4,5



Na podstawie 2 opinii
Zamsz w Sprayu 100ml Czarny - Barwnik Spożywczy Velvet Spray do Tortów i Ciast
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł-12%
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Balony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Zamsz w Sprayu Food Colours 100ml Jasnoróżowy - Barwnik Velvet Spray do Tortów i Ciast
46,23 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Zamsz w sprayu jadalny dekoracyjny Beżowy Velvet Spray Beige 100ml
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Barwnik spożywczy w żelu ZŁOTY 35g
21,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Zamsz w Sprayu Velvet Spray 250ml Malinowy Raspberry - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
100,29 zł
-12,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Zamsz w Sprayu 250ml Brązowy Dark Chocolate, Barwnik Velvet Spray do Tortów i Deserów
96,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,69 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Zamsz w Sprayu Food Colours New Velvet 250ml Czerwony - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
96,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,69 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Polewa Natural Drip Gold 100 ml Zastygająca Złota Do Tortów
38,69 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Balon foliowy Epic 69x48cm - Cakesicq
21,90 zł
Sprzedawca: VISO

6 balonów lateksowych - złoty i srebrny
45,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Balony lateksowe srebrne 50szt 30cm - Cakesicq
36,04 zł
Sprzedawca: VISO

Balony Halloween 50szt
73,36 zł
Sprzedawca: MATFEL

Balony lateksowe różowe 50szt 30cm - Cakesicq
36,26 zł
Sprzedawca: VISO

Folienballon N gold
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Balonik foliowy nr 6, złoty, 102 cm – Cakesicq
28,35 zł
Sprzedawca: VISO

Balon foliowy statek piracki 67x53cm - Cakesicq
27,31 zł
Sprzedawca: VISO

Balony złote 50szt
27,77 zł
Sprzedawca: MATFEL

Balon foliowy koń 64cm - Cakesicq
20,02 zł
Sprzedawca: VISO

Topper Na Tort Heppy Birthday Złote Brokat Imprezę Urodzinową
14,69 zł
Sprzedawca: DODOCAKES

Balony 102szt
56,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

Balon foliowy Dziewczynka różowy 108x43cm - Cakesicq
26,26 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Stwórz efekt glamour na swoich tortach! Zamsz w sprayu Food Colours to profesjonalny barwnik spożywczy, który w mgnieniu oka zamieni Twoje wypieki w prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej z aksamitną, zamszową powłoką.
Czarny aksamit na Twoich tortach
Ten wyjątkowy spray w intensywnym, głębokim czarnym kolorze stworzy na Twoich wypiekach luksusowe wykończenie z efektem zamszu. Idealne rozwiązanie dla pasjonatów cukiernictwa i profesjonalnych cukierników, którzy cenią sobie spektakularne efekty wizualne.
Wszechstronne zastosowanie
Barwnik sprawdzi się doskonale do:
- Pokrywania tortów, ciast i bankietówek z musów i kremów śmietanowych
- Tworzenia zamszowej powłoki na tortach z masą cukrową, marcepanem lub czekoladą plastyczną
- Dekoracji elementów czekoladowych - figur, tabliczek, pralin i monoporcji
- Efektu aksamitu na kwiatach i figurkach z marcepana, masy cukrowej i czekolady plastycznej
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
Sposób użycia
- Podgrzej spray w kąpieli wodnej (max. 40°C)
- Dobrze schłódź lub zamroź swój wypiek
- Nanieś spray z odległości ok. 20-30 cm równomierną warstwą
- Natychmiast schłódź gotowy produkt
Pojemność: 100 ml
Wykończenie: zamszowe, aksamitne
Termin przydatności: minimum: 8-12 miesięcy
Alergeny: mleko i produkty pochodne, soja i produkty pochodne
Zamień swoje torty w dzieła sztuki z zamszem w sprayu Food Colours!
- Model
- cakeland_5902211698500
- Kolor
- Producent
- Food Colours
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5902211698500
- Model
- cakeland_5902211698500
- Kolor
- Producent
- Food Colours
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5902211698500
Pasuje również do tego

Zamsz w Sprayu Velvet Spray 100ml Malinowy Raspberry - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405,90 zł/1l
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Zamsz w Sprayu 100ml Biały - Barwnik Aksamitny Velvet Spray do Tortów i Deserów
405 900,01 zł/1l
46,29 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Zamsz w Sprayu Food Colours New Velvet 100ml Czerwony - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405,90 zł/1l
46,23 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Zamsz w Sprayu New Velvet 100ml Zielona Limonka - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405 900,01 zł/1l
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor
383,00 zł/1kg
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Stelaż łóżka listwowy 140 x 200 cm
122,35 zł
-5,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,34 zł
Sprzedawca: TEXTILOMANIE

Zamsz w Sprayu 100ml Ciemnobrązowy - Czekoladowy Barwnik Velvet Spray do Tortów i Ciast
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Organiczne kwadratowe wafle do pieczenia Küchle
195,75 zł/1kg
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

FunCakes Mix for Biscuit Deluxe 1 kg
197,70 zł/1kg
197,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zamsz w sprayu jadalny dekoracyjny Beżowy Velvet Spray Beige 100ml
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
649,95 zł/1kg
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zamsz w Sprayu Food Colours 100ml Niebieski - Barwnik Velvet Spray do Tortów i Ciast
46,23 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barwnik spożywczy czarny węgiel roślinny w proszku 50g
3 114,40 zł/1l
155,72 zł
Sprzedawca: Crownseller

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Premium Puree Marakuja 1kg BATAVIA
49,89 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor
494,50 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Stojak na ciasto 28 cm + szpatułki 3 szt
260,63 zł/1kg
108,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Folia płatki złote metal flakes słoik 100ml - Pentart M9
20,39 zł
Sprzedawca: Loveart

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
56,42 zł/1kg
28,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gotowa mieszanka FunCakes dla Enchanted Cream® 4 kg
100,09 zł/1kg
400,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
144,95 zł/1kg
144,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,42 zł/1kg
50,71 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Zamsz w Sprayu Food Colours 100ml Jasnoróżowy - Barwnik Velvet Spray do Tortów i Ciast
46,23 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Special Ingredients Agar Agar Powder 100 g - Wegańska alternatywa dla żelatyny, naturalny środek żelujący, spożywczy
90,30 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe

Komplet pościeli do łóżeczka dziecięcego Disney "Król Lew", z motywem Simby i Mufasy, składa się z: kołdry 100x135 cm oraz poduszki 40x60 cm, wykonanych w 100% z bawełny
79,00 zł
Sprzedawca: Krocoworld

Kabel USB-C do HDMI 4K USB typu C 3.1 kompatybilny z laptopami Smartfony TV Thunderbolt 205 cm Obsługuje 4K@30Hz HDTV 2.0 Adapter USBC Konwerter Retoo
49,99 zł
-60%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Kolor Czarny
Produkt jest świetny, mogłoby być tylko większe opakowanie.
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Czarny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

50x balony balon powietrze, hel biały dekoracja ślubna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony balon powietrze, hel czerwony dekoracja ślubna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony Ø 40 cm balony serce balony na hel i powietrze czerwono-białe jako dekoracja balony serce dla niego i dla niej ślub i walentynki



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

100x balony balony czarne powietrze, hel dekoracja ślubna



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
32,87 zł
Sprzedawca: tkgruppe

100 czarnych balonów z powietrzem lub helem – dekoracja ślubna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
37,57 zł
Sprzedawca: tkgruppe

25x Luftballons Ballons Super Bowl Deko Dekoration Party Set Futbol amerykański



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,17 zł
Sprzedawca: tkgruppe

60x balony balon szkolny balon szkolny zapisy do szkoły zapisy do szkoły
23,46 zł
Sprzedawca: tkgruppe

200x balony srebrne Ø 35 cm - balony nadają się do powietrza i helu - przetestowane pod kątem szkodliwych substancji - dekoracja urodzinowa, imprezowa, ślubna



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,49 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony Ø 35 cm mix biało-niebieskie jako dekoracja na Dahoum Wiesn, Cannstatter WASN (50x balony)



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony balon powietrze, hel srebrny dekoracja ślubna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony jasnoniebieskie Ø 35 cm na urodziny, wesele i imprezę - powietrze i hel



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
8,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony balon powietrze, hel czarny dekoracja ślubna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony zielone Ø 35 cm - Odpowiednie dla helu - Bez plastiku - 100% organiczne i nadające się do recyklingu - Dekoracja do napełniania balonów gazem (zielone)



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
8,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony Balon na powietrze i hel czerwony



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
38,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

300 sztuk balonów, balony, balon na powietrze i hel, kolor biały



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
108,12 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Elektryczna pompka do balonów pompka do balonów pompka do balonów dmuchawa do balonów automatyczny pomiar czasu ilościowa pompka powietrza na urodziny, wesele lub imprezę
481,60 zł
Sprzedawca: Easybuy

Wichrowe Wzgórza
36,89 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zestaw Dekoracji Balony 40 Urodziny Złote Czarne Party Ścianka Impreza XXL
55,99 zł
Sprzedawca: SNM

Zestaw Dekoracji Do Girlandy Balonowej Pastelowe Balony Urodziny Wesele
44,00 zł
Sprzedawca: SNM

Girlanda Balonowa Łuk Balony Pastelowe Ścianka Dekoracja Na Wesele Ślub
47,00 zł
Sprzedawca: SNM