4,0



Na podstawie 4 opinii
Dr. Beckmann, zapach do prania, Spring, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,52 zł
57,96 zł / 1kg
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)164,95 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Chanteclair 801519453073014,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr Beckmann | Laundry Perfume Rose - 250ml - Wysoce skoncentrowany - Dla długotrwałego zapachu - Również do suszarek
15,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dr. Beckmann zapach do prania Fresh 250ml | Do pralki i suszarki | Koncentrat
14,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dr. Beckmann, koncentrat zapachowy do prania, Summer, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
52,14 zł/1kg
16,26 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,86 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,44 zł/1l
52,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka
92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dr. Beckmann, Środek do usuwania uporczywych zapachów, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
32,92 zł/1l
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ecover, Weichspuler, Płyn do płukania, 750ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
42,48 zł/1l
31,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Ecover, Plyn do prania, 1l, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)
30,33 zł/1l
30,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Sagrotan, Dufledition, Płyn do płukania, 1,5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
36,35 zł/1l
54,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Coccolino Care Zel do prania kolorow, 1,8 l
31 661,11 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Waschkonig, Żel do prania Sensitive, 1,625 l
12,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Softlan Plyn do plukania Bouquet Rose, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15,15 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Woolite All Textile Płyn do prania, 1,9l (PRODUKT Z NIEMIEC)
71,81 zł/1l
179,13 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Silan, Spring Lavender Płyn do płukania, 1,1l
24,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Coccolino, Plyn do prania Sensitive, 1720 ml
56,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dr.Beckmann Wäscheduft Spring 250ml - Zapach do prania - Producent: delta pronatura Dr.Krauss und Dr.Beckmann KG Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329 Egelsbach --- Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. Enthält 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphtyl)ethan-1-on, 3-methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyclo-hexen-1-yl)-3-buten-2-on. Może powodować reakcję alergiczną. ---- P102 - Chronić przed dziećmi --- EUH208 - Zawiera 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, 3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on. Może powodować reakcje alergiczne
Zapach do prania Dr.Beckmann Spring nadaje tkaninom długotrwały, świeży zapach dzień po dniu.
Dzieje się tak, ponieważ specjalne osady zapach owe otwierają się stopniowo, dzięki czemu zapach jest odczuwalny nie tylko natychmiast po praniu, ale także po wyjęciu prania z szafy i założeniu go.
Z każdym ruchem uwalnia się nieco więcej przyjemnego zapachu, który rozpieszcza.
Szczególną cechą zapachów do prania Dr Beckmann jest to, że nadają się do wszystkich tkanin. Nawet do tkanin wykonanych z mikrofibry i bielizny funkcjonalnej, ponieważ zapachy do prania Dr. Beckmann celowo nie mają działania zmiękczającego.
Nawet do suszarek bębnowych!
- W pralce: Aby uzyskać subtelny zapach, dodaj 2-3 kropelki zapachu do prania do przegródki na płyn do płukania tkanin w pralce. Można również zwiększyć dawkę, aby uzyskać silniejszy zapach.
- W suszarce bębnowej: Nałóż 2-3 kropelki zapachu do prania na bawełnianą ściereczkę, umieść ściereczkę obok wilgotnego prania i natychmiast włącz suszarkę bębnową. Aby uzyskać silniejszy zapach, wystarczy zwiększyć dawkę.
Zawarte w zakresie dostawy:
Dr.Beckmann Wäsche Duft Spring 250ml Odpowiedni do wszystkich tekstyliów
- Nadaje tkaninom wyjątkowo długotrwały świeży zapach dzięki kapsułkom fragrance depot. Odrobina zapachu do prania jest stale uwalniana przy każdym ruchu!
- Idealna alternatywa dla płynów do płukania tkanin, ponieważ w przeciwieństwie do nich zapach nadaje się do stosowania na wszystkich tekstyliach, w tym na mikrofibrze, odzieży funkcjonalnej i ręcznikach
- Może być stosowany zarówno w pralce, jak i suszarce bębnowej w połączeniu z kulką do suszarki Dr. Beckmann
- Intensywność zapachu można łatwo i indywidualnie dozować. Testowany dermatologicznie
- w zapachach Spring, Rose, Summer i Fresh
Dr Beckmann Trockner-Duft 250Ml Frühling
- Kod celny: 3402 50 90
- Jednostka miary: szt
- Wysokość: 21.50
- Szerokość: 4.00
- Długość: 7.00
Produkty Dr. Beckmann o zapachach Spring, Rose, Summer i Fresh daja tekstyliom dlugotrwaly, swiezy zapach. Kompozycje ze specjalnie zamknietymi perfumami wydzielaja zapach nie tylko natychmiast po praniu, ale takze po wyjeciu prania z szafy i noszeniu na sobie. Z kazdym ruchem i kazdym przetarciem uwalnia sie coraz wiecej zapachu prania i rozpieszcza cie - dzien po dniu. Produkty Dr. Beckmann sa odpowiednie do wszystkich tkanin. Nawet do tkanin wykonanych z mikrofibry i bielizny funkcjonalnej, poniewaz Dr. Beckmann celowo obejdzie sie bez efektow zmiekczajacych tkaniny. Ze wzgledu na indywidualne dawkowanie koncentratu zapachowego intensywnosc zapachu mozna latwo regulowac zgodnie z potrzebami. Ponadto zapachy do prania zostaly przetestowane dermatologicznie i moga byc uzywane razem z kula do suszarek Dr. Beckmann.ZASTOSOWANIEW pralce:Aby uzyskac subtelny zapach, dodaj 2-3 psikniecia zapachu do przegrodki na plyn do zmiekczania tkanin. Zwieksz dawke, aby uzyskac mocniejszy zapach.W suszarce:Uzyj 2-3 psikniec zapachu i scisnij gabke. Poczekaj chwile, az gabka wchlonie plyn. Ustaw kule pionowo w wilgotnym praniu. Uruchom suszarke (unikaj krotkiego programu).
1 x Dr Beckmann Laundry Fragrance Laundry Perfume Spring bez płynu do płukania tkanin 250ml
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki produktu
- <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, benzoesan sodu, substancje zapachowe, alfa-izometylon, kumaryna, cynamal heksylowy, salicylan benzylu, geraniol
- Składniki
- Skladniki: woda, alkohol etylowy, neutralizator zapachu, perfumy, alergeny.
- Producent
- dr. beckmann
- Zakres dostawy
- 250 ml.
- Liczba sztuk
- 18
- Waga
- 285 g
- EAN
- 4008455076317
- Numer producenta
- 7632
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki produktu
- <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, benzoesan sodu, substancje zapachowe, alfa-izometylon, kumaryna, cynamal heksylowy, salicylan benzylu, geraniol
- Składniki
- Skladniki: woda, alkohol etylowy, neutralizator zapachu, perfumy, alergeny.
- Producent
- dr. beckmann
- Zakres dostawy
- 250 ml.
- Liczba sztuk
- 18
- Waga
- 285 g
- EAN
- 4008455076317
- Numer producenta
- 7632
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Dr Beckmann | Laundry Perfume Rose - 250ml - Wysoce skoncentrowany - Dla długotrwałego zapachu - Również do suszarek
15,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)
164,95 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dr. Beckmann zapach do prania Fresh 250ml | Do pralki i suszarki | Koncentrat
14,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Lenor 8001090891099, Granulka, 210 g, Drzewo cedrowe, Kwiatowy, Paczula, 12 tygodni
105,19 zł/1kg
56,29 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Dr. Beckmann, koncentrat zapachowy do prania, Summer, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
52,14 zł/1kg
16,26 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,86 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
14,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Woda perfumowana destylowana Lenor do żelazek parowych - Summer 1 litr
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka
92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

2x Dr.Beckmann intensywny odbarwiacz 3w1 200g
70,80 zł/1kg
14,16 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,44 zł/1l
52,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Dr. Beckmann, Srodek do czyszczenia plyt kuchennych, 250 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
16,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dr.Beckmann Oven Active Gel Spray 375ml
34,53 zł/1l
15,99 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,95 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Trotec Designowy oczyszczacz powietrza AirgoClean® 15 E
667,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
19,33 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

DH630SL, recyrkulacja powietrza, 60 cm, 35 kWh/rok, czarny
690,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: AO-Projekt-GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fernando
Wszystko super Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 25 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Chanteclair 8015194530730



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,28 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina