5,0



Na podstawie 2 opinii
Bioetanol bezwonny 96,6% 30 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
319,99 zł
10,67 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Uniwersalne środki czyszczące i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Astonish | Uniwersalny środek czyszczący z olejkiem pomarańczowym - 750 ml - Środek do czyszczenia wielu powierzchni - Świeży zapach - Skuteczne czyszczenie15,59 zł/1l
11,69 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Kwas octowy ESENCJA OCTOWA 80% 2l Flexol19,50 zł/1l
39,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol21,19 zł/1l
105,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Preparat do czyszczenia elewacji, koncentrat do czyszczenia elewacji, 1 litr95,00 zł/1kg
95,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Izopropanol 20 l 99,9% IPA Alkohol czyszczący Odtłuszczacz do elektroniki GiDeli
15,10 zł/1l
302,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Sidolux Odtłuszczacz Uniwersalny 500 ml
39,94 zł/1l
19,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Izopropanol 1 l 99,9% IPA Alkohol czyszczący Odtłuszczacz do elektroniki GiDeli
39,99 zł/1l
47,42 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Izopropanol 20 l 99,9% IPA Alkohol czyszczący Odtłuszczacz do elektroniki GiDeli
15,10 zł/1l
302,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Almawin, Orangenöl Reiniger, 500 ml
179,42 zł/1l
89,71 zł
Sprzedawca: taleoo

preparat czyszczący TECMAXX 650ml - Grill
19,54 zł/1l
13,10 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,70 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Izopropanol 750 ml 99,9% IPA Środek czyszczący w sprayu Odtłuszczacz do elektroniki GiDeli
57,48 zł/1l
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Yope Familove Naturalny płyn uniwersalny, 750ml
29,55 zł/1l
22,16 zł
Sprzedawca: MANADA

TECMAXX - Zmywacz uniwersalny 600ml
25,83 zł/1l
15,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,50 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Meglio Odtłuszczacz Uniwersalny Marsylia 750 ml
22,43 zł/1l
16,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sidolux, Uniwersalny płyn do wszystkich powierzchni, 500 ml
32,46 zł/1l
16,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cif, Mleczko z wybielaczem, 1001g
24,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dix, Odtłuszczacz w sprayu, 750 ml
15,79 zł/1kg
14,48 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kwas octowy - Esencja Octowa 80% - 5l
10,30 zł/1kg
51,50 zł
Sprzedawca: TOOLSTATIC-BRAND

Tytan, Płyn do czyszczenia szyb kominkowych i grilla, 500 ml
28,90 zł/1l
14,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Uniwersalny środek czyszczący 1 litr, płyn do czyszczenia powierzchni
185,95 zł/1l
185,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GiDeli Premium Bioetanol 96,6% 30 litrów zestaw oszczędnościowy (3x 10 l kanister)
Wprowadź ciepło i czysty płomień do swojego domu. Bioetanol GiDeli (96,6%) to idealny wybór zapewniający spalanie bez pozostałości i maksymalne bezpieczeństwo. Nasz produkt doskonale łączy elegancki wygląd z ekologiczną świadomością.
ZALETY W SKRÓCIE
MAKSYMALNA CZYSTOŚĆ: Certyfikowana zawartość 96,6% zapewnia wysokowydajne, równomierne spalanie i piękny obraz płomienia.
100% BEZ ZAPACHU: Dzięki wielostopniowej filtracji eliminowane są nieprzyjemne cząsteczki zapachowe – pozostaje tylko czyste, przyjemne ciepło.
BEZ POZOSTAWIANIA ŚLADÓW: Ciesz się ogniem bez dymu, sadzy i popiołu. Higiena Twojego mieszkania i czystość ścian pozostają nienaruszone.
EKONOMICZNOŚĆ: 30-litrowe opakowanie promocyjne oferuje doskonały stosunek ceny do jakości i gwarantuje wiele przyjemnych godzin.
PORĘCZNY ZAPAS: Trzy 10-litrowe opakowania zapewniają łatwiejszą obsługę podczas napełniania i bardziej elastyczne przechowywanie niż ciężkie opakowania zbiorcze.
ZASTOSOWANIA
Ten uniwersalny bioetanol jest zoptymalizowany do wszystkich urządzeń na etanol:
ATMOSFERA W POMIESZCZENIACH MIESZKALNYCH: Idealny do kominków stołowych, ściennych i stojących. Natychmiast tworzy przytulną atmosferę w salonie, sypialni lub ogrodzie zimowym.
OGRÓD I TARAS: Idealny do pochodni ogrodowych i kolumn ogniowych, aby przedłużyć nastrojowe letnie wieczory.
GASTRONOMIA I IMPREZY: Niezawodne paliwo do nastrojowego oświetlenia w hotelach i restauracjach, bez uciążliwego zapachu dla gości.
DLACZEGO 96,6% JEST OPTYMALNYM WYBOREM
Podczas gdy 100% etanol często pali się zbyt gorąco i szybko, wersja 96,6% zapewnia idealną równowagę. Płomień pali się spokojniej, ma naturalną gamę kolorów, a czas palenia jest często dłuższy. Ponadto proces zapłonu jest łagodniejszy, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
DANE TECHNICZNE I CECHY JAKOŚCIOWE
Marka: GiDeli
Stężenie: 96,6% obj. (jakość ekologiczna zgodnie z normami UE)
Zawartość: 30 litrów całkowitej ilości (3 kanistry po 10 litrów)
Podstawa: pozyskiwane z surowców odnawialnych (kukurydza i buraki cukrowe)
Obraz płomienia: naturalny, żywy i ciepły ogień bez iskier
Bezpieczeństwo: zamknięcie zabezpieczające przed dostępem dzieci zgodnie z normą ISO
Przechowywanie: w wytrzymałych, sztaplowanych i odpornych na promieniowanie UV kanistrach HDPE
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE OPTYMALNEGO WYKORZYSTANIA
Przed napełnieniem należy oczyścić komorę spalania z kurzu. Aby uniknąć rozsypywania, należy użyć lejka. Kanister o pojemności 10 litrów wystarcza na wiele wieczorów. Przechowywać zawsze w pozycji pionowej, w chłodnym miejscu i szczelnie zamkniętym, aby zachować wysoką czystość.
ŚLAD EKOLOGICZNY
GiDeli stawia na zieloną energię z surowców odnawialnych. Spalanie jest prawie neutralne dla klimatu, ponieważ uwalnia się tylko tyle CO2, ile wcześniej pochłonęły rośliny. Powstaje jedynie para wodna i minimalne ilości CO2 – porównywalne z powietrzem wydychanym przez człowieka.
WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA
NIGDY nie wlewać etanolu bezpośrednio do płomienia (niebezpieczeństwo wybuchu)!
DolewaćTYLKO do całkowicie ostygniętych komór spalania (odczekać co najmniej 20–30 minut).
WENTYLACJA: W pomieszczeniach zamkniętych należy zapewnić regularną wymianę powietrza poprzez intensywne wietrzenie.
PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci, w chłodnym miejscu i z dala od źródeł zapłonu.
- Zawartość
- 30 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 3
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 24000 g
- EAN
- 5906168810398
- Numer producenta
- Bioetanol
- Zawartość
- 30 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 3
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 24000 g
- EAN
- 5906168810398
- Numer producenta
- Bioetanol
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
P210: Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
H319: Działa drażniąco na oczy.Pasuje również do tego

Bioetanol bezwonny 96,6% 30 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
10,67 zł/1l
319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bioetanol bezwonny 96,6% 25 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
11,22 zł/1l
280,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bioetanol bezwonny 96,6% 25 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
10,00 zł/1l
260,23 zł
-10,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
249,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Posh

Bioetanol bezwonny 96,6% 5 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
14,00 zł/1l
75,27 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bioetanol bezwonny 96,6% 20 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
11,00 zł/1l
219,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bioetanol bezwonny 96,6% 20 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
10,50 zł/1l
219,83 zł
-9,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
209,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bioetanol bezwonny 96,6% 10 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
15,00 zł/1l
140,10 zł
-20,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bioetanol bezwonny 96,6% 20 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
11,00 zł/1l
219,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

ULTIMEA Nova C40 – projektor z dekodowaniem 4K i systemem Android TV 11.0. Projektor o współczynniku kontrastu 1000:1, obsługujący Dolby Audio, o jasności 900 ANSI lumen, z obsługą HDR10 i HLG, oraz z obrotową podstawą, dzięki czemu można go używać bez statywu
1 299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UltimeaGmbH

Bioetanol bezwonny 96,6% 30 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
13,00 zł/1l
389,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bioetanol o zapachu kawy 96,6% 1 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
56,05 zł/1l
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Wkład kominkowy na etanol Moritz I 96 x 44 x 30 cm kominek ścienny I 1,5 litrowy palnik I kominek na bioetanol I bioetanolowy wkład kominkowy wewnętrzny zewnętrzny I wewnętrzny zewnętrzny I bioetanolowy palnik I garnek palnika
2 437,56 zł
Sprzedawca: MC-Sell-GmbH

Biokominek portalowy SIERRA biały certyfikat
2 360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NET-HOME

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Bioetanol bezwonny 96,6% 10 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
12,00 zł/1l
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Fiqops – mata osłonowa z PVC, osłona prywatności, ogrodzenie osłonowe, ogrodzenie ogrodowe, osłona balkonowa, osłona przeciwwiatrowa, okładzina balkonowa, kolor antracytowy, 80 x 300 cm
43,34 zł/1m
130,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Stölzle Lausitz Set 6 Stück ELEMENTS Sektschale weiss gold 273 00 08 EL021 | EAN 4012632224330
297,25 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Moritz kominek na etanol kominek ścienny I 95 x 58 x 39 cm kominek narożny I 1 litrowy palnik I bioetanol kominek I bioetanol piec wewnętrzny zewnętrzny I wewnętrzny zewnętrzny I bioetanol palnik I palnik garnek
2 744,16 zł
Sprzedawca: MC-Sell-GmbH

Biokominek na bioetanol Nice-House 900x400mm.kominek na bioetanol 900 mm biały błyszczący, z szybą. Kominek na etanol do montażu w ścianie lub do powieszenia
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EmbrisaHome

Bezprzewodowe lampy stołowe LED Mushroom zestaw 2, wysokiej jakości metal miedziany, obsługa dotykowa, 3 ściemniane barwy światła, akumulator z kablem ładującym USB-C Eaxus
126,94 zł
Sprzedawca: Trade4less

Bioetanol bezwonny 96,6% 15 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
10,67 zł/1l
180,15 zł
-20,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Fiqops Drabina teleskopowa z hakami Drabina przedłużająca do 150 kg Wytrzymała drabina aluminiowa Srebrny Srebrny 2,6 m
323,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Elektrownia balkonowa 2000W Bifacial fotowoltaiczny szklany / szklany system słoneczny kompletny zestaw WIFI Inteligentny mini system PV 2000 watów
3 790,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Przenośny elektroniczny ciśnieniomierz Domowy ciśnieniomierz na nadgarstek z wyświetlaczem LCD Dokładny pomiar
74,93 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: elezone

Kominek na bioetanol HOMCOM, kominek na bioetanol o mocy 7000 BTU, piec na etanol o pojemności 1,2 l, stal
723,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: AOSOM-DE

Olvy Biokominek stołowy Fiérza 40 cm - kompletny zestaw na bioetanol do użytku wewnątrz i na zewnątrz, bezdymny i bezwonny, konstrukcja 2 w 1, gotowy
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Fotowoltaika Balkonowa Panel Solarny 300 W - Zestaw
927,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bioetanol
Zawartość 20 lLiczba sztuk 2
przedmiot zgodny z opisem
Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 30 lLiczba sztuk 6
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Astonish | Uniwersalny środek czyszczący z olejkiem pomarańczowym - 750 ml - Środek do czyszczenia wielu powierzchni - Świeży zapach - Skuteczne czyszczenie
11,69 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,59 zł/1l

Kwas octowy ESENCJA OCTOWA 80% 2l Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
19,50 zł/1l

Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
235,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
11,75 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący - Lawenda - 709 ml - Środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
52,17 zł/1l

The Pink Stuff 5060033823675, 500 ml, Krem, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,98 zł/1l

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
83,37 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
16,67 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący Cytryna - 709 ml - Świeży zapach - Uniwersalny środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,30 zł/1l

Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
105,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
21,19 zł/1l

Clean - Ekologiczne i skuteczne czyszczenie powierzchni, podłóg i dywanów 1l
57,59 zł
Sprzedawca: cleaning-shop
57,59 zł/1l

Elbow Grease | Citric Acid Cleaner - 250 G - Naturalny - Przyjazny dla środowiska - Wszechstronne zastosowanie
13,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,96 zł/1l

Preparat do czyszczenia elewacji, koncentrat do czyszczenia elewacji, 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,00 zł/1kg

HOTREGA Flechtex Środek do usuwania porostów z powierzchni kamiennych 750ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,77 zł/1l

Płyn Do Czyszczenia Szyb Astonish Eukaliptus I Cytryna 750 Ml
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,96 zł/1kg

Odplamiacz do tkanin Chante Clair 500 ml
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,78 zł/1l

Żel Smacchiatore tessuti Liquido Extra Power 375ml - Chante Clair
39,45 zł
Sprzedawca: BEBELUC
105,20 zł/1l

Sil SIFG8 Sil 1 für Alles Fleckenentferner Gel, 1,3 l



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,98 zł/1l

Elbow Grease | Pasta czyszcząca 350g - Uniwersalne zastosowanie - Usuwa uporczywe plamy - Zapach cytrynowy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
28,26 zł/1l

Spray Do Czyszczenia 750Ml Z Wybielaczem ** Astonish



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,69 zł
Sprzedawca: Lemonbite
14,61 zł/1kg

Elbow Grease, Cream Cleaner, Mleczko do czyszczenia, 540g (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
16,65 zł/1kg

Elbow Grease | Pasta czyszcząca - 540 g - Mikrokryształki - Świeży zapach grejpfruta - Skuteczne czyszczenie



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,95 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
16,65 zł/1l