4,8



Na podstawie 11 opinii
Coccolino Ultra Care płyn do prania 1480 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,29 zł-37%
19,79 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań9,08 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Płyn do prania koloru Perwoll Color Renew 3,96 L12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Sole Płyn do prania kolorów 41 prań 1,845 l18,91 zł/1l
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Perfumy Biancheria prima fioritura 342ml - Coccolino
19,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coccolino Płyn do Prania Wonder Wash 1,48l Ultra Care
57,99 zł
Sprzedawca: Metler

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coccolino Płyn do Prania Wonder Wash 1,48l Speed Clean
39,18 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: Metler

Tesori d’Oriente 8008970060743, Płynny, 760 ml, Wanilia, Butelka
19,72 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Marsiglia płyn do prania 1,5 l
9,31 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coccolino, Plyn do prania Sensitive, 1720 ml
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MPPH

Perwoll Renew Refresh 3000 ml 60 prań
27,86 zł/1l
83,58 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Coccolino Care Zel do prania kolorow, 1,8 l
31 661,11 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Płyn do prania Dash Igienizzante 900 ml
38,77 zł/1l
46,83 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania kolorówPresto 1,57 l
19,09 zł/1l
37,54 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płyn do prania Detersivo ultra care 1480ml - Coccolino
Płyn do prania Coccolino Ultra Care o pojemności 1480 ml to idealny wybór dla osób ceniących skuteczność i delikatność w pielęgnacji tkanin. Formuła produktu została opracowana tak, aby z jednej strony zapewniać doskonałe usuwanie zabrudzeń, a z drugiej chronić strukturę włókien i zachować intensywność kolorów. Coccolino Ultra Care nie tylko pozostawia ubrania nieskazitelnie czyste, ale także nadaje im subtelny, długotrwały zapach, który towarzyszy Ci każdego dnia. Jego skoncentrowana formuła sprawia, że wystarcza na wiele prań, co czyni go ekonomicznym wyborem dla każdego gospodarstwa domowego. Płyn jest odpowiedni do wszystkich typów pralek oraz do prania ręcznego, co dodatkowo zwiększa jego uniwersalność. Wybierając Coccolino Ultra Care, inwestujesz w jakość i zadowolenie z doskonale upranych ubrań.
Coccolino Płyn do Prania Rosso 1,48l Intensywna Świeżość
Płyn Coccolino Rosso łączy skuteczność prania z wyjątkowym zapachem kwiatów, który pozostaje na ubraniach na długo. Jego zaawansowana formuła radzi sobie z trudnymi plamami już w niskich temperaturach, dbając o tkaniny i ich intensywne kolory. Dzięki skoncentrowanej formule jest wyjątkowo wydajny.
Główne korzyści:
- Skuteczne usuwanie plam – Doskonale radzi sobie z codziennymi zabrudzeniami.
- Ochrona tkanin – Zachowuje intensywność kolorów i miękkość materiałów.
- Intensywny kwiatowy zapach – Pozostawia długotrwałą świeżość.
- Wydajność – Wystarcza na 37 prań.
- Skuteczność w niskich temperaturach – Efektywne działanie już od 30°C.
Sposób użycia:
- Odmierz odpowiednią ilość płynu według tabeli dozowania na opakowaniu.
- Wlej płyn do dozownika pralki lub nałóż bezpośrednio na plamy.
- Wybierz odpowiedni program prania.
Pojemność: 1480 ml
Liczba prań: 37
Przeznaczenie: Do białych i kolorowych tkanin
Coccolino Detersivo Lavatrice Rosso to idealny wybór dla osób ceniących skuteczność prania i wyjątkową, kwiatową świeżość ubrań.
- Zawartość
- 1.48 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1660 g
- EAN
- 8720181593529
- Numer producenta
- WW-6WHJ-ZXUC
- Zawartość
- 1.48 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1660 g
- EAN
- 8720181593529
- Numer producenta
- WW-6WHJ-ZXUC
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml
21,45 zł/1l
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coccolino Fresh & Soft Płyn do płukania Blue Splash, 1700 ml
9,63 zł/1l
16,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Coccolino Sensitive & Soft Płyn do płukania, 1700 ml
10,34 zł/1l
19,38 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Coccolino perfumy Sandalo & Caprifoglio 342 ml
53,35 zł/1l
19,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gama, Kapsulki do prania koloru, 60 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
41,90 zł/1kg
62,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Perfumy do prania biancheria delicato 342ml - Coccolino
53,35 zł/1l
19,48 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Perfumy do prania Coccolino Campanula 342 ml
55,79 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coccolino Fresh & Soft Plyn do plukania Happy Yellow, 1700 ml
30,93 zł
Sprzedawca: VISO

Coccolino Silk Lily Płyn do płukania tkanin o zapachu kwiatów lilii 1700 ml
9,63 zł/1l
16,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Robot do czyszczenia okien, inteligentny tryb spryskiwania wodą, odkurzacz okienny 90 W, 5600 Pa, myjka do okien, z zabezpieczeniem przed awarią zasilania UPS, trzy automatyczne tryby czyszczenia
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coccolino Blu Primavera płyn do płukania 3L
7,48 zł/1l
22,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
20,54 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

GNCC P1 Wewnętrzna kamera monitorująca WLAN z aplikacją, 360°, 1080P, noktowizor, śledzenie ruchu, dwukierunkowe audio
119,96 zł
Sprzedawca: Connected-Living

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
561,10 zł
Sprzedawca: Crownseller

Płyn do higieny intymnej Sapone Intimo Ultra Protezione 250ml - Felce Azzurra
155,36 zł/1l
38,84 zł
Sprzedawca: TR8

Coccolino Perfume & Care Płyn do płukania Passion flower & Bergamot, 1275 ml
52,20 zł/1l
66,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Perfumy Biancheria prima fioritura 342ml - Coccolino
19,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
16,50 zł
Sprzedawca: Prostor

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 133,33 zł/1l
282,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
9%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przesyłka dotarła szybko
Waga 1,66 kgZawartość 1,05 l
Jestem bardzo zadowolona z tego proszku do prania – pięknie pachnie, świetnie pierze, a moje zamówienie było starannie zapakowane w karton
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybkie i czyste pranie
Waga 1,66 kgZawartość 1,48 l
Ten wspaniały proszek do prania pozostawia po praniu bardzo przyjemny zapach
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Coccolito
Waga 1,66 kgZawartość 1,05 l
Super
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żel do prania
Waga 1,66 kgZawartość 1,48 l
Wszystko super
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy detergent
Waga 1,66 kgZawartość 1,05 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 1,66 kgZawartość 1,48 l
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 1,66 kgZawartość 1,05 l
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1,66 kgZawartość 1,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania ciemnych ubrań Dual Power 2 l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,45 zł/1l

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych Delikatny Dla Skóry Moomin Color 900Ml
49,39 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,78 zł/1kg

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Żel Do Prania Uniwersalny 1800 Ml Dla Dzieci Moomin Nordic Swan
73,16 zł
Sprzedawca: EDANTI
146,32 zł/1kg

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l