5,0



Na podstawie 2 opinii
Gumka 3,0 cm x 2,5 m, czarna – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, do samodzielnego tworzenia odzieży
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,77 zł
169,25 zł / 1kg
+ 39,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Gumki recepturki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
5x Läufer 50999 RONDELLA gumki w torebce 10 g różne5,31 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
10 m elastyczny sznurek elastyczna nasadka elastyczne gumki sznurek rzemieślniczy okrągły sznurek okrągły gumowy elastyczny sznurek idealny do masek2,55 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

taśma elastyczna 10 m, szerokość 10 mm, biała gumka, elastyczny sznurek, odporna na wygotowanie, wąska, płaska, elastyczna gumka
34,02 zł
Sprzedawca: DIYLacePlace

Wonday FEL180202 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, 100 g
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kolorowe gumki recepturki 10 G
1 556,00 zł/1kg
15,56 zł
Sprzedawca: VISO

Gumki recepturki elastyczne 250 g
25,02 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Elastyczne gumki, opakowanie 100 g, gumki receptowe, woreczek, kolorowe, długość 4 cm, 1 sztuka
705,30 zł/1kg
70,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Opaska elastyczna KLEIBER 3 m x 5 mm biała / czerwona
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KLEIBER 52417 Piłka z gumką KLEIBER, różne kolory
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

gumki recepturki 60 - 100g | 6753
16,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Omgoods - Elastyczny sznurek nylonowy do szycia i projektów DIY
156,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VosRetail

Żółte gumki (12 sztuk)
110,49 zł
Sprzedawca: BYAG

Prym Taśma elastyczna super miękka 7 mm biała 15 m
2 265,33 zł/1kg
177,12 zł
-7,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Gumki z haczykami, 24 sztuki, różne długości, wytrzymałe i trwałe
318,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Elastyczna gumka 6 mm - 18 kolorów - Do kreatywnych projektów rękodzielniczych - Do odzieży - Do gumek/różnych zastosowań - Dla kreatywnych osób
163,48 zł
Sprzedawca: Versta

Gumki do włosów, idealne do tworzenia warkoczy, 15 mm, opakowanie 100 g
484,10 zł/1kg
48,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Gumki recepturki neonowe 130 sztuk
9,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Gumki ortodontyczne, elastyczne, 300 sztuk
243,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VosRetail

Okrągła gumka, biała, Ø 2 mm, 1 x 200 cm – elastyczny sznurek gumowy, gumka do czapek z elastodienu i poliestru, do rękodzieła, masek i dekoracji
14,86 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Elastyczna taśma do szycia, czarna, szerokość 4 cm, akcesoria do majsterkowania
174,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Elastyczna gumka do odzieży, rękodzieła i projektów DIY
Wysoka elastyczność – rozciąga się i niezawodnie wraca do pierwotnego kształtu
Łatwa w obróbce – łatwo się przycina i dobrze się szyje
Miękki poliester – przyjemny w noszeniu i wytrzymały w codziennym użytkowaniu
Wszechstronne zastosowanie – idealna do odzieży, akcesoriów, prac rękodzielniczych i napraw
Praktyczna długość – odpowiednia do kreatywnych projektów szycia i majsterkowania
Elastyczna taśma gumowa do kreatywnych pomysłów szycia i rękodzieła
Dobra gumka powinna być elastyczna, stabilna i łatwa w obróbce. Ta elastyczna taśma do szycia idealnie nadaje się do wielu projektów, w których ważna jest stabilność, rozciągliwość i komfort. Niezależnie od tego, czy chodzi o odzież, akcesoria czy kreatywne prace rękodzielnicze – taśmę można wykorzystać na wiele sposobów i przyciąć na wymiar. Dzięki czarnemu kolorowi wygląda dyskretnie i szczególnie dobrze komponuje się z ciemnymi tkaninami.
Zastosowanie i zalety
Taśma gumowa idealnie nadaje się do spodni, spódnic, sukienek, bielizny, spodni od piżamy, strojów kąpielowych, czepków, pasków lub kostiumów. Jest również praktycznym wyborem do napraw, projektów DIY, prac rękodzielniczych lub dopasowywania istniejących tkanin. Elastyczna struktura sprawia, że ubrania lepiej leżą i przyjemnie dopasowują się do ciała. Dzięki temu taśma nadaje się zarówno dla hobbystów, jak i do regularnych prac krawieckich w gospodarstwie domowym.
Materiał, technologia i jakość
Taśma gumowa wykonana jest z wysokiej jakości poliestru i przekonuje połączeniem miękkości, elastyczności i wytrzymałości. Poliester jest łatwy w pielęgnacji, zachowuje swój kształt i jest odporny, dzięki czemu taśma pozostaje niezawodna nawet przy częstym użytkowaniu. Elastyczne wykonanie sprawia, że taśma po rozciągnięciu wraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest to szczególnie ważne w przypadku odzieży i akcesoriów, które są regularnie noszone, poruszane lub prane.
Praktyczne zalety w codziennym użytkowaniu
Taśmę można łatwo przyciąć nożyczkami na żądaną długość, a następnie przyszyć lub wsunąć w tunelki w materiale. Miękka struktura ułatwia obróbkę i sprawia, że podczas noszenia nie powoduje nieprzyjemnego otarcia. Dzięki swojej wszechstronności taśma gumowa może być wykorzystywana zarówno do nowych projektów, jak i do szybkich napraw. Dzięki temu jest praktycznym dodatkiem do skrzynki z przyborami do szycia, materiałów do rękodzieła, krawiectwa i gospodarstwa domowego.
Szczegóły produktu
Rodzaj produktu: gumka / elastyczna taśma do szycia
Długość: ok. 2,5 m
Szerokość: ok. 1,5–3,5 cm
Materiał: poliester
Właściwości: elastyczna, giętka, miękka, wytrzymała, można przycinać
Przeznaczenie: prace krawieckie, projekty rękodzielnicze, majsterkowanie, naprawy, odzież i akcesoria
Zastosowanie: spodnie, spódnice, sukienki, bielizna, spodnie od piżamy, stroje kąpielowe, czepki, paski, kostiumy
Obróbka: można przycinać, zszywać, wciągać
Zaleta: zapewnia elastyczne dopasowanie, stabilne trzymanie i wygodę noszenia
- Producent
- HOPEG GmbH
- Wersja
- Czarny
- Waga
- 40 g
- EAN
- 4035179120750
- Numer producenta
- 07247-007
- Producent
- HOPEG GmbH
- Wersja
- Czarny
- Waga
- 40 g
- EAN
- 4035179120750
- Numer producenta
- 07247-007
Pasuje również do tego

Power One p312, Jednorazowa bateria, Cynkowo-powietrzna, 1,45 V, 6 szt., 170 mAh, 3,6 mm
16,20 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

200*70*110 cm pokrowiec na rower (uniwersalny) 210T wodoodporna plandeka ochronna na rower górski rower szosowy rower szosowy rower szosowy
80,04 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: StarCommerce

3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Zamek błyskawiczny z tworzywa sztucznego, 5 mm, rozdzielny, 120 cm, czarny
122,84 zł/1m
147,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

30-częściowy zestaw narzędzi do zegarków z otwieraczem do koperty otwieraczem do zegarków otwieraczem do zegarków narzędziem do naprawy bransoletka skracacz paska śrubokręt narzędzie zegarmistrzowskie Retoo
30,49 zł
Sprzedawca: Retoo

ProfiCare PC-TVL 3152, Wentylator stojący, Antracyt, Podłoga, Czujnik, 12 h, Prąd przemienny
Używany
334,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Canon PG-545, Standardowa wydajność, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak
93,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Zestaw Walizek Podróżnych, 5 Elementów, Kolor Czarny Lumarko!
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Gumka 3,5 cm x 2,5 m, biała – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, do samodzielnego tworzenia odzieży
179,75 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: Bestlivings

10 m elastyczny sznurek elastyczna nasadka elastyczne gumki sznurek rzemieślniczy okrągły sznurek okrągły gumowy elastyczny sznurek idealny do masek
2,55 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Gumka 1,5 cm x 2,5 m, czarna – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, do samodzielnego tworzenia odzieży
126,75 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Gumka 3,0 cm x 2,5 m, biała – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, odzież DIY
169,25 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Gumka 3,5 cm x 2,5 m, czarna – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, odzież DIY
179,75 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Gumka 2,5 cm x 2,5 m, czarna – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, do samodzielnego tworzenia odzieży
158,50 zł/1kg
6,34 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Maxxworld moskitiera z magnetycznym zamknięciem Moskitiera przeciw owadom 90 x 210 cm
47,51 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

SINGER M1005, Biały, Półautomatyczna maszyna do szycia, Szycie, Dźwignia, Obrotowy, 4 mm, Prąd elektryczny
538,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Opaska gumowa
Wersja Biały
Super jakość Bardzo dobry artykuł do szycia
Oceniono dnia 21 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Wersja Czarny
Dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Świecące gumki do włosów, świecące gumki do włosów, świecące opaski do włosów, świecące gumki do włosów LED, świecące gumki do włosów, świecące opaski do włosów
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
882,67 zł/1kg

Długie gumki do włosów z dredami, gumki do włosów z dredami, elastyczne gumki do włosów z dredami, gumki do włosów z zamkiem spiralnym, długie elastyczne gumki do włosów, opaski do włosów z dredami
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
2 068,75 zł/1kg

10 m elastyczny sznurek elastyczna nasadka elastyczne gumki sznurek rzemieślniczy okrągły sznurek okrągły gumowy elastyczny sznurek idealny do masek



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
2,55 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Zaciski WECK GUMMIRING 20 szt. Pierścienie konserwujące do słoików konserwowych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,65 zł
Sprzedawca: Teosmart

Wymienne uszczelki silikonowe do puszek z zaciskiem, 6 szt
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
499,72 zł/1kg

Gumowy pierścień napinający 130 x 5 x 5 mm - zestaw 10 sztuk
60,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
60,99 zł/1kg

pompony czarne 80szt. POM-090
25,24 zł
Sprzedawca: Teosmart

Gumki Centrum 50 sztuk pierścienie gumowe gumki domowe gumki gumki
69,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

gumki do słoików/wecków 20szt. | 062550
35,08 zł
Sprzedawca: Teosmart