To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Farba akrylowa. Klasyczny kolor o płynnym charakterze ma płynną konsystencję, którą łatwo rozprowadza się na dużych powierzchniach. Sztuka na dużą skalę wymaga wyrazistych kolorów. Wszystkie odcienie linii KREUL Triton Acrylic Liquid są przeznaczone do współczesnej twórczości artystycznej. Klasyczne odcienie, kolory jednopigmentowe zapewniające olśniewające efekty mieszania i świetliste farby sprawiają, że gama kolorów jest niezbędna w szkołach malarskich i akademiach. Głębokie matowe wykończenie jest idealne do podmalowywania i nakładania kilku warstw farby. Dzięki wysokiej wydajności artystyczna farba akrylowa o jakości studyjnej robi wrażenie aż do ostatniej kropli. Wysokiej jakości artystyczna farba akrylowa w jakości studyjnej Łatwo rozprowadzająca się farba zapewniająca gładkie nakładanie Wysycha równomiernie, tworząc głęboki mat Lepkość cieczy i wysoka intensywność koloru zapewniają wysoką wydajność i wszechstronne zas...
KREUL 17086 KREUL Farba akrylowa Triton Acrylic Liquid, grafit, 750 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,89 zł
67,85 zł / 1l
+ 27,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Farby akrylowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
KREUL 17209, Czarny, Farba akrylowa, Płynny, 2500 ml, 1 szt.
43,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-29,99 zł
109,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Więcej informacji o reklamie
Kreul 79402 Farba akrylowa 50 ml
438,00 zł/1l
29,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-26%
21,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Więcej informacji o reklamie
Maimeri Acrilico Zestaw farb akrylowych 5 x 200 ml
0,22 zł/1l
218,99 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Kreul Triton S Farba akrylowa Carmine 750 ml 1 szt.
99,87 zł/1l
74,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
KREUL 17021 KREUL SOLO GOYA Triton Acrylfarbe bordeaux 750,0 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Daler Rowney Graduate Zestaw farb akrylowych 48 x 22 ml
273,67 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Farba akrylowa. Klasyczny kolor o płynnym charakterze ma płynną konsystencję, którą łatwo rozprowadza się na dużych powierzchniach. Sztuka na dużą skalę wymaga wyrazistych kolorów. Wszystkie odcienie linii KREUL Triton Acrylic Liquid są przeznaczone do współczesnej twórczości artystycznej. Klasyczne odcienie, kolory jednopigmentowe zapewniające olśniewające efekty mieszania i świetliste farby sprawiają, że gama kolorów jest niezbędna w szkołach malarskich i akademiach. Głębokie matowe wykończenie jest idealne do podmalowywania i nakładania kilku warstw farby. Dzięki wysokiej wydajności artystyczna farba akrylowa o jakości studyjnej robi wrażenie aż do ostatniej kropli. Wysokiej jakości artystyczna farba akrylowa w jakości studyjnej Łatwo rozprowadzająca się farba zapewniająca gładkie nakładanie Wysycha równomiernie, tworząc głęboki mat Lepkość cieczy i wysoka intensywność koloru zapewniają wysoką wydajność i wszechstronne zastosowanie. Idealne do projektów na dużą skalę, podmalówek, technik szkliwienia - np. w akademiach sztuki lub scenografii Na bazie wody Kolory można ze sobą mieszać i rozcieńczać wodą Szybko schnący Odporny na światło i wapń Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, odporny na warunki atmosferyczne po wyschnięciu Łatwe i szybkie nalewanie dzięki możliwości wyboru małego lub dużego otworu; wystarczy odwrócić butelkę do góry dnem, aby opróżnić resztę Pojemnik wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu i po opróżnieniu można go ponownie poddać recyklingowi Plastik użyty w butelce składa się w 40% z materiałów pochodzących z recyklingu, a pokrywka w 96% z materiałów pochodzących z recyklingu Do malowania papieru, drewna, płótna, tektury, kamienia, metalu i wielu tworzyw sztucznych
Acrylic Basic, dobrze kryjąca, wyjątkowo wydajna, rozcieńczalna wodą, mieszalna między sobą, szybkoschnąca, odporna na światło, trwała, odporna na wapno, wodoodporna, do papieru, drewna, płótna, kartonu, kamienia, metalu, skóry, tworzyw sztucznych, butelek plastikowych, -17086
Masseno Narożnik KOS PIK z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Brązowy, KRONOS 06
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(223)Liczba wystawionych ocen: 223
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno
LEGO Jurassic World Atak giganotozaura i terizinozaura, Zabawka dla 9-latka z 2 Figurkami Dinozaurów do Zbudowania, z Laboratorium i Łazikiem, Prezent na Urodziny dla Dzieci, 76949
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53
1 500,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI
Pokemon 151 Booster Bundle
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 165,16 zł
Sprzedawca: LaniusToys
Męczennica jadalna Passiflora edulis 'Frederick' ok. 30 cm - egzotyczne piękno - wieloletnie pnącze
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(96)Liczba wystawionych ocen: 96
20,98 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Pokemon TCG Rayquaza V vs Noivern V Battle Deck Zestaw kart do gry Karty
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
409,05 zł
Sprzedawca: MagicalGames
PowerA 1501064-01, Nintendo Switch, Uchwyt akcji, Szary, Chiny, 1 szt., 165 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(419)Liczba wystawionych ocen: 419
5 425,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics
GTPLAYER Narożne biurko dla graczy z półką, portem ładowania USB i gniazdem (1 biurko), biurko komputerowe 120 cm w kształcie litery L, biurko PC do biura,
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(239)Liczba wystawionych ocen: 239
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER
Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
778,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete Odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho, samoczyszczący, lekki, bezprzewodowy, z funkcją mopowania, czyszczenie krawędzi <0,5 cm, niebieski
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(204)Liczba wystawionych ocen: 204
808,98 zł
Sprzedawca: Digiexpert
Tineco Floor One S5, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Przezroczysty, Biały, Suchy i Mokry, 78 dB, LED
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(100)Liczba wystawionych ocen: 100
1 287,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Pokémon Crown Zenith Pikachu VMax
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
1 679,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MagicalGames
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Farby akrylowe ESENG® Premium Fruit AP-12, zestaw 12 tubek x 12 ml, 12 opakowań
169,99 zł
Sprzedawca: ESENG
1 180,49 zł/1l
Farby akrylowe ESENG® Premium Fruit AP-12, zestaw 24 tubek x 12 ml, 4 opakowania
145,99 zł
Sprzedawca: ESENG
132,72 zł/1l
Farby Akrylowe 12 popularnych kolorów Zestaw Farb Akrylowych Farba 12x100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
84,50 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
70,42 zł/1l
Farby akrylowe Phoenix zestaw 8 x 200 ml – intensywne kolory, profesjonalne farby artystyczne do malowania i dekoracji
89,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
56,19 zł/1l
Farby akrylowe Phoenix — zestaw 7 popularnych kolorów (7 x 200 ml)
79,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
57,07 zł/1l
Farby akrylowe ESENG® Premium Fruit AP-12, zestaw 24 tubek x 12ml, 24 kolory+6 pudełek z farbami+10 pędzli
97,99 zł
Sprzedawca: ESENG
340,24 zł/1l
Bestseller
Matowe Farby Akrylowe Phoenix 12x59 ml – Zestaw Farb Artystycznych do Malowania na Płótnie, Drewnie i Tkaninach
59,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
84,60 zł/1l
Farby akrylowe 100 ml 6 popularnych kolorów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
83,17 zł/1l
Farby do Malowania Szkła i Ceramiki Phoenix Glass Paint – Zestaw 18 Kolorów x 30 ml, Transparentne Farby Witrażowe Akrylowe
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,50 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
97,22 zł/1l
Farby akrylowe ESENG® Premium Fruit AP-12, zestaw 12 tubek x 12 ml, 12 kolorów + 3 pudełka z farbami + 7 pędzli
67,99 zł
Sprzedawca: ESENG
472,15 zł/1l
Farby akrylowe 24 kolory Tubki 12 ml Do płótna Drewna i ceramiki
45,99 zł
Sprzedawca: RAGI
159,69 zł/1l
Medium akrylowe błyszczące Phoenix 500 ml ATGM
41,50 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
83,00 zł/1l
Wymienne końcówki 0,70 mm z nylonu do markerów akrylowych, 40 sztuk, kolor biały
272,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
45 421,67 zł/1kg
Zestaw farb akrylowych 20 x 59 ml, metaliczne, z 10 pędzlami, wodoodporne, odporne na działanie światła, nietoksyczne
247,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
146,74 zł/1kg
Farba akrylowa, biała i czarna, pojemność 120 ml, odporna na wodę, odporna na działanie światła, szybko schnąca
187,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
508,00 zł/1kg
Squidmar x Vallejo - Zestaw farb fantasy
203,59 zł
Sprzedawca: MagicalGames
942,55 zł/1l
Markery akrylowe, 80 kolorów, podwójna końcówka (pędzel i cienka), szybkoschnące, nietoksyczne, do malowania na kamieniach, szkle, drewnie, ceramice, płótnie, do projektów DIY
350,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
350,98 zł/1kg
Zestaw markerów akrylowych, 36 kolorów, wodoodpornych, z podwójną końcówką (0,5-5 mm), do malowania na kamieniach, drewnie, szkle, ceramice, do projektów DIY
261,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
26 114,00 zł/1kg
Markery akrylowe, 36 kolorów, wodoodporne, do malowania na kamieniach, drewnie, szkle, ceramice, płótnie, jajach wielkanocnych
244,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
244,93 zł/1kg
Zestaw markerów: 12 markerów metalicznych + 60 markerów akrylowych, wodoodpornych, do wszystkich powierzchni, z podwójną końcówką