5,0



Na podstawie 7 opinii
Olej lniany Impregnat drewna 10l Flexol ochrona natura
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
2złzniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 30 września
Kupon jest już aktywnyTylko do 30 września
Rabat udzielony przez FonderhillSp
Rabat udzielony przez FonderhillSp
162,95 zł
16,50 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
3h 21m 41s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Oleje do drewna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Automatyczna maszyna do tłoczenia oleju Prasa do tłoczenia oleju na zimno do orzeszków ziemnych Fasola sojowa Rzepak Stal nierdzewna 750W1 559,18 zł
Sprzedawca: Easybuy

Więcej informacji o reklamie
OLEJ DO SAUN Iimpregnacja DREWNA 5 LITR impregnat do drewna Flexol39,99 zł/1l
199,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Olej lniany rafinowany 4L techniczny Flexol27,75 zł/1l
111,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 4L Flexol69,99 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol
64,00 zł/1l
64,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 10 L
25,60 zł/1l
255,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Remmers Maintenance Oil 2655 Bangkirai 5 litrów
57,18 zł/1l
285,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Ochrona drewna Bochemit Opti F+ 5l brązowy BIOCID
380,70 zł
-26,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
354,42 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers – TOP Olej do tarasów
72,62 zł/1l
181,56 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers - olej do tarasów ECO 2,5 l, bangkirai intensywny
86,09 zł/1l
215,22 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers - olej do tarasów ECO 5 l, srebrzystoszary
77,11 zł/1l
385,56 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Waterproofing Oil WPC 2087 Bezbarwny 2,5 l
48,91 zł/1l
122,27 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Maintenance Oil bangkirai intensive 2,5 l
75,76 zł/1l
189,40 zł
Sprzedawca: Surtep

Olej tungowy Fornature, 2,5l, do drewna, podłóg, blatów i mebli, bezbarwny
107,60 zł/1l
269,00 zł
Sprzedawca: fornaturepl

Olej do drewna, Olej do parkietu, Olej 2K Neutral 400 ml
904,57 zł/1l
361,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

FLEXOL Olej Do Mebli Blatów Drewnianych Kuchennych 0,5 Litra | Olej do drewna
70,90 zł/1l
35,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Hagerty Spray Odświeżający do Drewna A100612 200 ml
345,55 zł/1l
69,11 zł
Sprzedawca: GUGITA

Krem do Pielęgnacji Drewna Hagerty A116046 250ml Hagerty
264,80 zł/1l
66,20 zł
Sprzedawca: GUGITA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
FLEXOL – Olej lniany do drewna 10L
100% naturalny | Polski producent | Bezpieczny dla środowiska
Pędzel i ścierka gąbczasta !
Opis produktu
Naturalny, głęboko penetrujący olej lniany przeznaczony do impregnacji i konserwacji drewna. Nie zawiera chemicznych dodatków ani filtrów UV.
Bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin – sprawdzony także przy kontakcie z żywnością.
Ekologiczny i wydajny
🪵 Podkreśla strukturę i kolor drewna
️ Chroni przed wilgocią, pleśnią i pękaniem
Zastosowanie
Do impregnacji, pielęgnacji i konserwacji wszystkich gatunków drewna
Do drewna surowego, egzotycznego oraz impregnowanego ciśnieniowo
Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, m.in.:
altanki, tarasy, meble ogrodowe
elewacje, ogrodzenia, płoty
domki narzędziowe, skrzynki, donice
️ Właściwości oleju
Głęboko wnika w strukturę drewna
Zabezpiecza przed:
▪ wodą, wilgocią
▪ pleśnią i zabrudzeniami
▪ pękaniem i łuszczeniemPodkreśla naturalny kolor i słoje
Pozostawia matową powierzchnię, łatwą do czyszczenia
Umożliwia drewnu „oddychanie”
Łatwy w aplikacji i konserwacji
Może być stosowany w pobliżu żywności
🧴 Sposób użycia
Upewnij się, że drewno jest czyste i suche
Nakładaj olej cienkimi warstwami, zgodnie z kierunkiem słojów
Po 20 minutach zbierz nadmiar
Powtarzaj proces do momentu, aż drewno przestanie chłonąć olej
Sposoby aplikacji: pędzel, szmatka, wałek, natrysk
Dane techniczne
Kolor: słomkowo–bursztynowy
Zapach: naturalny, olejowy
Skład: 100% naturalny olej lniany (bez chemii i filtrów UV)
Gęstość: 0,94 kg/l
Wydajność:
▪ drewno surowe – do nasycenia: ~10 m²/l
▪ drewno wcześniej olejowane – ~15–40 m²/lTemperatura aplikacji: min. +10°C
Czas schnięcia:
▪ dotykowo sucha: min. 24 h
▪ całkowicie sucha: 7–14 dni
️ Bezpieczeństwo
Unikać kontaktu z oczami
Nie połykać
Przechowywać w miejscu niem dla dzieci
Zestaw – dołączony do produktu
Pędzel malarski
Ścierka gąbczasta do aplikacji lub polerowania
Idealny komplet do pierwszej aplikacji!v
- Zawartość
- 10 l
- Producent
- Flexol
- Waga
- 10 kg
- EAN
- 5905718992669
- Biocyd
- Nie
- Zawartość
- 10 l
- Producent
- Flexol
- Waga
- 10 kg
- EAN
- 5905718992669
- Biocyd
- Nie
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H319: Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. H336: Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. H225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
Pasuje również do tego

Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol
64,00 zł/1l
64,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 4L Flexol
69,99 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 5L Flexol + gratisy
14,99 zł/1l
74,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Olej tungowy do drewna 100% naturalny 1L Flexol
99,95 zł/1l
99,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 10 L
25,60 zł/1l
255,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 5 L
26,00 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Olej do mebli, blatów drewnianych FLEXOL 0,5L
99,90 zł/1l
49,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Duża atrapy kamery solarnej z obiektywem i migającym światłem LED do użytku wewnątrz i na zewnątrz, wodoodporna i wyglądająca jak prawdziwa.
230,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 1 L
33,90 zł/1l
33,90 zł
Sprzedawca: Izosklep

Odkurzacz pionowy 2-w-1, 600 wat, do powierzchni twardych i dywanów, z filtrem HEPA, kabel 5m – odkurzacz pionowy Retoo
117,89 zł
Sprzedawca: Retoo

OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 1 LITR Flexol
55,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Segway ZT3 Pro D, Klasyczna hulajnoga, Czerwony, 20 km/h, 120 kg, Każda płeć, 16 lat(a)
3 293,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

POWERMAT Kosa spalinowa 6 KM PM-KS-600T
453,00 zł
Sprzedawca: Ekoflam

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Szary, Metaliczny
1 535,05 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Komunikacja ze sklepem dobra, jedynie przy wysyłaniu zamówienia byłem zdziwiony i robiłem problemy, że nie ma wyboru adresu. Potrzebowałem innego do faktury, mam zapisane dwa. Musiałem więc zająć się zmianą danych do faktury, co było niepotrzebnym opóźnieniem.
Produkt jest w porządku, dobrze się rozprowadza i ładnie wsiąka, używaliśmy go na drewnianych łóżkach.
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olej lniany flexol
Produkt doskonały,dobrze się z nim pracuje,dla mnie super olej,naturalny,bez chemii.
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
OK
Farba do drewna zewnętrznego
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra oliwa, szybka dostawa. Dziękuję
Świetnie, dziękuję
Oceniono dnia 24 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Automatyczna maszyna do tłoczenia oleju Prasa do tłoczenia oleju na zimno do orzeszków ziemnych Fasola sojowa Rzepak Stal nierdzewna 750W



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 559,18 zł
Sprzedawca: Easybuy

Olej lniany Impregnat drewna 10l Flexol ochrona natura



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
164,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
16,49 zł/1l

OLEJ DO SAUN Iimpregnacja DREWNA 5 LITR impregnat do drewna Flexol
199,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
39,99 zł/1l

OLEJ DO SAUN IMPREGNACJA DREWNA 4x1 LITR Flexol impregnat
175,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 5L impregnat ochrona Flexol
121,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
24,39 zł/1l

Olej lniany rafinowany 4L techniczny Flexol
111,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
27,75 zł/1l

OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 5L Flexol + gratisy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
74,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
14,99 zł/1l

OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 4L Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
69,99 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
64,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
64,00 zł/1l

Olej do mebli, blatów drewnianych FLEXOL 0,5L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
49,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
99,90 zł/1l

OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 1 LITR Flexol
55,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Lakier alkidowy ftalanowy, czarny, błyszczący, 0,4 litra, do drewna i metalu, do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
36,83 zł
Sprzedawca: MasterBau
92,07 zł/1l

Olej lniany FLEXOL 0,5 L – Naturalny impregnat do drewna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,49 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
78,98 zł/1kg