4,3



Na podstawie 4 opinii
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,99 zł
+ 14,36 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Płyn do prania czarnego Perwoll Renew Dark Bloom 2,75 L37,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,90 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań
13,11 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka
92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Persil Gel Expert Lavender 900 ml 20 prań
51,50 zł/1l
46,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Persil XXL Color Gel, Żel do prania, 2.97 l
42,20 zł/1kg
135,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Żel do Prania Koloru Ariel Professional Color + 4,95L
80,28 zł
Sprzedawca: palkar

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Persil Gel Expert Lavender 1,35 l 30 prań
50,36 zł/1l
67,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Płyn do prania czerni Perwoll Black Renew 3,96 L
12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Persil Gel Universal - płynny detergent - skuteczne usuwanie plam - opakowanie ekonomiczne - 4 x 33 prania.
53,34 zł/1kg
320,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Odświeżacz koloru w płynie Dash 100WL
94,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

4 sztuki kapsułek do prania Ariel All-in-1 – 38 sztuk, 801,8 g – Color Clean & Fresh
310,46 zł
Sprzedawca: Plusjevoordeel-fashiondome
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel do prania kolorów Persil Deep Clean Color 3,9 L
Persil Tiefenrein Żel do prania kolor
Żel do prania Persil to więcej niż zwykły detergent- to wyjątkowa formuła, która nie tylko zapewnia głęboką czystość ubrań, ale także dba o higienę i świeżość Twojej pralki. Dokładnie penetruje włókna różnego rodzaju tkanin, rozpuszczając nawet najtrudniejsze plamy.
Oszczędność energii
Możesz zmniejszyć zużycie energii nawet o połowę, przechodząc z prania w temperaturze 60°C na 30°C. Żel jest tak skuteczny, że działa już od 20°C, gwarantując Ci oszczędność energii i doskonałe rezultaty.
Zmyślą o ekologii
Stworzony z myślą o ekologii - opakowanie żelu Persil w 100% nadaje się do recyklingu, a aż 92% jego składników jest biodegradowalnych*. To recepta na czystsze pranie i czystszy świat.
*Dotyczy składników organicznych, zgodnie z OECD 301/302.
- Zawartość
- 3.9 l
- Model
- Deep Clean Color Waschgel
- Producent
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 9000101597691
- Numer producenta
- PLT-32 Persil Derin Temizleme
- Zawartość
- 3.9 l
- Model
- Deep Clean Color Waschgel
- Producent
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 9000101597691
- Numer producenta
- PLT-32 Persil Derin Temizleme
Niebezpieczeństwo!
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P201: Przed użyciem zapoznać się ze specjalnymi środkami ostrożności.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H319: Działa drażniąco na oczy.Pasuje również do tego

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
177,78 zł
-25,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Sól specjalna Finish 1,2 kg
5,85 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dove, Relaxing Tea Mydlo w kostce, 90g
62,70 zł/1kg
6,27 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Gorenje DHNE82, Wolnostojący, Od przodu, Pompa grzewcza, Biały, Przyciski, Obrotowy, Prawy
2 456,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg
7,00 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Lenor Amalfi Limone&Mughetto 87 prań 1,827 l
17,43 zł/1l
31,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
55,07 zł/1l
275,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Relaxdays 10030748, 1 szt.
97,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Robot Powerplus POWE80090, rozrusznik i zasilacz 12V ze sprężarką, 400A
568,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO

Suszarka do butów Xiaomi Sothing
108,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Knorr® DELIKATESS sos do pieczeni 1,0 kg
83,91 zł/1kg
83,91 zł
Sprzedawca: somnia24

2x folia ochronna do Samsung Galaxy S22 Ultra przezroczysty ekran ochronny folia ochronna wyświetlacza dipos
45,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dipos

132x203cm Szara zaciemniająca termiczna kurtyna drzwiowa Jednokolorowa kurtyna drzwiowa z oczkiem
59,50 zł/1m
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Lenor 8700216694490 Lenor płyn do płukania tkanin Aprilfrisch, 1,239 litra - 59 WL
14,60 zł/1kg
18,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
461,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, dobre towary
Zawartość 3,9 l
Wszystko poszło dobrze, paczka dotarła dobrze zapakowana, dziękuję
Oceniono dnia 17 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawartość 3,9 l
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry stosunek jakości do ceny!
Zawartość 3,9 l
Zamówiony 9 lutego i otrzymany 12 lutego, cena za ten detergent jest dobra, szkoda tylko, że trzeba zapłacić 6,99 € kosztów wysyłki za każdą butelkę detergentu, jeśli zamówiłeś 3 butelki, musiałbyś zapłacić 3x 6,99 € kosztów wysyłki. koszty wysyłki. Myślę, że można dostać ten detergent za 15,98 €. detergent gdzieś w sklepie, ale potem trzeba go nieść do domu, więc nie trzeba go nieść do domu! Więc warto, ludzie! Gladly again!
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3,9 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania ciemnych ubrań Dual Power 2 l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,45 zł/1l

Odplamiacz do tkanin Smacchiatore 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35 300,00 zł/1l

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych Delikatny Dla Skóry Moomin Color 900Ml
49,39 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,78 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l