5,0



Na podstawie 1 opinii
Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,30 zł
12,27 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 14,36 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań9,08 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Koloru Ariel Professional Color + 4,95L
80,64 zł
Sprzedawca: palkar

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań
13,11 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn Do Prania Koloru Yumos Terapia Regeneracyjna 2,52 L
11,43 zł/1kg
31,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Persil Color Gel Żel do prania kolorów, 990 ml
48,13 zł/1kg
48,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Persil Gel Expert Lavender 900 ml 20 prań
51,50 zł/1l
46,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Persil Deep Clean Active Żel do prania, 860 ml
33,90 zł/1l
29,15 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Żel do prania Białego i Koloru ABC 2,145 L
12,21 zł/1l
26,20 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Waschkonig Żel do prania, lawenda, 5 l
11,71 zł/1kg
58,55 zł
Sprzedawca: VISO

WascheMeister Silver Żel do prania kolorów, 3 l
9,25 zł/1l
27,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Żel do Prania Koloru Ariel Cold Wash 80 prań 2,64 L
67,17 zł/1l
184,34 zł
-7,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Waschkonig Uniwersalny żel do prania, 3 l
12,02 zł/1l
36,06 zł
Sprzedawca: Katomix

Waschkonig, Odplamiacz do koloru, 1,5 l
15,57 zł/1l
23,36 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Vanish, Odplamiacz w żelu, 750 ml
44,24 zł/1l
33,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel do Prania Białego i Koloru Uniwersalny Persil Deep Clean
Persil Universal Deep Clean to zaawansowany żel do prania, który skutecznie usuwa zabrudzenia, zachowując intensywność kolorów i olśniewającą biel tkanin. Dzięki innowacyjnej technologii Deep Clean, produkt wnika głęboko we włókna, eliminując nawet uporczywe plamy, takie jak tłuszcz, kawa, wino czy trawa.
Uniwersalne zastosowanie
Nadaje się zarówno do prania białych, jak i kolorowych ubrań, dzięki czemu jest wszechstronnym rozwiązaniem do codziennego prania.
Zaawansowana formuła Deep Clean
Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie niszcząc struktury tkanin. Działa już w niskich temperaturach, oszczędzając energię i chroniąc materiały przed uszkodzeniem.
Długotrwała świeżość
Pozostawia ubrania pachnące czystością przez długi czas, dzięki wyjątkowej kompozycji zapachowej.
Ochrona tkanin
Formuła zapobiega blaknięciu kolorów oraz chroni białe tkaniny przed szarzeniem, dzięki czemu ubrania wyglądają jak nowe nawet po wielu praniach.
Wydajność i ekonomiczne użycie
Skoncentrowana formuła pozwala na skuteczne pranie już przy niewielkiej ilości żelu, co przekłada się na większą liczbę prań z jednego opakowania.
Skuteczność nawet w zimnej wodzie
Działa efektywnie już od 20°C, pozwalając na oszczędność energii i zachowanie jakości tkanin.
Łatwe spłukiwanie
Nie pozostawia osadów na ubraniach ani w pralce, co pomaga dbać o czystość urządzenia i komfort noszenia ubrań.
- Zawartość
- 2.47 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 196
- Waga
- 2500 g
- EAN
- 9000101830620
- Numer producenta
- Persil Deep Clean 2,47 L
- Zawartość
- 2.47 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 196
- Waga
- 2500 g
- EAN
- 9000101830620
- Numer producenta
- Persil Deep Clean 2,47 L
Niebezpieczeństwo!
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań
13,11 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Proszek do Prania Białego Persil Deep Clean Zapach Wiosenna Świeżość 5 kg
45,00 zł
Sprzedawca: UniMarket

Żel do prania kolorów Persil High Performance Color 1,56 L
34,99 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do prania uniwersalny Persil High Performance Universal 1,56 L
34,99 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Koloru Ariel Professional Color + 4,95L
80,64 zł
Sprzedawca: palkar

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
177,78 zł
-25,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn Do Prania Koloru Yumos Terapia Regeneracyjna 2,52 L
11,43 zł/1kg
31,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Płyn do prania koloru Perwoll Color Renew 3,96 L
12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Gel Expert Lavender 900 ml 20 prań
51,50 zł/1l
46,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chante Clair Marsiglia płyn do prania 1,5 l
9,31 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Persil Deep Clean Active Uniwersalny żel do prania, 990 ml
48,26 zł/1kg
50,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Persil Color Gel Żel do prania kolorów, 990 ml
48,13 zł/1kg
48,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Persil Expert Freshness, Uniwersalny proszek do prania, 2.97 kg
33,06 zł/1kg
102,48 zł
Sprzedawca: LAVONIO

De’Longhi Autentica ECP33.21.BK, Ekspres do espresso, 1,1 l, Kawa mielona, 1100 W, Czarny
743,92 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Płyn do prania kolorów Perwoll Renew Blossom 2,75 L
37,99 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil proszek do prania tkanin białych i kolorowych uniwersalny zapachowy 10 kg
7,00 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka
92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,52 zł/1l
52,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ariel All in 1 kapsułki Regular- 70 prań
93,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Persil Power Bars Kapsułki do prania kolorów, 1,77 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
97,13 zł/1kg
194,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Persil Gel Expert Sensitive 3600 ml 80 prań
25,97 zł/1l
93,48 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
plyn
Zawartość 2,47 lWaga 2,5 kg
plyn jeet super ale przyjecjhal uszkodzony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Chanteclair 8015194530730



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,28 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina