4,5



Na podstawie 2 opinii
Model:
+ Urinfinder- + Drucksprüher
- + Nasssauger
- + Urinfinder
- + Urinfinder & Nasssauger
- Ohne Zubehör
Preparat do usuwania moczu kota, 40g (2L) + lampa UV do wykrywania moczu | PHOENIX
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
134,03 zł
67,02 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Uniwersalne środki czyszczące i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Preparat do usuwania zapachu pleśni, 40g (2L). Enzymatyczny środek czyszczący + lampa UV do wykrywania zaschniętego moczu i innych organicznych plam. Granulowany koncentrat neutralizujący zapach stęchlizny | PHOENIX
67,02 zł/1l
134,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do czyszczenia w przypadku nietrzymania moczu, 40g (2L) + spray do usuwania plam i zapachów moczu | PHOENIX
71,40 zł/1l
142,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Preparat do usuwania zapachu nikotyny, 40g (2L). Enzymatyczny środek czyszczący + lampa UV do wykrywania moczu. Granulowany koncentrat neutralizujący zapach tytoniu | PHOENIX
67,02 zł/1l
134,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do czyszczenia tapicerki 40g (2L). Enzymatyczny środek czyszczący + lampa UV do wykrywania moczu. Granulowany koncentrat do usuwania zapachów i plam z sof. | PHOENIX
67,02 zł/1l
134,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do czyszczenia zabawek 40g (2L). Enzymatyczny środek czyszczący + lampa UV do wykrywania moczu. Granulowany koncentrat do usuwania śliny i brudu | PHOENIX
67,02 zł/1l
134,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do czyszczenia dywanów 60 g (3 l) – środek enzymatyczny | PHOENIX
37,81 zł/1l
113,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania plam olejowych 250 g (12,5 l) – środek czyszczący na bazie enzymów | PHOENIX
28,21 zł/1l
352,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do czyszczenia protez zębów 40g (2L). Enzymatyczny środek czyszczący + lampa UV do wykrywania moczu. Granulowany koncentrat przeciw osadom. | PHOENIX
67,02 zł/1l
134,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Preparat do usuwania zapachów zwierząt 40g (2L) - Enzymaiczny środek czyszczący + lampa UV do wykrywania moczu + granulat do odkurzacza piorącego. Skuteczny w usuwaniu zapachów zwierząt, przeznaczony dla psów. | PHOENIX
270,91 zł/1l
541,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania plam z krwi 250 g (12,5 l) – środek czyszczący na bazie enzymów | PHOENIX
28,21 zł/1l
352,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Usuwanie zapachu moczu kota za pomocą enzymatycznego środka Phoenix – nie maskuje zapachu, a eliminuje go u źródła. Aktywne enzymy rozkładają kryształy moczanów, białka Felinin (używane przez koty do oznaczania terenu) oraz związki siarki głęboko w strukturze materiału. Dzięki temu można trwale usunąć mocz kota z dywanów, sof, materacy, wylewek i nawet podłóg drewnianych – wszędzie tam, gdzie zapach głęboko wniknął w materiał. Enzymatyczne rozkładanie kryształów moczanów, Felinin i związków siarki zamiast maskowania zapachu. Granulowany koncentrat: 20 g daje 1 litr, 10 g daje 0,5 litra, 5 g daje 250 ml gotowego roztworu. Świeżo przygotowany roztwór zachowuje pełną moc enzymatyczną przez 48 godzin, a następnie powoli się rozkłada, pozostając aktywny do 20 dni. Delikatny dla materiałów, pH 8,5 do 9,0: bezpieczny dla tkanin, skóry, drewna, betonu, płytek i fug. Środki powierzchniowo czynne w co najmniej 90% biodegradowalne (zgodnie z SDB), klasa zagrożenia dla wody (WGK) 1, nie wymaga etykietowania, nie jest substancją niebezpieczną. Nadaje się do czyszczenia w przemyśle spożywczym (opinia dr. Manga). Dlaczego zapach moczu kota jest tak uporczywy? Moczu kota zawiera trzy składniki, które są trudne do usunięcia za pomocą zwykłych środków czyszczących: kryształy moczanów, które są nierozpuszczalne w wodzie i głęboko wnikają w włókna, białko Felinin, charakterystyczne dla kotów, oraz związki siarki, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach. Problem polega na tym, że kwas moczowy jest higroskopijny. Przy każdej wilgoci lub pod wpływem ciepła, przyciąga wodę, częściowo się rozpuszcza i ponownie uwalnia związki odpowiedzialne za zapach. Dlatego sucha plama po przetarciu lub w upalne dni może znowu pachnieć jak w dniu, w którym powstała. Domowe sposoby, takie jak ocet lub soda, działają tylko na powierzchni i nie rozpuszczają skrystalizowanych struktur głęboko w materiale. Jak Phoenix usuwa zapach moczu kota? Phoenix wykorzystuje specyficzne enzymy, które precyzyjnie rozkładają organiczne związki. Proteazy rozkładają białka, lipazy rozkładają tłuszcze, a amylazy rozkładają resztki węglowodanów. Rezultat: nie ma już substratów, na których bakterie mogłyby tworzyć amoniak.Enzymy atakują wyłącznie związki organiczne, nie uszkadzając materiału – nie powodują przebarwień ani uszkodzeń włókien. Dzięki temu zapach nie wraca po tygodniach. Granulat zamiast gotowego płynu. Gotowe, rozcieńczone płynne środki enzymatyczne tracą swoją skuteczność już podczas przechowywania. Phoenix, jako granulat, pozostaje stabilny do momentu użycia, a po rozpuszczeniu w wodzie, od pierwszego rozpylenia, rozwija pełną moc enzymatyczną. Dawkowanie jest precyzyjne: 20 g na 1 litr, 10 g na 0,5 litra, 5 g na 250 ml. Nie trzeba wyrzucać częściowo zużytych butelek. Świeżo przygotowany roztwór zachowuje pełną moc enzymatyczną przez 48 godzin, a następnie jego działanie stopniowo słabnie, pozostając skuteczny do 20 dni. W suchym stanie produkt jest trwały przez co najmniej 24 miesiące. Usuwanie moczu kota w 4 krokach: 1. Lokalizacja: Za pomocą lampy UV w ciemności, zlokalizuj i oznacz wszystkie miejsca z plamami. 2. Przygotowanie i rozpylanie: Rozpuść 20 g granulatu w około 250 ml gorącej wody (60-80 °C), upewniając się, że nie powstają grudki, a następnie uzupełnij do 1 litra i obficie rozpyl. 3. Działanie: Pozostaw na co najmniej 30 minut. W przypadku głębokich lub starych plam, przykryj folią na noc. 4. Odkrywanie: Użyj odkurzacza piorącego i spryskaj czystą wodą, a następnie odkurz. Gdzie Phoenix może pomóc: Uniwersalne zastosowanie: dywany, sofy, materace, tapicerka, podłogi drewniane, fotele samochodowe, płytki, powierzchnie lakierowane, beton, fugi i kuwety dla kotów. Wszędzie tam, gdzie głęboko wniknęły substancje organiczne. Własny zapach i bezpieczeństwo: Nie powoduje zmiękczania, nie pozostawia lepkiej warstwy, nie powoduje przebarwień jasnych materiałów. Posiada delikatny, szybko ulotny zapach, zapewniający neutralność. Bez fosforanów, chloru, wybielaczy, amoniaku i konserwantów. W zestawie: Lampa UV. Dołączona lampa UV pozwala na wykrycie ukrytych, wyschniętych plam moczu, które są niewidoczne gołym okiem. Dzięki temu możesz precyzyjnie traktować każde miejsce, zamiast zgadywać w ciemno – to podstawa do skutecznego usuwania zapachu moczu kota. Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci i zwierząt. Nawet jeśli nie ma bezpośredniego zagrożenia, dzieci i zwierzęta nie powinny mieć dostępu do produktu.
- Zawartość
- 2 l
- Model
- + Urinfinder
- Producent
- PHOENIX Enzymreiniger
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 40 g
- EAN
- 9507931732280
- Zawartość
- 2 l
- Model
- + Urinfinder
- Producent
- PHOENIX Enzymreiniger
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 40 g
- EAN
- 9507931732280
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Preparat do usuwania moczu kota, 20g (1L) + lampa UV do wykrywania moczu | PHOENIX
108,62 zł/1l
108,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Próbka środka do usuwania plam z moczu kota 10 g (0,5 l) – środek czyszczący na bazie enzymów | PHOENIX
100,74 zł/1l
50,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania plam z moczu kota 20 g (1 l) – środek czyszczący na bazie enzymów | PHOENIX
63,07 zł/1l
63,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania plam z moczu kota 20 g (1 l) + rozpylacz ciśnieniowy | PHOENIX
117,38 zł/1l
117,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania zapachów zwierzęcych 200 g (10 l) – kompletny zestaw zawierający enzymowy środek czyszczący i odkurzacz do czyszczenia na mokro | Granulat w postaci koncentratu do usuwania zapachów zwierzęcych | PHOENIX
69,73 zł/1l
697,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania plam z moczu kota 40 g (2 l) – środek czyszczący na bazie enzymów | PHOENIX
44,24 zł/1l
88,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Preparat do usuwania moczu kota, 20g (1L) + lampa UV do wykrywania moczu + urządzenie do odsysania płynów w postaci sprayu | PHOENIX
516,40 zł/1l
516,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania plam z moczu kota 100 g (5 l) + spryskiwacz ciśnieniowy | PHOENIX
43,62 zł/1l
218,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania plam z moczu kota 20 g (1 l) + odkurzacz z funkcją spryskiwania i odsysania | PHOENIX
470,85 zł/1l
470,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek czyszczący na bazie enzymów do usuwania pleśni i plam z wilgoci, do czyszczenia fug, 1 x 20 g w torebce zgrzewanej, wystarcza na 1,0–1,5 litra, w 100% biodegradowalny
3 153,50 zł/1kg
63,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Preparat do usuwania moczu kota, 40g (2L) + lampa UV do wykrywania moczu + urządzenie do odsysania płynów w formie sprayu | PHOENIX
270,91 zł/1l
541,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Środek do usuwania plam z moczu kota 60 g (3 l) + rozpylacz ciśnieniowy | PHOENIX
55,92 zł/1l
167,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Preparat do usuwania moczu kota, 250g (wydajność 12,5 litra) + lampa UV do wykrywania moczu | PHOENIX
31,85 zł/1l
398,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger

Preparat do usuwania zapachu moczu kota, 60g (3L), enzymatyczny | PHOENIX
37,81 zł/1l
113,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Phoenix-Enzymreiniger
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 lModel + Urinfinder
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 lModel Ohne Zubehör
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Astonish | Uniwersalny środek czyszczący z olejkiem pomarańczowym - 750 ml - Środek do czyszczenia wielu powierzchni - Świeży zapach - Skuteczne czyszczenie
11,69 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,59 zł/1l

Kwas octowy ESENCJA OCTOWA 80% 2l Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
19,50 zł/1l

Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
235,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
11,75 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący - Lawenda - 709 ml - Środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
52,17 zł/1l

The Pink Stuff 5060033823675, 500 ml, Krem, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,98 zł/1l

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
83,37 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
16,67 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący Cytryna - 709 ml - Świeży zapach - Uniwersalny środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,30 zł/1l

Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
105,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
21,19 zł/1l

Clean - Ekologiczne i skuteczne czyszczenie powierzchni, podłóg i dywanów 1l
57,59 zł
Sprzedawca: cleaning-shop
57,59 zł/1l

Elbow Grease | Citric Acid Cleaner - 250 G - Naturalny - Przyjazny dla środowiska - Wszechstronne zastosowanie
13,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,96 zł/1l

Preparat do czyszczenia elewacji, koncentrat do czyszczenia elewacji, 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,00 zł/1kg

Płyn Do Czyszczenia Szyb Astonish Eukaliptus I Cytryna 750 Ml
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,96 zł/1kg

HOTREGA Flechtex Środek do usuwania porostów z powierzchni kamiennych 750ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,77 zł/1l

Elbow Grease | Pasta czyszcząca 350g - Uniwersalne zastosowanie - Usuwa uporczywe plamy - Zapach cytrynowy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
28,26 zł/1l

Odplamiacz do tkanin Chante Clair 500 ml
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,78 zł/1l

Sil SIFG8 Sil 1 für Alles Fleckenentferner Gel, 1,3 l



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,98 zł/1l

Elbow Grease, Cream Cleaner, Mleczko do czyszczenia, 540g (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
16,65 zł/1kg

Elbow Grease | Pasta czyszcząca - 540 g - Mikrokryształki - Świeży zapach grejpfruta - Skuteczne czyszczenie



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,95 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
16,65 zł/1l

Pokrowiec na myjkę wysokociśnieniową, wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na działanie promieni słonecznych, wykonany z poliestru
132,40 zł
Sprzedawca: Zanjo24