5,0



Na podstawie 1 opinii
Lenor Lenor - Woda do prasowania - Wiosenne przebudzenie - Odświeżacz do tkanin - 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
62,88 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Perfumy do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana destylowana Lenor do żelazek parowych - Summer 1 litr14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Chante Clair Perfumy do prania Sali Marini 220 ml174,95 zł/1l
38,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Perfumy do prania Muschino Bianco 220 ml159,05 zł/1l
42,10 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Perfumy do prania Coccolino Campanula 342 ml55,79 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
39,44 zł/1l
19,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor Unstoppables – wzmacniacz zapachu – świeżość – 13 prań – opakowanie ekonomiczne – 2 sztuki
581,64 zł/1l
191,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
29,46 zł/1l
29,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lenor Ruby Jasmine Perełki zapachowe do prania 195g
154,00 zł/1kg
40,04 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lenor Trocknertücher Aprilfrisch, Drzewo cedrowe, Paczula
15,85 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Perfumy do prania biancheria delicato 342ml - Coccolino
53,35 zł/1l
19,48 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Booster do prania Orchidea 220 ml Felce Azzurra
131,68 zł/1l
28,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Muschino Bianco 220 ml
140,91 zł/1l
31,00 zł
Sprzedawca: Prostor

Lenor, Perełki do prania Gold Orchid, 570 g
217,98 zł/1kg
157,78 zł
-26,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Tesori d'Oriente - Hammam Laundry Parfum Woda perfumowana do tekstyliów 250ml
208,48 zł/1l
52,12 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Corri d'Italia Perfumy do prania Roma, 250ml
112,80 zł/1kg
38,79 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Perfumy do prania Profuma Fresca 230 ml
152,04 zł/1l
46,83 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lenor 8006540968284 Lenor light Wäscheparfüm 160,0 g
210,19 zł/1kg
33,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d’Oriente Hammam, Płynny, 760 ml, Butelka
19,33 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koncentrat płynu do płukania tkanin 760 ml Kwiat lotosu
19,46 zł/1l
58,91 zł
-74%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lenor - Woda do prasowania - Wiosenne przebudzenie - Odświeżacz do tkanin - 1000 ml
Zapierające dech w piersiach czyste pranie dzięki wodzie do prasowania Lenor Spring Awakening
Ciesz się długotrwałym świeżym zapachem i gładko wyprasowanymi ubraniami dzięki wodzie do prasowania Lenor Spring Awakening. Ta woda do prasowania roztacza pyszny kwiatowy i ożywczy zapach, dzięki czemu pranie pozostaje świeże na dłużej.
Dlaczego warto stosować wodę do prasowania Lenor Spring Awakening?
- Długotrwała świeżość: Zapewnia przyjemny zapach, który utrzymuje się przez cały dzień.
- Ułatwia prasowanie: Pomaga zredukować zagniecenia i wygładza tkaniny.
- Chroni i zmiękcza tkaniny: Zapobiega zużyciu i sprawia, że ubrania dłużej wyglądają dobrze.
- Odpowiednia do wszystkich tkanin:Stosować do bawełny, lnu, włókien syntetycznych i delikatnych materiałów.
Jak używać wody do prasowania Lenor?
- Napełnij żelazko parowe wodą Lenor
- S za pomocą butelki z rozpylaczem lub wody do prasowania.
- Prasuj jak zwykle i poczuj ożywczy zapach.
- Może być również rozpylana bezpośrednio na tkaniny jako środek odświeżający między praniami.
O firmie Lenor
Lenor oferuje wysokiej jakości produkty do pielęgnacji tkanin, które zapewniają świeżość i miękkość ubrań.
Lenor Destylowana woda perfumowana do żelazek parowych - Wiosenna świeżość 1 litr
Woda do żelazek i urządzeń parowych
️️️️️
sPECYFIKACJA:
Marka: Lenor
Typ: perfumowana, destylowana
Zapach: Wiosenne przebudzenie
Opakowanie: butelka
Zawartość: 1 litr
Etykieta i instrukcje: angielski
Skład: perfumy, woda, fenoksyetanol
Lenor ułatwiający prasowanie
️️️️️
zALETY:Ułatwia prasowanie
Pomaga wygładzić trudne zagniecenia
Natychmiast odświeża
Zapobiega osadzaniu się kamienia w żelazkach - dozuj bezpośrednio do otworu wlewowego żelazka
Zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych
Idealny do szybkich podróży
Woda do prasowania Lenor 1L Spring Awakening
- Zawartość
- 1 l
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 5060033822685
- Numer producenta
- 5060033822685 h2 si
- Zawartość
- 1 l
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 5060033822685
- Numer producenta
- 5060033822685 h2 si
Niebezpieczeństwo!
Używać repelentów bezpiecznie! Przed użyciem zawsze czytać informacje o produkcie i jego etykietę!
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
H319: Działa drażniąco na oczy.EUH 066: Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Woda perfumowana destylowana Lenor do żelazek parowych - Summer 1 litr
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Lenor | spray do prasowania, 500ml, spray zmiękczający tkaniny, zapach wiosennego przebudzenia, perfumy do prania, spray do prasowania bez prasowania, usuwa zagniecenia z tkanin
19,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor Crease Releaser Exotic Bloom Żelazko w sprayu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
39,44 zł/1l
19,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor Crease Releaser Summer Breeze Żelazko w sprayu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
33,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
39,44 zł/1l
19,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Inteligentny zegarek z pełnym ekranem dotykowym Sportowy zegarek fitness Ip67 Wodoodporny Bluetooth dla Androida Ios Mężczyźni Kobieta Smartwatche,
168,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Sztuczna choinka COSTWAY 210 cm z 950 końcówkami, igłami z PVC i metalowym stojakiem, jodła, choinka idealna do domu, biura i sklepów, biała
30,87 zł/1kg
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

BD ART Lustro łazienkowe LED okrągłe Luna 60 cm, naścienne lustro łazienkowe z oświetleniem, barwa światła biała chłodna 6000K, IP44
388,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
291,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Philips PerfectCare 7000 Series PSG7130/20 Generator pary, 2100 W, 600 g/min, Stopa SteamGlide Elite, 8 bar, 1,8 l, 120 g/min
1 748,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
29,46 zł/1l
29,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
20,54 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lenor Fresh Air Plyn do plukania Fresh wind, 770 ml
20,74 zł/1kg
20,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lenor Pink Blossom Zapachowe arkusze do prania, 34 sztuki (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw chusteczek czyszczących Sleepy – 6 kolorów i zapachów
130,38 zł
-3,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

febreze 8700216331326 febreze Odświeżacz do tkanin w sprayu Intensywna świeżość, 500 ml
103,04 zł/1l
51,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda perfumowana destylowana Lenor do żelazek parowych - Summer 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Chante Clair Perfumy do prania Sali Marini 220 ml
38,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l

Perfumy do prania Muschino Bianco 220 ml
42,10 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
159,05 zł/1l

Perfumy do prania Profuma Fresca 230 ml
46,83 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,04 zł/1l

Perfumy do prania Soffio Orie 230 ml
46,83 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,04 zł/1l

Booster do prania Orchidea 220 ml Felce Azzurra



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
28,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,68 zł/1l

Granulki zapachowe do prania Profumo Non-Stop Oro e Fiori di Vaniglia Orquidea Dorada 195g - Lenor
34,94 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,56 zł/1l

Perfumy do prania Coccolino Campanula 342 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,79 zł/1l

Perfumy do prania Biancheria bouquet estivo 342ml - Coccolino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lenor 8006540968284 Lenor light Wäscheparfüm 160,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
210,19 zł/1kg