Wprowadź do swojego domu ciepło i czysty płomień w połączeniu z ciepłym aromatem korzennego cynamonu. Bioetanol GiDeli (96,6%) o zapachu cynamonu to idealny wybór zapewniający spalanie bez pozostałości, wyjątkowe doznania zmysłowe i maksymalne bezpieczeństwo. Nasz produkt doskonale łączy elegancką estetykę z ekologiczną świadomością.
ZALETY W SKRÓCIE
MAKSYMALNA CZYSTOŚĆ: Certyfikowana zawartość 96,6% zapewnia wysoką wydajność, równomierne spalanie i piękny obraz płomienia.
EKSKLUZYWNY AROMAT CYNAMONU: Ciesz się cudownym zapachem cynamonu, który podczas spalania tworzy przytulną atmosferę dobrego samopoczucia. Nieprzyjemne zapachy alkoholu są eliminowane przez delikatny aromat.
BEZ POZOSTAWIANIA ŚLADÓW: Ciesz się ogniem bez dymu, sadzy i popiołu. Higiena Twojego mieszkania i czystość ścian pozostają nienaruszone.
PRAKTYCZNY ROZMIAR: Poręczny kanister o pojemności 5 litrów stanowi idealny zapas na kil...
Bioetanol o zapachu cynamonu 96,6% 5 l do kominków uniwersalnych, bezdymny, bezsadowy GiDeli
Wprowadź do swojego domu ciepło i czysty płomień w połączeniu z ciepłym aromatem korzennego cynamonu. Bioetanol GiDeli (96,6%) o zapachu cynamonu to idealny wybór zapewniający spalanie bez pozostałości, wyjątkowe doznania zmysłowe i maksymalne bezpieczeństwo. Nasz produkt doskonale łączy elegancką estetykę z ekologiczną świadomością.
ZALETY W SKRÓCIE
MAKSYMALNA CZYSTOŚĆ: Certyfikowana zawartość 96,6% zapewnia wysoką wydajność, równomierne spalanie i piękny obraz płomienia.
EKSKLUZYWNY AROMAT CYNAMONU: Ciesz się cudownym zapachem cynamonu, który podczas spalania tworzy przytulną atmosferę dobrego samopoczucia. Nieprzyjemne zapachy alkoholu są eliminowane przez delikatny aromat.
BEZ POZOSTAWIANIA ŚLADÓW: Ciesz się ogniem bez dymu, sadzy i popiołu. Higiena Twojego mieszkania i czystość ścian pozostają nienaruszone.
PRAKTYCZNY ROZMIAR: Poręczny kanister o pojemności 5 litrów stanowi idealny zapas na kilka przyjemnych wieczorów. Ten rozmiar jest idealny do łatwego użytkowania i bezpiecznego przechowywania w gospodarstwie domowym.
OPTYMALNA OBSŁUGA: Kompaktowy 5-litrowy kanister jest znacznie lżejszy niż duże opakowania i umożliwia kontrolowane napełnianie komory spalania. Solidny kanister z HDPE można również przechowywać w sposób zajmujący mało miejsca.
ZASTOSOWANIA
Ten uniwersalny bioetanol o zapachu cynamonu jest zoptymalizowany do wszystkich urządzeń na etanol:
ATMOSFERA W POMIESZCZENIACH MIESZKALNYCH: Idealny do kominków stołowych, ściennych i stojących. Natychmiast tworzy przytulną atmosferę i przyjemny zapach w salonie, sypialni lub ogrodzie zimowym.
OGRÓD I TARAS: Idealny do pochodni ogrodowych i kolumn ogniowych, aby przedłużyć ciepłe letnie wieczory w nastrojowej i zachęcającej atmosferze.
GASTRONOMIA I IMPREZY: Niezawodne paliwo do nastrojowego oświetlenia stołów w hotelach i restauracjach, które zapewnia gościom ekskluzywne doznania zapachowe.
DLACZEGO 96,6% JEST OPTYMALNYM WYBOREM
Podczas gdy 100% etanol często pali się zbyt gorąco i szybko, wersja 96,6% zapewnia idealną równowagę. Płomień pali się spokojniej, ma naturalną gamę kolorów, a czas palenia jest często dłuższy. Ponadto proces zapłonu jest łagodniejszy, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i optymalizuje rozprzestrzenianie się aromatu cynamonu.
DANE TECHNICZNE I CECHY JAKOŚCIOWE
Marka: GiDeli
Stężenie: 96,6% obj. (jakość ekologiczna zgodnie z normami UE)
Zawartość: 5 litrów (1 kanister o pojemności 5 litrów)
Podstawa: pozyskiwane z surowców odnawialnych (kukurydza i buraki cukrowe)
Obraz płomienia: naturalny, żywy i ciepły ogień bez iskier
Bezpieczeństwo: zamknięcie zabezpieczające przed dziećmi i zabezpieczenie przed manipulacją
Opakowanie: poręczny, stabilny kanister HDPE zapewniający bezpieczną obsługę i przechowywanie
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE OPTYMALNEGO WYKORZYSTANIA
Przed napełnieniem należy oczyścić komorę spalania z kurzu. Aby zapewnić czyste i bezpieczne przelewanie z kanistra o pojemności 5 litrów, zalecamy użycie lejka lub odpowiedniego nalewaka. Przechowywać zawsze w pozycji pionowej, w chłodnym miejscu i szczelnie zamkniętym, aby zachować wysoką czystość i aromat.
ŚLAD EKOLOGICZNY
GiDeli stawia na zieloną energię z surowców odnawialnych. Spalanie jest prawie neutralne dla klimatu, ponieważ uwalnia się tylko tyle CO2, ile wcześniej pochłonęły rośliny. Delikatny aromat cynamonu zapewnia wyjątkowe doznania, a powstaje tylko para wodna i minimalne ilości CO2 – porównywalne z powietrzem wdychanym przez człowieka.
WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA
NIGDY nie wlewać etanolu bezpośrednio do płomienia (niebezpieczeństwo wybuchu)!
DolewaćTYLKO do całkowicie ostygniętych komór spalania (odczekać co najmniej 20–30 minut).
WENTYLACJA: W pomieszczeniach zamkniętych należy zapewnić regularną wymianę powietrza poprzez intensywne wietrzenie.
PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci, w chłodnym miejscu i z dala od źródeł zapłonu.
P210: Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
P233: Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
H319: Działa drażniąco na oczy.
H336: Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.
Bioetanol o zapachu waniliowym 96,6% 2 l do kominków uniwersalnych, bezdymny, bezsadowy GiDeli
32,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Robot do czyszczenia okien, inteligentny tryb spryskiwania wodą, odkurzacz okienny 90 W, 5600 Pa, myjka do okien, z zabezpieczeniem przed awarią zasilania UPS, trzy automatyczne tryby czyszczenia
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore
Bioetanol o zapachu cynamonu 96,6% 6 l do kominków uniwersalnych, bezdymny, bezsadowy GiDeli
20,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Bioetanol bezwonny 96,6% 10 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
12,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(186)Liczba wystawionych ocen: 186
625,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
karpal Hoverboard Seat, Hoverboard Kart Attachment, Self-balancing Scooter Compatible for 6.5 -10" Rozmiar regulowany dla dzieci i dorosłych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
220,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Biokominek na etanol z wkładem szklanym 990 mm do montażu w zabudowie kartonowo-gipsowej/meblowej.kominek na etanol do zabudowy meblowej. Biokominek 99cm.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(163)Liczba wystawionych ocen: 163
1 249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EmbrisaHome
FCH Składany namiot ogrodowy typu pop-up 3 x 3 m, wodoodporny, z ochroną UV 50+, namiot imprezowy z czterema ścianami, idealny na kemping / do ogrodu / na wesele / na plażę, niebieski
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1030)Liczba wystawionych ocen: 1030
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Szary, MONOLITH 85
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(185)Liczba wystawionych ocen: 185
3 099,00 zł
Sprzedawca: masseno
Bestseller
Merax 2-osobowa rozkładana sofa z funkcją spania, regulowane oparcie, uchwyt na kubek, schowki, poduszki, sofa, rozkładana sofa, pościel, szary
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
2 279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(378)Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Oczyszczacz powietrza Brandt do pomieszczeń o powierzchni 16 m² 5-stopniowy filtr: filtr wstępny / filtr HEPA H13 / węgiel aktywny / jony ujemne / lampa UV
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
152,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mikapro
Bestseller
72-częściowy zestaw sztućców dla 12 osób - walizka ze stali nierdzewnej ze sztućcami do serwowania, można myć w zmywarce, pomysł na prezent
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
368,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Igmar
Philips 600i series AC0650/10 Oczyszczacz powietrza, 49 dB,
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1493)Liczba wystawionych ocen: 1493
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,77 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
63,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Masseno Narożnik CASONE L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt U, Rozkładana sofa, Rogówka - Czarny, MONOLITH 95
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
4 149,00 zł
Sprzedawca: masseno
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
LARS360 kominek stołowy kominek stołowy z kamieniami dekoracyjnymi bioetanol kominek szklany kominek dekoracyjny balkon do dekoracji balkonu dekoracja ogrodu, typ D
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
37,39 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(336)Liczba wystawionych ocen: 336
205,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel w kształcie litery L - ATOM - tkanina Monolith, wiele kolorów Oliwkowy Lewy
4 559,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel
AEG AWKIT5, Uszczelnianie okien, Biały, AEG, 6000 Series
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
729,00 zł
Sprzedawca: HAI-END
Uszczelka do drzwi i okien Trotec AirLock 1000
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
265,94 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Przenośny dyfuzor olejków eterycznych samochodowy odświeżacz powietrza USB 10ml
39,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
3 999,00 zł/1l
Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
254,26 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 412,56 zł/1l
Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l
6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l
Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg
5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,53 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 686,28 zł/1l
Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
287,91 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 599,50 zł/1l
Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
231,36 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 542,40 zł/1l
M.Brown Black Pepper Aroma Reeds - wkład 150 ml
226,79 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 511,93 zł/1l
Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 337,28 zł/1l
Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg
Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Pluszowa tulipanowa zabawka, dobra wytrzymałość, bezwonna, urocza, miękka, puszysta, ozdoba roślinna do domu, biura, samochodu, dekoracja, prezenty,
97,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-2,00 zł
95,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 6% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
730,77 zł/1kg
Pluszowa tulipanowa zabawka, dobra wytrzymałość, bezwonna, urocza, miękka, puszysta, ozdoba roślinna do domu, biura, samochodu, dekoracja, prezenty,
96,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl