4,4



Na podstawie 10 opinii
Samsung VS20C85G2TN, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Chrom, Czarny, Prostokątny, Suchy, Multi cykloniczna
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1924,99 zł
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Odkurzacze ręczne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet Plus Complete Extra VS20B95943N/GE2 185,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Samsung VS20B75AER4, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Morski, Fioletowy, Suchy, Multi cykloniczna, LED2 113,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Hoover HF401H 011, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Srebrny, 0,7 l, Prostokątny, Suchy2 093,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
MOVA S5, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Złoto, 0,6 l, Prostokątny, Suchy1 635,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung VS20B95823W, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Biały, Suchy, Multi cykloniczna, Goła podłoga, Dywan
2 698,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Samsung Bespoke Jet pro extra, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Niebieski, 2 l, Suchy, HEPA
3 690,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Gastromark

Samsung VS90F40DEM, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Miętowy, 0,5 l, Suchy, HEPA
2 613,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Samsung VS15A60BGR5/WD, Odkurzacz stojący 2 w 1, Worek na kurz, Srebrny, Prostokątny, Suchy, Mikro
1 155,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Samsung Jet 60 turbo, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Czarny, Miętowy, 0,8 l, Suchy, Multi cykloniczna
803,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Samsung VS20B75AGR1/GE, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Chrom, Miętowy, Morski, 0,8 l, Prostokątny, Suchy
900,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung VS70H25XFT, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Czarny, Morski, Zielony, 0,8 l, Teal Green, Suchy
2 149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 95 VS20C9544TB/GE
1 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Samsung VS20C955CTK, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Prostokątny, Suchy, Multi cykloniczna
1 883,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Samsung VS80F28EGS, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Biały, 0,5 l, Santorini Beige, Suchy
2 562,67 zł
Sprzedawca: NESATEC

Samsung VS20B75ACR5, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Srebrny, Prostokątny, Suchy, Multi cykloniczna
1 309,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Odkurzacz sztyftowy SAMSUNG Easy JET 70 VS15T7033R4/GE, fioletowy
5 531,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics

Samsung VCA-TAB90C, Szczotka, Ręczny odkurzacz, Czarny, Samsung, VS20B75AGR1/EU, VS20B75ACR5/EU, 250 mm
479,35 zł
Sprzedawca: InstaSpares
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Samsung Jet 85 PetPRO - Skuteczne czyszczenie i innowacyjny design
Samsung Jet 85 PetPRO oferuje skuteczne i praktycznie bezwysiłkowe czyszczenie różnych rodzajów podłóg. Dzięki potężnemu silnikowi HexaJet, który generuje moc ssania do 210 W, intensywnie czyści nawet głęboko osadzone zabrudzenia. Dzięki aerodynamicznej konstrukcji systemu ssącego optymalnie dostosowuje przepływ powietrza, a filtracja powietrza Multi Cyclone zapewnia skuteczne wychwytywanie drobnych cząstek kurzu. Silnik jest wyjątkowo lekki, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze.
Wydajny silnik HexaJet z cyfrową technologią inwerterową
Silnik HexaJet odkurzacza Samsung Jet 85 PetPRO jest nie tylko mocny, ale także lekki i trwały. Dzięki sześciokątnemu kształtowi stojan dostarcza moc wejściową do 580 W i zapewnia dużą moc ssania do 210 W. Pozwala to na dokładne i wydajne czyszczenie wszystkich podłóg. Trwały cyfrowy silnik inwerterowy jest objęty 10-letnią gwarancją, dzięki czemu można polegać na długim okresie eksploatacji.
Czyste powietrze i maksymalna wydajność filtra
Technologia Jet Cyclone zapewnia niezawodną separację powietrza i kurzu. 9 oddzielnych cyklonów i 27 wlotów powietrza generuje optymalny przepływ powietrza i wychwytuje do 99,999% drobnego pyłu. Jednocześnie wielostopniowy system filtrów redukuje emisję alergenów, zapewniając czyste powietrze. Wszystkie elementy filtrujące można myć i łatwo czyścić, co zapewnia długotrwałe i higieniczne użytkowanie.
Elastyczna konstrukcja dla trudno ch miejsc
Dzięki wysuwanej teleskopowej dyszy szczelinowej można łatwo dostać się do głębokich szczelin i wąskich miejsc, takich jak między siedzeniami samochodowymi lub za meblami. Długość można wydłużyć do 43 cm, aby skutecznie czyścić nawet trudno dostępne miejsca.
Wymienne baterie zapewniają długi czas pracy
Odkurzacz Samsung Jet 85 PetPRO jest wyposażony w wydajną baterię o pojemności 2000 mAh, która zapewnia do 60 minut ciągłej pracy. Dzięki zapasowej baterii czas pracy można podwoić do 120 minut - idealnie nadaje się do dłuższych sesji czyszczenia. Bateria zachowuje do 70% swojej mocy nawet po 500 cyklach ładowania, co zapewnia jej długą żywotność. Bateria jest objęta dwuletnią gwarancją.
Higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz
Zmywalny pojemnik na kurz ma pojemność 0,8 litra i można go łatwo opróżnić bez konieczności demontażu rury ssącej. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby otworzyć klapkę, a kurz jest higienicznie opróżniany w dół. Dzięki systemowi multicyklonowemu moc ssania pozostaje stale wysoka.
Intuicyjna obsługa z wyświetlaczem LCD
Intuicyjny wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie ważne informacje na pierwszy rzut oka. Można na nim zobaczyć wybrany poziom ssania, pozostały czas pracy akumulatora i komunikaty ostrzegawcze, takie jak zatkane szczotki lub brakujące filtry. Funkcje te sprawiają, że obsługa jest wyjątkowo łatwa i wygodna.
Elastyczne opcje ładowania dzięki stacji ładującej 2 w 1
Stacja ładująca 2 w 1 umożliwia elastyczne ładowanie i przechowywanie odkurzacza. Stację można zamontować na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce, lub używać jej jako wolnostojącej stacji ładującej, w zależności od tego, co lepiej pasuje do Twojego domu. Akumulator można łatwo wyjąć i ładować oddzielnie.
Dokładne czyszczenie twardych podłóg i dywanów
Zmotoryzowana szczotka Jet Dual ma miękki wałek, który skutecznie zbiera grubsze cząsteczki kurzu. Połączenie nylonowego i gumowego włosia sprawia, że nawet sierść zwierząt domowych jest odkurzana bez wysiłku. Wysoka prędkość szczotki poprawia wydajność czyszczenia dywanów, a obracająca się o 180° głowica dociera również do trudno ch zakamarków.
Skuteczne zbieranie kurzu dzięki podświetlanej szczotce Slim LED
Szczotka Slim LED jest idealna do twardych podłóg. Zintegrowane oświetlenie LED podświetla kurz w ciemnych miejscach, dzięki czemu nie przeoczysz żadnych zabrudzeń nawet pod meblami lub w słabo oświetlonych narożnikach. Szczotka jest płaska, lekka i można ją obracać o 180°, dzięki czemu jest wyjątkowo elastyczna w użyciu.
Samsung Jet 85 PetPRO to nowy wymiar sprzątania. Dzięki dużej wydajności, elastycznej konstrukcji i wielu praktycznym funkcjom, bez wysiłku czyści każdą powierzchnię w domu.
Kupuj używane telefony komórkowe, tablety i smartwatche bezpiecznie i tanio na Handingo
Na handingo. Oferujemy odnowione, wyczyszczone i prawie tak dobre jak nowe przedmioty wystawowe, i zwroty. Dzięki naszym zrównoważonym ofertom zapewniamy przyjazną dla klimatu alternatywę dla nowych urządzeń, które spełniają swoją odpowiedzialność za środowisko.
W Handingo można znaleźć używane telefony komórkowe znanych producentów, takich jak
- Samsung
- Apple iPhone
- Xiaomi
- Huawei
- Motorola
- Sony
- i wiele innych
U nas możesz kupić nie tylko używane smartfony, ale także inną innowacyjną elektronikę znajlepszą funkcjonalnościątakich jak
- Tablety
- Smartwatche
- I różne akcesoria do telefonów komórkowych
U nas można kupić nie tylko odnowione smartfony, ale także inne innowacyjne urządzenia elektroniczne o najlepszej funkcjonalności, takie jak tablety, smartwatche i różne akcesoria do telefonów komórkowych. Oferujemy ogromny wybór zrównoważonych produktów. Odnowione iPhone'y i tym podobne są świetną i niedrogą alternatywą dla nowych produktów. Powiedz "NIE!" jednorazowej konsumpcji i daj m smartfonom nowe życie! Wybierz przyjazną dla klimatu alternatywę dla nowych urządzeń i weź odpowiedzialność za środowisko dzięki naszym zrównoważonym ofertom.
Kupuj ekologiczne smartfony tanio z Handingo
Jeśli zdecydujesz się na telefon komórkowy lub smartfon z Handingo, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie jest w pierwszorzędnym stanie technicznym. Niezależnie od tego, czy chodzi o towary demonstracyjne, towary typu B, zwroty, czy przedmioty wystawowe - nasze smartfony, tablety i smartwatche są używane i lśnią doskonałym stanem i nieskazitelną funkcjonalnością. Wybierz zrównoważoną alternatywę i zamów smartfon już teraz na handingo.de!
Handingo zapewnia najlepszą odnowioną technologię
Zawsze możesz polegać na tym, że nasze urządzenia są w 100% odnowione zgodnie ze wszystkimi standardami jakości. Z Handingo dokonujesz właściwego wyboru, jeśli szukasz trwałego smartfona bez umowy. teraz tanio odnowione telefony komórkowe na handingo.de!
Co wyróżnia ekologiczne smartfony - odnowione telefony komórkowe od Handingo
Zrównoważone smartfony są w modzie. Ale co dokładnie stanowi zrównoważony smartfon? Definicja nie powinna opierać się na produkcji i komponentach samego telefonu komórkowego, ale raczej na sposobie obchodzenia się z mi smartfonami. Zrównoważony rozwój oznacza nie niszczenie każdego produktu, który ma drobne lub oznaki użytkowania, ale raczej odnowienie go i ponowne uczynienie go użytecznym. W tym miejscu pojawia się termin "": odnowione smartfony to odnowione telefony komórkowe, które zostały odnowione, przetestowane i odnowione przez nas jako sprzedawcę detalicznego, aby zapewnić doskonałą funkcjonalność. Urządzenia te były już używane lub zostały sklasyfikowane jako "towary klasy B" i są odnawiane w celu odsprzedaży.
Kupuj odnowione smartfony od Handingo i ciesz się korzyściami
Zakupy u nas są nie tylko przyjazne dla środowiska. Jeśli wybierzesz jeden z naszych ekologicznych telefonów komórkowych, tabletów lub innych urządzeń, skorzystasz również z wielu innych korzyści:
- Szybka za pośrednictwem DHL lub DPD
- Różne opcje płatności, takie jak Klarna lub
- Najlepsza
Możesz skontaktować się z nami w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 16:00 pod numerem +49 30 5858 3322 22. Alternatywnie możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego.
Szeroki wybór ch smartfonów w Handingo
Każdy, kto myśli, że "" jest synonimem "przestarzałego", jest w dużym błędzie. W Handingo znajdziesz imponujący wybór smartfonów, od najnowszych modeli po starsze, ale wciąż bardzo funkcjonalne urządzenia. Szukasz modeli takich jak iPhone 13 Pro Max, iPhone 12 mini lub Samsung Galaxy S21? Nie ma problemu! A może chcesz wypróbować Google Pixel 6? To też mamy. Nasze odnowione smartfony są nie tylko nowoczesne pod względem technicznym, ale także atrakcyjne wizualnie. Wiemy, że kupuje się oczami!
Kontrola jakości i niezawodność - nasza obietnica
Każdy telefon komórkowy lub smartfon, który przechodzi przez nasze drzwi, jest dokładnie sprawdzany. Oznacza to, że nie tylko zapewniamy funkcjonalność techniczną, ale także oceniamy wygląd zewnętrzny. Ślady użytkowania? Minimalne. Wydajność baterii? Sprawdzona i certyfikowana. Aby zapewnić jeszcze większy spokój ducha, oferujemy 30-dniową gwarancję na nasze produkty.
Nowy dom dla używanej i niezawodnej elektroniki
Używane urządzenia z Handingo są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego portfela. Oferujemy najlepsze urządzenia za ułamek ceny nowych. A co najlepsze? Wybór należy do Ciebie. Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowego modelu, czy najnowszego smartfona z wyższej półki, u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. A jeśli nie masz pewności, które urządzenie jest dla Ciebie odpowiednie, nasz zespół obsługi klienta jest pod ręką, aby Ci doradzić.
- więcej niż tylko trend
to coś więcej niż tylko modne hasło; to sposób na życie. Kupując smartfon od Handingo, stajesz się częścią ruchu na rzecz zrównoważonej konsumpcji i walki z odpadami elektronicznymi. Nie tylko dajemy tym urządzeniom drugie życie, ale także pomagamy chronić środowisko. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc Ci być zarówno świadomym ekologicznie, jak i stylowym.
Handingo - Twój partner w zakresie zrównoważonej elektroniki
W Handingo znajdziesz nie tylko smartfony. Oferujemy różnorodne urządzenia elektroniczne, które spełniają nasze wysokie standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju i jakości. Od tabletów po smartwatche - mamy wszystko, czego dusza zapragnie. I oczywiście zawsze w bezkonkurencyjnej cenie. Kupuj używane telefony komórkowe na handingo.de i polegaj na naszym wieloletnim doświadczeniu w odnawianiu smartfonów i kontroli jakości.
Podsumowanie: Dlaczego Handingo jest najlepszym wyborem dla Ciebie?
- Duży wybór wysokiej jakości ch smartfonów, tabletów i smartwatchy
- Takie jak Apple iPhone 12 Pro i Apple iPhone 12 Pro Max, iPhone 11, iPhone XS, Oppo Reno8 Pro 5G
- Zrównoważone i przyjazne dla środowiska produkty znanych producentów
- Takich jak Apple iPhone, OnePlus, Honor, Samsung, Sony i wielu innych.
- Niezależnie od tego, czy są to produkty klasy B, czy odnowione, wiele z naszych urządzeń niewiele różni się od nowych towarów.
- Kupując telefon komórkowy na handingo.de, możesz polegać na naszej gwarancji jakości
- Fachowa i przyjazna
- Chcesz kupić telefon komórkowy lub konkretny telefon komórkowy i masz pytania?
Żaden problem! Po prostu skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą Ci porady i pomocy.
- Chcesz kupić telefon komórkowy lub konkretny telefon komórkowy i masz pytania?
Podsumowanie
Handingo to coś więcej niż tylkointernetowy z używaną elektroniką; to obietnica bardziej zrównoważonej przyszłości. Kupując jedno z naszych urządzeń, nie tylko pomagasz zmniejszyć ilość odpadów elektronicznych, ale także chronisz swój portfel i środowisko. A wszystko to bez konieczności rezygnacji z jakości i stylu.
- Typ produktu:
- Odkurzacz stojący 2 w 1
- Rodzaj pojemnika na kurz:
- Bez worka
- Kolor produktu:
- Chrom, Czarny
- Kształt pędzla:
- Prostokątny
- Rodzaj czyszczenia:
- Suchy
- Metoda oddzielania zanieczyszczeń:
- Multi cykloniczna
- Filtr ochrony silnika:
- Tak
- Czyszczenie powierzchni:
- Dywan, Podłoga, Drewniana podłoga
- Poziom hałasu:
- 86 dB
- Wbudowany wyświetlacz:
- Tak
- Typ wyświetlacza:
- LCD
- Indeks naprawialności:
- 9.3
- Zmienne zasilanie:
- Tak
- Źródło zasilania:
- Bateria
- Moc silnika:
- 580 W
- Technologia baterii:
- Litowo-jonowa (Li-Ion)
- Napięcie baterii:
- 25,2 V
- Czas pracy:
- 60 min
- Czas ładowania:
- 3,5 h
- Maks. moc ssania:
- 210 AW
- Pojemność baterii:
- 2200 Ah
- Szerokość opakowania:
- 273 mm
- Głębokość opakowania:
- 212 mm
- Wysokość opakowania:
- 763 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 5,7 kg
- Szerokość produktu:
- 250 mm
- Głębokość produktu:
- 210 mm
- Wysokość produktu:
- 1000 mm
- Waga produktu:
- 2,63 kg
- Szczotki próżniowe w zestawie:
- Mini pędzel
- Podstawa ładująca:
- Tak
- Baterie w zestawie:
- Tak
Samsung VS20C85G2TN. Typ produktu: Odkurzacz 2 w 1, Typ pochłaniacza: Bezworkowy, Kolor produktu: Chrom, Czarny. Typ odkurzacza: Suchy, Metoda oddzielania brudu: Multi-cykliczny, Poziom hałasu: 86 dB. Źródło zasilania de: Akumulator, Moc silnika: 580 W, Technologia akumulatora de: Litowo-jonowy de. Szerokość obudowy: 273 mm, Głębokość obudowy: 212 mm, Wysokość obudowy: 763 mm. Szerokość opakowania: 250 mm, głębokość opakowania: 210 mm, wysokość opakowania: 1000 mm.
- Zawartość
- 0.8 l
- Wysokość
- 100 cm
- Szerokość
- 25 cm
- Długość
- 20.2 cm
- Pojemność
- 0.8 l
- Funkcja mopowania
- Tak
- Model
- VS-20C85G2TN/WD
- Kolor
- SrebrnyCzarny
- Producent
- Moc
- 580 W
- Kompatybilność z systemem Smart Home
- Tak
- Akcesoria odkurzacza
- Bez worka
- Napięcie
- 25.2 V
- Waga
- 2.63 kg
- EAN
- 8806095052908
- Numer producenta
- VS20C85G2TN/WD
- Zawartość
- 0.8 l
- Wysokość
- 100 cm
- Szerokość
- 25 cm
- Długość
- 20.2 cm
- Pojemność
- 0.8 l
- Funkcja mopowania
- Tak
- Model
- VS-20C85G2TN/WD
- Kolor
- SrebrnyCzarny
- Producent
- Moc
- 580 W
- Kompatybilność z systemem Smart Home
- Tak
- Akcesoria odkurzacza
- Bez worka
- Napięcie
- 25.2 V
- Waga
- 2.63 kg
- EAN
- 8806095052908
- Numer producenta
- VS20C85G2TN/WD
Niemiecka ustawa o bateriach (BattG)
Pasuje również do tego

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Samsung VS20B75BGR1, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Chrom, Prostokątny, Suchy, Multi cykloniczna
1 299,45 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Samsung VS20C85G4TB/WD, Odkurzacz stojący 2 w 1, Worek na kurz, Niebieski, Prostokątny, Suchy, Mikro
2 029,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Samsung VS20C8524TB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, Prostokątny, Suchy, Multi cykloniczna
3 010,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Samsung Bespoke Jet pro extra, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Niebieski, 2 l, Suchy, HEPA
3 690,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Gastromark

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
124,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Stojak na parasole z obciążeniem do 130 kg Stojak na parasole z obciążeniem do 130 kg Stojak na parasole z obciążeniem do 130 kg Stojak na parasole z oświetleniem drogowym
390,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Zwilling 1009149 Simplify 4-częściowy zestaw garnków ze stali nierdzewnej
1 018,86 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
965,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Poduszka podtrzymująca Emma Classic 80x40 cm
694,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pasabahce Nova 420522 6-częściowy mały kieliszek do napojów Su Bardagi Szklanki do wody
52,22 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Rozkładana sofa Sara – sofa z pojemnikiem na pościel i funkcją spania, sofa rozkładana, kanapa z drewnianymi nóżkami, welur (szary (Paros 05))
2 948,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Blumtal pościel 135x200cm + poszewka na poduszkę 80x80cm - Pościel z mikrofibry 135x200cm - Zestaw 2 pościeli ciemnoszary
42,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Odkurzacz bezprzewodowy Aiibot 8w1 76000Pa 600W 70Min, inteligentny wyświetlacz, szczotka antysplątaniowa, 3 prędkości, 1.8L pojemnik na kurz
639,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Aihong-KF

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Dywan na wymiar Via Veneto czarny 80x250 cm
162,00 zł
Sprzedawca: Floordirekt

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH

MONZANA® Bagaż podręczny twarda walizka ABS 4 kółka teleskopowy uchwyt zamek szyfrowy zabezpieczenie krawędzi walizka podróżna twarda walizka na kółkach wózek srebrny XL
671,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

uchwyt ścienny tectake® do telewizorów o przekątnej 26 - 75 cali (66 - 191 cm) z możliwością obracania i pochylania
551,99 zł
-36,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Samsung VS20B75ADR5, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Czarny, Szary, 0,8 l, Suchy, HEPA
1 411,35 zł
Sprzedawca: evomag

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

MATA EDUKACYJNA DLA NIEMOWLĄT 2w1 - MoMi PASTEL - BASEN ZABAWKI SENSORYCZNE
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Składana bieżnia elektryczna KINETIC SPORTS KST4600FX - silnik DC o mocy 1100 W, prędkość do 12 km/h, 12+1 programów, powierzchnia do biegania o szerokości 40 cm, obciążenie do 120 kg
2 955,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: 360deutschlandstore

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Samsung GU65DU7179U, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, Kryształowe, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
3 201,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 70% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
70%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
10%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Samsung vs2085G4TB Jet 85 complete Clean
Kolor Niebieski
Super odkurzacz i dużo akcesoriów, dobra jakość wykonania. Wyjmowana bateria. Jedna dysza podłogowa nawet z oświetleniem. Dodatkowa dysza do sierści zwierząt.
Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Kolor Niebieski
Jak dotąd dobrze. Do tej pory miałem Dysona. Samsung nadąża
Oceniono dnia 25 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza marka Samsung
Kolor Niebieski
Super odkurzacz, mnóstwo akcesoriów i błyskawiczna dostawa....Perfect!
Oceniono dnia 20 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena za dobry odkurzacz
Kolor Srebrny, Czarny
Urządzenie dotarło szybko, a wcześniej przetestowałem odkurzacz.
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czapka Swgr
Kolor Niebieski
Bardzo dobry dusty
Oceniono dnia 31 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Kolor Niebieski
Super
Oceniono dnia 28 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Kolor Srebrny, Czarny
Odkurzacz Samsung bardzo dobrze odkurza i jest cichszy niż się spodziewałem. Nawet jeśli ma się wrażenie, że nie zasysa zbyt wiele, zajrzenie do pojemnika na śmieci dowodzi czegoś przeciwnego. Jesteśmy zadowoleni
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Kolor Niebieski
Bardzo dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

AJIEQAQ Odkurzacz pionowy bezprzewodowy 85 000 Pa, 650 W, do 75 min, inteligentny wyświetlacz, cichy, szczotka Anti-Tangle



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(165)Liczba wystawionych ocen: 165
540,00 zł
Sprzedawca: raum-blick

Tineco PURE ONE S70, Suchy, HEPA, Cykloniczna/filtrowana, Automatyczna, HEPA 13, Bez worka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
2 339,00 zł
Sprzedawca: Tineco

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy BERGMANN HAX 125 technologia cyklonowa filtr HEPA elektroszczotka LED 450W
325,99 zł
-32,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
293,99 zł
Sprzedawca: MegaMarketpl

Odkurzacz ręczny Olvy Akku bezworkowy, bezprzewodowy mini odkurzacz z silnikiem bezszczotkowym, w zestawie nasadki, idealny do samochodu, sofy, mebli i sierści zwierząt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
139,99 zł
Sprzedawca: Olvy

Odkurzacz akumulatorowy Lubluelu G20, 80000 Pa, ręczny odkurzacz, bezprzewodowy, 450W, z wyświetlaczem, czas pracy 60 minut, zapobiegający plątaniu się włosów



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
510,99 zł
-41,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
469,99 zł
Sprzedawca: Lubluelu-DE

Odkurzacz Ręczny Bezprzewodowy Samochodowy Akumulatorowy Dmuchawa Akcesoria CYCLONE-150



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,90 zł
Sprzedawca: MALIS

Vactidy C8 Staubsauger mit Kabel 7m/60kPa/600W Handstaubsauger 1,5L Beutelloser Staubbehälter, Antiverhedderungs-Bürste für Böden Teppiche Tierhaare



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
399,99 zł
Sprzedawca: VactidyDE

Klarstein TurboHybrid Odkurzacz cyklonowy, Odkurzacz bezprzewodowy o czasie pracy 50 min (2 poziomy ssania, Odkurzacz ręczny, oszczędność miejsca, Li-Ion) antracytowo-niebieski



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
487,89 zł
Sprzedawca: Klarstein

Philips Bezprzewodowy odkurzacz Aqua 7000, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Niebieski, 0,6 l, Suchy i Mokry, Cykloniczna/filtrowana
1 615,20 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Odkurzacz akumulatorowy Lubluelu, 80000 PA / 650 W / 50 minut pracy, bezprzewodowy, z możliwością samodzielnego postawienia, z elastycznym przegubem, szczotką podłogową zapobiegającą splątywaniu włosów, model P5



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
389,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
378,99 zł
Sprzedawca: Lubluelu-DE

Bezprzewodowy odkurzacz Vactidy V8 Pro 35000 Pa, odkurzacz akumulatorowy 8 w 1, 45-minutowy samostojący odkurzacz ręczny do dywanów, sierści zwierząt, drewna i twardych podłóg



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(124)Liczba wystawionych ocen: 124
349,99 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,99 zł
Sprzedawca: VactidyDE

"Odkurzacz bezprzewodowy pionowy 'BERGMANN' PUX 728 650W"
355,99 zł
Sprzedawca: MegaMarketpl

Tineco Pure ONE A50S Plus Odkurzacz 185W 70min 3DSense PureCyclone 1L



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
1 399,00 zł
Sprzedawca: Tineco

Przenośny odkurzacz biurowy z szczotką do czyszczenia dysz, mini odkurzacz stołowy do zbierania okruchów, idealny do komputera, samochodu i usuwania sierści zwierząt (np. kota)
105,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Odkurzacz akumulatorowy JIGOO C200, siła ssania 23 kPa, czas pracy 40 min, wyświetlacz LED, szczotka zapobiegająca splątaniu, rura teleskopowa, 2 tryby pracy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
489,00 zł
Sprzedawca: DeinDeal

Cecotec Conga Rockstar RX70 AquaPet Flex, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Złoto, Suchy i Mokry, Cykloniczny, 180 m²
1 607,01 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Odkurzacz akumulatorowy Olvy z funkcją wycierania - Odkurzacz akumulatorowy bez worka z filtrem HEPA, wyświetlaczem LED i akcesoriami - Idealny do twardych podłóg i dywanów



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
382,01 zł
Sprzedawca: Olvy

Odkurzacz akumulatorowy Ultenic UL20P, 78000 PA / 650 W / 70 minut, odkurzacz bezprzewodowy o stabilnej konstrukcji, elastycznym przegubie, szczotką do podłóg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(324)Liczba wystawionych ocen: 324
599,99 zł
-40,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
559,99 zł
Sprzedawca: VactidyDE

Odkurzacz ręczny Olvy z akumulatorem – wyświetlacz LCD – podwójny filtr i akumulator litowo-jonowy – w zestawie stacja ładująca – 22 000 PA – odkurzacz ręczny, odkurzacz samochodowy, mocny odkurzacz akumulatorowy, bezprzewodowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
296,88 zł
Sprzedawca: Olvy

REVENTO® Flux Odkurzacz samochodowy przenośny
109,99 zł
Sprzedawca: REVENTO