4,9



Na podstawie 15 opinii
Staedtler FIMOair 8102-0, Glina garncarska, Biały, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
76,64 zł
339,12 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Masy modelarskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min194,33 zł/1kg
58,30 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Jovi 85O Glina samoutwardzalna Ochre 500 g 1 szt.35,12 zł/1kg
17,56 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min157,03 zł/1kg
71,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMOair 8103, 1 szt.
101,24 zł/1kg
25,31 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Staedtler FIMO 8042-0, Glina garncarska, Biały, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
311,02 zł/1kg
70,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Staedtler FIMO 8010-014, Glina garncarska, Biały, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010-31, Glina garncarska, Niebieski, Metaliczny, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8040-02, Glina garncarska, Szampański, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8030, Glinka do modelowania, Biały, Dziecko, 1 szt., 1 kol., 110 °C
845,00 zł/1kg
35,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Niebieski, 1 szt., 110 °C, 30 min, 454 g
207,82 zł/1kg
94,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Eberhard Faber EFAPlast, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., Chłopak, dziewczyna, Glina
39,12 zł/1kg
50,89 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,12 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMO 8781, 1 szt.
139,98 zł/1kg
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Metaliczny, Dorosły, 1 szt., 1 kol., 110 °C
531,40 zł/1kg
30,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Modelina FimoAir 500g biała opakowanie 12 sztuk
352,26 zł/1kg
176,13 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Jovi 85, Glinka do modelowania, Biały, Dorosły/dziecko, 24 h, 500 g
50,18 zł/1kg
25,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8020-T51, Modelina dla dzieci, Glina, Zielony, Biały
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 24 szt., 110 °C, 30 min
188,87 zł/1kg
113,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8040, Glinka do modelowania, Biały, Dorosły/dziecko, 1 szt., Chłopak, dziewczyna, 1 kol.
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010-803, Glina garncarska, Granit, Kolor kamienia, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
531,40 zł/1kg
30,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO professional 8041, 1 szt.
190,99 zł/1kg
86,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Glina garncarska
- Kolor produktu:
- Biały
- Liczba części:
- 8 szt.
- Piec do pieczenia:
- Tak
- Temperatura pieczenia:
- 110 °C
- Czas pieczenia:
- 30 min
- Kraj pochodzenia:
- Niemcy
- Waga produktu:
- 226 g
- Rodzaj opakowania:
- Blister
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Glina do modelowania FIMOair 8102
- Idealna do celów artystycznych, rekreacyjnych i hobbystycznych, a także do celów edukacyjnych w szkołach, przedszkolach i podobnych instytucjach, Testowana przez niezależnych toksykologów, Glinopodobna, Gotowa do użycia, Co najmniej 95% naturalnych surowców, Przyjemna w dotyku, Nie klei się, Nie wymaga wypalania, Gładka konsystencja, Utwardzone modele można przerabiać (piłowanie, szlifowanie, wiercenie, malowanie, lakierowanie)
- Wykonanie modeliny: Materiał: na bazie wody, Kolor: biały
- Rodzaj procesu suszenia: utwardzanie powietrzem
- Rozmiar (szer. x gł. x wys.): 100 mm x 330 mm x 40 mm
- Rodzaj zawartości opakowania: modelina schnąca na powietrzu
- Kolor
- Biały
- Producent
- Waga
- 226 g
- EAN
- 4007817161487
- Numer producenta
- 8102-0
- Kolor
- Biały
- Producent
- Waga
- 226 g
- EAN
- 4007817161487
- Numer producenta
- 8102-0
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 152% zniżki




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(173)Liczba wystawionych ocen: 173




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18





3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(223)Liczba wystawionych ocen: 223




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 1255% zniżki




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(2438)Liczba wystawionych ocen: 2438




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(188)Liczba wystawionych ocen: 188




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62






3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(214)Liczba wystawionych ocen: 214




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(206)Liczba wystawionych ocen: 206




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Varta 56706, Bateria do ponownego naładowania, AA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 4 szt., 2100 mAh
37,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Marabu12100000209 Zestaw farb akrylowych Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
202,49 zł/1l
131,62 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Staedtler FIMOair 8103, 1 szt.
578,60 zł/1kg
144,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Staedtler FIMO 8100-80, Glinka do modelowania, Szary, Dorosły, 1 szt., Grey, Saszetka
44,24 zł/1kg
22,12 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Staedtler FIMO air basic 8101, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 24 h, 1 kg
38,82 zł/1kg
38,82 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMOair 8101, 1 szt.
64,99 zł/1kg
64,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Staedtler FIMOair light 8130, 1 szt.
239,40 zł/1kg
59,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO professional 8041, 1 szt.
145,90 zł/1kg
66,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jovi 85, Glinka do modelowania, Biały, Dorosły/dziecko, 24 h, 500 g
50,18 zł/1kg
25,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Vactidy C6 Odkurzacz z kablem, kabel 7m/1.7kg/30000Pa/600W, pojemnik na kurz 800ml Odkurzacz na kiju, opróżnianie jednym przyciskiem, odkurzacz ręczny
341,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VactidyDE

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 24 szt., 110 °C, 30 min
188,87 zł/1kg
113,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bomann KS 7257, 83 l, SN-ST, 41 dB, E, Grafitowy
559,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

STAEDTLER® 81 SET 03 Zestaw Modelina FIMOair Keepsake
53,75 zł
Sprzedawca: VISO

Chłodziarko-zamrażarka Merax z regulowanymi półkami i nóżkami, lodówka z oświetleniem LED, 101,8 cm wysokości, 42,5 cm szerokości, 106 L, srebrna
1 213,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: MERAX

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - szary, PAROS 06
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Creativ Company 789050, Zestaw artystyczny/rękodzielniczy dla dzieci, Biały, Chłopak, dziewczyna, 1 szt.
57,33 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Materac ortopedyczny z zimnej pianki z 7 strefami | 140x200 H2 & H3 - optymalne wrażenia ze snu dzięki doskonałemu rozkładowi nacisku
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Staedtler FIMO air basic 8100, Glinka do modelowania, Beżowy, Dorosły, 1 szt., Flesh, 1 kol.
44,24 zł/1kg
22,12 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
382,13 zł
Sprzedawca: egenta-shop

JOVI 86G JOVI Modelliermasse Air Dry Clay grau
32,35 zł/1kg
32,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ninebot by Segway E2 Pro, Klasyczna hulajnoga, Szary, 20 km/h, 100 kg, Każda płeć, 16 lat(a)
1 529,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Glina modelarska schnąca na powietrzu, 5 kg, bardzo twarda po wyschnięciu, do garncarstwa i modelowania
102,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Staedtler FIMO air 81 SET, Modelina dla dzieci, 10 szt.
110,42 zł/1kg
55,21 zł
Sprzedawca: VISO

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Biały
1 399,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Gastromark

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękujemy bardzo. Otrzymaliśmy towar i jesteśmy bardzo zadowoleni. Doskonała robota! Jesteś najlepszy!
Kolor BiałyWaga 1 kg
Dziękuję bardzo. Otrzymaliśmy towar i jesteśmy bardzo zadowoleni. Doskonała robota! Jesteś najlepszy!
Oceniono dnia 12 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Kolor BiałyWaga 1 kg
Od razu wypróbowałem glinkę, świetnie się z nią pracuje i dobrze wysycha. Zdecydowanie zamówię ponownie
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Kolor BiałyWaga 1 kg
Zrobiłem świetne wieszaki na Boże Narodzenie. Są solidne i dobrze wyglądają.
Oceniono dnia 26 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Kolor BiałyWaga 1 kg
Produkt jest po prostu świetny. Nie można powiedzieć o nim nic złego. Jest łatwy w modelowaniu i nie jest zbyt szeroki ani zbyt twardy.
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry do rękodzieła
Kolor BiałyWaga 0,5 kg
Świetnie nadaje się do rękodzieła
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor BiałyWaga 0,5 kg
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor BiałyWaga 0,226 kg
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor BiałyWaga 1 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw glinki polimerowej Shuttle Art, 60 kolorów, modelina utwardzana w piecu, 1,65 kg
383,19 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
232,24 zł/1l

Zestaw do modelowania z polimerowej gliny, 64 kolory, z akcesoriami. Masa modelująca z foremkami i narzędziami, nietoksyczna
375,08 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
214,33 zł/1kg

Masa modelująca, schnąca na powietrzu, 64 kolory, zestaw do modelowania, zestaw kreatywny dla dzieci, glina, miękka, elastyczna, nietoksyczna
254,67 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
565,93 zł/1kg

Formy do modelowania gliny, noże do modelowania gliny, zestaw do modelowania gliny, zabawki do modelowania gliny, narzędzia do modelowania gliny, akcesoria do modelowania gliny
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 324,00 zł/1kg

Elektryczny zamek magnetyczny do pojedynczych drzwi Siła trzymania 180 kg Tryb DC12V NC Zamek elektromagnetyczny ze stopu aluminium do drzwi przeciwpożarowych ze szkła, drewna i metalu
182,10 zł
Sprzedawca: Zanjo24
199,23 zł/1kg

Plastik Max 216 Rollen 1174
107,56 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMO air basic 8101, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 24 h, 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
38,82 zł
Sprzedawca: MATFEL
38,82 zł/1kg

Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
71,29 zł
Sprzedawca: MATFEL
157,03 zł/1kg

Staedtler FIMO 8042-9, Glina garncarska, Czarny, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
39,45 zł
Sprzedawca: MATFEL
174,56 zł/1kg

DAS F387600, Glinka do modelowania, Terakota, Dorosły, 1 szt., Saszetka, 1 kol.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,75 zł
Sprzedawca: MATFEL
33,75 zł/1kg

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
58,30 zł
Sprzedawca: MATFEL
194,33 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Translucent Glinka polimerowa Glitter White 56 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
533,75 zł/1kg

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
17,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
5,78 zł/1kg

Creativ Company 78033, Zestaw do zabawy z modeliny, Półprzezroczysty, 1 szt., 130 °C, 56 g, 1 szt.
20,84 zł
Sprzedawca: MATFEL
372,14 zł/1kg

Jovi 85O Glina samoutwardzalna Ochre 500 g 1 szt.
17,56 zł
Sprzedawca: MATFEL
35,12 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Metallic Glinka polimerowa Pearl White 56 g
11,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
212,50 zł/1kg

Staedtler FIMO 8043 C6-1, Glinka do modelowania, Wielobarwny, Dorosły, 6 szt., Chłopak, dziewczyna, 6 kol.
70,66 zł
Sprzedawca: MATFEL
206,61 zł/1kg

Cernit Metallic Glinka polimerowa Pearl White 250 g
69,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
279,60 zł/1kg

Cernit Metallic Glinka polimerowa Silver 250 g
48,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
195,60 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Glinka polimerowa Basic 12 x 25 g
76,81 zł
Sprzedawca: MATFEL
232,76 zł/1kg