5,0



Na podstawie 1 opinii
Barwnik spożywczy żelowy niebieski, błękitny Gel
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,99 zł
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Balony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balony pastelowe pomarańczowe 21 cm 100 sztuk Gemar24,97 zł
Sprzedawca: MATFEL

Barwnik żelowy spożywczy Żółty Tubka Yellow 20g Food Colours
10,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

15 balonów niebiesko białych
23,78 zł
Sprzedawca: M_plus_L

10 różowych balonów
12,48 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Balony pastelowe żółte
44,94 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Balony niebieskie, 10 szt.
107,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

8 balonów jasnoniebieski, niebieski, biały
32,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Długopisy żelowe Kapibara niebieskie
15,27 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

balony pastel 9' ciemnoróżowe/100 sztuk 88-07
45,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Balon lateksowy MINI - 13 cm - Żółty - 1 szt
21,26 zł
Sprzedawca: MATFEL

Amscan 9904897, balon foliowy, lateks, 10 sztuk
15,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Balony lateksowe Gemar - fioletowe - 100 sztuk - 26 cm
24,32 zł
Sprzedawca: Shan

10 różowych balonów
25,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Balony 102szt
56,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

15 białych balonów
43,09 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Wąż żelowy - Trifox
13,36 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Balony pastelowe różowe, 50 sztuk
47,02 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

100 czerwonych lateksowych balonów
198,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Długopis wymazywalny niebieski (12szt) - GDD
69,77 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zestaw balonów Boog Niebieski
197,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Marzysz o idealnie niebieskim torcie, który oczaruje gości już od pierwszego spojrzenia? Szukasz barwnika, który nada Twoim wypiekom głęboki, żywy kolor bez zmiany smaku i konsystencji?
Tak właśnie może wyglądać Twój tort, babeczki lub pierniczki – zachwycające, bajkowe, niebieskie!
Zrób wrażenie na gościach – na urodzinach, chrzcinach, baby shower, weselu lub po prostu… dla siebie!
DLACZEGO WŁAŚNIE TEN BARWNIK W ŻELU?
️ Intensywny kolor niebieski – głęboki, czysty odcień, który zachwyca już od pierwszej kropli ️ Konsystencja żelu – idealna do barwienia mas cukrowych, kremów, lukru królewskiego, ciast, galaretek i wielu innych wypieków ️ Wysoka wydajność – niewielka ilość wystarczy, aby uzyskać mocny efekt. Jedno opakowanie starczy na wiele słodkich projektów!
? WSKAZÓWKA: Dla lepszego efektu barwienia kremów czy dripów proponujemy najpierw wybarwić masę na kolor biały, a następnie użyć barwnika w wybranym kolorze.
ZASTOSOWANIE:
- Biszkopty
- Masa cukrowa i solna
- Marcepan
- Kremy śmietankowe i maślane
- Lukier królewski
- Makaroniki
- Ciasta
- Dżemy i galaretki
- Lody
- Napoje i alkohole
DLA KOGO?
- Dla pasjonatów domowego cukiernictwa, którzy chcą, by ich wypieki wyglądały jak z najlepszych cukierni
- Dla cukierników i dekoratorów tortów – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów
- Dla każdego, kto pragnie dodać swoim deserom bajkowego, niebieskiego charakteru
DOZOWANIE:
- Zalecane: 1-3g na 1kg masy
- Zaczynać od jak najmniejszej ilości i powoli zwiększać dawkę do uzyskania pożądanego koloru
- W warunkach domowych polecamy dozowanie wykałaczką
- ️ UWAGA: Przedozowanie może spowodować migrację barwnika oraz upłynnienie marcepanu i masy cukrowej
SPECYFIKACJA:
- Kolor: niebieski
- Kod produktu: WSG-T07
- Waga: 20g
- Forma: żel w tubce
- Producent: Food Colours
Skład: Gliceryna (E422), syrop glukozowy, woda, barwnik (Błękit Brylantowy E133), aromat, substancja zagęszczająca (modyfikowana skrobia kukurydziana E1422), substancja konserwująca (sorbinian potasu E202), regulator kwasowości (kwas cytrynowy E330).
Przechowywanie: W chłodnym, suchym miejscu.
Uwaga: Barwnik do żywności, nie przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Sweetfanaberia | Barwnik spożywczy w żelu - 20g - Niebieski - Intensywny i łatwy do wymieszania - Idealny do dekoracji tortów
Intensywnie niebieski barwnik spożywczy w postaci żelu, idealny do kreatywnych dekoracji ciast!
Wszechstronność barwnika spożywczego w żelu
- Barwnik spożywczy Sweetfanaberia w formie żelu daje możliwość zanurzenia swoich wypieków w żywych kolorach. Dzięki wysokiej pigmentacji niebieski żel zapewnia jasne i intensywne kolory, które robią wrażenie nawet przy minimalnym dozowaniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o fondant, krem maślany czy ciasto - wszechstronne zastosowanie sprawia, że ten barwnik spożywczy jest niezbędnym narzędziem w piekarni.
Łatwy w użyciu
- Żel jest łatwy do dozowania i mieszania bez konieczności dodawania dodatkowego płynu. Praktyczna tubka umożliwia precyzyjną aplikację, dzięki czemu można dostosować kolor dokładnie tak, jak chcesz. Idealny dla początkujących i profesjonalistów, którzy chcą przenieść swoje wypieki na wyższy poziom przy niewielkim wysiłku.
Obszary zastosowania i kreatywne możliwości
- Barwnik spożywczy Sweetfanaberia jest idealny do dekorowania ciast, babeczek, herbatników i innych deserów. Jest również idealny do barwienia marcepanu i fondantu. Użyj żelu na specjalne okazje, takie jak wesela, przyjęcia urodzinowe lub inne uroczystości, aby Twoje desery przyciągały wzrok.
Zalety produktu:
- Intensywne kolory: tworzy żywe, promienne odcienie, które wyróżniają wypieki.
- Łatwe miesz anie: żelowa konsystencja pozwala na łatwe mieszanie bez dodatkowych płynów.
- Precyzyjne dozowanie: tubka zapewnia łatwą i dokładną aplikację, bez strat.
- Wszechstronne zastosowanie: Idealny do różnych zastosowań, takich jak ciasta, fondant i krem maślany.
- Wysokiej jakości składniki: Wykonany z wyselekcjonowanych składników dla bezpiecznego i aromatycznego rezultatu.
Najlepsze korzyści z używania tego produktu
- Dodaj koloru i kreatywności swoim wypiekom dzięki barwnikowi spożywczemu Sweetfanaberia w formie żelu. Łatwość użycia, wszechstronne opcje aplikacji i intensywne zabarwienie sprawiają, że produkt ten jest niezbędny dla każdego piekarza i cukiernika amatora. Dodaj wykończenie do swoich dzieł i zaimponuj rodzinie i przyjaciołom artystycznie udekorowanymi smakołykami!
Barwnik spożywczy do dekoracji ciast ŻEL 20g - do ciast i masy cukrowej, KOLOR NIEBIESKI
Barwniki w żelu można mieszać ze sobą.
Barwniki są oparte na syropie glukozowo-cukrowym zawierającym minimalną ilość wody (od 2% do 10% w zależności od koloru), co umożliwia barwienie tłuszczów w ograniczonym zakresie po emulgowaniu.
Barwnik spożywczy, nieprzeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Dzięki ich żelowej konsystencji można je doskonale włączyć do pasty bez konieczności dodawania wody. Idealne do różnych zastosowań, takich jak dekorowanie lukrem, polewą, ciastami i marcepanem.
Doskonale nadają się na okazje takie jak baby shower, urodziny, imieniny, wesela, komunie, chrzciny oraz wieczory kawalerskie i panieńskie.
ZASTOSOWANIE:
Główne zastosowanie: Marcepan, masy cukrowe i solne, śmietana (w tym śmietana niskotłuszczowa), karmel. Lukier plastyczny w stylu angielskim.
Również: zastosowania rozpuszczalne w wodzie - ciasta, dżemy, galaretki, lody, napoje i alkohole.
ZALETY HERBATNIKÓW ŻELOWYCH
Łatwe dodawanie do mieszanek cukierniczychForma do pasty ułatwia dozowanie i zmniejsza możliwość rozlania lub wycieku koloru, Wysoka wydajność
Wszechstronność i łatwość użycia
Duży wybór wielu podstawowych kolorów i możliwość ich dowolnego łączenia.
DAWKOWANIE
Zakładamy dozowanie tradycyjnych kolorów żelowych na poziomie 1-3 gramów na kilogram masy.INNE KOLORY DOSTĘPNE NA POZOSTAŁYCH AUKCJACH!
Błękitnyáżeláwny kolor znajduje się w praktycznejátubce zákońcówką. W ten sposób można precyzyjnie ustawić pożądany kolor marcepanu, fondantu, kremu lub lukru. W opakowaniu 20 g.
Składniki:
gliceryna E422, syrop glukozowy, woda, barwnik E133, aromat, substancja zagęszczająca E1422, substancja konserwująca E202, regulator kwasowości E330
- Kolor
- Producent
- Food Colours
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.033 kg
- EAN
- 5902768812589
- Numer producenta
- 2112
- Kolor
- Producent
- Food Colours
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.033 kg
- EAN
- 5902768812589
- Numer producenta
- 2112
Pasuje również do tego

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
1 868,50 zł/1kg
186,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Barwnik spożywczy w żelu CZERWONY 20g
10,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Frozen królowa lodu topper na tort z papieru waflowego 20cm urodziny ️
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Różowy topper na tort Disney Princess wykonany z jadalnego papieru
50,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,84 zł
Sprzedawca: TR8

Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
16,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barwnik żelowy spożywczy Żółty Tubka Yellow 20g Food Colours
10,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Topper na tort Myszka Minnie - 16 sztuk
125,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Paw Patrol Cake Topper 30 szt. topperów do ciast, babeczek, ...
151,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pickerd polewa do ciast, niebieska, 125 g
3 039,92 zł/1kg
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dr Oetker Krem do ciast waniliowy na pewno się uda i jest twardy do krojenia 140 g
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stojak na ciasto 28 cm + szpatułki 3 szt
258,12 zł/1kg
107,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Barwnik spożywczy żelowy różowy, Gel
10,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
62,69 zł/1kg
28,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,50 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

OMNA | Walizka na kółkach XL - 67x44x27 cm - 63L - Czarna - Wytrzymała - Idealna do podróży z dziećmi
134,99 zł
Sprzedawca: OMNA

Günthart barwnik spożywczy niebieski 20 g
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DECCART | Kasetony sufitowe 3D | Panele ścienne | Rama biała | 100x50cm | 4m²
124,00 zł/1m
124,00 zł
Sprzedawca: Homeek

Apple iPhone 15 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 512 GB, 48 MP, iOS 17, Tytan, Czarny
Odnowiony
3 041,89 zł
Sprzedawca: NESATEC

DECCART | Kasetony sufitowe 3D | Panele scienne | Panele scienne 3D | Ametyst czarny 50x50cm | 0,25m2|
12,90 zł/1m
6,45 zł
Sprzedawca: Homeek

Relaxdays 10024092, 1 szt.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Suszarka bębnowa OMNA | XXL - 32 m^2 - składana - mobilna i stabilna - do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz
74,99 zł
Sprzedawca: OMNA

Łóżko kontynentalne MIRJAN24 Elegance, stylowe łóżko podwójne z dwoma schowkami i nakładką (kolor: Fresh 01, wymiary: 160 x 200 cm)
6 226,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
756,00 zł/1kg
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HOMCOM Wentylator wieżowy Wentylator stojący Pilot Dyfuzor zapachowy Czarny
1 105,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

RAGI Walizka artystyczna 145 el. dla dzieci - kredki pastelowe olejne i ołówkowe - flamastry - farby akwarelowe - zestaw do malowania i rysowania
61,03 zł/1kg
119,00 zł
Sprzedawca: RAGI
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Kolor Złoty
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

50x balony balon powietrze, hel biały dekoracja ślubna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony balon powietrze, hel czerwony dekoracja ślubna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony Ø 40 cm balony serce balony na hel i powietrze czerwono-białe jako dekoracja balony serce dla niego i dla niej ślub i walentynki



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

200x balony srebrne Ø 35 cm - balony nadają się do powietrza i helu - przetestowane pod kątem szkodliwych substancji - dekoracja urodzinowa, imprezowa, ślubna



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,49 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony Ø 35 cm mix biało-niebieskie jako dekoracja na Dahoum Wiesn, Cannstatter WASN (50x balony)



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony balon powietrze, hel srebrny dekoracja ślubna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

25x Luftballons Ballons Super Bowl Deko Dekoration Party Set Futbol amerykański



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,17 zł
Sprzedawca: tkgruppe

100x balony balony czarne powietrze, hel dekoracja ślubna



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
32,87 zł
Sprzedawca: tkgruppe

60x balony balon szkolny balon szkolny zapisy do szkoły zapisy do szkoły
23,46 zł
Sprzedawca: tkgruppe

100 czarnych balonów z powietrzem lub helem – dekoracja ślubna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
37,57 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony jasnoniebieskie Ø 35 cm na urodziny, wesele i imprezę - powietrze i hel



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
8,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony balon powietrze, hel czarny dekoracja ślubna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,35 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony zielone Ø 35 cm - Odpowiednie dla helu - Bez plastiku - 100% organiczne i nadające się do recyklingu - Dekoracja do napełniania balonów gazem (zielone)



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
8,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

50x balony Balon na powietrze i hel czerwony



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
38,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

300 sztuk balonów, balony, balon na powietrze i hel, kolor biały



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
108,12 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Elektryczna pompka do balonów pompka do balonów pompka do balonów dmuchawa do balonów automatyczny pomiar czasu ilościowa pompka powietrza na urodziny, wesele lub imprezę
481,60 zł
Sprzedawca: Easybuy

Zestaw Dekoracji Balony 40 Urodziny Złote Czarne Party Ścianka Impreza XXL
55,99 zł
Sprzedawca: SNM

Wichrowe Wzgórza
36,89 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zestaw Dekoracji Do Girlandy Balonowej Pastelowe Balony Urodziny Wesele
44,00 zł
Sprzedawca: SNM

Zeszyt A4/32 # Herlitz Wonderland 70G
21,53 zł
Sprzedawca: EDANTI