LK Baits Fluoro Boilies 18 mm 250 ml Smak: Carp Secret
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,83 zł
+ 24,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

LK Baits Paste Fluoro 250 ml Smak: Carp Secret
42,20 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits – granulki Fluoro Pellets Carp Secret 1 kg Średnica: 4 mm
35,56 zł/1kg
35,56 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Nugget POP-UP Fluoro 17 mm 150 ml Smak: Compot NHDC
28,55 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Specjalny Carp 90 g Smak: Peperin
337,22 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Mastodont Baits s.r.o. Mastodont Baits kulki Fluo Pop-Up 16 mm 200 ml Smak: Mango
226,25 zł/1l
45,25 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Chytil Rohlíkové Boilies 8 mm 22 g o smaku mango
15,35 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits CUC! Nugget Balanc Fluoro 10 mm 100 ml Smak: Mango
28,55 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

FeederBait Twister Wafters 75 ml 12 mm Truskawka
24,69 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Chytil Perličky Foukačky 8 mm 20 g truskawkowe
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
26,36 zł/1kg
26,36 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Pop Up Pellets Jeseter Special Cheese Fish 12 mm 150 ml
41,12 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Paste Cheese 200ml
194,70 zł/1l
38,94 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Perličky Foukačky 14 mm 20 g scopex
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits – pasta do obtaczania Boilie Restart Paste 200 ml Smak: Compot N.H.D.C.
28,73 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Dynamite Baits Frenzied Hempseed Garlic 700 g
132,04 zł/1kg
92,43 zł
Sprzedawca: MisterShopping

LK Baits Plum Molasses 250 ml
161,32 zł/1l
40,33 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Sturgeon Special Dip Cheese 200ml
194,70 zł/1l
38,94 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kulki Fluoro najwyższej jakości. Do produkcji tych przynęt użyto maksymalnych dawek atraktantów, ekstraktów i innych ekskluzywnych składników, w tym substancji słodzącej NHDC. W niektórych łowiskach ryby bardzo dobrze reagują na jasne kolory przynęt.
Kulki Fluoro na dno można łączyć z pływającymi kulkami Fluoro.
W opakowaniu uniwersalne stopery Fluoro !
- Producent
- LK-Köder
- EAN
- 8595602006083
- Producent
- LK-Köder
- EAN
- 8595602006083
Pasuje również do tego

LK Baits Fluoro Boilies 18 mm 250 ml Smak: Małże
27,83 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Specjalny Carp 90 g Smak: Patentka
337,22 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Pop Up – pelety w dipie Amur Special 17 mm 40 g
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg