Zawartość:

2 l

Środek odkamieniający AquaFloow 2x 1000 ml do ekspresów do kawy, czajników elektrycznych i urządzeń gospodarstwa domowego

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

79,99 zł

40,00 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – pon. 5 października
Złóż zamówienie w ciągu
9h 38m 24s
Łap promocję, póki trwa!
Odkamieniacze i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
576,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
144,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Wessper Proszek do odkamieniania uniwersalny 3 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
Wessper Proszek do odkamieniania uniwersalny 3 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
0,05 zł/1l
137,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla HEITMANN 491713 HEITMANNSCHNELL Entkalker 250 ml
HEITMANN 491713 HEITMANNSCHNELL Entkalker 250 ml
850,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
212,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO
Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO
14,59 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
72,95 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Aroumatum 4x 300 ml środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników i żelazek – naturalna formuła
Aroumatum 4x 300 ml środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników i żelazek – naturalna formuła
57,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Sillar Uniwersalny środek odkamieniający 2x 1000 ml do ekspresów do kawy, czajników i żelazek
Sillar Uniwersalny środek odkamieniający 2x 1000 ml do ekspresów do kawy, czajników i żelazek
42,43 zł/1kg
98,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla 2x MELITTA AntiCalcpłyn do odkamieniania 250 ml – w 100% ekologiczny
2x MELITTA AntiCalcpłyn do odkamieniania 250 ml – w 100% ekologiczny
99,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Wessper 10 tabletek czyszczących do wszystkich w pełni automatycznych ekspresów do kawy i ekspresów do kawy
Wessper 10 tabletek czyszczących do wszystkich w pełni automatycznych ekspresów do kawy i ekspresów do kawy
1 652,00 zł/1l
49,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Tabletki odkamieniające Sillar 12 sztuk | Uniwersalny odkamieniacz do urządzeń gospodarstwa domowego
Tabletki odkamieniające Sillar 12 sztuk | Uniwersalny odkamieniacz do urządzeń gospodarstwa domowego
53 550,00 zł/1kg
53,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Aromatum Środek odkamieniający 1 l – środek odkamieniający na bazie kwasu cytrynowego do ekspresów do kawy, czajników elektrycznych i żelazek
Aromatum Środek odkamieniający 1 l – środek odkamieniający na bazie kwasu cytrynowego do ekspresów do kawy, czajników elektrycznych i żelazek
53,99 zł/1l
53,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Kamix Odkamieniacz Do Ekspresu Czajnik Podgrzewane Urządzenia Saszetka 30 G
Kamix Odkamieniacz Do Ekspresu Czajnik Podgrzewane Urządzenia Saszetka 30 G
574,75 zł/1kg
22,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla SCANPART DC0157, 1000 ml, Płynny
SCANPART DC0157, 1000 ml, Płynny
48,67 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Kamix  Odkamieniacz w płynie, 500 ml
Kamix Odkamieniacz w płynie, 500 ml
28,48 zł/1l
18,99 zł
-25%
14,24 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Kamix, Odkamieniacz, 150g
Kamix, Odkamieniacz, 150g
144,65 zł/1kg
24,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Odkamieniacz Wessper Premium 6 x 250 ml uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy
Odkamieniacz Wessper Premium 6 x 250 ml uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy
321,56 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,85 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
96,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla BOSCH - Tabletki odkamieniające 3x36g - 00311976
BOSCH - Tabletki odkamieniające 3x36g - 00311976
145,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Opis produktu

Płynny środek odkamieniający AquaFloow to wysoce skuteczny i delikatny środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników, żelazek i innych urządzeń gospodarstwa domowego. Skutecznie usuwa uporczywe osady wapienne i przedłuża żywotność urządzeń. Idealny do ekspresów do kawy, ekspresów przelewowych i innych urządzeń kuchennych. Stosowanie jest proste, a środek odkamieniający poprawia również smak kawy i herbaty.

Właściwości

  • Marka: AquaFloow

  • Zawartość: 2 x 1000 ml

  • Typ: płynny środek odkamieniający

  • Zastosowanie: do ekspresów do kawy, czajników, żelazek parowych i innych urządzeń gospodarstwa domowego

  • Skuteczność: usuwa uporczywe osady wapienne i zapobiega tworzeniu się nowych

  • Delikatny: nie niszczy uszczelek, elementów metalowych i innych części

  • Smak: poprawia smak kawy i herbaty

  • Wszechstronność: idealny do ekspresów do kawy, ekspresów przelewowych, czajników, żelazek itp.

  • Wystarcza na: do 10 zastosowań przy zalecanym dawkowaniu

  • Dawkowanie: 100 ml na 1 litr wody w przypadku ekspresów do kawy i czajników, 100 ml na 500 ml wody w przypadku żelazek parowych

Kompatybilność

Kompatybilny z urządzeniami marek AEG, Ariston, Bosch, Braun, Cocoon, DeLonghi, Electrolux, Espressia, Gaggenau, HotPoint, Jura, Krups, Melitta, Moulinex, Neff, Nespresso, Nivona, Philips, Saeco, Scholtes, Severin, Siemens, Zanussi i innymi.

Zawartość
2 l
Producent
Aquafloow
Liczba sztuk
2
Waga
2000 g
EAN
5902668037266

Zawartość
2 l
Producent
Aquafloow
Liczba sztuk
2
Waga
2000 g
EAN
5902668037266
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Środek odkamieniający AquaFloow 500 ml do ekspresów do kawy, czajników elektrycznych i urządzeń gospodarstwa domowego
Środek odkamieniający AquaFloow 500 ml do ekspresów do kawy, czajników elektrycznych i urządzeń gospodarstwa domowego
133,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Zestaw do pielęgnacji ekspresów do kawy DeLonghi – 2× środek odkamieniający EcoDecalk + 5× filtr wody SILLAR DLSC002 / SER3017
Zestaw do pielęgnacji ekspresów do kawy DeLonghi – 2× środek odkamieniający EcoDecalk + 5× filtr wody SILLAR DLSC002 / SER3017
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 111
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Aroumatum 4x 300 ml środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników i żelazek – naturalna formuła
Aroumatum 4x 300 ml środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników i żelazek – naturalna formuła
57,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Filtr do odkurzacza do pracy na mokro i na sucho Sillar 2× – filtr zamienny, kompatybilny z markami Parkside, Dexter, Ryobi – nadający się do prania
Filtr do odkurzacza do pracy na mokro i na sucho Sillar 2× – filtr zamienny, kompatybilny z markami Parkside, Dexter, Ryobi – nadający się do prania
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
55,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla 6x filtr wody Aquafloow  kompatybilny z DeLonghi + odkamieniacz Delonghi 500ml ecoDecalk
6x filtr wody Aquafloow kompatybilny z DeLonghi + odkamieniacz Delonghi 500ml ecoDecalk
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 559
177,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Zestaw tarcz perforowanych Sillar do maszynki do mielenia mięsa Bosch 5 rozmiarów / 2,7-4-8 mm i 1 ostrze poprzeczne
Zestaw tarcz perforowanych Sillar do maszynki do mielenia mięsa Bosch 5 rozmiarów / 2,7-4-8 mm i 1 ostrze poprzeczne
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
65,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,85 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
96,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Zestaw Wessper: 6 filtrów do wody AquaLunga + 500 ml środka do usuwania kamienia CleanMax przeznaczonego do ekspresów do kawy DeLonghi
Zestaw Wessper: 6 filtrów do wody AquaLunga + 500 ml środka do usuwania kamienia CleanMax przeznaczonego do ekspresów do kawy DeLonghi
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 559
126,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
576,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
144,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Wymienny filtr Waterdrop kompatybilny z wkładem filtrującym Krups F088 Nivona Melitta, opakowanie 8 szt
Wymienny filtr Waterdrop kompatybilny z wkładem filtrującym Krups F088 Nivona Melitta, opakowanie 8 szt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 156
129,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15, 	
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15, Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 110
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Termos Wessper B3 THERMOSTEEL 0,7 l, srebrny, z 3 nakrętkami
Termos Wessper B3 THERMOSTEEL 0,7 l, srebrny, z 3 nakrętkami
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Termos Wessper B3 THERMOSTEEL o pojemności 1 l, turkusowy, z 3 nakrętkami
Termos Wessper B3 THERMOSTEEL o pojemności 1 l, turkusowy, z 3 nakrętkami
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Zestaw 20 wkładów filtrujących Aquafloow Aquaflux – kompatybilnych z Laica Bi-Flux, Brita Maxtra, Dafi Unimax
Zestaw 20 wkładów filtrujących Aquafloow Aquaflux – kompatybilnych z Laica Bi-Flux, Brita Maxtra, Dafi Unimax
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
149,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Zestaw szczotek i węży Sillar do modeli Dyson V7, V8, V10, V11, V15, SV10, SV11, elastyczny wąż 155 cm, zestaw zamiennych akcesoriów
Zestaw szczotek i węży Sillar do modeli Dyson V7, V8, V10, V11, V15, SV10, SV11, elastyczny wąż 155 cm, zestaw zamiennych akcesoriów
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
91,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Aquafloow podzlewozmywakowy filtr do wody - zestaw 2 wymiennych filtrów 13,7″ - redukuje chlor i zanieczyszczenia - czysta woda pitna prosto z kranu
Aquafloow podzlewozmywakowy filtr do wody - zestaw 2 wymiennych filtrów 13,7″ - redukuje chlor i zanieczyszczenia - czysta woda pitna prosto z kranu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
156,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Teleskopowa szczotka czyszcząca 7 m – idealna do instalacji solarnych, zadaszeń tarasów i instalacji fotowoltaicznych
Teleskopowa szczotka czyszcząca 7 m – idealna do instalacji solarnych, zadaszeń tarasów i instalacji fotowoltaicznych
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 85
458,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Filtr do wody Sillar, zamiennik dla DeLonghi DLSC002 SER3017 ECAM ESAM, Obraz wygenerowany przez AI
Filtr do wody Sillar, zamiennik dla DeLonghi DLSC002 SER3017 ECAM ESAM
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 411
84,18 zł
-10%
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 szt.
BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 szt.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 390
148,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla 4X zmywalny filtr Sillar do odkurzacza Dyson V12 - zamiennik | zmywalny filtr HEPA do odkurzacza Dyson V12 SV20 SV26 SV30 SV34 SV35 Clean + filtr
4X zmywalny filtr Sillar do odkurzacza Dyson V12 - zamiennik | zmywalny filtr HEPA do odkurzacza Dyson V12 SV20 SV26 SV30 SV34 SV35 Clean + filtr
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
83,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Sillar 2× Filtr zamienny do odkurzacza akumulatorowego Bosch Flexxo Series 4, zestaw filtra głównego i filtra wstępnego
Sillar 2× Filtr zamienny do odkurzacza akumulatorowego Bosch Flexxo Series 4, zestaw filtra głównego i filtra wstępnego
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
66,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Szklana butelka na napoje Wessper z silikonowym pokrowcem – 1 l – z oznaczeniami czasu – ecru
Szklana butelka na napoje Wessper z silikonowym pokrowcem – 1 l – z oznaczeniami czasu – ecru
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla AquaFloow 12x wiszący pochłaniacz wilgoci 500 ml – do szafy, garderoby i samochodu
AquaFloow 12x wiszący pochłaniacz wilgoci 500 ml – do szafy, garderoby i samochodu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
62,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Sillar Filtr HEPA z możliwością prania – zamiennik, kompatybilny z Dyson V12 (SV20, SV26, SV30, SV34, SV35), 971517-01
Sillar Filtr HEPA z możliwością prania – zamiennik, kompatybilny z Dyson V12 (SV20, SV26, SV30, SV34, SV35), 971517-01
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
32,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 wkładów filtrujących Aquafloow Aquaflux – kompatybilnych z Laica Bi-Flux, Brita Maxtra, Dafi Unimax
Zestaw 12 wkładów filtrujących Aquafloow Aquaflux – kompatybilnych z Laica Bi-Flux, Brita Maxtra, Dafi Unimax
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla AquaFloow 10x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni
AquaFloow 10x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
111,00 zł
-10,01 zł
100,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Filtr wody Wessper do lodówki – zamiennik dla Fisher & Paykel, Whirlpool (4396701 / 4396702 / 2301705)
Filtr wody Wessper do lodówki – zamiennik dla Fisher & Paykel, Whirlpool (4396701 / 4396702 / 2301705)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
80,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla AquaFloow 8x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni
AquaFloow 8x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla 5 × Filtr Wessper AquaLunga + odkamieniacz do ekspresów do kawy Delongi 500 ml
5 × Filtr Wessper AquaLunga + odkamieniacz do ekspresów do kawy Delongi 500 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 559
137,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 31 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kwas octowy 10L ESENCJA OCTOWA 80% (10L) 10x1L NUVIO  + gratis
Kwas octowy 10L ESENCJA OCTOWA 80% (10L) 10x1L NUVIO + gratis
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
129,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
12,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Środek odkamieniający AquaFloow 500 ml do ekspresów do kawy, czajników elektrycznych i urządzeń gospodarstwa domowego
Środek odkamieniający AquaFloow 500 ml do ekspresów do kawy, czajników elektrycznych i urządzeń gospodarstwa domowego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
133,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wessper Proszek do odkamieniania uniwersalny 3 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
Wessper Proszek do odkamieniania uniwersalny 3 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
137,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
0,05 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
144,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
576,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkamieniacz Wessper Premium 6 x 250 ml uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy
Odkamieniacz Wessper Premium 6 x 250 ml uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
321,56 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
76,52 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wessper Proszek odkamieniający uniwersalny 1 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
Wessper Proszek odkamieniający uniwersalny 1 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
72,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
72,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 3x Wessper Odkamieniacz 250ml alternatywa dla Philips Saeco CA6700 CA6700/99
3x Wessper Odkamieniacz 250ml alternatywa dla Philips Saeco CA6700 CA6700/99
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
68,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
275,44 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Aroumatum 4x 300 ml środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników i żelazek – naturalna formuła
Aroumatum 4x 300 ml środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników i żelazek – naturalna formuła
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
57,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kwas octowy 4L ESENCJA OCTOWA 80% 4l NUVIO + gratis
Kwas octowy 4L ESENCJA OCTOWA 80% 4l NUVIO + gratis
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
79,95 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
19,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Aquafloow uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy, ekologiczny odkamieniacz do w pełni automatycznych ekspresów do kawy 2 x 500ml
Aquafloow uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy, ekologiczny odkamieniacz do w pełni automatycznych ekspresów do kawy 2 x 500ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
65,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
65,07 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO
Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
72,95 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
14,59 zł/1l
Zdjęcie produktu dla AquaFloow Odkamieniacz do ekspresów do kawy w płynie 0,5L Wydajny środek czyszczący do usuwania kamienia kompatybilny z Delonghi Jura, Saeco, Bosch, Siemens
AquaFloow Odkamieniacz do ekspresów do kawy w płynie 0,5L Wydajny środek czyszczący do usuwania kamienia kompatybilny z Delonghi Jura, Saeco, Bosch, Siemens
57,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
114,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Elbow Grease | Uniwersalny odkamieniacz w formie proszku - 3x25 ml - Skuteczny - Środek do usuwania kamienia - Uniwersalny środek czyszczący
Elbow Grease | Uniwersalny odkamieniacz w formie proszku - 3x25 ml - Skuteczny - Środek do usuwania kamienia - Uniwersalny środek czyszczący
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Płynny odkamieniacz do w pełni automatycznych ekspresów do kawy - Ekspresy do kawy - Czajniki i parowary ze zbiornikiem na wodę - 500 ml
Płynny odkamieniacz do w pełni automatycznych ekspresów do kawy - Ekspresy do kawy - Czajniki i parowary ze zbiornikiem na wodę - 500 ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
64,69 zł
-16%
54,14 zł
Sprzedawca: PG-Service
108,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wkład do perlatora do kranu, usuwający kamień, 2 sztuki, obrotowy o 360°, z 8 filtrami, do kuchni i łazienki
Wkład do perlatora do kranu, usuwający kamień, 2 sztuki, obrotowy o 360°, z 8 filtrami, do kuchni i łazienki
238,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Naturewater Siliphos Filter 790 g, wkład Siliphos, filtr do zmywarki Filtr do pralki Filtr do zmiękczania/odkamieniania wody
Naturewater Siliphos Filter 790 g, wkład Siliphos, filtr do zmywarki Filtr do pralki Filtr do zmiękczania/odkamieniania wody
112,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
100,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nitro Cold Brew Coffee Maker Beczka ze stali nierdzewnej Zestaw dozownika do kawy z azotem 2L
Nitro Cold Brew Coffee Maker Beczka ze stali nierdzewnej Zestaw dozownika do kawy z azotem 2L
935,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Szczotka do czyszczenia ekspresów do kawy z długim uchwytem, wielofunkcyjna szczotka do grup zaparzających 58 mm, narzędzie do czyszczenia kuchni
Szczotka do czyszczenia ekspresów do kawy z długim uchwytem, wielofunkcyjna szczotka do grup zaparzających 58 mm, narzędzie do czyszczenia kuchni
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Dozownik do kawy Moka Bryzgoszczelny lejek dozujący Pierścień dozujący do kawy dla pojedynczego i podwójnego zaworu Moka Pot Czarny Dla trzech 150ml
Dozownik do kawy Moka Bryzgoszczelny lejek dozujący Pierścień dozujący do kawy dla pojedynczego i podwójnego zaworu Moka Pot Czarny Dla trzech 150ml
51,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24