarny Damski Fartuch Kuchenny Z Kieszeniami – Idealny Do Gastronomii
14,00 zł
Sprzedawca: Happymall

Fresh Bomb + Etui (Orangina)
84,76 zł
Sprzedawca: PP-Trading

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
112,01 zł/1kg
280,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Kuchenka kempingowa na gaz butanowy
215,76 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
98,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Google Pixel 8 Pro , 17 cm (6.7"), 1344 x 2992 px, 12 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
3 180,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mobile-Discounter

Skrzynia ogrodowa na poduszki 310 litrów o wyglądzie rattanu Zamykana na kółka Uchwyty Czarny
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Szafka Keter Piú High
449,00 zł
Sprzedawca: PENTA

EMSA 513576, Pudełko, Prostokątny, 0,6 l, Przezroczysty, Polipropylen (PP), Termoplastyczny elastomer, Niemcy
74,04 zł
Sprzedawca: somnia24

D Vier USB-C HUB Digital AV Multi Port Adapter USB 3.1 Type-C do 1 HDMI 4K USB
38,90 zł
Sprzedawca: d_vier
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeże i praktyczne
Kolor Niebieski
Świetnie nadają się do przechowywania świeżych produktów spożywczych, a nawet podczas transportu nic z nich nie wycieka. Bardzo lubię te pojemniki. Można je używać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Służy do fermentacji ciasta
Kolor Niebieski
Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Wystarcza do fermentacji 500 g mąki na pieczenie chleba. Zakwas jest gęsty, więc spełnia wszystkie moje wymagania
Oceniono dnia 12 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezawaryjna
Kolor Niebieski
Używam go jako puszki do przechowywania, aby ograniczyć do minimum inwazję moli w spiżarni. Zamknięcia są odporne na mole! Mam teraz 3 w rozmiarze 10,6 litra i jestem bardzo zadowolony ;-)
Oceniono dnia 30 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre również na karmę dla psów
Kolor Niebieski
Używam tego pudełka do przechowywania karmy dla psów. Pudełko o pojemności 10,6 litra idealnie mieści 5 kilogramów, a karma pozostaje świeża.
Oceniono dnia 20 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Był całkowicie dobry i zgodny z oczekiwaniami.
Kolor Niebieski
Tak naprawdę nie wiesz, jak dobry jest przedmiot, kiedy go kupujesz, ale po dłuższym użytkowaniu. Ale jak dotąd bardzo dobrze.
Oceniono dnia 1 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Kolor Niebieski
Jakość towarów jest najwyższa, cena / wydajność najwyższa, opakowanie najwyższe, tylko czas dostawy był nieco długi
Oceniono dnia 28 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super pudełko
Kolor Niebieski
Moje uzupełniające przyprawy idealnie pasują do dużego pudełka, wszystko jest szczelnie zamknięte i nic nie pachnie.
Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dokładnie
Kolor Niebieski
Robi dokładnie to, co powinien. Super puszka! Wielkie dzięki
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SucceBuy zestaw pojemników do przechowywania składników o pojemności 5,5 galona, 3-częściowy, pojemnik na mąkę z materiału PP z kółkami, biała półka, do użytku komercyjnego, przesuwana pokrywa i szufelka, biały
268,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
255,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Mucola Komora próżniowa Komora odgazowująca Silver280x450mm SilverPojemnik próżniowy Pułapka na żywicę Komora próżniowa - 7,39L Akryl



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
687,90 zł
-43,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
644,90 zł
Sprzedawca: Mucola

Szczelne pojemniki do przechowywania Viwares z pokrywką | Zestaw 20 pojemników do przechowywania | BEZ BPA | Do przechowywania płatków śniadaniowych, mąki i cukru | Praktyczne pudełko do przechowywania w kuchni dla wszystkich produktów spożywczych



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
130,21 zł
Sprzedawca: Viwares

Zestaw pojemników do przechowywania żywności – LUNCHIO
84,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,80 zł
Sprzedawca: Mormark

18-częściowy zestaw słoików do przechowywania Viwares - w tym pojemnik na spaghetti o pojemności 2,0 l i 6 słoików na przyprawy z pokrywką dozującą - pojemniki do przechowywania z pokrywką, hermetyczne, wolne od BPA i 52 etykiety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
115,69 zł
Sprzedawca: Viwares

Prostokątne wiadro Benbow z pokrywką i uchwytem 5L Ilość: 100 sztuk, przezroczyste, z certyfikatem BSR, hermetyczne, bezpieczne dla żywności, z certyfikatem BRC



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
844,61 zł
Sprzedawca: www_benbow_de

Vilde | Pojemnik szklany 1 l - Pojemnik kwadratowy z uszczelką silikonową - Można myć w zmywarce
21,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Wiadro BenBow z pokrywką 30L x20 białe - bezpieczne dla żywności, wytrzymałe, hermetyczne, szczelne, bezzapachowe - plastikowe wiadro z uchwytem - puste



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
759,72 zł
Sprzedawca: www_benbow_de

Szklany pojemnik HERMET z drewnianą pokrywką, 400 ml
37,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,49 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Vilde | Pojemnik szklany 1,8 l - Pojemnik kwadratowy z uszczelką silikonową - Można myć w zmywarce
25,51 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Zestaw 8 szklanych pojemników do przechowywania z pokrywkami bambusowymi, szczelne



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
255,55 zł
Sprzedawca: Mormark

Wiadro BenBow z pokrywką 20L x20 zielone - bezpieczne dla żywności, wytrzymałe, hermetyczne, szczelne, bezzapachowe - plastikowe wiadro z uchwytem - puste



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
520,43 zł
Sprzedawca: www_benbow_de

Pojemnik na suchą żywność Pojemnik do przechowywania Pojemnik kuchenny Puszka do przechowywania z pokrywką 1,2 L
12,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Vilde | Słój DUŻY SŁOIK pojemnik szklany na ogórki kiszone małosolne przetwory 6L



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Vilde pojemniki na żywność Pojemniki szklane Słoik do przechowywania żywności z pokrywką i uszczelką 4 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Zestaw Pojemników Plastikowych Do Żywności Okrągłe 3 Szt Pojemniki Różowe



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,76 zł
Sprzedawca: EDANTI

Zestaw Pojemników Plastikowych Do Żywności Okrągłe 3 Szt Pojemniki Zielone



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,59 zł
Sprzedawca: EDANTI

Zestaw Pojemników Plastikowych Do Żywności Okrągłe 3 Szt Pojemniki Niebieskie



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,59 zł
Sprzedawca: EDANTI

Pojemniki wielofunkcyjne Tupperware One Touch Fresh – zestaw 3 sztuk w kształcie prostokąta



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Zestaw Pojemników Plastikowych Do Żywności 17 Szt Pojemniki Zielony



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,65 zł
Sprzedawca: EDANTI