4,7



Na podstawie 63 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Zawartość:
2500 l- 0.75 lPokaż dostępne warianty
- 2.5 lPokaż dostępne warianty
- 2500 l
Kolor:
Remmers Wood Protection Cream 2717 Pine/Larch 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
239,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
188,43 zł-51,47zł
0,08 zł / 1l
+ 17,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Bejca do drewna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Remmers HK-Lasur 2,5 L wiadro palisander77,97 zł/1l
194,92 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Remmers Wood Protection Cream 2714 bezbarwny 0,75 l do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz pomieszczeń
98,00 zł/1l
84,47 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,50 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro Teak
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur dąb rustykalny 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect szary antracyt 2,5 l
84,82 zł/1l
212,04 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro palisander
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Bejca Ochronna UV palisander 5 l
78,37 zł/1l
391,86 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers – HK Lazura Grey Protect
268,60 zł/1l
26,86 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 3in1 Plus Kasztan 0,75 L - Zewnętrzna ochrona drewna
117,41 zł/1l
88,06 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Długotrwała Lazura UV uniwersalna do drewna na zewnątrz 2,5 L wiadro sosna/modrzew
0,07 zł/1l
181,42 zł
Sprzedawca: Surtep

Lakier REMMERS HK - ochronny lakier do drewna na zewnątrz 0,1 l Palisander
135,00 zł/1l
13,50 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur 3in1 (plus) 5 L Eimer Farblos
80,94 zł/1l
404,68 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers eco Permanent lazura ochronna sosna 750 ml
101,55 zł/1l
76,16 zł
Sprzedawca: Surtep

Belinka Toplasur Mahoń 2,5 l
218,73 zł
-23,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
194,94 zł
Sprzedawca: Artisan

Belinka Toplasur palisander 5 l
401,58 zł
Sprzedawca: Surtep

Belinka Toplasur Rosewood 2,5 l
224,94 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Uszczelniacz bezbarwny 750 ml
159,15 zł/1l
119,36 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect graphitgrau 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] sosna/modrzew 2,5 l](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/31748fa3505ecdc907217a453442fa85.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] sosna/modrzew 2,5 l
91,49 zł/1l
228,73 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 3in1 Plus Ebenholz 2,5 l – lakier do zastosowań zewnętrznych
91,49 zł/1l
228,73 zł
Sprzedawca: Surtep
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przeznaczony do zewnętrznych powłok drewnianych - ogrodzeń, fasad, pergoli
- Ogromną zaletą tego lakieru do drewna jest to, że jest to impregnat, podkład i obróbka końcowa w jednym.
- Używaj lazury do malowania ogrodzeń, drewnianych okładzin zewnętrznych, wiat samochodowych, domków ogrodowych lub drewnianych pergoli.
Krem glazurujący HK to impregnat, podkład i wykończenie w jednym
- Impregnacja drewna - ochrona przed grzybami, pleśnią, sinizną i owadami. Podczas obróbki drewna na zewnątrz zdecydowanie nie należy zapominać o tej ochronie.
- Gruntowanie - jest to podstawowa obróbka powierzchni drewnianej, niezależnie od tego, czy jest ona kolorowa czy bezbarwna.
- Powłoka wykończeniowa - trwale chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi i podkreśla fakturę drewna.
Lazura - chroni drewno przed wilgocią i sinizną
- Dzięki nowoczesnej kombinacji składników aktywnych, lazura chroni przed sinizną drewna, pleśnią i glonami
- W połączeniu z ochroną strukturalną drewna zmniejsza ryzyko gnicia
- Odpycha wodę i reguluje wilgotność, chroni przed promieniowaniem UV
- Jasne odcienie, takie jak bezbarwny i biały, nie mogą być narażone na działanie promieni UV
- Glazura nadaje się do prac nad głową - nie kapie
Po pomalowaniu powierzchnia jest jedwabiście matowa.
- Jest to cienkowarstwowa glazura, która nie łuszczy się, jest oddychająca, a jednocześnie działa w głębi
- Warianty kolorystyczne można ze sobą łączyć
- Po pomalowaniu farba jest jedwabiście matowa
- Nie stosować HK Varnish do pokrywania poziomych powierzchni tarasów, podłóg itp.
- Do tarasów stosować REMMERS Terrace Oil ECO - rozpuszczalny w wodzie, a do desek podłogowych REMMERS Hard Wax Oil.
Jaka jest różnica między glazurą, farbą kryjącą i lakierem?
- Cienkowarstwowa lazura jest powłoką półprzezroczystą, co oznacza, że pod farbą widoczna jest struktura drewna. Wchłania się ona w drewno i nie tworzy na jego powierzchni filmu. Oczywiście zależy to od grubości i liczby warstw. Z reguły ciemniejsze odcienie są trwalsze niż jaśniejsze, ponieważ zapewniają lepszą ochronę przed promieniowaniem UV. Im ciemniejsza farba, tym więcej pigmentu i wyższa ochrona przed promieniowaniem UV.
- Glazura grubowarstwowa - ma więcej pigmentu, większe krycie, ale nadal widać słoje drewna. Istnieje również duże ryzyko, że farba może popękać i zacząć się łuszczyć. Podczas renowacji powierzchnię należy przeszlifować. Nie zalecana do niestabilnych elementów drewnianych (płoty, fasady, pergole).
- Farba kryjąca - tworzy jednolity kolor po malowaniu, pokrywa strukturę drewna. Stanowi bardzo dobrą ochronę przed promieniowaniem UV.
- Lakierobejca jest powłoką grubowarstwową, tworzy na powierzchni film, który należy zeszlifować podczas renowacji.
- Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym centrum doradczym.
- Nazwa tego produktu została zmieniona przez producenta w 2021 roku. Jego pierwotna nazwa brzmiała REMMERS Holzschutz-creme - cienkowarstwowy krem do lazurowania drewna na zewnątrz.
Każdy majsterkowicz i rzemieślnik może pracować z glazurą
- Wilgotność drewna powinna wynosić maksymalnie 18%.
- Usuń oryginalną farbę, korę, kurz i brud.
- Jeśli lekko przeszlifujesz powierzchnię, farba łatwiej się wchłonie.
- Usunąć odpryski i plamy żywicy i oczyścić je rozcieńczalnikiem Remmers Verdünnung V101.
1.dzięki kremowej konsystencji nie ma potrzeby mieszania 2. Strugane lub bardzo gęste drewno ma mniejszą siłę ssania i wymagana jest druga warstwa. Ponownie, czas schnięcia powinien wynosić ok. 12 godzin. 6.
Wydajność lakieru
- Na jedną warstwę pędzlem należy użyć ok. 200 - 250 ml na 1 m2.
- Dokładna ilość jest określana przez warstwę testową.
- Lepiej mieć wystarczającą ilość lakieru niż nie mieć wystarczającej ilości - możesz zwrócić nieotwartą i nieuszkodzoną puszkę w ciągu 1 miesiąca od zakupu u nas lakieru. Po przedstawieniu dowodu zakupu zwrócimy Ci kwotę produktu.
Pożyczymy Ci próbkę koloru, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji
- Próbkę wypożyczymy za kaucją, wyślemy ją pocztą do następnego dnia wraz z kopertą zwrotną. Po otrzymaniu próbki natychmiast zwrócimy Ci depozyt.
- Więcej informacji na temat naszej usługi można znaleźć na stronie Wypożyczanie i oddawanie próbek.
Dostarczamy krem glazurujący HK w innych opakowaniach
- Oferujemy tę glazurę w opakowaniach 0,75 l, 2,5 l i 5 l.
Jak dbać o pozostałą glazurę?
- Przechowywać puszkę szczelnie zamkniętą w oryginalnym opakowaniu.
- Zaleca się przeniesienie niewielkiej ilości niewykorzystanego produktu do mniejszego pojemnika, aby zapobiec żelowaniu.
- Lub, jeśli masz resztki farby, ostrożnie zamknij puszkę i odwróć ją do góry dnem, aby zapobiec przedostawaniu się powietrza. W ten sposób można ją bez obaw przechować na następny rok.
- Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Po użyciu zalecamy natychmiastowe umycie narzędzi
- Narzędzia używane podczas pracy należy natychmiast po zakończeniu umyć rozcieńczalnikiem Remmers Verdünung V101.
- W przypadku małych przesyłek (farby, elementy złączne, narzędzia, uszczelniacze, pianki, kleje) korzystamy z usług firmy transportowej, która dostarczy przesyłkę do domu lub na plac budowy. Informacje na temat wysyłki lub odbioru można znaleźć na stronie .
- Produkty, których nie mamy w magazynie, dostarczymy w ciągu.
Starannie pakujemy wysyłane towary
- Blaszane pojemniki na farbę są delikatne i łatwo ulegają wgnieceniom, dlatego starannie pakujemy towary. Mniejsze puszki w karton lub większe w folię bąbelkową.
- Jesteśmy jednym z największych sprzedawców farb, lakierów, olejów i akcesoriów REMMERS.
- Sami używamy tych produktów podczas instalacji, więc sprawdziliśmy, że działają.
- Maksymalnie zaopatrzony magazyn próbek w Pradze Uhříněves.
- Dla tych, którzy nie są zarejestrowani jako firma lub rzemieślnik, mamy korzyści w postaci prezentów w zależności od kwoty subskrypcji.
- Jesteśmy dostępni na naszej linii obsługi klienta codziennie i w weekendy - telefon komórkowy i czat.
dla zarejestrowanych budowniczych i handlowców mamy następujące korzyści:
- Bezpłatne szkolenia i inne regularne szkolenia od producentów farb.
- Wyposażymy Cię w próbki większości marek farb, olejów, lakierów i wosków, które oferujemy.
- Zniżka na każdy produkt lakierniczy.
Dokumentacja techniczna
- Przed użyciem zapoznaj się z informacjami o produkcie, znajdziesz je w kartach technicznych.
zalety
- Jest to impregnacja, podkład i obróbka końcowa w jednym.
- Chroni przed pleśnią, glonami i promieniami UV.
Wady
- Nie nadaje się do pokrywania powierzchni podłogowych.
Glazura pigmentowana, dekoracyjna lazura do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz. Obszary zastosowania:
- Drewno zewnętrzne
- Drewno bez kontaktu z podłożem
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, drewniane konstrukcje szkieletowe, wiaty, panele drewniane
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane, altany ogrodowe
- Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa
- Nie nadaje się do malowania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.)
- Cienkowarstwowa powłoka w intensywnych kolorach
- Konieczna tylko jedna warstwa
- 3w1: Impregnacja, podkład i lazura
- Efekt impregnacji: nasycenie drewna przed wilgocią
- Otwarta dyfuzyjnie warstwa ochronna: wilgoć może wydostać się na zewnątrz
- Hydrofobowość: mokre powierzchnie szybko wysychają
- Ochrona przed warunkami atmosferycznymi (konstruktywna ochrona drewna i ochrona produktu przed wilgocią) zmniejsza ryzyko powstawania sinizny i gnicia
- Powłoka chroni przed pleśnią i glonami
- Postać kremu: nie wymaga mieszania i może być nakładany na powierzchnię bez kapania
- Działa niezależnie
- Nie łuszczy się
- Obróbka końcowa bez szlifowania
Brak mapowania pola danych lub wartości wyszukiwania
n.d.
Krem ochronny do drewna Ilustracja podobne Glazura pigmentowana, dekoracyjna lazura do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz Obszary zastosowania Drewno zewnętrzne Drewno bez kontaktu z podłożem zgodnie z normą EN 335-1, GK 2 i 3 Niestałe elementy drewniane: np. ogrodzenia, szkielety drewniane, wiaty, panele drewniane Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. klapy, deski profilowane Farba podkładowa, pośrednia i nawierzchniowa Nie nadaje się do malowania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.). Charakterystyka Konieczna tylko jedna warstwa Cienkowarstwowa glazura 3w1: Impregnacja, podkład i lazura Chroni drewno przed wilgocią i skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni. Redukuje pleśń w połączeniu z ...
- Zawartość
- 2500 l
- Model
- RC-260
- Producent
- Remmers
- Liczba sztuk
- 1
- Miejsce użytkowania
- Na zewnątrz
- Waga
- 2.48 kg
- EAN
- 4004707095723
- Numer producenta
- 0000271703
- Zawartość
- 2500 l
- Model
- RC-260
- Producent
- Remmers
- Liczba sztuk
- 1
- Miejsce użytkowania
- Na zewnątrz
- Waga
- 2.48 kg
- EAN
- 4004707095723
- Numer producenta
- 0000271703
Brak hasła ostrzegawczego
P301: W przypadku połknięcia: natychmiast zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P262: Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież.
P270: Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu.
P273: Unikać uwolnienia do środowiska.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P301 + P310: W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/.../.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
H302: Działa szkodliwie po połknięciu.EUH 066: Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.
EUH 208: Zawiera substancje uczulające. Może powodować reakcje alergiczne.
Pasuje również do tego

Remmers Wood Protection Cream 2718 Walnut 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
95,96 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Wood Preservative Cream 2715 Light Oak 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz budynków
110,52 zł/1l
276,30 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Krem do konserwacji drewna 2716 Sosna 2,5 litra
95,96 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur sosna 5 litrów
64,39 zł/1l
321,96 zł
Sprzedawca: Artisan

Farba nawierzchniowa Remmers szary antracyt RAL 7016 wiadro 2,5 L
90,30 zł/1l
225,76 zł
Sprzedawca: Surtep

WORX WR141E, Kosiarka robot, 500 m², 18 cm, 3 cm, 6 cm, Ostrza obrotowe
1 784,35 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Obrzeże ogrodowe Nature, cegła, 0,15x10 m
21,20 zł/1m
211,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro Teak
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Wood Protection Cream 2723 Rosewood 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
0,10 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Living Room Glaze 2,5 L wiadro bezbarwne
71,76 zł/1l
179,40 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Wood Protection Cream 2714 bezbarwny 0,75 l do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz pomieszczeń
98,00 zł/1l
84,47 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,50 zł
Sprzedawca: Surtep

Lixada światło słoneczne dzwonki wiatrowe do użytku na zewnątrz, dzwonki wiatrowe oświetlenie ogrodowe oświetlenie słoneczne dekoracyjna lampa ogrodowa LED lampa słoneczna
91,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

10x Bluszcz Hedera Hibernica 100-140 cm - Zimozielone rośliny pnące na gęsty 3-metrowy żywopłot, szybko rosnące i odporne
170,50 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

TRADA łóżko na sprężynach 180x200 Palermo z szufladami z materacem z topperem w komplecie łóżko tapicerowane Bonell H3 Beige
2 945,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA

Remmers Krem do konserwacji drewna 2720 Mahoń 2,5 litra
0,10 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Krem do konserwacji drewna 2717 Sosna/Modrzew 5 litrów
64,60 zł/1l
323,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Krem do konserwacji drewna 2717 sosna/modrzew 0,75 litra
134,95 zł/1l
101,21 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur hemlock 2,5 l
0,07 zł/1l
181,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur grey protect szary antracyt 2,5 l
84,82 zł/1l
212,04 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur bezbarwny 5 l
67,14 zł/1l
335,68 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur mahoń 5 litrów
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Wood Preservative Cream 2714 bezbarwny 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz pomieszczeń
0,07 zł/1l
236,84 zł
-64,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
172,44 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur dąb rustykalny 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Wood Preservative Cream 2715 Light Oak 0,75 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
129,12 zł/1l
96,84 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Wood Protection Cream 2723 Rosewood 0,75 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
129,12 zł/1l
96,84 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Bejca Ochronna UV bezbarwna 5 l
0,08 zł/1l
400,31 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro palisander
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect silbergrau 5 l
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Krem do konserwacji drewna 2718 Orzech włoski 0,75 litra
134,95 zł/1l
101,21 zł
Sprzedawca: Surtep
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy sklep internetowy
Zawartość 2500 l
Bardzo dobra cena – rzetelne informacje podczas dostawy (e-mail) – profesjonalne opakowanie – wszystko zgodnie z opisem – w 100% godny polecenia – chętnie wrócę
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
świetna jakość
Zawartość 2500 l
Krem do ochrony drewna został zakupiony do naszej altanki grillowej. Produkt świetnie się nakłada i jest bardzo wysokiej jakości.
Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Remmers... Nie ma nic lepszego
Malowanie obramowania tarasu z drewna daglezji. Wszystko w porządku. Remmers chroni wartości w budownictwie.
Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Malowanie ogrodzenia drewnianego
Zawartość 2,5 l
Ten krem do ochrony drewna bardzo dobrze się nakłada, nie kapie i nie rozlewa się
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku. Świetnie zapakowane. Jestem zadowolony.
Zawartość 0,75 l
Jeszcze nie wykorzystałem. Miałem już coś takiego. Świetnie się z tym pracowało.
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze zapakowane, dostarczone następnego dnia
Używam tej wysokiej jakości bejcy już od dłuższego czasu Dobrze się nią pracuje
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Remmers impregnat do drewna
Zawartość 2,5 l
Super produkt, dobrze się z nim pracuje, kupowaliśmy go kilka razy
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kremowa ochrona drewna palisander
Jestem bardzo zadowolony z jakości i działania produktu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Remmers HK-Lasur 2,5 L wiadro palisander



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
194,92 zł
Sprzedawca: Uniqstone
77,97 zł/1l