Zawartość:

6 l

SucceBuy 6L Ultrasonic Cleaner Dual Frequency Jewellery Cleaner z grzałką do części biżuterii Pierścień okularowy Protezy Płytka drukowana 28/40KHz

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

319,99 zł

53,33 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Myjki ultradźwiękowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
71,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
488,99 zł
-61,00 zł
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradzwiekowa 10L Stal Nierdzewna Podgrzewacz Timer Bizuteria
Myjka Ultradzwiekowa 10L Stal Nierdzewna Podgrzewacz Timer Bizuteria
35,30 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
437,99 zł
-85,00 zł
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
35,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 065,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
55,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
383,99 zł
-51,00 zł
332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
57,83 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
346,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 83
293,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna 6L z timerem, grzałką 400W, mocą ultradźwięków 180W, do dokładnego czyszczenia biżuterii i instrumentów
55,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
333,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa 260W, myjka ultradźwiękowa o podwójnej częstotliwości, myjka ultradźwiękowa do biżuterii myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z ekranem LED
Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa 260W, myjka ultradźwiękowa o podwójnej częstotliwości, myjka ultradźwiękowa do biżuterii myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z ekranem LED
41,60 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla myjka ultradźwiękowa 15L z zegarem grzewczym i koszem Cyfrowa maszyna dźwiękowa
myjka ultradźwiękowa 15L z zegarem grzewczym i koszem Cyfrowa maszyna dźwiękowa
32,93 zł/1l
493,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa JPS-30A Myjka ultradźwiękowa 6L Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej z cyfrowym wyświetlaczem do biżuterii
Myjka ultradźwiękowa JPS-30A Myjka ultradźwiękowa 6L Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej z cyfrowym wyświetlaczem do biżuterii
61,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
366,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 9.5L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, myjka soniczna ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów, zegarków, pierścionków, małych części
SucceBuy 9.5L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, myjka soniczna ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów, zegarków, pierścionków, małych części
36,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
449,99 zł
-99,00 zł
350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej 150 W, myjka ultradźwiękowa 3 L z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
VEVOR myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej 150 W, myjka ultradźwiękowa 3 L z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
78,00 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
233,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Button Ultrasonic Cleaner 3L 40kHz Biżuteria ze stali nierdzewnej Okulary Zegarki, Wydajne rozwiązanie czyszczące do różnych zastosowań
SucceBuy Button Ultrasonic Cleaner 3L 40kHz Biżuteria ze stali nierdzewnej Okulary Zegarki, Wydajne rozwiązanie czyszczące do różnych zastosowań
68,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
263,14 zł
-57,15 zł
205,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Cyfrowa myjka ultradźwiękowa VEVOR 6L Myjka ultradźwiękowa 0-80°C z grzałką
Cyfrowa myjka ultradźwiękowa VEVOR 6L Myjka ultradźwiękowa 0-80°C z grzałką
54,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
327,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 3L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna 120W Z Timerem I Koszem Stal
Vevor 3L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna 120W Z Timerem I Koszem Stal
78,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
234,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy Dual Frequency 22L z grzałką do okularów jubilerskich, wszechstronne czyszczenie przedmiotów wszystkich rozmiarów i kształtów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy Dual Frequency 22L z grzałką do okularów jubilerskich, wszechstronne czyszczenie przedmiotów wszystkich rozmiarów i kształtów
21,63 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
594,99 zł
-130,00 zł
464,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Myjka Ultradźwiękowa 22L Podwójna Częstotliwość 28 40Khz Z Grzałką
Vevor Myjka Ultradźwiękowa 22L Podwójna Częstotliwość 28 40Khz Z Grzałką
28,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
631,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Myjka Ultradźwiękowa 6L Dwuczęstotliwościowa Stal Nierdzewna Led 220V
Vevor Myjka Ultradźwiękowa 6L Dwuczęstotliwościowa Stal Nierdzewna Led 220V
85,28 zł/1l
511,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ExtraShop
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa 2L Mar Pol
Myjka Ultradźwiękowa 2L Mar Pol
175,50 zł/1l
350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Duży zbiornik o pojemności 6 litrów

Ta myjka ultradźwiękowa ma przestronny 6-litrowy zbiornik i kulisty kosz na biżuterię, który zmniejsza tarcie i chroni delikatne przedmioty podczas czyszczenia.

Wszechstronne zastosowania

Nadaje się do różnych zastosowań, takich jak biżuteria (kolczyki, naszyjniki, diamenty), okulary (okulary przeciwsłoneczne, soczewki optyczne, soczewki kontaktowe), narzędzia dentystyczne (żyletki, protezy, pistolety do tatuażu) i przybory kuchenne (przybory kuchenne, zawory itp.).

Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej

Wykonany ze stali nierdzewnej 304 zbiornik jest odporny na rdzę, korozję i wysoką temperaturę oraz gwarantuje długą żywotność. Zintegrowana konstrukcja ramy zapobiega wyciekaniu wody. Korpus ze stali nierdzewnej 201 jest łatwy do czyszczenia i ma pokrywę, która zwiększa wydajność podczas mycia wielu przedmiotów jednocześnie.

Duży zbiornik o pojemności 6 litrów

Ta myjka ultradźwiękowa ma przestronny 6-litrowy zbiornik i sferyczny kosz na biżuterię, który zmniejsza tarcie i chroni delikatne przedmioty podczas czyszczenia.

Przełączana częstotliwość 28/40 kHz

Przełączanie między częstotliwościami 28KHz i 40KHz pozwala zoptymalizować zużycie energii dla różnych wymagań czyszczenia. Tryb 40 kHz skutecznie czyści przedmioty o złożonych powierzchniach i ślepych otworach, podczas gdy tryb 28 kHz jest idealny do mniejszych lub prostszych przedmiotów i wykorzystuje mikroskopijne bąbelki do skutecznego usuwania plam.

Regulowane cykle ogrzewania i czyszczenia

Łatwo ustawiaj cykle czyszczenia od 0 do 30 minut i podgrzewaj roztwory do temperatur od 0 do 80 ℃. Procesy sterowane mikroprocesorem są wyświetlane i wybierane za pomocą ekranu LED i przycisków. Pokrywa minimalizuje straty ciepła i hałas. Praktyczne uchwyty ułatwiają transport, a zawór spustowy wody z boku reguluje prędkość drenażu. Gumowe nóżki zapewniają stabilność.

Specyfikacja

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Pojemność zbiornika: 6L
  • Częstotliwość ultradźwięków: 28KHz / 40KHz (przełączana)
  • Moc czyszczenia: 180W
  • Funkcja ogrzewania: 200W (moc); temperatura ogrzewania 0-80°C
  • Liczba przetworników: 3 zestawy
  • Wejście: 220V
  • Rozmiar produktu: 320x178x312 mm (12,6x7x12,3 cala)
  • Ekran: Wyświetlacz LED
  • Czas pracy: 0-30 minut/li&gt

Zawartość zestawu

  • 1 x zasilacz
  • 1 x pokrywa ze stali nierdzewnej
  • 1 x kosz czyszczący
  • 1 x myjka ultradźwiękowa
  • 1 x kulka czyszcząca do biżuterii
  • 1 x rurka wodna
  • 1 x instrukcja obsługi
Zawartość
6 l
Producent
SucceBuy
EAN
8721334037297
08721334037297

Zawartość
6 l
Producent
SucceBuy
EAN
8721334037297
08721334037297
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 83
293,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
57,83 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
346,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 3 litrów z timerem, ogrzewaniem 200 W, mocą ultradźwięków 120 W, do dokładnego czyszczenia biżuterii
77,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
221,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna 6L z timerem, grzałką 400W, mocą ultradźwięków 180W, do dokładnego czyszczenia biżuterii i instrumentów
55,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
333,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
55,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
383,99 zł
-51,00 zł
332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
Vevor 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
77,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 10L Dual-Freq 28/40KHz z grzałką, do biżuterii, okularów, pierścionków, protez, obwodów, części przemysłowych, czyszczenia srebra
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 10L Dual-Freq 28/40KHz z grzałką, do biżuterii, okularów, pierścionków, protez, obwodów, części przemysłowych, czyszczenia srebra
38,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
395,99 zł
-14,00 zł
381,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradzwiekowa 10L Stal Nierdzewna Podgrzewacz Timer Bizuteria
Myjka Ultradzwiekowa 10L Stal Nierdzewna Podgrzewacz Timer Bizuteria
35,30 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
437,99 zł
-85,00 zł
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Myjka ultradźwiękowa 0,8 l Myjka ultradźwiękowa do biżuterii z wyświetlaczem LED Myjka ultradźwiękowa do okularów
VEVOR Myjka ultradźwiękowa 0,8 l Myjka ultradźwiękowa do biżuterii z wyświetlaczem LED Myjka ultradźwiękowa do okularów
132,49 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
105,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa 10L Profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem do dokładnego czyszczenia części i instrumentów, grzałka 400W, moc ultradźwięków 240W
SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa 10L Profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem do dokładnego czyszczenia części i instrumentów, grzałka 400W, moc ultradźwięków 240W
38,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
384,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
71,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
488,99 zł
-61,00 zł
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa 260W, myjka ultradźwiękowa o podwójnej częstotliwości, myjka ultradźwiękowa do biżuterii myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z ekranem LED
Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa 260W, myjka ultradźwiękowa o podwójnej częstotliwości, myjka ultradźwiękowa do biżuterii myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z ekranem LED
41,60 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla SWAREY 6,5l myjka ultradźwiękowa kąpiel ultradźwiękowa 40000Hz 180W (moc grzewcza 300W) urządzenie czyszczące czyszczenie protez, biżuterii, zegarków, naszyjników, okularów, akcesoriów przemysłowych
SWAREY 6,5l myjka ultradźwiękowa kąpiel ultradźwiękowa 40000Hz 180W (moc grzewcza 300W) urządzenie czyszczące czyszczenie protez, biżuterii, zegarków, naszyjników, okularów, akcesoriów przemysłowych
94,46 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
614,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
268,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 6 L Cyfrowa Ultradźwiękowa Myjka Stal Nierdzewna Podgrzewanie
Vevor 6 L Cyfrowa Ultradźwiękowa Myjka Stal Nierdzewna Podgrzewanie
55,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 9.5L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, myjka soniczna ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów, zegarków, pierścionków, małych części
SucceBuy 9.5L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, myjka soniczna ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów, zegarków, pierścionków, małych części
36,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
449,99 zł
-99,00 zł
350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej 150 W, myjka ultradźwiękowa 3 L z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
VEVOR myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej 150 W, myjka ultradźwiękowa 3 L z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
78,00 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
233,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR 15L Myjka ultradźwiękowa z grzałką 360W Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Kąpiel ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa do okularów Biżuteria Protezy Monety itp
VEVOR 15L Myjka ultradźwiękowa z grzałką 360W Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Kąpiel ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa do okularów Biżuteria Protezy Monety itp
27,87 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
498,99 zł
-81,00 zł
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla 6l Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 0-80°C Z grzałką
6l Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 0-80°C Z grzałką
56,83 zł/1l
340,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultradźwiękowy Środek Czyszczący 6L 300W Stal Nierdzewna Cyfrowy
Vevor Ultradźwiękowy Środek Czyszczący 6L 300W Stal Nierdzewna Cyfrowy
42,33 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
319,99 zł
-66,00 zł
253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 10L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
Vevor 10L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
39,30 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 3L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna 120W Z Timerem I Koszem Stal
Vevor 3L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna 120W Z Timerem I Koszem Stal
78,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
234,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SWAREY 2,5 litra Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa + koszyk
Myjka ultradźwiękowa SWAREY 2,5 litra Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa + koszyk
137,60 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
344,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla VEVOR JPS-80A Myjka ultradźwiękowa 22L Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej z wyświetlaczem cyfrowym
VEVOR JPS-80A Myjka ultradźwiękowa 22L Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej z wyświetlaczem cyfrowym
28,82 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
924,99 zł
-291,00 zł
633,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Myjka Ultradźwiękowa 3L 40Khz Stal Nierdzewna Pokrętło Timer Grzałka
Vevor Myjka Ultradźwiękowa 3L 40Khz Stal Nierdzewna Pokrętło Timer Grzałka
69,33 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
287,99 zł
-80,00 zł
207,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla myjka ultradźwiękowa 15L z zegarem grzewczym i koszem Cyfrowa maszyna dźwiękowa
myjka ultradźwiękowa 15L z zegarem grzewczym i koszem Cyfrowa maszyna dźwiękowa
32,93 zł/1l
493,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Button Ultrasonic Cleaner 3L 40kHz Biżuteria ze stali nierdzewnej Okulary Zegarki, Wydajne rozwiązanie czyszczące do różnych zastosowań
SucceBuy Button Ultrasonic Cleaner 3L 40kHz Biżuteria ze stali nierdzewnej Okulary Zegarki, Wydajne rozwiązanie czyszczące do różnych zastosowań
68,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
263,14 zł
-57,15 zł
205,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Myjka ultradźwiękowa 1,7 l Łaźnia ultradźwiękowa Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego + kosz
VEVOR Myjka ultradźwiękowa 1,7 l Łaźnia ultradźwiękowa Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego + kosz
108,23 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
183,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Recenzje klientów

Na podstawie 4 opinii
Oceniono dnia 27 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Profesjonalny produkt
Zawartość 6 l
Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 6 l
Oceniono dnia 4 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 6 l
Oceniono dnia 21 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 10 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
966,99 zł
-77,00 zł
889,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
39,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 50 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, myjka 840 W ze stali nierdzewnej 40 kHz z kółkami do części przyrządów gaźnikowych
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 50 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, myjka 840 W ze stali nierdzewnej 40 kHz z kółkami do części przyrządów gaźnikowych
2 062,99 zł
-138,00 zł
1 924,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
38,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do diagnostycznej czyszczenia wtryskiwaczy z 8 trybami czyszczenia impulsowego, urządzenie do testowania wtryskiwaczy 12V - INJECHECK
Urządzenie do diagnostycznej czyszczenia wtryskiwaczy z 8 trybami czyszczenia impulsowego, urządzenie do testowania wtryskiwaczy 12V - INJECHECK
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
119,00 zł
-5,95 zł
113,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa do stali nierdzewnej 351 W, 10 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa do stali nierdzewnej 351 W, 10 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
421,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
42,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
64,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 50 L, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 840 W i częstotliwości 40 kHz z kółkami do części, gaźników i instrumentów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 50 L, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 840 W i częstotliwości 40 kHz z kółkami do części, gaźników i instrumentów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2 032,99 zł
-110,00 zł
1 922,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
38,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa T-Mech - 30L
Myjka ultradźwiękowa T-Mech - 30L
1 376,48 zł
Sprzedawca: MonsterShop
45,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy DC 12 V automatyczne urządzenie do płukania oleju przekładniowego, zmieniacz oleju przekładniowego 0-60 PSI, urządzenie płuczące do wymiany i czyszczenia oleju przekładniowego, odpowiednie do pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi
SucceBuy DC 12 V automatyczne urządzenie do płukania oleju przekładniowego, zmieniacz oleju przekładniowego 0-60 PSI, urządzenie płuczące do wymiany i czyszczenia oleju przekładniowego, odpowiednie do pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi
1 789,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa EMMI 35 HCQ, 3500 ml, stal nierdzewna, prywatny warsztat laboratoryjny
Myjka ultradźwiękowa EMMI 35 HCQ, 3500 ml, stal nierdzewna, prywatny warsztat laboratoryjny
3 929,28 zł
Sprzedawca: ClinicCare
1 122,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 065,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
35,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
268,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
488,99 zł
-61,00 zł
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
71,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa i myjka do płyt T-Mech 6L
Myjka ultradźwiękowa i myjka do płyt T-Mech 6L
917,64 zł
Sprzedawca: MonsterShop
152,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
917,99 zł
-30,00 zł
887,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa maszyna czyszcząca 600W, myjka ultradźwiękowa 40kHz z timerem, podgrzewaniem, odgazowywaniem i trybem delikatnym do biżuterii, narzędzi, uchwytów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa maszyna czyszcząca 600W, myjka ultradźwiękowa 40kHz z timerem, podgrzewaniem, odgazowywaniem i trybem delikatnym do biżuterii, narzędzi, uchwytów
999,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
33,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa Vevor 30L 600W Timer Nagrzewania Kosz Stal 304
Myjka Ultradźwiękowa Vevor 30L 600W Timer Nagrzewania Kosz Stal 304
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
781,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
26,07 zł/1l
A digital ultrasonic cleaner with accessories on a white background.
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, podwójna częstotliwość, z grzałką, do części, biżuterii, okularów, pierścionków, protez, płyt, płytek drukowanych, 28/40KHz, stal nierdzewna, srebro
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
860,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
28,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
771,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
25,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
667,99 zł
Darmowa wysyłka3% zniżki
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
30,36 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
216,99 zł
-44,00 zł
172,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
60,70 zł/1l